Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kui pingutan, siis kerge määrimine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kui pingutan, siis kerge määrimine

Postitas:

Oli siis veritsus ja avastati hematoom. Olen märganud, et kui midagi rasket tõstan(nt.poolik puukorv, pole isegi 5 kg.), siis hästi vähe määrib. On see sellega seotud? Kuidagi peaks vist veri välja tulema….
Erakoralisse ei jookse, kuna tõesti vähe ja tume veri.(olen olnud verejooksuga haiglas ja neid ei anna võrrelda)
Veeb.alles arsti aeg, et viimati ta mõõtis hematoomi , kas iga UH teeb seda ? Peab ju ära kaduma?
Esimest titat ootan ja tõesti ei tea midagi(raamatus ei kirjutata)
Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei TOHI siis mingeid raskuseid tõsta kui on hematoom ja määrib. Katsu rahulikult olla ja ära pinguta, siis on ka lootust, et kõik kulgeb kenasti ja hematoom ehk kaob ära.
Sa ei ole märkinud oma raseduse suurust, aga määrimine on ikkagi igas raseduse järgus ohtlik.

Niiet puhka ja ära üle pinguta.
Kui läheb hullemaks ja ka valutab, siis soovitan ikkagi arstile näitama minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olin ka verejooksuga ja hematoomiga haiglas säilitamisel. Kui haiglast välja sain määris 3 päeva pruunikat, siis oli nädalane paus ja siis tuli jälle tumedat verd umbes 3 nädalat.
Vahepeal nii palju, et helistasin haiglasse aga näitama polnud mõtet minna, sest see oli tume. Nüüd on paar nädalat kõik ok aga mitte midagi rasket ei tohi tõsta ega pingutada, isegi pikalt jalutada ei tohi.
Vahepeal tehti ka UH aga hematoomi isegi ei vaadatud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kergemale tööle üleviimise lehel oli mul kirjas, et üle 3kg ei tohi tõsta.
Kui haiglast säilitamas olin ja koju sain, siis sealne arst ütles, et üle 5kg.
Mina aga koidusin kõigest, mis tundus raskem, kui 3 piimapakki.
Poes käis nagunii mees, kuna olin haiglast koju saades kuu aega voodireziimil.

Püüa mitte midagi tassida. Las mees toob sulle puud pliidi, ahju või kamina ette(kui on võimalik). Palju ole pikali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin alates 20-st nädalast määrimisega hädas – peale vahekorda, midagi raskemat tõstes, vahepeal ei saanudki aru, millest. Sain Gyniprali, käisin erakorralises, olin pikali. Ega arstidki ei saanudki lõpuni aru, millest see oli tingitud, aga alguses ehmatas ära küll. Nüüd nädalaid 37 ja vahetevahel ikka määrib. Ei ole sellest enam välja teinud, läheb ise paari päevaga üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka esimesel trimestril sama asi, jäin haiguslehele, pingutada ei tohtinud millegagi.. isegi pikalt jalgadel olemine mõjus halvasti. Arst käskis ka igal võimalusel pikali olla ja puhata. Mul lõi alati kõhtu kerge krampliku valu – st iga väiksemagi pingutuse korral tõmbas emakas kokku ja ainuke asi mis aitas oligi pikutamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaotasin hematoomi tõttu beebi…
Muidugi hematoom oli ka lootemuna ja emakaseina vahel. Kui hakkas tühjaks jooksma, lasi ka lootemuna end kaasa viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine kui pingutan, siis kerge määrimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.