Esileht Pereelu ja suhted Kui poeg otsustab end siduda Keiti Voogre taolise minevikuga tüdrukuga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Kui poeg otsustab end siduda Keiti Voogre taolise minevikuga tüdrukuga

Postitas:

Poeg tuli külla ja tutvustas oma neiut, kes jättis igati viisaka ja toreda mulje. Nimi aga tundus kuidagi jube tuttav, otsustasin googeldada ja tuli välja, et olin nii 7a tagasi teda uudistes näinud. Päris nii hull see asi muidugi ei ole, aga tegu on ikkagi üsna kriminogeense minevikuga inimesega – narkootikumide tarbimine, alkoholiga liialdamine, klassikaaslasele kallaletung, vargused, leidsin ka kohtulahendi, kus talt on vanemlikud õigused ära võetud seoses lapse hooletusse jätmisega. Jutt on nii 7-10 aasta tagusest ajast ja uuemaid asju vähemalt Googles ei ole.

Minul igatahes süda valutab nüüd. Mida teie teeksite sellises olukorras? Räägiksite pojaga, et ehk ta ei teagi millise tüdrukuga on tegu? Aga kui teab ja usub sinisilmselt, et inimene on muutunud ja otsustab minu surkimise peale üldse minu elust kaduda? Või tõesti näen tonti seal, kus seda pole?

Poeg muidu ise tavaline varatäiskasvanud noor üliõpilane, kes minuteada millegi kriminogeensega ei tegele. Ka too tüdruk on samas koolis üliõpilane.

+26
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 15:11; 08.09 16:08; 08.09 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksin väga ettevaatlik ning teavitaksin poega, aga mõtleksin korralikult läbi kuidas seda teeksin, sest ei tahaks, et poeg mind eemale tõukaks.

+29
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, kui on üliõpilane, siis järelikult pole ta nii keitivoogre midagi. Ikkagi haritud inimene.

+8
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.09 15:58; 08.09 18:13; 08.09 18:33; 09.09 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on kindel, et tegemist sama tüdruku, mitte tema nimekaimuga?

Räägiksin kindlasti pojaga, aga 7-10 aastat on suhteliselt pikk aeg, nii et loodaksin, et aeg on tüdrukut paremuse suunas muutnud. Juba see, et gümnaasium lõpetatud ja kõrgkoolis õpib, on hea areng.
Ja kui näha, et pojal selle tüdrukuga tõsi taga, siis ilmselt võtaksin korra ka tüdrukuga tema mineviku teema üles.

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:03; 08.09 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krimisündmused toimusid 7-10 a tagasi ja ta on ikka veel “tüdruk”? Kui vana ta siis on?
Alaealiste puhul ju meedias nimesid ei avaldata. Praegu siis umbes 28-aastane “tüdruk”?

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pojast palju vanem või?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 16:08; 08.09 17:49; 08.09 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, kui on üliõpilane, siis järelikult pole ta nii keitivoogre midagi. Ikkagi haritud inimene.

Mis see haridus siia puutub. Minu kõige hullemaks õudusunenäoks saaks, kui nad otsustaks lapse saada. Narkootikumidest ja alkoholist läbiimbunud organismist tekkinud tervisekahjustused tulevasele lapsele. Lisaks on tal ju juba laps olemas, kellest ta ei hooli.

+10
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 15:11; 08.09 16:08; 08.09 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see haridus siia puutub. Minu kõige hullemaks õudusunenäoks saaks, kui nad otsustaks lapse saada. Narkootikumidest ja alkoholist läbiimbunud organismist tekkinud tervisekahjustused tulevasele lapsele. Lisaks on tal ju juba laps olemas, kellest ta ei hooli.

1. Oled ikka 100% kindel, et guugeldatud nimega tulid vasted just sellele tüdrukule ja mitte tema nimekaimule?

2. Oled kindel, et ta praegu tarvitab ohtralt narkootikume ja alkoholi? 7-10 aastat tagasi tarvitatud alko ja narko ei tähenda neist läbiimbunud organismi, kui ta praegu neid ei tarvita. Tulevase lapse tervist kahjustab ka lapse isa tarvitatud alko, narko, suitsetamine ning isegi rämpstoit mõjutab sperma kvaliteeti negatiivselt. Kas oled kindel, et sinu enda poeg on nendest pattudest puhas?

+23
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:15; 08.09 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kass on kindel, et tegemist sama tüdruku, mitte tema nimekaimuga?

Täpselt, tee enne kindlaks, et tegu on täpselt sama inimesega. Narkarid, kurjategijad ja lapsepiinajad üldjuhul ülikoolis ei lõpeta.

Mul nimelt kogemus olemas, kus ekspeika üliagar emme oma pojale head tahtis teha ja “mind” googeldades teda igast asjade eest hoiatama hakkas. Paraku oli aga tegu nimekaimuga. Kui süüdistusi kuulsin, ajas esmalt naerma ja seejärel mõistsin, et sellist elava fantaasiaga isehakanud kapot endale küll edaspidi mingi hinna eest ämmaks ei tahaks 🙂 sealkohal see suhe minu poolt oma lõpu sai ka.

+22
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina räägiksin pojale.
Eelkõige seda, et sellel naisel on kuskil laps ja vanemlikud õigused võeti ära.

Olgu selle alko ja narkoga kuidas oli, aga minu jaoks kõige hullem siiski, kui omaenda lapsest üldse ei hooli. See näitab inimese kohta nii mõndagi.

Muidugi ma ei läheks poja juurde selle jutuga, et nüüd peaks kohe tüdruku maha jätma, aga ma igal juhul näitaksin talle guugelduse tulemusi ja põhjendaks hästi ettevaatlikult, miks ma guueldasin (sama jutt, mis sul siin, et tuli kuidagi tuttav ette). Aga tõsi see on, et enne peaks veenduma, et on ikka sama inimene, mitte samanimeline inimene.

Eks poeg siis ise peaks otsuse tegema, mis edasi.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on näiteks Eestis 4 nimekaimu ja kui keegi mind googeldaks, siis tuleksid ka väga huvitavad tulemused. Üks nimekaim ka minuga samal aastal ja samal kuul sündinud (mina 03 kp ja tema 30) ning pidevalt aetakse meid ka ametnike poolt segi.
Kuid teemaalgataja jutus on nii palju vastuolulist, et tõesti tundub tegu nimekaimuga olevat.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:29; 08.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt teadmiseks, et naine saab oma munarakud sündides kaasa ja kõik, mida ta elu jooksul teeb, ka 7-10 a tagasi, kahjustab tema munarakke igaveseks.

Geenimutatsioone ei saa kuidagi ära hoida ka ülitervislikke eluviise harrastades. Tegelikult ongi üldse rasestumine ja terve lapse saamine ikka väga suur õnnemäng.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:15; 08.09 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on sama isikuga, kuna Googles on ka sünniaeg mis on täpselt sama, mis ta Facebooki profiilil.

Minu poeg minuteada tarbib aeg-ajalt mõõdukalt alkoholi, siiani pole umbjoobes kunagi koju tulnud, eks ka rämpstoitu kindlasti vahel. Ei suitseta. Tolle tüdruku riided paraku haisesid suitsu järgi. Mittesuitsetaja nina tunneb riietelt kohe suitsetaja ära, isegi kui see suits pole vahetult enne tuppatulemist tehtud.

Suitsuga suudaksin veel leppida, kuigi ei mõista, miks mu mittesuitsetajast poeg tahab tuhatoosi suudelda, aga hirmutab kõige rohkem see, et ta oma lapsest ei hooli.

Ja noh liigjoomine ja narkootikumid, mis need kõik naise kehaga võivad teinud olla. Need mõned suitsud on selle kõrval köömes.

Terve ilm on normaalsest perest ja minevikuga neiusid täis, ei mõista, kuidas just sellised üles leitakse.

+10
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 15:11; 08.09 16:08; 08.09 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli ju nii ammu, eks mõne noore minevik ongi olnud tormilisem, kui teisel. Aga noh, praegu on ju selgelt näha, et ta on ennast ilusti kokkuvõtnud. Anna neiule võimalus, kui sa ütled, et sinu poeg on ta endale valinud, siis ilmselgelt põhjusega 🙂 Võibolla sa peaksid neiuga rääkima, aga mitte kohe vaid tulevikus. Ma usun, et ka tal endal on häbi oma mineviku pärast. Ja ma olen täiesti kindel, et ka su poeg on teadlik ta minevikust.

Ma ei teadnudki, et lapse ära võtmine kuulub avaliku teabe alla.

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:42; 08.09 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et pojale pruut tekkis just nüüd, kui üks teema Keiti Voogrest just tehti ????

Ja no muidu ka – ei tundu usutav, et kümme aastat tagasi narkomaanist rongaema olnud “tüdruk” nüüdseks noor üliõpilane on…

+19
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see haridus siia puutub. Minu kõige hullemaks õudusunenäoks saaks, kui nad otsustaks lapse saada. Narkootikumidest ja alkoholist läbiimbunud organismist tekkinud tervisekahjustused tulevasele lapsele. Lisaks on tal ju juba laps olemas, kellest ta ei hooli.

Äkki peaks tüdrukut hoopis su poja eest hoiatama?

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:50; 09.09 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et see on liba ja ajendatult Voogre teemast. Aga samas, mis teeksite, kui minia taust ei meeldi. Sügavalt loodan, et mu poeg valib sarnase kasvatuse, kodu ja haridusega naise. Samas abiellus sõbranna laps lastekodust tulnud tüdrukuga ja see tüdruk väga hindas kodu ja perest.

+24
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 17:16; 09.09 07:33; 09.09 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

uuemaid asju pole? miks? äkki oli kinni siiani ja sai äsja välja?
kui su last selllise poole tõmbab, siis peab neis midagi ühist olema. kuigi meestel piisab, kui hea seks on.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uuemaid asju pole? miks? äkki oli kinni siiani ja sai äsja välja?

kui su last selllise poole tõmbab, siis peab neis midagi ühist olema. kuigi meestel piisab, kui hea seks on.

See piisab ainult sel juhul, kui plaanis on ainult seksi sõpradeks jääda. Muidu ei ole see küll nüüd piisav.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:42; 08.09 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

uuemaid asju pole? miks? äkki oli kinni siiani ja sai äsja välja?

Istus eelmise ämma tapmise eest kinni

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 16:08; 08.09 17:49; 08.09 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

uuemaid asju pole? miks? äkki oli kinni siiani ja sai äsja välja?

Siis on ju päris tubli tüdruk, kui äsja vanglast vabanenuna kohe kõrgkooli sisse sai.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:03; 08.09 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugu ei klapi. Püüdsin leida infot ühe inimese kohta kellel on ka mitu kohtutoimikut ning üle 5 a vanused ei tule kuidagi netis välja. Selleks et üldse näha inimese kohtutoimikuid on vaja teada menetluse nr või siis isikukoodiga saab ka midagi. Kui karistus on läbi või teatud aeg möödas (tavaliselt 5a), siis toimikud arhiveeritakse ning saab ligi ainult õigustatud päringuga. Ja lapsest loobumise infot kohe kindlasti netist vabalt kätte saada ei ole-AKI ei luba seda (eelkõige lapse kaitseks)

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:29; 08.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS te mõnitate teemaalgataja muret? See on ju tõsine mure. Ausalt, ma pean teid halbadeks inimesteks, kõiki kägusid, kes siin on pidanud võimalikuks nuga haavas keerata.
Ma ei oskaks siin muud soovitada, kui ainult iseennast lõdvaks lasta, enda pealt see koorem maha panna, sisendada endale, et see ei puutu sinusse. Poiss on täiskasvanu, peab oma vitsad paraku ise saama, sa ei saa teda enam kaitsta. Jah, kui tuleb lapselaps, siis su koorem kasvab, aga ega ka sel juhul ei ole paremat mõtet võtta kui lahti lasta.
Lase lahti, armas teemaalgataja. Ela oma elu – ja see pole mõnitavalt öeldud, vaid abistavalt.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.09 15:58; 08.09 18:13; 08.09 18:33; 09.09 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohtulahendi, kus talt on vanemlikud õigused ära võetud seoses lapse hooletusse jätmisega.

Valetad…Midagi sellist sa ei leidnud.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIKS te mõnitate teemaalgataja muret? See on ju tõsine mure. Ausalt, ma pean teid halbadeks inimesteks, kõiki kägusid, kes siin on pidanud võimalikuks nuga haavas keerata.
Ma ei oskaks siin muud soovitada, kui ainult iseennast lõdvaks lasta, enda pealt see koorem maha panna, sisendada endale, et see ei puutu sinusse. Poiss on täiskasvanu, peab oma vitsad paraku ise saama, sa ei saa teda enam kaitsta. Jah, kui tuleb lapselaps, siis su koorem kasvab, aga ega ka sel juhul ei ole paremat mõtet võtta kui lahti lasta.
Lase lahti, armas teemaalgataja. Ela oma elu – ja see pole mõnitavalt öeldud, vaid abistavalt.

Puhastagu ikka täiskuuööl 7 tee ristil kristalle ja kallistagu puid ka.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 16:08; 08.09 17:49; 08.09 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga välistatud pole ka variant, et su poeg leiab uue ja korraliku tüdruku, kes ühel päeval võib mingi jamaga hakkama saada. Kogemata ajab kellegi alla nt. Elus pole garantiisid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügavalt loodan, et mu poeg valib sarnase kasvatuse, kodu ja haridusega naise. Samas abiellus sõbranna laps lastekodust tulnud tüdrukuga ja see tüdruk väga hindas kodu ja perest.

Lastekodus kasvanud inimene ei ole ise selles mitte kuidagi süüdi, et tema vanemad temast ei hoolinud ja see ei tähenda, et temast kasvab samasugune inimene nagu tema vanemad. Võib tõmmata paralleele alkohoolikute lastega, kõigil on näiliselt nendest lastest nii kahju, nii kahju, samas keelatakse oma lastel nendega läbi käia ja tõugatakse neid vägisi normaalsest ühiskonnast välja.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem on võltsvagadus, seda ma ütlen. Sellest võltsvagadusest perekool lausa nõretab.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.09 15:58; 08.09 18:13; 08.09 18:33; 09.09 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kahtle, et soovid pojale parimat, kuid tark tegu on mitte hakata täiskasvanud inimesele partnerit valima. Isegi, kui see suhe midagi head ei too, siis osad vead elus on sellised, mis tuleb igal ühel endal läbi teha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui poeg otsustab end siduda Keiti Voogre taolise minevikuga tüdrukuga