Esileht Pereelu ja suhted Kui poeg otsustab end siduda Keiti Voogre taolise minevikuga tüdrukuga

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Kui poeg otsustab end siduda Keiti Voogre taolise minevikuga tüdrukuga

Postitas:

Lugu ei klapi. Püüdsin leida infot ühe inimese kohta kellel on ka mitu kohtutoimikut ning üle 5 a vanused ei tule kuidagi netis välja. Selleks et üldse näha inimese kohtutoimikuid on vaja teada menetluse nr või siis isikukoodiga saab ka midagi. Kui karistus on läbi või teatud aeg möödas (tavaliselt 5a), siis toimikud arhiveeritakse ning saab ligi ainult õigustatud päringuga. Ja lapsest loobumise infot kohe kindlasti netist vabalt kätte saada ei ole-AKI ei luba seda (eelkõige lapse kaitseks)

Ei ole vajagi kohtutoimikut näha – riigiteataja.ee näed peale 2006 tehtud lahendeid, aga kindlasti ei nähvavad laste osas tehtud lahendid – need on laste huvides salastatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 17:16; 09.09 07:33; 09.09 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õhtulehes täna lugeda vanglas olnud narkomaani pihtimust, kes nüüd olla korralik pereisa.
lugesin vaid pealkirja ja lugu mitte. aga kunagi oli ta ju vanglast vabanenud endine narkomaan. kahtlane taust. oma tütrele küll sellist kaaslast ei sooviks. aga tema saab vaadata endale kui halvale inimesele minevikus ja jagada seda vigast ja valet eluperioodi teistegagi.
aga nüüd arvab ta et on korralik inimene. pereisa. ja kui ta ise arvab, et nii on, kas on ta siis ikka endine kriminaal või korralik pereisa.
kas inimesed muutuvad?( see pole mingi ründav või targutav küsimus) kas te usute sellesse?
vanusega kindlasti, sed on igaüks isegi kogenud, et nii nagu 20aastaselt mõtlesite, enam ei mõtle. kindlasti on kõik koguned ka põlvkondade vahelist erinevust. seega vanusega muutuvad kindlasti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googeldamine ei pruugi anda õigeid tulemusi. Riigiteataja lehel on kohtulahendite otsing kui teksti lahtrisse panna nimi, siis saab korrektsed kohtulahendid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas inimesed muutuvad?( see pole mingi ründav või targutav küsimus) kas te usute sellesse?

Mina usun sellesse kindlalt. Aga muutumiseks peab olema kaks tingimust täidetud: inimene peab olema võimeline kahetsema ja tal peab olema muutumiseks püsiv motiiv.
Ja selliseid on. Paraku vähe. Kui üks tingimus on puudu, siis inimene ei muutu.

Perekool on kägusid täis, kes kunagi midagi ei kahetse. Vahet pole, et nad polegi midagi nii hullu teinud, aga kahetsus paistab olevat asi, mis igaüht nagu ei puudutagi. Kui selline mittekahetseja juhtub olema kurjategija, siis pole midagi teha, ta ei muutu. Iseloom selline, et kõik teised on süüdi. Eeldus muutumiseks on täitmata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.09 15:58; 08.09 18:13; 08.09 18:33; 09.09 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas inimesed muutuvad?( see pole mingi ründav või targutav küsimus) kas te usute sellesse?

Jah, usun.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 16:50; 09.09 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu naaber oli jube parm, ütleme siis allakäigu trepi viimasel astmel. Mingil moe sattus Lootuse külla, nüüd on karsklane, pereisa, käib tööl. Ema ütles selle peale, et hakka või ise jumalat uskuma, et sellisest joodikust normaalse inimese tegi. Nüüd käib siin kandis külas, naised, lapsed kaasas. Seega tuleb uskuda inimesse, inimene võib muutuda – kui ise tahab.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 17:16; 09.09 07:33; 09.09 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks mustata inimest, kes nüüd on saanud elu korda? Millisest perest tuli see vaene K.V. ise? Kes teda lapsena kaitses, toetas, julgustas? Mitte keegi.

Inimesed on vägagi võimelised muutuma ja nõrgemaid ning halvale teele sattunuid tuleb aidata, mitte neid maha tampida.

Olen üks ka üks äga raskest keskkonnast väljavõidelnu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on Keiti Voogre?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googeldamine ei pruugi anda õigeid tulemusi. Riigiteataja lehel on kohtulahendite otsing kui teksti lahtrisse panna nimi, siis saab korrektsed kohtulahendid.

Kui sealt muidu ei leia, siis lahtrisse “kohtulahendi tekst” saab panna inimese nime, see lahendis sisaldub niikuinii ja välja tuleb ka. Parem muidugi, kui nimi on haruldane.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.09 13:15; 09.09 14:08; 09.09 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sealt muidu ei leia, siis lahtrisse “kohtulahendi tekst” saab panna inimese nime, see lahendis sisaldub niikuinii ja välja tuleb ka. Parem muidugi, kui nimi on haruldane.

Väga paljudel juhtudel on kasutatud nimetähti ja sel juhul ei leia.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sealt muidu ei leia, siis lahtrisse “kohtulahendi tekst” saab panna inimese nime, see lahendis sisaldub niikuinii ja välja tuleb ka. Parem muidugi, kui nimi on haruldane.

Väga paljudel juhtudel on kasutatud nimetähti ja sel juhul ei leia.

Millistel siis, huvitav? Sisestasin esimese pähetulnud kuulsuse haruldasemat sorti perenime ja leidsin mitu täisnime ja isikukoodiga lahendit ilmselt tema poja suhtes. Muud asjassepuutuad isikud olid nimetähtedega, aga süüalune ise täisnime ja elukohalinna ja isikukoodiga.

Tegemist oli narkokuritegudega. Nimi, isikukood, kogu möll, palun, vabalt saadaval.

Veidi sorisin ka muude nimedega – tõesti – kui kohus arutas lapse külastustkordade graafikut isa ja ema juures, siis olid kõik asjaosalised märgitud koodina esitatud tähtedega. See tuli välja kohtuniku nimega 🙂

Ilmselt siis, kui tegu alaealistega, on kõik nimed peidetud.
Narkokuritegudel, mis täiskasvanute tehtud, on küll oma nimega.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.09 13:15; 09.09 14:08; 09.09 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu naaber oli jube parm, ütleme siis allakäigu trepi viimasel astmel. Mingil moe sattus Lootuse külla, nüüd on karsklane, pereisa, käib tööl. Ema ütles selle peale, et hakka või ise jumalat uskuma, et sellisest joodikust normaalse inimese tegi. Nüüd käib siin kandis külas, naised, lapsed kaasas. Seega tuleb uskuda inimesse, inimene võib muutuda – kui ise tahab.

Lapsepõlves hakkasin suhtlema venna ja õega, kes käisid minust klass tagapool. Praeguseks olen unustanud, kas nad olid kaksikud või oli üks lihtsalt varem kooli pandud. Ei tea. Tüdruk oli kooli kaunitar, poiss kooli üks nutikamatest. Käisime külas, suhtlesime igapäevaselt, aga keskkooli lõppedes meil side kadus täiesti. Mina läksin teise linna õppima, sõbrannal oli juba viimases klassis püsisuhe ja olime niikuinii veidi võõramaks jäänud. Sõber läks sõjaväkke.

Nüüdseks ma tean, et mõlemad hakkasid kõvasti jooma. Koos ja koos selle õe mehega. Kakeldi jne. Klassikaaslased rääkisid, et nägid neid kolmekesi prügikastides ja seda naisterahvast maani täis ja porise, kusesena kuskil turul ennast õlle eest transporditöötajatele pakkumas seksiks.

Mööda oli keskkooli lõpust läinud u 15 aastat ja mul tekkis soov, et vaataks nad üle, äkki saan aidata või nii. Kui mitte muu, siis söögi või küttepuuude või ravimitega. Otsima ma neid teise linna ei osanud kuskile minna ja kartsin, et ei tunne äragi.

Kirjutasin FBs nende sugulasele. Ta vastas. Naine oli 32-33 aastasena leitud surnuna mingist joomapunkrist. Sugulane ütles, et insult. Võimalik, et see oli viisakas võimalus vältimaks ütlust, et surnuks pekstud või kuskilt kukkunud. Vend aga olevat endiselt tänaval ja võimatu olukorras – krambid, magu läbi, pekstud, haige, hammasteta.

Veel 11 aastat edasi ja mõne aasta eest sain sõbrataotluse FBs mulle tundmatult inimeselt. Tean’d mis mul viga oli, aga ma võtsin selle vastu ja see oli see vend. Abielus ja võtnud abikaasa perenime. Tootmisettevõttes alam-keskastme juht, üle 10 alluva. Omandanud 2 bakat (!). Kuidas ta sellest sõna otseses mõttes täiskakatud pükste ja täitanud okseste riiete staadiumist välja sai, ta keeldub rääkimast. Küll aga on mul rõõm…ja see kõlab küll imelikult…et ta pärast 5 täiskarsklase aastat saab juba viimased 5-6 võtta sünnipäevadel klaasi konjakit ja ei kukugi joooma ja üle 1 ei taha ka. Minu vaatevinklist on see ime. Enamik neist peavad alkost kaarega ringi käima terve elu.
Ma ise arvan, et tänu Lootuse Külale, aga ta ise ei kinnita seda ega lükka ümber. Igatahes pole ta eriti usklik.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.09 13:15; 09.09 14:08; 09.09 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks nii meil, kui paljudel teistel on mingi oma minevik. Keeruline lapsepõlv jne. Mured ja probleemid. Ideaalseid on vähe. Sinna vahele jäävaid nn normaalseid peaks rohkem olema, ehk keskteed, aga stastistika puudub. Enda ja oma sugulaste-tuttavate ja nende tuttavate jn pealt võetuna ütlen, et suurem osa on sellise raskema sisuga elu elanud.
Seega ütleks, et loeb olevik. See, mida inimene nüüd teeb ja kuidas mõtleb. Kui on ok, siis ei pea minevikust pajatama ega sseda nii uurima ja kinni jääma. Kui ei ole, siis peaks. Mis näiteks mu jaoks tähendaks seda, et kui ta oma last ei kasvata, ok, ta polnud siis vanemaks olemiseks valmis, polnud emaks sobiv. Aga kui ta tuleviks peaks lapse saama ja emaks saama uuesti, vat siis peab ta ennast selles siiski rohkem tõestama, andma ja panustama. Mitte otsima inimesi, kes lapsega tegeleksid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui poeg otsustab end siduda Keiti Voogre taolise minevikuga tüdrukuga