Esileht Koolilaps Kui pole arvutit?

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Kui pole arvutit?

Postitas:

Mina olen lehmatallis lüpsja, varahommikul tööle jne. Maapiirkonda pole internetiga jõutud, üle telefoni on aga kallis. Arvuti küll on, aga vana ja aeglane. Minu lapsed jäävad seega lolliks või siis koroona võtab ära.

Edit: juba neli miinust, teie lapsed jäävad varsti piimata!

ära provotseeri 😀
lehmad elavad laudas, hobused tallis, sa linnavurle. ükski lüpsja ei aja neid segi

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0

Mina olen lehmatallis lüpsja, varahommikul tööle jne. Maapiirkonda pole internetiga jõutud, üle telefoni on aga kallis. Arvuti küll on, aga vana ja aeglane. Minu lapsed jäävad seega lolliks või siis koroona võtab ära.

Edit: juba neli miinust, teie lapsed jäävad varsti piimata!

Kuule lehmatallitädi! Kui saab telefoniga perekoolis passida, saab ka vabalt ekoolist või stuudiumist õppimist vaadata. Ei pea päevad ja ööd läbi ju ekraani taga passima. Ja ma tahaks näha seda maakohta, kuhu mitte ühegi teenusepakkuja internet ei levi. Kogu Eesti on ammu kaetud parema või halvema leviga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

totaalset digiõpet ei tule sest pooled õpetajad ei oskagi neid tehnoloogilisi vahendeid kasutada.

See ongi kõige suurem probleem, et õpetajad ise ei oska.
Õpilaste hulgas on vähe neid, kellel üldse ühtegi seadet pole videot vaadata saab telefonist ka – aga meie koolis pugesid õpetajad selle ettekäände taha, et õpilastel pole arvutit, väga mugavalt.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 09:02; 16.03 09:04; 16.03 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt ei kujuta ette, mul on nutikas ja net mahupõhine, lapsel on telefon ainult helistamiseks ja stuudiumit ei kasuta. Ise teen 10h töòpäevi ja ilmselt sama päeva õhtul ta neid asju tegema ei hakkaks. Saaksin talle välja kirjutada, mida tehti ja pusib kodus üksi. Tänu viirusele on mul iga päev töòpäev 10h va pühapäev.

Ja ma tõesti ei kujuta kuidas laps üksi kõigega hakkama saab, kui õhtul alles 20 koju jõuan

Võta lapsele suurem netipakett, ma soojalt soovitan.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 09:02; 16.03 09:04; 16.03 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on stuudium, probleem on, et näen last alles õhtul kell 20, kuna pikad päevad tänu viirusele ja seega veedab ta terve nädala omapead. Tema telefonis stuudium ei toimi. Seni oli ta pikapäevarühmas ja õpiabis, mida hetkel pole. Tegu on algklassi lapsega

Algklasside lapsed on tõesti raskemas olukorras. Võta klassijuhatajaga ühendust ja küsi, äkki tal on mõni idee.
Kas lapse isa ka ei saa kodus istuda?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.03 09:02; 16.03 09:04; 16.03 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere e-kooli hetkel juba ei saa, tore e-riik.
Õpetajalt ka infot pole.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 18:13; 16.03 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere e-kooli hetkel juba ei saa, tore e-riik.

keegi ei saa, aga see oli muidugi ette teada juba. mul ühe lapse koolis on kodutööde jagamise kanalid dubleeritud, aga paha lugu on see, et opiqusse logimine käib läbi e-kooli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 09:20; 23.03 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on stuudium, probleem on, et näen last alles õhtul kell 20, kuna pikad päevad tänu viirusele ja seega veedab ta terve nädala omapead. Tema telefonis stuudium ei toimi. Seni oli ta pikapäevarühmas ja õpiabis, mida hetkel pole. Tegu on algklassi lapsega

Kui sul on algklassiealine laps, siis tegelikult peaks tööandja lubama sul üldse kodus olla. Koolide kinnipaneku üks eesmärkidest ongi ju see, et siis ka vanemad jäävad koju.

Eks see eriolukord oli õppetund edaspidiseks – et lapse kooliminekuga kaasnevate kulutuste juurde peaks kuuluma automaatselt ka koduarvuti soetamine (kasutatud ja normaalselt töötava arvuti saab ka 100-200eur eest)

Et nagu mille eest ma selle ostma pidin? Meil pole seda raha, et osta ja siiani sai koolis arvutit kasutada või raamatukogus. Seda võimalust pole.

Eeldades, et täiskasvanud lapsevanem omab teatud ettenägemisvõimet lapse kasvavate vajaduste osas, tõesti 100 eurot korraliku kasutatud arvuti eest pole olnud võimaik säästa aasta-paariga? Kooli minnes ikka arvutis tihti ülesandeid-esitlusi tuleb juba esimeses klassis teha.
Huvitav, palju sul enda juuksurile ja iluteenustele, trennile aastaga kulunud on? Ei ole pahatahtlik, aga 100 eurot töötava arvuti ostmiseks pole nyyd kyll mingi ulmesumma, mida toonitada.
Arvuti ei ole tänapäeval luksuskaup, vaid elementaarne tarbeese. Iga koolilaps peaks varases nooruses hakkama digimaailmas harjutama, et tööjõuturul kunagi konkurentsivõimeline olla. Tore, et koolid seda oluliseks peavad.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on stuudium, probleem on, et näen last alles õhtul kell 20, kuna pikad päevad tänu viirusele ja seega veedab ta terve nädala omapead. Tema telefonis stuudium ei toimi. Seni oli ta pikapäevarühmas ja õpiabis, mida hetkel pole. Tegu on algklassi lapsega

Kui sul on algklassiealine laps, siis tegelikult peaks tööandja lubama sul üldse kodus olla. Koolide kinnipaneku üks eesmärkidest ongi ju see, et siis ka vanemad jäävad koju.

Eks see eriolukord oli õppetund edaspidiseks – et lapse kooliminekuga kaasnevate kulutuste juurde peaks kuuluma automaatselt ka koduarvuti soetamine (kasutatud ja normaalselt töötava arvuti saab ka 100-200eur eest)

Et nagu mille eest ma selle ostma pidin? Meil pole seda raha, et osta ja siiani sai koolis arvutit kasutada või raamatukogus. Seda võimalust pole.

Eeldades, et täiskasvanud lapsevanem omab teatud ettenägemisvõimet lapse kasvavate vajaduste osas, tõesti 100 eurot korraliku kasutatud arvuti eest pole olnud võimaik säästa aasta-paariga? Kooli minnes ikka arvutis tihti ülesandeid-esitlusi tuleb juba esimeses klassis teha.

Huvitav, palju sul enda juuksurile ja iluteenustele, trennile aastaga kulunud on? Ei ole pahatahtlik, aga 100 eurot töötava arvuti ostmiseks pole nyyd kyll mingi ulmesumma, mida toonitada.

Arvuti ei ole tänapäeval luksuskaup, vaid elementaarne tarbeese. Iga koolilaps peaks varases nooruses hakkama digimaailmas harjutama, et tööjõuturul kunagi konkurentsivõimeline olla. Tore, et koolid seda oluliseks peavad.

Jagan su arvamust. huvitav millest e kooli vaadatakse ja mis vahendiga Kägu Perekoolis on? Selleks otstarbeks ju peab olema nii net kui ka seade.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 13:19; 15.03 13:38; 20.03 09:52; 23.03 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kes virisevad, mida te siis soovite: et teie lapsed käiksid koolis? Vaadake palun Itaalia numbreid ja siis mõtelge edasi. Minu pärast laps kasvõi magagu ja lugegu raamatuid see paar kuud, mitte midagi ei juhtu. Kui olukord normaaliseerub, küll jõuab õppida. Ärge tekitage stressi tühistest asjadest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kes virisevad, mida te siis soovite: et teie lapsed käiksid koolis? Vaadake palun Itaalia numbreid ja siis mõtelge edasi. Minu pärast laps kasvõi magagu ja lugegu raamatuid see paar kuud, mitte midagi ei juhtu. Kui olukord normaaliseerub, küll jõuab õppida. Ärge tekitage stressi tühistest asjadest.

Täiesti võimalik on õpikust läbi lugeda järgmine osa, teha ülesanded ja täita töövihiku vastav osa. Ei ole üldse mingit arvutit ega isegi telefoni vaja.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.03 08:23; 15.03 08:24; 20.03 13:12; 23.03 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on kõikidel peredel põhjust mõelda nt sellele, et järgmiseks sünnipäevaks kingitakse lapsele isiklik sülearvuti.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0

Mina olen lehmatallis lüpsja, varahommikul tööle jne. Maapiirkonda pole internetiga jõutud, üle telefoni on aga kallis. Arvuti küll on, aga vana ja aeglane. Minu lapsed jäävad seega lolliks või siis koroona võtab ära.

Edit: juba neli miinust, teie lapsed jäävad varsti piimata!

Kuule lehmatallitädi! Kui saab telefoniga perekoolis passida, saab ka vabalt ekoolist või stuudiumist õppimist vaadata. Ei pea päevad ja ööd läbi ju ekraani taga passima. Ja ma tahaks näha seda maakohta, kuhu mitte ühegi teenusepakkuja internet ei levi. Kogu Eesti on ammu kaetud parema või halvema leviga.

Oled sa proovinud eKooli mobiilses seadmes külastada? Täiesti võimatu. “Ülesanded” rubriik on halvasti loetav. Ainete nimekiri seal kõrval katab enamuse ekraanist (ka landscape vaates) ja see oluline osa (ülesanded ise) saab siis pisikese ruumi, kus peab manööverdama, et kogu info kätte saada. Meil ongi senini arvutit õppetöös vaid eKooli jaoks vaja läinud. Meilide vahetus ja tööde saatmine käib läbi telefoni.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 14:40; 23.03 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

0

Mina olen lehmatallis lüpsja, varahommikul tööle jne. Maapiirkonda pole internetiga jõutud, üle telefoni on aga kallis. Arvuti küll on, aga vana ja aeglane. Minu lapsed jäävad seega lolliks või siis koroona võtab ära.

Edit: juba neli miinust, teie lapsed jäävad varsti piimata!

Kuule lehmatallitädi! Kui saab telefoniga perekoolis passida, saab ka vabalt ekoolist või stuudiumist õppimist vaadata. Ei pea päevad ja ööd läbi ju ekraani taga passima. Ja ma tahaks näha seda maakohta, kuhu mitte ühegi teenusepakkuja internet ei levi. Kogu Eesti on ammu kaetud parema või halvema leviga.

Oled sa proovinud eKooli mobiilses seadmes külastada? Täiesti võimatu. “Ülesanded” rubriik on halvasti loetav. Ainete nimekiri seal kõrval katab enamuse ekraanist (ka landscape vaates) ja see oluline osa (ülesanded ise) saab siis pisikese ruumi, kus peab manööverdama, et kogu info kätte saada. Meil ongi senini arvutit õppetöös vaid eKooli jaoks vaja läinud. Meilide vahetus ja tööde saatmine käib läbi telefoni.

E-koolil on olemas äpp, mida on telefonis väga lihtne kasutada. Seal vist ei ole täisfunktsionaalsus, aga õppeülesanded ja hinded ja puudumistõendid jms lihtsamad asjad on olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kes virisevad, mida te siis soovite: et teie lapsed käiksid koolis? Vaadake palun Itaalia numbreid ja siis mõtelge edasi. Minu pärast laps kasvõi magagu ja lugegu raamatuid see paar kuud, mitte midagi ei juhtu. Kui olukord normaaliseerub, küll jõuab õppida. Ärge tekitage stressi tühistest asjadest.

Täiesti võimalik on õpikust läbi lugeda järgmine osa, teha ülesanded ja täita töövihiku vastav osa. Ei ole üldse mingit arvutit ega isegi telefoni vaja.

Kas seletaksite, miks miinused? Kui laps mistahes põhjusel koolist puudub, tuleb ja ka samamoodi õppida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.03 08:23; 15.03 08:24; 20.03 13:12; 23.03 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

0

Mina olen lehmatallis lüpsja, varahommikul tööle jne. Maapiirkonda pole internetiga jõutud, üle telefoni on aga kallis. Arvuti küll on, aga vana ja aeglane. Minu lapsed jäävad seega lolliks või siis koroona võtab ära.

Edit: juba neli miinust, teie lapsed jäävad varsti piimata!

Kuule lehmatallitädi! Kui saab telefoniga perekoolis passida, saab ka vabalt ekoolist või stuudiumist õppimist vaadata. Ei pea päevad ja ööd läbi ju ekraani taga passima. Ja ma tahaks näha seda maakohta, kuhu mitte ühegi teenusepakkuja internet ei levi. Kogu Eesti on ammu kaetud parema või halvema leviga.

Oled sa proovinud eKooli mobiilses seadmes külastada? Täiesti võimatu. “Ülesanded” rubriik on halvasti loetav. Ainete nimekiri seal kõrval katab enamuse ekraanist (ka landscape vaates) ja see oluline osa (ülesanded ise) saab siis pisikese ruumi, kus peab manööverdama, et kogu info kätte saada. Meil ongi senini arvutit õppetöös vaid eKooli jaoks vaja läinud. Meilide vahetus ja tööde saatmine käib läbi telefoni.

Mis asi see võimatu on, ma käigi telefoniga e koolis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 13:19; 15.03 13:38; 20.03 09:52; 23.03 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kes virisevad, mida te siis soovite: et teie lapsed käiksid koolis? Vaadake palun Itaalia numbreid ja siis mõtelge edasi. Minu pärast laps kasvõi magagu ja lugegu raamatuid see paar kuud, mitte midagi ei juhtu. Kui olukord normaaliseerub, küll jõuab õppida. Ärge tekitage stressi tühistest asjadest.

Täiesti võimalik on õpikust läbi lugeda järgmine osa, teha ülesanded ja täita töövihiku vastav osa. Ei ole üldse mingit arvutit ega isegi telefoni vaja.

Kas seletaksite, miks miinused? Kui laps mistahes põhjusel koolist puudub, tuleb ja ka samamoodi õppida.

selgeks saab muidugi, kuid kuidas õpetaja kontrollida saab seda, mida laps selgeks on saanud? kui on kirjas, et lahendada tuleb opiqust mingi teema, siis seda tegemata jättes on õpetajalt võetud võimalus veenduda lapse teadmistes ja oskustes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 09:20; 23.03 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi see võimatu on, ma käigi telefoniga e koolis.

Sel juhul oled sa palju kannatlikum inimene kui mina.
Tahtsin pilti näidata, aga siia ei saagi galeriist pilti laadida.
Igaljuhul on minu jaoks see jube tüütu, kui ülesande vaatamiseks saan korraga kasutada vaid 1/5 oma telefoniekraanist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 14:40; 23.03 15:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Koolilaps Kui pole arvutit?