Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui raha ei ole, tehakse toorainetest süüa, mitte ei osteta rämpsu

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 177 )

Teema: Kui raha ei ole, tehakse toorainetest süüa, mitte ei osteta rämpsu

Postitas:
billa

Mitu aastat neil läkski, et miljonäridest Toidupanga klientideks saada?

Mul oli see juba meelest ära läinud. Tõesti said nad ju vist mingi päranduse ja käisid kaugel reisil lennuki esimeses klassis, sest raha oli!

+14
0
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Küsimus selle lapse puude kohta. Oli vist angelmani sündroom? Tõesti vaatasim nende blogi viimati,kui nad selle diagnoosi said. Siis oli jutt, et annab talle pikalt rinda, et krampe poleks, ja et geneetik kes neid nõustas on rumal, sest Juuli käib ja istub ja areneb ise omasoodus ilusti.

Nüüd vaatan üle aastate blogi ja see laps suuremate laste kärus? Ülekaaluline jne. Kas see laps siis ikkagi ei kõnni enam? Aga muud oskused? Ja nad tõesti ei võimalda vajaliku ravi talle?

+15
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Kas ei või olla, et see külmutatud rämps on seal soodsam kui puhas tooraine, millest ise kokata?

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Metsik Meeta

Nõus, et see “artikkel” on kirjutatud kuidagi ülejala, lohakat kirjaviisi kasutades. Ma pole sellest paarist kunagi vaimustuses olnud, aga kirjaoskajatest inimestest ootaks siiski natukene loevatavamat sisu ja vormi. Lõpuni ei viitsinudki lugeda. Mulje jäi, et see on puhas provokatsioon jälgijate ligi meelitamiseks.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
eksju123

Küsimus selle lapse puude kohta. Oli vist angelmani sündroom? Tõesti vaatasim nende blogi viimati,kui nad selle diagnoosi said. Siis oli jutt, et annab talle pikalt rinda, et krampe poleks, ja et geneetik kes neid nõustas on rumal, sest Juuli käib ja istub ja areneb ise omasoodus ilusti.

Nüüd vaatan üle aastate blogi ja see laps suuremate laste kärus? Ülekaaluline jne. Kas see laps siis ikkagi ei kõnni enam? Aga muud oskused? Ja nad tõesti ei võimalda vajaliku ravi talle?

Angelmani sündroom ei ole ravitav. Jah, teraapiatega saab arengule kaasa aidata ja üsna arusaamatu, miks vanemad on otsustanud last mitte teraapiatesse viia. Juuli ei ole kunagi kõndinud, ilmselt ei kõnni ka praegu.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Hull-lehm

Toidupanga osaga olen 100% nõus. Küll aga ajab naerma see, mida nad ostsid viimase? 20 euro eest, kui teavad, et saavad järgmine kord poodi minna alles nädala pärast. Olen ka ise suur valmistoitude ja pakimahlade fänn, aga siiski arvestan oma hetke rahaseisuga- ehk siis kui mul on nädalaks 20 eurot,siis korraga ma seda ära küll ei kuluta

+15
0
Please wait...

Postitas:
Wanda

Olen üsna kindel, et Eestis on hulga inimesi, kes vahetaks enda elu nende elu vastu.

Miks peaks keegi tahtma vahetada oma elu nende elu vastu? Mis nende elus kadestamisväärset on?

+23
0
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Olen üsna kindel, et Eestis on hulga inimesi, kes vahetaks enda elu nende elu vastu.

Miks peaks keegi tahtma vahetada oma elu nende elu vastu? Mis nende elus kadestamisväärset on?

Neist räägitakse, sinust ei räägi keegi

0
-42
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
km70

Ja mis selles väärtuslikku on, kui kellestki räägitakse?? Siiras hämmeldus.

+42
0
Please wait...

Postitas:
Wanda

Ei tea mitte kedagi, kes arvaks ja räägiks neist hästi. Ja seda peaks siis kadestama?

Elujärg paistab neil ka kehv olema. Jääb mulje, et elatakse peost suhu ja kus kott, seal kodu stiilis. Täpselt midagi sellist, millega normaalne inimene ei lepiks iialgi. Ja vat nüüd tuleb välja, et peaks lausa kadestama, sellist kehvakest elu…

+29
0
Please wait...

Postitas:
Simulant

Nüüd vaatan üle aastate blogi ja see laps suuremate laste kärus? Ülekaaluline jne.

Kogu pere on rämpstoidust ja toas pikutamisest mitte isegi ülekaalulised, vaid rasvunud.

+25
-1
Please wait...

Postitas:
musil

Mitu aastat neil läkski, et miljonäridest Toidupanga klientideks saada?

2008 prassisid Irja ameerika sugulase päranduse raha eest USA-s luksushotellides. Ehk siis veidi vähem kui 10 aastat.

https://innojairja.blogspot.com/2008/05/muljed-hotellist-bel-air.html

Mis sai Rakvere ja Tartu (Võru tn) pärandmajadest?

+13
0
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Aga sa ju räägid neist, st sulle läheb nende elu korda. Hämmelduda saad ju ainult enda üle. Mind abs ei huvita ühegi suunamudija elu, ma ei viitsi hetke ka elus nende mämmerdamistele kulutada, aga siin loen kuidas inimesed tõsimeeli arutavad, vihkavad ja laidavad neid, panevad pahaks… veidrad olete kõik. Aga ma pole naine ka, naisi huvitabki teiste eraelu metsikult.

+2
-22
Please wait...
Postitas:
OriginalTaste

Ei tea mitte kedagi, kes arvaks ja räägiks neist hästi. Ja seda peaks siis kadestama?

Elujärg paistab neil ka kehv olema. Jääb mulje, et elatakse peost suhu ja kus kott, seal kodu stiilis. Täpselt midagi sellist, millega normaalne inimene ei lepiks iialgi. Ja vat nüüd tuleb välja, et peaks lausa kadestama, sellist kehvakest elu…

Ka halvasti rääkimine on neist rääkimine, st suunamudimine on sisult sisuturundus ja ka negatiivne reklaab müüb. Kui sa juba analüüsid mingi kirjutise põhjal, kuidas nad elavad, siis oled sa nende võrgus. Tegelikult sa ju ei tea kuidas nad elavad, läbi kirjutiste nad manipuleerivad sinuga ja sina kujundad oma arvamuse. Vaevalt sa neid kumbagi päriselus näinudki oled. Suure tõenäosusega nad valetavad sulle, sest hädane elu müüb. Ja sina tarbid ja pead end paremaks neist. Tegelikult ei tea ei sina ega mina kuidas nad elavad, ehk ikka täiesti samamoodi nagu me kõik.

+3
-17
Please wait...

Postitas:
bluevelvet

Aga sa ju räägid neist, st sulle läheb nende elu korda. Hämmelduda saad ju ainult enda üle. Mind abs ei huvita ühegi suunamudija elu, ma ei viitsi hetke ka elus nende mämmerdamistele kulutada, aga siin loen kuidas inimesed tõsimeeli arutavad, vihkavad ja laidavad neid, panevad pahaks… veidrad olete kõik. Aga ma pole naine ka, naisi huvitabki teiste eraelu metsikult.

Nojah…Paljud näiteks peavad veidraks meest, kes veedab aega perekoolis 😀 Seega sinu hinnang “veidrad” siinsetele kommenteerijatele tuleb üsna “veidralt” mehelt ja me siin ei saa sellise inimese kriitikat endi suunas eriti tõsiselt võtta 😀

+21
0
Please wait...

Postitas:
bluevelvet

Aga Inno ja Irjaga seoses…Minu arust on nad väga julmad inimesed. See mida nad teistest oma blogis rääkinud on, on pehmelt öeldes jube. Seega ei tunne end üldse halvasti öeldes, et nende elustiil on tõesti vist paljuski lamamine ja rämpstoidu söömine ja see peegeldub ka kahjuks nende laste tervises. Laste välimuses on see istuv eluviis juba praegu näha.

+28
-1
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Nojah…Paljud näiteks peavad veidraks meest, kes veedab aega perekoolis 😀 Seega sinu hinnang “veidrad” siinsetele kommenteerijatele tuleb üsna “veidralt” mehelt ja me siin ei saa sellise inimese kriitikat endi suunas eriti tõsiselt võtta 😀

Näita silti et mehed ei või olla! Tõsi, eesti keskmine pere koosneb üksikemast, isegi mõistan sind. Pereelu ongi üksiku naise elu. Aga see on ikkagi suunamudijate teema, kus sulle müüakse ajaviidet.

+1
-11
Please wait...
Postitas:
OriginalTaste

Aga Inno ja Irjaga seoses…Minu arust on nad väga julmad inimesed. See mida nad teistest oma blogis rääkinud on, on pehmelt öeldes jube. Seega ei tunne end üldse halvasti öeldes, et nende elustiil on tõesti vist paljuski lamamine ja rämpstoidu söömine ja see peegeldub ka kahjuks nende laste tervises. Laste välimuses on see istuv eluviis juba praegu näha.

Mina leian, et inno oskab väga intuiivselt vajutada just nendele nuppudele mis paneb nendest rääkima ja neid klatsima. See ongi eesmärk, visata iga postitusega mingi kont hambusse ja las närivad. Aga teistpidi vaatad sa reklaame, toodad neile klikki, nemad panevad raha taskusse, aga sina oled lollitatud ja pead neid julmadeks.

Kas julmad inimesed tegelikult ka oma julmusest teistele räägiks? Ega vist.

+1
-21
Please wait...
Postitas:
Indra c

Paraku on varem v hiljem neid

Paraku on varem v hiljem nähtud küll neid PK “mehi”. Kommentaarid jätaksin enda teada parema meelega. Samuti selle, mida ma ja ilmselt enamus naisi arvab meessoost isikust, kes naiste foorumis käib jauramas.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Paraku on varem v hiljem neid

Paraku on varem v hiljem nähtud küll neid PK “mehi”. Kommentaarid jätaksin enda teada parema meelega. Samuti selle, mida ma ja ilmselt enamus naisi arvab meessoost isikust, kes naiste foorumis käib jauramas.

Keda huvitab mida sa arvad? Mind mitte. Arva mida tahad, sinu arvamus on ainult isiklik kompleks, kardad et mehed näevad milline sa tegelikult oled. Muidu ikka klatsiks sajaga, aga näed mingi mehed pärast räägivad veel avalikusele milline sa oled eks :DDDD

0
-16
Please wait...
Postitas:
musil

Aga mis sa teed siin siis? Kui ei huvita, ei ole vaja ju lugeda ja kommenteerida. Aga tundub, et huvitab ikka küll 😀

+16
0
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Aga mis sa teed siin siis? Kui ei huvita, ei ole vaja ju lugeda ja kommenteerida. Aga tundub, et huvitab ikka küll 😀

Ma loen teie kommentaare, mitte nende blogi. Suur vahe, ma olen foorumis ja räägin teiega teie arvamusest neist. Mitte neist ei räägi ma.

Ma näiteks ei mõnita nende puudega last, miks ta ei ole nii ja on naa või mida te siin kõik etteheidate mingi artikli põhjal. Ei sildista kedagi julmaks jne nagu teie teete. Aga huvitav on  end lugupidavateks inimesteks pidavaid inimesi vaadelda, kui lamedad tegelikuses ollakse.

+5
-21
Please wait...
Postitas:
Tähesära

Mina leian, et inno oskab väga intuiivselt vajutada just nendele nuppudele mis paneb nendest rääkima ja neid klatsima. See ongi eesmärk, visata iga postitusega mingi kont hambusse ja las närivad. Aga teistpidi vaatad sa reklaame, toodad neile klikki, nemad panevad raha taskusse, aga sina oled lollitatud ja pead neid julmadeks.

Kogu ametlik ajakirjandus ja mudijad/blogijad tegutsevad samal moel. Miks just neid lugeda ei või? Miks ma peaksin just nende väikse teenistuse peale kade olema?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
bluevelvet

Ei, mitte et mehed EI VÕI olla siin, vaid et see on “veider”. Meil on täitsa õigus nii arvata. Näita silti, et me ei või nii arvata! 😀

Muidugi võivad, paar tk on siin tõesti läbi aegade oma aega veetnud ja elu on näidanud, et väga okeid need mehed ei ole 🙂

+11
0
Please wait...

Postitas:
bluevelvet

PS. Pole veel näinud, et keegi siin nende puudega last mõnitaks. Vastupidi elatakse talle kaasa ja soovitakse parimat. Selliste vanematega nagu tal, ongi raske. Ja see pole iial lapse süü.

+23
-1
Please wait...

Postitas:
Kateriine

Kas ma olen ainuke, kellele tundub, et mingit röövimist ei ole onud vaid tegemist on ilukirjandusliku looga klikkide kogumiseks?

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kutsarhobusel

Rõve lihtsalt kuidas see erivajadusega laps tal riides on ja see teine pisike siis kõrval ilus ja korralik, miks nii vahet teha?

1. Ma püüdsin leida mingeid pilte, kus oleks sinu kirjeldatud olukorda näha, aga ei leidnud. Mõlemad lapsed on täiesti korralikult riides ja samavõrra “kammimata.” Ma ei saa küll aru, mis selle suurema tüdruku juustega nii hullu lahti on, tavalised poolpikad lahtised juuksed. Kas need peaksid kindlasti patsis olema või klambritega kinni? Ma ootasin mingit salgumari, et juuksed pusas ja ei tea, mis sealt vastu vaatab, aga paistis et täiesti kammitud, lihtsalt mänguhoos tuulega veidi sassis. Riided ka mõlemal puhtad ja korralikud, valge top, leopardiseelik, valge kampsun, valge seelik – mis seal nii õudset on?Nad ei ole mu lemmikinimesed, aga materdamisega ei tasu päris lolliks ka minna.

Sa pead silmas 2 nooremat last arvatavasti, mitte seda kõige vanemat tüdrukut. Teda on piltidel ka päris vähe näha. Kommentaari kirjutas ehk mõni kes lapsi päriselt näeb. Lapsi on neil kolm.

Huvitav tõesti, et Juulikest ei ole üldse näha. Kui nad nüüd viimati läksid Portugali, siis sattusin just lugema nende “reisiblogi” ja esiti arvasin, et Juulike on Eesti jäetud, sest mitte mingit jutukest või pilti temast ei olnud. Pika lugemise peale siiski mingi väike lause oli. Kas nüüd on rohkem temast juttu, ei tea, ei hakka lugema.

Aga kurb, sest jäi tunne, et selle positiivse tähelepanu saavad siiski pisemad ja Juulike on kuskile tahaplaanile jäetud.

Mida sa räägid? Lugesin siin oma tunnike nende postitusi ja Juulist on peaaegu igas postituses kirjutatud, pilte pole ka vähem kui teistest. Igal pool on neil kaasas ja isegi asukoha valisid just sellise, et kliima Juulile sobiks.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
kata85

Rõve lihtsalt kuidas see erivajadusega laps tal riides on ja see teine pisike siis kõrval ilus ja korralik, miks nii vahet teha?

1. Ma püüdsin leida mingeid pilte, kus oleks sinu kirjeldatud olukorda näha, aga ei leidnud. Mõlemad lapsed on täiesti korralikult riides ja samavõrra “kammimata.” Ma ei saa küll aru, mis selle suurema tüdruku juustega nii hullu lahti on, tavalised poolpikad lahtised juuksed. Kas need peaksid kindlasti patsis olema või klambritega kinni? Ma ootasin mingit salgumari, et juuksed pusas ja ei tea, mis sealt vastu vaatab, aga paistis et täiesti kammitud, lihtsalt mänguhoos tuulega veidi sassis. Riided ka mõlemal puhtad ja korralikud, valge top, leopardiseelik, valge kampsun, valge seelik – mis seal nii õudset on?Nad ei ole mu lemmikinimesed, aga materdamisega ei tasu päris lolliks ka minna.

Sa pead silmas 2 nooremat last arvatavasti, mitte seda kõige vanemat tüdrukut. Teda on piltidel ka päris vähe näha. Kommentaari kirjutas ehk mõni kes lapsi päriselt näeb. Lapsi on neil kolm.

Huvitav tõesti, et Juulikest ei ole üldse näha. Kui nad nüüd viimati läksid Portugali, siis sattusin just lugema nende “reisiblogi” ja esiti arvasin, et Juulike on Eesti jäetud, sest mitte mingit jutukest või pilti temast ei olnud. Pika lugemise peale siiski mingi väike lause oli. Kas nüüd on rohkem temast juttu, ei tea, ei hakka lugema.

Aga kurb, sest jäi tunne, et selle positiivse tähelepanu saavad siiski pisemad ja Juulike on kuskile tahaplaanile jäetud.

Mida sa räägid? Lugesin siin oma tunnike nende postitusi ja Juulist on peaaegu igas postituses kirjutatud, pilte pole ka vähem kui teistest. Igal pool on neil kaasas ja isegi asukoha valisid just sellise, et kliima Juulile sobiks.

Ma eile huvi pärast läksin nende blogi vaatama ja no ei leidnud sellest lapsest mitte midagi🙈 ühe pildi ainult kuskil söögikohas.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Igateine

Vot ei tea, ju ma nii põhjalikult ei lugenud. Viimati viskasin pilgu peale, kui olid just reisile läinud ja vot nendest postitustest ma küll Juulikest väga ei näinud ega polnud temast ka juttu.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
billa

Peaosalised siin ise aktiivselt kommenteerimas ja oma eluviisi kaitsmas…

+8
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 177 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui raha ei ole, tehakse toorainetest süüa, mitte ei osteta rämpsu