Esileht Ilu ja tervis Kui rammus on lavazz? Näiteks figuurisõbra punktid, ühikud?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kui rammus on lavazz? Näiteks figuurisõbra punktid, ühikud?

Postitas:

Tegin eile poolest lehest rulli ja sõin selle ära, aga siis mõtlesin, et kas see lavazz on ikka lahja? Ta tundub nii õhuke ja süütu. Vahele panin igasugu juurikaid ja kanafileed ning salvesti lahjat majoneesi. tahaks ju ikka kaalus maha võtta ja toitumist jälgida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 13:29; 22.02 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ajaleht rulli ja sôid âra? joogiks peale lavazza kohv?
ajalehte ei soovita, isegi, kui vahel on ainult lahjad asjad.

valgendamata vetsupaber on parem, looduslikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe paki pealt infot. Ma pole ise kunagi uurinud, aga ju ta üks sai on. Lihtsalt väga õhuke ja kokkulitsutud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et majokat küll kaalulangetajad sööma ei peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Käggu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ajaleht rulli ja sôid âra? joogiks peale lavazza kohv?
ajalehte ei soovita, isegi, kui vahel on ainult lahjad asjad.

valgendamata vetsupaber on parem, looduslikum.
[/tsitaat]

Hahhahhhaaaaaaaaaa, oeh, isssssssssssand mai või……………..hahhhhhhhhhahhhhhhhhhaaaa, hohohoooooooo, jeerum kui naljakas.
Issand Käggu, kuidas sa nii vaimukas oled? Ma alati naeran nii, et pisarad voolavad. Sul on nii head naljad! Ma ei kujuta ette, kuidas sa neid välja mõtled.
\”Ajaleht rulli\”…….hahahhhhhhhhaaaaa, no selle peale ikka annab tulla!!!
Nii andekas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 15:30; 24.02 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Käggu kirjutas:[/small]

Hahhahhhaaaaaaaaaa, oeh, isssssssssssand mai või……………..hahhhhhhhhhahhhhhhhhhaaaa, hohohoooooooo, jeerum kui naljakas.
Issand Käggu, kuidas sa nii vaimukas oled? Ma alati naeran nii, et pisarad voolavad. Sul on nii head naljad! Ma ei kujuta ette, kuidas sa neid välja mõtled.
\”Ajaleht rulli\”…….hahahhhhhhhhaaaaa, no selle peale ikka annab tulla!!!
Nii andekas![/tsitaat]

🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 13:29; 22.02 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind hakkas see asi huvitama ja otsisin spetsiaalselt välja oma vanad kaalujälgija paberid. Kuna olin kaalujälgija, käis arvestus punktides ja lava¨ ei olegi nii süütu kui ta tundub aga samas mitte ka nii hull. 1 terve leht 150gr. annab 7.5 punkti, pool lehte siis 3,75. Mäletan, et mina ei raatsinud lava¨i süüa, minu jaoks oli see rammus kui sinna muid asju veel lisada et toit maitsev oleks. Eelistasin nt.Rukkipala, kus see 2 poolega terve pala andis vaid 2 punkti. Tavaline leivaviil 2tk. annab 2,5punkti. Nt. kohuke (48gr-ne) annab ka 3,5p. Kõhutäis keedetud kartuleid vaid 2p. kõhutäis keedetud makarone 3p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind hakkas see asi huvitama ja otsisin spetsiaalselt välja oma vanad kaalujälgija paberid. Kuna olin kaalujälgija, käis arvestus punktides ja lava¨ ei olegi nii süütu kui ta tundub aga samas mitte ka nii hull. 1 terve leht 150gr. annab 7.5 punkti, pool lehte siis 3,75. Mäletan, et mina ei raatsinud lava¨i süüa, minu jaoks oli see rammus kui sinna muid asju veel lisada et toit maitsev oleks. Eelistasin nt.Rukkipala, kus see 2 poolega terve pala andis vaid 2 punkti. Tavaline leivaviil 2tk. annab 2,5punkti. Nt. kohuke (48gr-ne) annab ka 3,5p. Kõhutäis keedetud kartuleid vaid 2p. kõhutäis keedetud makarone 3p.[/tsitaat]

KJ süsteemis oli üldse minu jaoks palju küsitavat, kuna nad reklaamisid ennast, kui tervislikku toitumist.
Näiteks:
kohv piima ja suhkruta 0 p
kohv piimaga, aga suhkruta 0,5 p
kohv piima ja suhkruga oli vist 1 p
Samas klaasitäis piima oli vist 2 p. Küsimus, kui palju ma õigupoolest siis seda piima sinna kohvi peale valan?
Lavash oli siis 7 p, kuid 1 viil SAIA oli 0,5 p. Kus siin loogika on?
Lisaks see metsik suhkruasendajate ja puljongikuubikute kasutamine. Minu jaoks selline kaalujälgimine, mis on keskendunud ainult numbritele, kuid mitte kvaliteedile, on täiesti mõttetu.
Parem süüa tervislikku toitu mõistlikus koguses ja sa näed, kuidas kaal langeb. Tee endale hommikuks see wrap, pane sinna sisse köögivilju ja kanafileed, see ei tee sulle mitte midagi. Õhtul aga väldi süsivesikuid. Ära aja neid totraid numbreid ja punkte taga. Suhkruasendaja asemel kasuta mett, jne.
Ise tellisin kunagi ja ka tegin läbi seda KJ kodukursust, seega tean, mida see endast kujutab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 15:30; 24.02 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt leiburi Etnia oma sisaldab 100g 280 kcal. Sõktub seega, kui palju su lavash kaalub. 150 g annaks umb 420 kcal, mida on täitsa palju tõesti. (Kui võtta aluseks see keskmine 2000 kcal päevanorm aga ma ei tea, palju sa kaalud.) Aga mina nt ei suudaks seda 150 g lavashi ära süüa;-) Ma yteeks sest vist oma kolm-neli rulli kindlasti ja siis on ju täitsa ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tõsiselt tahad kaalus alla võtta, tuleks igasugused jahutooted ära unustada, v.a. ühel päeval nädalas. Need on mõttetult kõrge GI-ga, mis tähendab, et kutsuvad esile ka vere kõrge insuliinisisalduse, mis omakorda tähendab, et maks talletab glükogeeni selle asemel, et seda kasutada, mis tähendab, et rasv ei põle, sest kehal on muidki energiaallikaid (glükogeen).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lava¨ on ju puhas jahu! Miks te seda sööte??????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Kui rammus on lavazz? Näiteks figuurisõbra punktid, ühikud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.