Esileht Sünnitus Kui raseduse ajal on määrinud ja voodireziimil oldud- kas olete ise sünnitanud

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kui raseduse ajal on määrinud ja voodireziimil oldud- kas olete ise sünnitanud

Postitas:

Lihtsalt huvi pärast- kui on olnud veritsemist veidi (30nädala kanti)kas siis ikka sünnitatakse lõpuks ise või see pingutus keelatakse ja määratakse keiser?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 13:30; 12.01 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ise, kui pole vastunäidustusi otseseid. Mida \”see pingutus\” siis tegema peaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 13:54; 12.01 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, miks veritseb. Kui on nt platsenta eesasetsus (platsenta katab emakasuuet), siis ise sünnitada ei saa. Mul oli veritsus nädalatel 6-19 (hematoom ja osaline eesasetsus), lõpuks sünnitasin ikkagi ise. Sünnitusel tekkis küll suur verejooks, aga vereülekandeni asi siiski ei läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 13.54- see pingutus võib viia tõsise verejooksuni näiteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 13:30; 12.01 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kägu 13.54- see pingutus võib viia tõsise verejooksuni näiteks.[/tsitaat]

Oleneb ikka eelkõige veritsuse konkreetsest põhjusest. Lihtsalt veritsus ja voodirezhiim küll automaatselt keisrit ei tähenda, kui pole kindlat näidustust 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 13:54; 12.01 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veritses raseduse alguses ja 19.-22. nädalani, siis olin ka voodire¸imil. Isesünnitamist see küll ei takistanud, et vahepeal veritsus oli (mul ei olnud veritsuse põhjus teada, arstid ei osanud midagi öelda, olid valud, sagedased valulikud toonused ja veritsus). Sünnitasin 38. nädala alguses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ise sünnitanud,juba raseduse algusest saadik oli katkemisoht pidevalt olin haiglas säilitamisel verejooksude pärast,hiljem läks poja hoopis üle tähtaja ja sünnitasin ikka ise.Mingeid probleeme ei olnud!:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Kui raseduse ajal on määrinud ja voodireziimil oldud- kas olete ise sünnitanud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.