Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui rinnad koosnevad ainult rasvkudemest, siis miks köikidel paksudel suured rinnad pole?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kui rinnad koosnevad ainult rasvkudemest, siis miks köikidel paksudel suured rinnad pole?

Postitas:
Kägu

Olen paljusid väikeserinnalisi ülekaalulisi näinud. Ei ole köikidel paksudel ju suured rinnad. Mul endal on suured rinnad, 80DD. Aga olenemata kaalust on mul rinna suurus ALATI sama olnud. Rasedana 94kg kaaludes oli mul sama rinna suurus ja ka siis, kui kaalusin 65kg. Miks see nii on, kas keegi oskab seletada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kui rinnad koosnevad ainult rasvkudemest, siis miks köikidel paksudel suured rinnad pole?

a miks osadel piitsadel yyratud tissid on? olen ise ka jäme aga suht väikeste rindadega. saja kilo kohta tseekapp. saledana on a korv. ega siis rindadele rohkem rasva kogune kui mujale. oopis köhupiirkonda koguneb köige rohkem rasva. kui kaalu kaotan siis esmalt kaob rasv tissidest. naljakas. alles hiljem mujalt. indikaatortissid on mul!

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kui rinnad koosnevad ainult rasvkudemest, siis miks köikidel paksudel suured rinnad pole?

Esiteks ei koosne rinnad ainult rasvkoest, olulise osa moodustab ikka näärmekude (see, mida rindade põhifunktsiooni täitmiseks eeskätt tarvis on :)), peale selle sidekude (nagu kõigis organites), seda katab nahk (epiteelkude), on silelihaskude jne.

Teiseks – kas Sa pole märganud, et organismi rasvavarud ladestuvadki inimestel erinevalt: kellel koguneb rohkem puusale, kellel kõhule, kellel on paksud jalad ja peened käed, kellel vastupidi? Rind on üks koht, kuhu ka väga saledatel naistel on ette nähtud märkimisväärne hulk rasvkude, aga kui palju seda just täpselt on ning kuivõrd see on kaalukõikumistest mõjutatav, on muidugi individuaalne.

Ja muide, koest, mitte kudemest. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu rinnad on kohe kindlasti vastavalt kehakaalu tõusule suurenenud ja väga kõvasti. 20ndate algul olid need ikka üsna väikesed, et raske oli sobivat rinnahoidjat leida. Praegu, 50-sena kannan D korvi. Ja eriti suured olid nad 10 aastat tagasi, kui viimast last imetasin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen paljusid väikeserinnalisi ülekaalulisi näinud. Ei ole köikidel paksudel ju suured rinnad. Mul endal on suured rinnad, 80DD. Aga olenemata kaalust on mul rinna suurus ALATI sama olnud. Rasedana 94kg kaaludes oli mul sama rinna suurus ja ka siis, kui kaalusin 65kg. Miks see nii on, kas keegi oskab seletada?[/tsitaat]

OOt, mis mõttes sama? Ega korvi suurus ei näita rinna absoluutsuurust, vaid rinnaaluse ja rinnapealse mõõdu vahet. Surmkindel, et erinevas kaalus olles ei jäänud su rinnaalune ja rinnapealne ümbermõõt samaks. Suhe võib küll samaks jääda. Mis rasvkoesse puutub, siis erinevatel inimestel ladestub rasv erinevalt. Mõnel ladestubki eelkõige rinna peale, mõnel kõhule, mõnel kintsudele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

OOt, mis mõttes sama? Ega korvi suurus ei näita rinna absoluutsuurust, vaid rinnaaluse ja rinnapealse mõõdu vahet. Surmkindel, et erinevas kaalus olles ei jäänud su rinnaalune ja rinnapealne ümbermõõt samaks. Suhe võib küll samaks jääda. Mis rasvkoesse puutub, siis erinevatel inimestel ladestub rasv erinevalt. Mõnel ladestubki eelkõige rinna peale, mõnel kõhule, mõnel kintsudele.[/tsitaat]

Jah, ma olen kogu oma täiskasvanud elu (alates 18a) kandnud 80DD rinnahoidjaid ja kaaluköikumisi on olnud mitmeid. Ei ole mu garderoobis olnud alla ega üle selle numbri. Müstika…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, ma olen kogu oma täiskasvanud elu (alates 18a) kandnud 80DD rinnahoidjaid ja kaaluköikumisi on olnud mitmeid. Ei ole mu garderoobis olnud alla ega üle selle numbri. Müstika…[/tsitaat]

Et selge ülevaade oleks, pane oma rinnaümbermõõt ja rinnaalune ümbermõõt. Muidu tekib mõte, et sa muid suurusi proovinud polegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

rasvKUDEMEST???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, ma olen kogu oma täiskasvanud elu (alates 18a) kandnud 80DD rinnahoidjaid ja kaaluköikumisi on olnud mitmeid. Ei ole mu garderoobis olnud alla ega üle selle numbri. Müstika…[/tsitaat] Paljugi mis. Mul on jälle muutunud. Kui lähen paksemaks, läheb rind suuremaks, on muutunud natuke ümbermõõt (üks suurus) ja korv(üks-kaks suurust, olenevalt tegumoest) mis on ses mõttes kasulik, et kui muu pekk suureneb, siis jäävad proportsioonid õigeks, aga ses mõttes nõme, et peab uut pesu ostma. No variant oleks muidugi vähem õgida, aga mis teha, kui tahtejõudu vähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu suurim saavutus on olnud B-korv, aga siis olin pontsu kah. Tavalise saledana on AA.
Järele mõeldes olen täiesti vanaemasse.

Samas on väga masendav. B korvi peetakse väikeseks rinnaks. Mis siis, et muidu olen väga hea välimusega, aga vahel tahaks natukenegi \”pandav\” ka olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka paksemat sorti, aga need üleliigsed \”rasvkudemed\” on mul tagumikule ja reitele peamiselt kogunenud. Veidi ka kõhul üleliia. Ülakeha on enam-vähem isegi, sinna mu pekk pidama ei jää ja rind on B või C korv, olenevalt mudelist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, ma olen kogu oma täiskasvanud elu (alates 18a) kandnud 80DD rinnahoidjaid ja kaaluköikumisi on olnud mitmeid. Ei ole mu garderoobis olnud alla ega üle selle numbri. Müstika…[/tsitaat] Suurem osa inimesi kannab vale suurust rinnahoidjat ja ei saa sellest arugi, kuni juhtub õiget suurust proovima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina paksenen ja kõhnun proportsinaalselt üle kogu keha, mistõttu ka rinnad alati kaalutõusu ja vähenemisega täies ulatuses kaasa lähevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on need rinnad, mis raseduse ja lapse imetamise ajal olid hiiglaslikud ja pärast, eriti kaalu kaotamisel on oht saada \”kivid sokis\”. Sellepärast praegused 5-8 lisakilo mind nii palju ei morjendagi, et tean, et pikkus miinus 110 kaaludes oleks mul olematud rinnad.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui rinnad koosnevad ainult rasvkudemest, siis miks köikidel paksudel suured rinnad pole?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.