Esileht Beebi ja mitmikud Kui roheline on roheline?(kaka)

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui roheline on roheline?(kaka)

Postitas:

Lapsel (3k)on vahepeal kaka veidi rohekamat tooni kui muidu. Päris roheliseks ei nimetaks, ikka nagu kollane aga rohekam lihtsalt. Huvitav kui roheline on roheline, et mingit probleemi kahtlustada? Vedelam ka nagu pole, selline tavaline poolvedel tükikestega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samblaroheline on see, mida mõtled. Ikka kohe täitsa samblane. Ja ka siis ei ole kohe vaja paanikas arsti juurde tõtata. Kui 3-4 päevaga asi normaliseeruma ei hakka (kollakamaks muutuma), siis tasub aga küll arstiga ühendust võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Eks see roheline varieerub helerohelisest kuni samblaroheliseni. Minu poisil oli kaka u. kuu vanuselt päris mitut tooni rohelist, ka ikka päris samblaroheline.
Meie saime Gefiluse tilkadega asja korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaa, mul sama mure. pere6de ytles,et kui laps ise rõõmus ja kaka halvasti ei l6hna,ega pole limane ja seal pole verd, siis tasub esialgu proovida nt gefiluse kuuri. see võtab aega kaks nädalat. aga, kui ikka mure, void ju arstile helistada. plikal läheb praegu esimene nädal ja vahel on kaka juba kollane :O)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muide, olen kuulnud imikutega tegelevalt inimeselt,et vahel on peale vaktsiini kaka roheline voi põeb ta mingit viirust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kui roheline on roheline?(kaka)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.