Esileht Imetamine Kui ruttu kaob piim rinnast?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kui ruttu kaob piim rinnast?

Postitas:

Tere, pean seoses tööga olema kodunt ära 2 ööd. Laps küll juba 1.5 aastane, kuid saab siiani n-ö ööpiima. Olen mõelnud ka täielikult rinnast võõrutada ja ehk minu eemalolek ongi selleks hea aeg? Kardan samas, et rinda koguneb see piim, mida laps on harjunud “tellima”. Peale lapse sündi olin rinnapõletikus ja sellest halvad mälestused… Kas piim võib ka ära selle ajaga päris kaduda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paari päevaga nüüd küll piim ära ei kao. Kui tunned piimapakitsust, siis lihtsalt natuke lüosa välja, et paisu ei tekiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lõpetasin imetamise 5 kuud tagasi (laps oli 1a3k). Rinnad on küll oluliselt väiksemad, aga kui nibu pigistada, tuleb ikka veel piima, samuti tekivad näiteks vannis ja saunad nibudele piimatäpid.

Minul sai laps viimased kuu aega rinda ainult 5-ajal hommikul. Kui ühel hetkel seda kellaaega üle magama hakkas, siis ise rohkem ei pakkunud ka. Esimene päev oli OK, teine päev oli rindades raske tunne, aga see läks iseenesest õhtuks üle ja oligi kõik. Ei mingit pumpamist, paisu ega põletikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 ööga ei kao midagi, 2 kuuga kaob. Tegelikult on ka 4a pärast veel tilk piima alati rinnas ning kui mõned ööpäevad regulaarselt pumbata, hakkavad rinnad taas tootma. Nt beebi adopteerimisel kasutatakse seda varianti vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just lõpetasin lapse (1,10 aastane) imetamist ja kolm päeva hiljem on rinnad ikka piima täis. Piim ei kao nii kiiresti kuhugile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aasta-poolteist veel sain nibu pigistades piima kätte, nii et kuidas kellelgi, aga piimapaisu ei mingisugust mul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine Kui ruttu kaob piim rinnast?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.