Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui ruttu laenuotsus (kodulaen) 2011-2012

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui ruttu laenuotsus (kodulaen) 2011-2012

Postitas:

Kaua teil läks aega kogu asjaajamisega pangas kodulaenu saamiseks, peale hindamisakti esitamist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaua teil läks aega kogu asjaajamisega pangas kodulaenu saamiseks, peale hindamisakti esitamist? [/tsitaat]

Kus linnas?Sõbrannal Tartus nädalajagu, mul Harjumaal 2 nädalat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:44; 16.03 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartumaal, aega läks ka nädal umbes, täpselt ei mäleta aga see-eest ei saa unustada kunagi seda, et ei oleks tohtinud kiirustada sellise asjaga, oleks pidanud rohkem uurima ostetava objekti kohta. Hiljem selgus, et terve maja oli võlgades (meile meisterdati ilus vale), küte lõigati tagant ära ja kui me süütud inimesed võlad ära maksime, ei suuda me ikkagi selles korteris küttearveid maksta. Siis oli ka emotsioon laes peale otsuse tegemist ja tahtsime kiirest ära osta, oleks pidanud hoopis põhjalikumalt eeltööd tegema. Ärge kiirustage – tahan ma sellega öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2011 nov võtsin laenu Tallinnas.. läks umbes kuu aega taotluste esitamisest.
sebis ja nordeas läks veidi kiiremini (2nädalat- aga need küsisisd ka hunniku lisadokumente, käendajaid, tagatisi jm- kuigi ei olnud vaja tegelikult.

hansapangas kuu aega (seal oli sel hetkel mingi kampaania kodulaenule ja siis olevat taotlusi rohkem olnud- nii väitis teller.)ning hansa ei tahtnud ei mingeid lisapabereid peale laenutaotluse ega muud, piisas vaid minu palgast. laenu võtsin sellepärast hansast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]2011 nov võtsin laenu Tallinnas.. läks umbes kuu aega taotluste esitamisest.
sebis ja nordeas läks veidi kiiremini (2nädalat- aga need küsisisd ka hunniku lisadokumente, käendajaid, tagatisi jm- kuigi ei olnud vaja tegelikult.

hansapangas kuu aega (seal oli sel hetkel mingi kampaania kodulaenule ja siis olevat taotlusi rohkem olnud- nii väitis teller.)ning hansa ei tahtnud ei mingeid lisapabereid peale laenutaotluse ega muud, piisas vaid minu palgast. laenu võtsin sellepärast hansast.[/tsitaat]

vabandan, et uurin, aga palju Sul umbes töötasu netos on, kas võtsid üksi laenu, mis on Su kodupank?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 16:44; 16.03 13:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui ruttu laenuotsus (kodulaen) 2011-2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.