Esileht Väikelaps Kui ruttu peaks aastane peale joomist pissima?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kui ruttu peaks aastane peale joomist pissima?

Postitas:

Alustasin potitrenniga paar päeva tagasi. Kuidagi ei saa pihta, millal see suurem piss peaks tulema. Täna sõi  (jõi) kell 10.05 ja on väikesed tilgad tulnud kuni 10.40ni, siis tuli tiba suurem sorts. Kas lastel on vee seedimiskiirus erinev või saan ma juhinduda teistest ka? Mulle tundub, et laps on ka tujust ära selle ilma mähkmeta olemise pärast, mulle tundub, et talle meeldib, kui pampers all on.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ee, ma ei teagi, kui kiiresti ma ise peale vee joomist pissin ????

Esmalt lõpeta see stopperiga aja võtt.

Pane lihtsalt kindlatel aegadel potile, et ta harjuks potil käima, mitte ära aja taga seda “suurt pissit”. Laps on stressis, sest sina oled stressis ja käid tal potiga järel.

Pane potile kohe hommikul mähkmevahetuse ajal. Uuesti nt enne õueminekut, kui käite hommikuti õues. Siis tuppa tulle/enne lõunaund vmt. 30 min peale õhtusööki jne.

Aga lõpeta see pisdimise ajaks ajastamine.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega see nii minutipealt küll ei käi, ma arvan, pane lihtsalt regulaase vahega, nt poole tunni järel korraks potile istuma (kui ta saab aru, mida vaja teha), kui pissi ei tulnud, siis 15 min pärast vms. Temast on nagunii vara oodata, et ta ise märku annab või pissihädaga potile jookseb, ta on väike veel, seega pead ise potile panema. Enne õueminekut (isegi kui õues on mähe, las olla igaks juhuks, kui peakaki õnnetus juhtuma), hommikul ärgates jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas aastane laps on üldse veel valmis potitamiseks? Minu laps õppis selle selgeks alles 2lt ja jäi ka öösel selleks ajaks kuivaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas aastane laps on üldse veel valmis potitamiseks? Minu laps õppis selle selgeks alles 2lt ja jäi ka öösel selleks ajaks kuivaks.

No pole vaja alahinnata ja lapsi. Lapsel endal mähkmeta parem ja seetõttu ikka tasub potiga tutvust teha. Iseasi on, millal ta kuivaks jääb. Mõni saab ruttu pihta, teine alles kooliminekuks… (mul just mõlemad eksemplarid olemas????)

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen alustanud potitreeningut hommikuti. Nii kui hommikul ärkab, panen potile. Enamik lapsi sel ajal pissib. Kui lõunaunest tulles on mähe kuiv, siis ka pissile. Niisama päeva jooksul hakkasin panema alles siis, kui laps juba pihta sai, mida temalt seal potil oodatakse. Ja seni kuni osa pisse ikka veel mähkmesse tuli, oli muu aja mähkmega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal laps potile läheb on täiesti individuaalne, kooli pole vast keegi mähkmetega läinud. (mõtlen terveid lapsi). Mina tutvustasin lastele potti mänguliselt ja suhtlesin vastavatel teemadel nendega. Nukud ja mõmmid läksid koos lastega potile ja alati tegid ka pissu (panin eelnevalt märkamatult tilga vett kannu pissipotiks kohaldatud anumasse)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Kui ruttu peaks aastane peale joomist pissima?