Esileht Pereelu ja suhted Kui ruttu peale lapse sündi taastus teie elu?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kui ruttu peale lapse sündi taastus teie elu?

Postitas:
Kägu

Kui kaua läks teil aega enne kui teie suhtes oli jälle romantika? kuna saite jälle nautida sõpradega väljas olemist? Kas ka iseenda jaoks aja leidmine ( juuksur vms) oli raske ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kui ruttu peale lapse sündi taastus teie elu?

Peale lapse sündi ei saa teie elu enam mitte kunagi endiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laps sai täna nädalaseks. Romantika on suhtes tagasi. Mehega me veel ei seksi, kuna mu organism alles taastub, aga kaisutame, silitame, musitame kyll ja palju rohkem kui enne lapse syndi.
Kylas ja linna peal kolajad pole me kunagi olnud ja juuksurist hoian veel mõned head kuud eemale, kuna kasvatan juukseid pikaks.
Eks näis, mis tulevik toob. Praegu elame hetkes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

umbes aasta läks aega, kui sain hakata ka natuke oma elu elama. hakkasin sõpradega väljas käima, läksin kooli tagasi, üldse läks elu natuke kergemaks sest laps hakkas ka teiste hoidjatega leppima peale minu. alles siis tundsin et saan hingata. ausaltöeldes minu jaoks pole see, et ma käin korra kuskil juuksuris küll mingi oma elu elamine. aga jah, endiseks ei muutu su elu enam kunagi. pead lapsega ja tema soovide ning vajadustega ikka väga väga palju arvestama ning tihti enda heaolu tagaplaanile jätma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kõrval on väga autonoomne ning hakkaja mees, siis ei muutugi elus väga palju – tulime kolmepäevase lapsega haiglast koju ning kuna oli ilus ilm, siis pani mees lapse kõhukotti ning läksime käest kinni linna peale jalutama. Ühtegi käiku küll lapse pärast tegemata pole jäänud, kas mees/lapsehoidja tegelesid lapsega või võtsime lapse kaasa. Romantika pole kunagi kuhugi kadunud, sest pole iialgi väsimust tundnud – lapsed magasid ilusti algusest peale öö läbi ning mees hoolitses põhilise majapidamise eest. Iseenda jaoks aja leidmine on tegelikult prioriteetide küsimus – üks seab esikohale ainult lapse huvid, teine jätkab ka enda huvide eest hoolt kandmist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laps 1a7k. Elu on parem kui kunagi varem, kuid ei ole endine. Aega ehk saaks ja leiaks igalepoole minna, aga lihtsalt ei raatsi 🙂

Lapsest eemal oldud aeg tundub justkui raisatud aeg.

Aga inimesed on erinevad 🙂

Please wait...
Postitas:
Tere Hommikus

Kui kogu elust rääkida, siis pole veel taastunud, laps pea 4-aastane. 6nn on nyyd lihtsalt teistes asjades 🙂

Kui ainult seksist rääkida, siis läks ehk pool aastat meil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oleneb nii palju lapsest. Mul laps ei maganud pool aastat. Korralikult hakkas magama 11k vanuselt. Juuksuris sain ikka kohe käia, sest minu vanemad ja mees oli toeks. Esimest korda käisin ise väljas paar tundi kui laps oli 4 kuune. Esimene vahekord mehega oli 6 nädalat pärast lapse sündi. Aga töeliselt tunnen, et sain oma \”vana\” elu tagasi kui laps sai 2 aastaseks. Füüsiliselt paremas vormis kui enne lapse sündi. Käin väljas söpradega, teen sporti.
Aga näiteks söbrannal kaks last, kes on pidevalt haiged. Vanem laps tal juba 4 aastane, aga tema oma endist \”mina\” veel tagasi pole saanud. Näiteks planeerib, et läheb kuhugi vöi kutsub kedagi omale külla ja jälle lapsed haiged. Et igal ühel on kindlasti erinevad kogemused, mis olenevad nii lapsest, endast ja oma prioriteetidest ja tugivörgustikust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb, mida sa nimetad taastumiseks. Kuskil väljas käima mehega koos ja spontaanselt saime kui laps oli 6, enne ei saanud lapsi üksi koju jätta. Kui pead silmas ükshaaval ringi käimist, siis kuskil 2-selt sain hakata pikemalt sõbrannade pool käima ja linnas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Laps hetkel natuke üle kolme nädala vana, sellel nädalal käisin juuksuris, paar korda olen kontoris paar tundi olnud, et seal asjad järjepeale saada. Kui mina ära, tegeleb lapsega mees.
Mehega pole veel vahekorrani jõudnud, sest arst käskis sellega peale keisrit kuu aega oodata, aga hellitanud oleme üksteist küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laps oli kuskil 9k ja 1a vahel, kui vahel sõbrannaga kinos või sõbrannadel külas vms käima hakkasin. Lisan, et sai rp kuni 2a ja välja ei lüpsnud, olin järgmiseks söögiajaks tagasi (pärast 9k sai vahepeal ka normaalses koguses tahket toitu anda ja mind polnud iga 3-4h tagant tingimata vaja).

Juuksuris käisin vast 6k kõrvalt esimest korda. Ei käi niikuinii eriti tihti. Enne ei viitsinud ette võtta. Aga korraks (söögivahe jooksul) linnas või hambaarstil vms käisin nii lapse alates 2k vanusest.

Mehega koos väljas oleme harva käinud pärast lapse sündi, sest selleks siiski lapsehoidjat vaja pea koolini. Aga paar korda aastas võtame ette nii, et õhtust hommikuni on meie päralt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui ruttu peale lapse sündi taastus teie elu?[/tsitaat]Ma loodan, et mu elu ei muutu kunagi enam nii mõttetuks nagu ta oli enne laste sündi. Mis elu see ringiajamine on? Elu on see, kui sul on hea suhe, lapsed, haridus, nauditav töö, tervis. Ma pole kunagi oma elu nii palju nautinud kui pärast laste saamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kui kõrval on väga autonoomne ning hakkaja mees, siis ei muutugi elus väga palju – tulime kolmepäevase lapsega haiglast koju ning kuna oli ilus ilm, siis pani mees lapse kõhukotti ning läksime käest kinni linna peale jalutama. [/tsitaat]

Kolmepäevane laps kõhukotti ja linna peale jalutama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kui kaua läks teil aega enne kui teie suhtes oli jälle romantika? kuna saite jälle nautida sõpradega väljas olemist? Kas ka iseenda jaoks aja leidmine ( juuksur vms) oli raske ?[/tsitaat]

Esimesed 2a2kuud olin lapses nii kinni, et ma ei tahtnudki mitte midagi muud peale lapsega koos olemise teha. Siis aga läksid nö. sünnitusjärgsed mammahormoonid üle ja hakkasin rohkem käima ilma lapseta kuskil(mitte palju, aga ROHKEM).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkasin 3-kuuse lapse kõrvalt uuesti ülikoolis käima. Kuna oli rinnalaps, siis käisin teda loengute vahel kodus toitmas. Hoidjaks oli minu ema või õde. Samamoodi sain juuksuris käia ja vahel mehega poes või kohvikus. Rinnaga toitmise lõpetasin peale lapse 1-aastaseks saamist, siis sai juba mõnikord nädalavahetuseks lapse emale hoida jätta ja mehega kahekesiolemist nautida või koos sõpradega välja minna.

Please wait...
Postitas:
Lisberg

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kolmepäevane laps kõhukotti ja linna peale jalutama?

[/tsitaat]
ja miks ei või enne koju minekut jalutada linnast läbi? kas laps saab värske õhu mürgituse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Lisberg kirjutas:[/small]

ja miks ei või enne koju minekut jalutada linnast läbi? kas laps saab värske õhu mürgituse?[/tsitaat]Kõhukotti ei tohiks ju vastsündinut ometi panna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma loodan, et mu elu ei muutu kunagi enam nii mõttetuks nagu ta oli enne laste sündi. Mis elu see ringiajamine on? Elu on see, kui sul on hea suhe, lapsed, haridus, nauditav töö, tervis. [/tsitaat]

Minu elu polnud enne lapsi küll \”mõttetu ringiajamine\”. Oli ka siis hea suhe, haridus, nauditav töö ja tervis. Lastega tuli palju rõõmu, aga vähenes võimalus olla spontaanne.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Pereelu ja suhted Kui ruttu peale lapse sündi taastus teie elu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.