Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui sa nägid 15 a tagasi välja nagu meeste unistus, ja nüüd krokodill.

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kui sa nägid 15 a tagasi välja nagu meeste unistus, ja nüüd krokodill.

Postitas:
Kägu

Mu õde mulle just andis teada, milline tont või krokodill ma just praegu olen. Ma tean, et olles aastates 31-35, olingi meeste magnet mul piisas vaid pilk mingile mehele pöörata, kui selle hetkega sain, kui tahtsin. Täiesti kindlalt sain see aeg, kelle vaid tahtsin.praegu 48
Aga ajad muutuvad, olen suhtes ühe mehega, nahui mul vaja endale mingeid järgijooksjaid saada. Üldse ei huvita enam, käiks üleni hallhiirena, ei taha tähelepanu. Aga õde mind sõimas, kas tahangi selline a,la kodujuust olla edasi. Kes talle ei aita mehi lantida. Tahan jah, mis teie arvaks?

+1
-45
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Palun ära praegu autorooli istu.

+61
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei istu, mul pole kuhugi istuda. Autot pole lube kaeiole

+3
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu õde mulle just andis teada, milline tont või krokodill ma just praegu olen. Ma tean, et olles aastates 31-35, olingi meeste magnet mul piisas vaid pilk mingile mehele pöörata, kui selle hetkega sain, kui tahtsin. Täiesti kindlalt sain see aeg, kelle vaid tahtsin.praegu 48

Aga ajad muutuvad, olen suhtes ühe mehega, nahui mul vaja endale mingeid järgijooksjaid saada. Üldse ei huvita enam, käiks üleni hallhiirena, ei taha tähelepanu. Aga õde mind sõimas, kas tahangi selline a,la kodujuust olla edasi. Kes talle ei aita mehi lantida. Tahan jah, mis teie arvaks?

Kas täna said kaineks?

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õega paras paar napakaid olete.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See teema on hea näide sellest, et iga purjus peaga mõeldud mõtet ei tasu kirja panna, saati veel kuskile üles riputada.

+23
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

48a ja “nahui” nii palju joob.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahan jah, mis teie arvaks?

Jumal tänatud, et mul on oluliselt põnevam elu kui punnitada naba paigast, et teistele muljet jätta või meeldida. Eriti meestele.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina mäletan noorusest, et ikka nii nõme oli. Iga vastik jota või muidu mees pidas vajalikuks midagi öeda, et ilusad jalad, ohhoo, vilistada, signaalitada. 99 protsenti olid sellised, kes minus vastikusvärinaid tekitasid. Kui kuskile kohvikusse istusin sõbrannat ootama, mõni kohe ujus ligi. Muudkui tülitasid, tööl ka näiteks koosolekul tahtsid kõrvale istuda, siis olid solvunud, kui ei olnud huvitatud jne, jne. Nüüd olen 40+ ja õnneks kogu see jama on ära jäänud. Mul on selle üle küll vaid hea meel. Noore naise elu on ikka üsna nõme, iga troll arvab, et oled tema oma. Kui meeste hulgas populaarne olemine tähendab seda, siis see küll midagi ihaldusväärset ei ole.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mnjah, kole ka, kui naine muutub krokodilliks.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

nahui mul vaja endale mingeid järgijooksjaid saada.

Perekoolikas on ikka üks kift tegelane, kõigepealt joob end pildituks ja siis kukub perekooli foorumis ÖÖSEL oma “munne ja vitte” pilduma.
Sest vaevalt, et ta nüüd ei tea, et хуи o vene keeles munn.
Eks ta ikka teab.

Aga mitte keegi ei imesta.
See ju ongi selline, rohkem lollide foorum.
Kus lollid käivad end lihtsalt omas keeles ja meeles välja elamas ja pisut targemad (ja õelad) käivad end nende lollide arvelt välja elamas.

+1
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kus lollid käivad end lihtsalt omas keeles ja meeles välja elamas ja pisut targemad (ja õelad) käivad end nende lollide arvelt välja elamas.

Seda sa siin korrutad jah, kuidas sinusugune tark käib siin ennast välja elamas ja foorumit rikastamas. Aga tegelikult oled nende ebameeldivate ropendajatega täpselt samal pulgal, tarkust ei paista kuskilt.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga tegelikult oled nende ebameeldivate ropendajatega täpselt samal pulgal, tarkust ei paista kuskilt.

Aga foorum toimib ju.
Hoolimata sellest, et siin ka sinusugused tšintšiljad on.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga foorum toimib ju. Hoolimata sellest, et siin ka sinusugused tšintšiljad on.

Toimis ka enne sinu tüütut mölinat väga hästi, ausalt öeldes palju paremini. Nii ebameeldivaid tüüpe siin pole varem olnud. Kõik on koos: rumalus, ülbus, lõputu mölapidamatus ja enesekesksus. Ilmselgelt oled mingi vastik limukas, kellega mitte keegi päriselus suhelda ei taha, siis hüppad siin.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No see on küll huvitav teema. Too õde ilmselt ei ole väga erinevas vanuses, kellele on vaja mehi lantida. Kust kohast te neid vanaisade vanuses mehi lantimas käiksite, kui teemaalgataja krokodill välja ei neäks? Ja kui tollel õel ei ole viimase 30-ne aasta jooksul õnnestunud kena õe abil endale meest hankida, miks ta arvab, et see nüüd õnnestub? Või pakub ta mingit teenust ja otsib kliente? Aeg läheb kiiresti, tahaks teada, mis vanuses siis meeste lantimine lõpetatakse? 70-nene mammi tuleb jaanitulelele üleslöödult mehi lantima – aga miks mitte, vanus on ainult number, miks peaks vanuse pärast oma elustiili muutma? Kui ainult landitavaid papisid jätkuks.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii vana ja pole veel ikka aru saanud, et mitte ühelgi ajajärgul ei ole labased ja harimatud naised meestemagnetiteks olnud.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Assa raisk, nüüd astuti vist mingile Perekooli emandale kanna peale. Kägu 11.39. Igaks avaldab siin oma mõtteid, kes aga soovib, kuidas tahab, kõik ei pea käima sinu pilli järgi. Ilmselt oli siin varem suuremalt jaolt sinu igale tobedale teemale takkakiitjate foorum. Nüüd pole,harju ära. Aga ega sa ei pea ju ka igale teemale nii hüsteeriliselt kaasa elama. Eriti kui on sinu meelest “lollide ja mõttetute” teema. Aga tundub, et oma eraelu pole, sest ega muidu ju ei jõuaks igale kommentaarile 2 sekundi pärast vastu nähvata. Aga nüüd vist saan kohe ise pasarahe kaela, sest sõandasin ju Perekooli oldladyle midagi vastu öelda.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii vana ja pole veel ikka aru saanud, et mitte ühelgi ajajärgul ei ole labased ja harimatud naised meestemagnetiteks olnud.

Labased küll mitte, aga haridus enamikke mehi ei huvita. Kui on tore ja kena naine, siis ei huvita mehi, kas tal on põhikooli- või kõrgharidus.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mina mõtlesin, et hmm, intrigeeriv teema, aga mingi soust hoopis.

Tegelikult kipub see vist nii olema küll, et väga paljud naised on 17-21 vanuses imeilusad. 30+ on juba kaaluprobleemid ja muu on ammu allamäge läinud. Vb 1% neist nooruse kaunitaridest suudab seda säilitada ka 30+ vanuses.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Labased küll mitte, aga haridus enamikke mehi ei huvita. Kui on tore ja kena naine, siis ei huvita mehi, kas tal on põhikooli- või kõrgharidus.

Ongi nii ja naise sisemisest olemusest taipavatele/hoolivatele meestele on kahjuks juba lasteaias keegi käpa peale pannud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin on mitu aspekti.

1. Tänapäeval on palju päheõppimisbaka diplomiga naisolendeid, kellel on nina nii kõrgel, et vihm sajab sisse. Sellised peletavad mehi eemale küll.

2. Haridus, eriti doktorikraadi tasemel, võib sageli tähendada seda, et naine on veidike “pea pilvedes” ning lapsi ei soovi, või kui, siis 1-2. Ja kuidas selle seksiga veel on… ega mitte pole nii, et mida kõrgem haridus, seda vähem tahab seksi? 😉

3. Põhiharidusega naised on sagedamini suitsetajad ja neil pole mingeid huvisid – ei hobitegevusi, ei loe kirjandust, kinos käivad heal juhul blockbustereid vaatamas ja maailmapilt piirdub sellega, mida keegi kuskilt ette söödab. Samas on selliseid palju ka keskharidusega ja päheõppimiserialaga bakadiplomiga naiste seas.

Aga ükski neist punktidest pole absoluutne. Ja pole ka garantiid, et haritud naisega igav ei hakka.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mitmes Eesti see nüüd on?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No see on küll huvitav teema. Too õde ilmselt ei ole väga erinevas vanuses, kellele on vaja mehi lantida. Kust kohast te neid vanaisade vanuses mehi lantimas käiksite, kui teemaalgataja krokodill välja ei neäks?

Miks vanaisade vanuses? Sellises eas naised vaatavad ikka pigem 30-max 40, mitte vanemaid mehi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vana see õde on ka, tal pole meest siis, ja ise lantimisega ka toime ei tule, et ilma õe abita hakkama ei saa? Veits peast lihtne tundub nii õde kui teemaalgataja. Või purjus mõlemad. Jaaniöösel ka pole muud teha kui perekoolis ropendada.

48, mnjaa, selle kohta ütles mu sõbranna, et “noored mind enam ei vaata ja vanad ei näe…”!

0
0
Please wait...

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui sa nägid 15 a tagasi välja nagu meeste unistus, ja nüüd krokodill.