Esileht Ilu ja tervis Kui sa oleksid mingi häire, viga, puue

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Kui sa oleksid mingi häire, viga, puue

Postitas:
Kägu

Idikas oled sina, TA. Teised kõik on siin normaalsed. Miks sa oma rohtusid ei võta, nagu vaja?

Mulle pole mingeid ”rohtusid” määratud ja ma ei kavatse ka määramise eest peale maksta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle pole mingeid ”rohtusid” määratud ja ma ei kavatse ka määramise eest peale maksta.

Tööle ei võeta, sõpru ei ole, elu ei ole. Ise usud, et oled normaalne?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööle ei võeta, sõpru ei ole, elu ei ole. Ise usud, et oled normaalne?

Iseendast räägid? Sa oled ilmselt Töötukassas arvel juba?

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Iseendast räägid? Sa oled ilmselt Töötukassas arvel juba?

Ei, ma olen ettevõtja. Miks sa tööl ei käi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma olen ettevõtja. Miks sa tööl ei käi?

Sinu väide oli, et tööle ei võeta, see väide paika ei pea. Pole proovinudki, kui kunagi proovin, eks annan teada.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aa, ja oli sari Firefly Lane, keegi kunagi tegi teema, et miks seal jäätist süüakse südamevalust. Ma vaatasin sarja esimese hooaja ja teine jäi pooleli, ei olnud enam nii hea kui esimene, ei pannud suurt südamevalu küll tähele, et see jäätiseasi silma jääks. Pigem selline rõõmsameelne sari siiski.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lihtsalt sedagi lubasin kunagi teada anda. Sarja vaatasin juba suht ammu.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sinu väide oli, et tööle ei võeta, see väide paika ei pea. Pole proovinudki, kui kunagi proovin, eks annan teada.

Millest siis elad?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu väide oli, et tööle ei võeta, see väide paika ei pea. Pole proovinudki, kui kunagi proovin, eks annan teada.

Millest siis elad?

Kui kunagi proovin, siis annan teada. Muu pole oluline. Mind näiteks ei huvita sinu ettevõtlusteema.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui inimesel oleks päris mure, ei toodaks ta seesugust soppa. Või on tõesti vaimne häire? Paari kuu eest vähioperatsioonil käinuna ei oska hetkel teemapüstituses ka suurt nalja näha. Ma kindlasti ei tahaks olla vähk ega ka mingi muu tõbi. Miks peaks keegi tahtma olla tõvestaja?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimesel oleks päris mure, ei toodaks ta seesugust soppa. Või on tõesti vaimne häire? Paari kuu eest vähioperatsioonil käinuna ei oska hetkel teemapüstituses ka suurt nalja näha. Ma kindlasti ei tahaks olla vähk ega ka mingi muu tõbi. Miks peaks keegi tahtma olla tõvestaja?

Ei olegi nali,  sellest räägib ka see teemaalgatus. Mõni laps on oma vanema jaoks raske ja tema peab olema, sest ema on leidnud vastavaid jooni. Keegi ei taha olla vähk, vähk on paha, kiuslik, etteaimamatu, kompromissitu, määrav, ütlev,  ainuotsustaja jne. Aastakümneid tagasi meeldis ühe õppejõu loeng: Kõik inimesed sureksid kunagi vähki, kõigil tekivad kunagi normaalsete keharakkude asemele vähirakud. Minu jaoks on see teatud sisuga teadmine. Inimestena võime mõelda, et oleme teistest paremad, vähi seisukohast mitte.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui kunagi proovin, siis annan teada. Muu pole oluline. Mind näiteks ei huvita sinu ettevõtlusteema.

Soovitan soojalt endale tegevus otsida, mitte siin lollusi genereerida. Oma 40 eluaasta kohta(jutu järgi) on koduspassimine ja sotstoetustest elamine õõvastav.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan soojalt endale tegevus otsida, mitte siin lollusi genereerida. Oma 40 eluaasta kohta(jutu järgi) on koduspassimine ja sotstoetustest elamine õõvastav.

kellega suhtled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kellega suhtled?

Teemaalgatajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan soojalt endale tegevus otsida, mitte siin lollusi genereerida. Oma 40 eluaasta kohta(jutu järgi) on koduspassimine ja sotstoetustest elamine õõvastav.

Mul on palju tegevusi. See pole ka minu teema. Sina oled siin rohkem genereerinud kui mina, arvestades kellaaegu. Mina ei istu 24/7 perekoolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui juba töötuna ei istu siin, kujuta ette töötajana või ettevõtjana. Ise ettevõtja, aga oled pk. Eestis on 1,3miljonit inimest ja mitte kõik tööealised ja töötavad inimesed ei käi perekoolis või ei käi siin igapäev mitu korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatajaga.

nn. “ettevõtja” ja töötu vastused ei ole teemaalgataja. Mis ettevõtja, kes internetiohtusid ei tunne. Igaüks võib olla ettevõtja, igaüks võib läbi ka kukkuda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nn. “ettevõtja” ja töötu vastused ei ole teemaalgataja. Mis ettevõtja, kes internetiohtusid ei tunne. Igaüks võib olla ettevõtja, igaüks võib läbi ka kukkuda

Jälle see pooletoobine lällab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see pooletoobine lällab.

No siis on asjad ikka väga hullusti, kui toop poolik on ja lällama ajab. Tee siis teine pool suhkruvett!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis on asjad ikka väga hullusti, kui toop poolik on ja lällama ajab. Tee siis teine pool suhkruvett!

Nupsukene, Lillkapsamutt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust see Lillkapsamutt hüüdnimetus tuli? Miks mitte mangomutt ega kurgimutt ega kastmemutt ega tordimutt ega kartulikrõpsumutt? Kustkohast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust see Lillkapsamutt hüüdnimetus tuli? Miks mitte mangomutt ega kurgimutt ega kastmemutt ega tordimutt ega kartulikrõpsumutt? Kustkohast?

Mina panin. Rääkis pidevalt suguhaigustest ja lillkapsamoodustistest, mis suguhaigusega naistele kaasnevad,

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina panin. Rääkis pidevalt suguhaigustest ja lillkapsamoodustistest, mis suguhaigusega naistele kaasnevad,

Siis on eriti rõve hüüdnimi ju. Põhimõtteliselt rääkis siis sidekoelistest modustistest tupes? Miks sellist hüüdnime siis kasutada, kui jutt, mida ajas, on meie jaoks soga? Pealegi mina olen veendunud, et tegu on mehega, just sõnatuse pealt. Miks teised arvavad, et mutt?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ikka suht pikaajaline kasutaja perekoolis ja tõesti ei märganud seda lillkapsateemat. Teised inimesed ei saa aru ju niiviisi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ikka suht pikaajaline kasutaja perekoolis ja tõesti ei märganud seda lillkapsateemat. Teised inimesed ei saa aru ju niiviisi.

Ta räägib igas teises teemas lillkapsamoodustistest.

Muidugi on tegu naisega. Teine asi, mida teeb, peab alkojoojaid jotadeks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta räägib igas teises teemas lillkapsamoodustistest.

Muidugi on tegu naisega. Teine asi, mida teeb, peab alkojoojaid jotadeks.

Ei räägi lillkapsamoodustistest. Räägib HIVist või suguhaigustest. Sidekoest ta ei räägi. Ja jotaks tema ei pea, jotaks pean mina. Tema on minu teada suht neutraalne olnud joomise teemadel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma olen veendunud, et tegu on mehega. Ma tean, kuidas mehed räägivad ja kuidas naised. Naised räägivad hoopis teiste sõnade ja sõnavalikuga ja teistmoodi. Eks ta ise loeb ja näeb, kummal õigus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma olen veendunud, et tegu on mehega. Ma tean, kuidas mehed räägivad ja kuidas naised. Naised räägivad hoopis teiste sõnade ja sõnavalikuga ja teistmoodi. Eks ta ise loeb ja näeb, kummal õigus.

No homomees siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No homomees siis.

Nii me elamegi, suures teadmatuses ja valedes. Kui ei meeldi eemaldame, sest sisu ei meeldinud meile. Homme on uus päev, uued jutud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma kondoomita seksijad on puudega. Mis tegevused veel puudele viitavad?

No see on küll kõige lõbusam koht. Järelikult on kogu inimkond puudega, üksnes mõnel õnnelikul katseklaasi lapsel on lootust… Või kuidas neid lapsi täpselt peab saama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )


Esileht Ilu ja tervis Kui sa oleksid mingi häire, viga, puue