Esileht Sünnitus Kui saate koju sünnitusmajast

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kui saate koju sünnitusmajast

Postitas:

Kas abikaasa tuleb järgi või veel keegi pereliikmetest?
Kellel mees ei olnud kaasas kui ei lubatud kas siis ise tulite lapsega alla sinna kus info laud ja varem sai sisse külastama?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese ajal oli mees minuga haiglas koos, sai vabalt sisse ja välja liikuda haiglas. Lahkumisepäeval viis asjad autosse ja tõi turvahälli, lahkusime kõik koos.

Nüüd teise lapsega ei tea, kuidas läheb, seega huvitaks ka teiste kogemus. Ise mõtlen, et kui mees saab sünnitusel kaasas olla, esimene öö meiega veeta ja siis järgmine päev lahkuda vanema lapse juurde, et kas siis lahkumisepäeval lastakse ta üles tulla koos turvahälliga või lähen vastsündinuga+asjadega alla (päris esimesele korrusele või siis lihtsalt sünnitusosakonnast välja koridori) vastu talle. ???? Ma usun, et päris vabalt liikuda hetkel ei saa, et peabki mees kuskile vastu tulema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 17:41; 10.11 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin kevadel ja siis oli nii, et mees ootas all fuajees (TÜKis), mina läksin koos mingi abilisega (õde või ämmakas) alla.
Ainult mees tuli vastu mul, rohkem küll pereliikmeid mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK-s juulis. Mees tuli turvahälliga registratuuri ukse juurde. Mind aitas söögitädi (sanitar?) beebi ja asjadega alla registratuuri. Mees ulatas üle ukse hälli, sättisin beebi sinna ja läksime välja. Meest uksest sisse ei lubatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pelgus septembris: olin haiglas 2 ööd, millest mees oli meiega esimese öö ja läks siis koju suurema lapse juurde, mina jäin beebiga veel üheks ööks sisse. Kui öeldi, et saame koju, helistasin mehele, siis panin asjad kokku ja maksin perepalati arve, panin beebi sinna haiglavoodisse ning koti selle voodi jalgade peale (kuid vajadusel aitab kotti tassida hooldaja). Siis ütlesin koridoris kellelegi personalist, et mees kohe jõuab, tema kutsus hooldaja, kes meid alla viis. Panin beebi riidesse ja ennast ka, hooldaja ootas seal seni ja kui nägi, et mees tuleb, siis soovis meile kõike head ja läks selle voodiga üles tagasi.

 

Eelmise lapsega sai mees vabalt sisse-välja käia, tõi autost juba sünnitama minnes sinna pandud turvahälli ja läksime koos ära.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sünnitasin oktoobris ja siis oli samamoodi. Mees oli sünnituse juures ja ühe öö haiglas. Seejärel läks ära suurema lapse juurde ja meile järele tulles andis üle ukse all registratuuri juures hälli. Sisse ei lastud enam.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgi võib tulla nii palju inimesi kui soovite, aga arvestama pead, et tagasi sõites on võrreldes varasemaga üks inimene autos juures 😀 Praegu on tõesti nii, et kui üldse sisse lubatakse, siis ainult üks inimene. Turvahälli ma ei soovita kohe kaasa võtta (sünnitustuppa/sünnitusjärgsesse) – laps turvahälliga on raskem kui ainult laps. Mõistlik on oma asjad võtta kaasa ratasetl kohvriga – siis on seda lihtne järel lohistada ühe käega, teise käega hoiad last (laps on alguses ju väga kerge) – või lohistab kohvrit siis keegi töötajatest. Hea, kui kohvrit väga täis ei paki (vajadusel võtad suurema kohvri, mitte käsipagasi suuruses), sest noh, reisile minnes mahuvad alati asjad paremini ära kui reisilt tulles 😀 Ja kui jagatakse mingeid haiglapakke jne, siis mahuvad need ka ehk kohvrisse, et ei oleks tassitavaid asju liiga palju. Lapse õueriided võib ka mees tuua, et siis fuajees paned lapse riidesse. Turvahälli võib lapse ka alles autos panna, ei pea üldse last juba haiglas turvahälli panema.

Minul tulevad järgi kas mees üksi või siis mees koos kahe lasteaiaealise lapsega, kui ta sünnituse juures ei saa olla  – sõltuvalt siis millal see järgitulemine täpselt saab olema. ma ise eelistaksin, kui lapsed oleksid ikka kohe kaasas väikevenda vastuvõtmas. Aga kui mees saab olla sünnituse juures (st lapsed kellegi juures ööseks) ja saame ruttu koju, siis ilmselt lähme ise suurematele lastele järgi 😀 Kui teine laps sündis, “ammu” enne koroonat, siis mul õde töötas Pelgus ja tõi 2-aastase tütre enne oma tööpäeva algust meile sünnitusmajja perepalatisse ära 🙂 Aga praegu ilmselgelt poleks see enam võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olemas nüüd teine kogemus Pärnu Haiglaga.

Mees ööbis ühe öö haiglas, järgmine hommik läks koju teise lapse juurde. Koju viis oma asjad ja beebipaki. Sellest järgmine päev lahkusin oma toast beebi ühes käes ja kohver teises, kohvri kandmise võttis koridoris üle üks õdedest kes juhatas sünnitusosakonna uksest välja mehe juurde. Mees sai üles koos lapsega sünnitusosakonna ukse taha, kaasas turvahäll.
Kui vähegi võimalik, siis kohe turvahäll ja lisad kaasa võtta, et endal kergem lahkuda on (nii üksi kui ka koos mehega).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 17:41; 10.11 13:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Kui saate koju sünnitusmajast