Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui sagedasti on norm wc-s käia? Kõhukinnisus.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kui sagedasti on norm wc-s käia? Kõhukinnisus.

Postitas:

Kuivatatud ploomide leotis, ploomimahl, külm vesi hommikul ärgates, hommikukohvi, pudru söömine, activia jogurt, päeva jooksul joon piisavalt vett. Ometi käin wc-s aina harvem. Eile käisin lõpuks üle 3 päeva, kõht juba valutab ja piin on olla. Tänasest duphalac abiks, ehk aitab veidigi.

Mida võiks veel proovida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võiks ühe Microlax kuuri teha, kui juba valutab.
Mul ämmaemand ütles, et Microlax iga nädala või kahe tagant ja Dhupalac iga päev.
Mul Microlaxi pärast enam vaja polnud…

Mind ploomid ei aidanud. Ei aidanud lõpuks ka see, kui iga päev 2 koorega kiivit ära sõin (keegi ütles, et keha harjus ära).
Üldiselt vältida saiatooteid, banaani, muna, riisi…Ja süüa lõike teralist ja kliidega.

Minu viimaseks avastuseks oli see, et kõrvits igas variandis (ka salatina) hoiab kõhu väga lahti. Lehtsalati lehti süües läheb ka kohe korda ja keedupeet on ka selline lahtistaja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned käivad iga päev peldikus!Aga soovitan sul võtta kaks teelusikat õli see ka aitab kõhukinnisuse vastu!Mul nt aitab ise kakannatasin kõhukinnisuse all!Nüüd on okie:)Eks see õli on natukene vastik aga vähemalt aitab:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõned käivad iga päev peldikus!Aga soovitan sul võtta kaks teelusikat õli see ka aitab kõhukinnisuse vastu!Mul nt aitab ise kakannatasin kõhukinnisuse all!Nüüd on okie:)Eks see õli on natukene vastik aga vähemalt aitab:)[/tsitaat]
Normaalne ongi iga päev käia.

Kuid minul näiteks aitab ka üks 100g tahvel ¨okolaadi, kohviga koos korraga ära süüa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina joon vett õhtul sidruniga. umbes pool sidrunit ja kui vesi otsas klaasis ,valan veel vett peale.
Algul lihtsalt meeldis selline vesi, kuid nüüd avastasin ,et hommikuti vaja alati wc minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitas piimhappebakterite kuur (Gefilus jms), alguses võtsin 2tabl päevas (muidu 1 ette nähtud), siis lõi isegi kõhu lahti korraks ja edasi päris normaalne. Gaasivaevused kadusid ka ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin ka seni mures sama teemaga (tarbin ohtralt vett,kiivid koortega, keefirid/hapupiimajoogid, kuivatatud mustad ploomid, kliidega tooted, väga minimaalselt jahutooteid max 1viil sepikut päevas ja kõik muu) aga ikka kinni, mis kinni. Siis viimases lootuses midagi looduslikumat abi saada ostsin stockist (pidavat ka selverites olema) Rynkeby kuivatatud ploomide mahla – jõin korraga 2/3 liitrit järjest ära ja 5h hiljem oli juba inimese tunne:) Peangi uue laari järgi minema, tundub, et kui seda hommikuti klaasikese nüüd joon, siis on kõik ok:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean oma lapse pealt, et ploom ei mõju üldse, ainult kiivi toimib – seega proovi kiivisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool klaasi punast veini aitab mind alati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Granaatõun või selle mahl. Mina ei ole kohvijooja ja igakord kui joon kohvi siis mõjub ka see. Minul käis ka varasemalt kõht igapäev läbi ja esimese rasedusega samuti probleeme polnud kuid nüüd iga 3 päeva tagant. Kindlasti mõjub ka liikumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui sagedasti on norm wc-s käia? Kõhukinnisus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.