Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui sain 2012 a.VH, kas siis ei saa seda raha tagasi, mis laste pealt tagastatakse tuludeklar?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kui sain 2012 a.VH, kas siis ei saa seda raha tagasi, mis laste pealt tagastatakse tuludeklar?

Postitas:

Kõigepealt küsin seda, et mul on 3 last kõige vanem on 18 ja õpib gümnaasiumis, kas siis on mul hetkel 3 last või gümnaasiumis õppivat 18 ei arvestata enam kolmandka slapseks? Sel juhul ei saa ma kahe noorema lapse pealt tuludeklaratsiooniga tagasi, vaid ühe lapse pealt? Ja kas üldse seda siis makstakse, kui sain 2012a VH? Tänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saad tõenäoliselt 1 lapse pealt tagasi, sesy vh-st võetakse ka tm maha. 18 a on liiga vana, tema arvelt ei saa enam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvesse lähevad lapsed, kes 31.detsembri seisuga olid 17a või nooremad, seega kui vanem laps sai eelmisel aastal 18, siis ta paraku enam arvesse ei lähe ja tagasi saad ainult 1 lapse pealt.
ka VH on tulumaksustatav tulu, seega on ikka võimalik ka enammakstud tulumaksu tagasi saada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui sain 2012 a.VH, kas siis ei saa seda raha tagasi, mis laste pealt tagastatakse tuludeklar?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.