Esileht Pereelu ja suhted Kui seks ja kõik sellega seonduv tundub jäle?

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Kui seks ja kõik sellega seonduv tundub jäle?

Postitas:
Kägu

Mul väga kogemusi pole meestega aga teeselnud ma pole kunagi 24a jooksul ja need paar meest, kes mu elus on olnud,  on ikkagi pingutanud, et minul oleks ka ikkagi hea. Olen ka öelnud, et aitab, ei tule täna välja, kuid nad pole jätnud jonni ja pingutavad edasi. Ju on sattunud sellised mehed, kellele naise rahuldamine on ka eesmärk omaette.  Suhtes võik ikka olla aus. Pole mingit piinlikust vaja tunda, kui mees on see, kes sind käsitlema õppida ei viitsi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole aseksuaalne, aga kah seksi visuaalselt ja auditiivselt eriti atraktiivseks tegevuseks ei pea. Aga ei peagi ju vaatama 🙂 Mulle meeldivad silitused ja hellitused – need tekitavad minus tunde, et olen ilus (ja siis ma ei mõtle, kas mu rinnad või tagumik on kuidagi ebameeldivad – no ei ole ju!) ja hinnaline. Ja kui juures on õige sõbaline tekst – või veel parem, muusika – no siis ei mõtlegi muule, vaid lased kehal end hästi tunda.

Ma võin seksist vägagi analüütiliselt rääkida – nagu ma võin analüüsida seedeelundkonna tööd alates söömisest kuni väljutuseni. Sel juhul lihtsalt kui füsioloogilist tegevust, mis ei ole ei rohkem ega vähem jäle kui mistahes muu organismi  elamiseks vajalik toiming.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui seks ja kõik sellega seonduv tundub jäle?