Esileht Pereelu ja suhted Kui seks tekitab tüli

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kui seks tekitab tüli

Postitas:

Olen selline naine, et mind rahuldada ei ole kerge… No nt kui hakkasime mehega koos olema, siis alguses mu keha nagu kohanes temaga ja peale 2-3 korda suutis ta mind ka täielikult rahuldada…Ma ei tea miks see nii on…Seks iseenesest on mõnus ja nauditav, aga kui pikem paus sisse jääb, siis alustaks nagu jälle otsast peale 🙁
No igatahes…Sündis meil nüüd juba teine laps…Raseduse lõpus me seksiga väga ei tegelenud, ei sobinud. Nüüd kui uuesti alustasime, siis kuna mul olid õmblused, ei olnud see alguses hea…Kuid nüüdseks on asi korras ja hakkasime rohkem seksima…\”harjumise\” aeg läbi, siis oli tulemuseks vägagi rahuldav vahekord…Järgmine õhtu oli kõik samuti, kuid rahulduse sain suuseksist, mis jällegi ei ole see…
Ma naudin kogu seksi, aga millegipärast ei saa alati vaginaalset orgasmi…ja kuigi suuseksiga saadav orgasm on ka väga hea, siis siiski tunnen et see ei ole see, olen veits pettunud…No ja kui mees järgmisel õhtul seksida ei taha(väsimus vms), siis ma solvun ta peale…see ei ole normaalne lihtsalt..solvumine ma mõtlen. Igal inimesel on õigus olla ju väsinud…
Ma armastan oma meest ja tegelikult saan aru et iga õhtu ei peagi seksima, aga kui ise tunnen et olen nö hoo sisse saanud, siis tunnen kehvasti kui tema puhata tahab…:(

Ja lisaks…Mis värk sellega on et vahel saab vaginaalse orgasmi ja vahel mitte…Ma olen ju võimeline vaginaalset orgasmi saama, miks ma siis igakord ei saa kui seks on hea ja nauditav?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 14:28; 29.06 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seks on kahe kõrva vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska öelda, aga oled siiski eelises, paljud naised ei ole kunagi vaginaalses vahekorras orgasmi saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina saan näiteks ainult vibraatoriga (mees teeb) ja samal ajal näpuga. meil läheb ka tavaliselt kogu ürituse peale tunnike 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Olen selline naine, et mind rahuldada ei ole kerge… No nt kui hakkasime mehega koos olema, siis alguses mu keha nagu kohanes temaga ja peale 2-3 korda suutis ta mind ka täielikult rahuldada…Ma ei tea miks see nii on…Seks iseenesest on mõnus ja nauditav, aga kui pikem paus sisse jääb, siis alustaks nagu jälle otsast peale 🙁
No igatahes…Sündis meil nüüd juba teine laps…Raseduse lõpus me seksiga väga ei tegelenud, ei sobinud. Nüüd kui uuesti alustasime, siis kuna mul olid õmblused, ei olnud see alguses hea…Kuid nüüdseks on asi korras ja hakkasime rohkem seksima…\”harjumise\” aeg läbi, siis oli tulemuseks vägagi rahuldav vahekord…Järgmine õhtu oli kõik samuti, kuid rahulduse sain suuseksist, mis jällegi ei ole see…
Ma naudin kogu seksi, aga millegipärast ei saa alati vaginaalset orgasmi…ja kuigi suuseksiga saadav orgasm on ka väga hea, siis siiski tunnen et see ei ole see, olen veits pettunud…No ja kui mees järgmisel õhtul seksida ei taha(väsimus vms), siis ma solvun ta peale…see ei ole normaalne lihtsalt..solvumine ma mõtlen. Igal inimesel on õigus olla ju väsinud…
Ma armastan oma meest ja tegelikult saan aru et iga õhtu ei peagi seksima, aga kui ise tunnen et olen nö hoo sisse saanud, siis tunnen kehvasti kui tema puhata tahab…:(

Ja lisaks…Mis värk sellega on et vahel saab vaginaalse orgasmi ja vahel mitte…Ma olen ju võimeline vaginaalset orgasmi saama, miks ma siis igakord ei saa kui seks on hea ja nauditav?[/tsitaat]
enda pealt vaadates – see sõltub erutuse astmest. ehk siis jah, kahe kõrva vahel on see punkt, millest sõltub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul sama, kui \”krunti all\” ei ole, siis orgasmi saan alles järgmine kord. või siis peab eelnema eriti meeleolukas kohting, tants ja tagaajamine:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära lase ennast mehe poolt alandada! Kus Su eneseuhkus on? Ma arvan, et kui ta peaks midagi selle koha pealt kobisema, siis jäta ta maha. Aja majast välja ja pane alimendid peale! Ei tohi lasta ennast meeste poolt kohelda nagu mingit jalamatti. Ära raiska oma elu. Otsi omale mees, kes sind armastab ja austab.
Elame ju ainult üks kord!
Mis ei tapa, see teeb tugevamaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ära lase ennast mehe poolt alandada! Kus Su eneseuhkus on? Ma arvan, et kui ta peaks midagi selle koha pealt kobisema, siis jäta ta maha. Aja majast välja ja pane alimendid peale! Ei tohi lasta ennast meeste poolt kohelda nagu mingit jalamatti. Ära raiska oma elu. Otsi omale mees, kes sind armastab ja austab.
Elame ju ainult üks kord!
Mis ei tapa, see teeb tugevamaks![/tsitaat]
millest selline järeldus,et mees ei armasta ega austa oma naist, et kui armastab, siis igal õhtul kohe lahinguvalmis ja ei mingit väsimust iialgi.Ära unusta,et nad pole kuu aega koos olnud. Neil ka 2 last juba.Väga huvitav arvamus igatahes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ära lase ennast mehe poolt alandada! Kus Su eneseuhkus on? Ma arvan, et kui ta peaks midagi selle koha pealt kobisema, siis jäta ta maha. Aja majast välja ja pane alimendid peale! Ei tohi lasta ennast meeste poolt kohelda nagu mingit jalamatti. Ära raiska oma elu. Otsi omale mees, kes sind armastab ja austab.
Elame ju ainult üks kord!
Mis ei tapa, see teeb tugevamaks![/tsitaat]

Vastasid valesse teemasse või millest sa sellise vastuse kokku panid?

Mu mees armastab mind, peab mind ilusaks ja heaks. Ta ei kohtle mind halvasti…pigem armastusväärselt ja hellalt..
Pigem olen mina vist see kes igast tühjast solvub ja tüli teeb…
Igaüks võib ju väsinud olla vahel..vahel on lausa selline periood kus nädal aega väsimus peal endalgi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 14:28; 29.06 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vastasid valesse teemasse või millest sa sellise vastuse kokku panid?

Mu mees armastab mind, peab mind ilusaks ja heaks. Ta ei kohtle mind halvasti…pigem armastusväärselt ja hellalt..
Pigem olen mina vist see kes igast tühjast solvub ja tüli teeb…
Igaüks võib ju väsinud olla vahel..vahel on lausa selline periood kus nädal aega väsimus peal endalgi…
[/tsitaat]

:DDD on näha, et sa oled siin uus. kui oleksid juba 10 aastat perekooli klient, siis teaksid, et sellist teksti keegi aegajalt kopeerib ükskõik millisesse teemasse…. (tekst alati täpselt sama)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Research, including research by Shere Hite, has found that 70-80% of women achieve orgasm only through direct clitoral stimulation.

http://en.wikipedia.org/wiki/Vaginal_orgasm#In_females

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui seks tekitab tüli

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.