Esileht Pereelu ja suhted Kui seksisõbraga suhe kestab kaua

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kui seksisõbraga suhe kestab kaua

Postitas:

Olen 3 aastat vallaline olnud. Erinevaid suhteid on olnud, viimane aasta on üks sõber tekkinud, kellega kokkuleppel saame kokku, vedame aega ja lähme laiali, aga suhet kui niisugust ei ole. Kokku saame nädalas, paari nädala jooksul korra ja nii järgmise päreva lõunani, vahepeal elab kumbki oma elu.
Järjest rohkem hakkab tunduma, et asi pole enam nii lihtne. Et tema poolt on tekkinud mingid tunded (mida ta kord veini joomise käigus korraks ka välja ütles, aga tol hetkel otsustasin eirata). Ja ise hakkan ka kiinduma. Mees pole kindlasti selline, kellega koos elaks, mitte et ma üldse mõne mehega antud eluetapis koos elada tahaks. Samas on hea mugav varian tning seks on suurepärane

Kui suure tõenäosusega tekibki sedalaadsest partnerlusest suhe? kas peaks nüüd pooleli jätma, laskma hääbuda või samamoodi jätkama ning vaatama, mis saab?
On keegi saanud oma friend with benefitsiga lõpyuks õnnelikuks? Sest enne päris suht on pikk aeg tutvuda.. samas on kogu aeg teada, et nagu suhet ei tahaks.
Oleks tore, kui keegi jagaks oma kogemusi

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 12:22; 03.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis see statistika sulle annab? Iga inimese armulugu on erinev.
Mõtle välja, mida sa soovid. Oma algset kokkulepet murrate ju juba mõlemad, kui nö tunded platsis.
Muideks, suhte jaoks ei peagi inimesed koos elama. Mõni ei koligi kunagi kokku, isegi siis kui juba ühised lapsed olemas, isegi siis kui ollekse abielus.
Mida sa ise tahaksid?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiste puhul on see enamasti ikka aja küsimus, kui tunded, armukadedus ja pisarad platsis on. Meeste puhul haruldasem, aga kindlasti ka olemas. Sa siiralt arvasid, et oled nii külm kala, et suudad pikalt seksida kellegagi ilma tunnete tekkimiseta? Seks on ju intiimne tegevus, eeldab avatust ja usaldust ja kui need on olemas, siis polegi tunded enam kaugel.
Minul läks ikka väga kähku, kuni sellisesse “sõpra” kõrvuni armunud olin. Meil läks õnneks, tekkis õige suhe ja 20 aastat abielu on selja taga. Aga mul ei olnud ka kunagi tunnet, et “sellisega küll suhet ei tahaks”.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tunded puuduvad, on see suhe vahetuskaup, nagu ostu-müügi tehing. enesemüümine, keha jagades saad vastu naudingut.
-sellist meest endale ei taha-, jõhkralt aus tunnistus, huvitav, kaua seda enesepettuse möllu talud

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevaid suhteid on olnud, viimane aasta on üks sõber tekkinud, kellega kokkuleppel saame kokku, vedame aega ja lähme laiali, aga suhet kui niisugust ei ole. Kokku saame nädalas, paari nädala jooksul korra ja nii järgmise päreva lõunani, vahepeal elab kumbki oma elu.
Järjest rohkem hakkab tunduma, et asi pole enam nii lihtne.

Muideks, kõik need suhted, kus esimesel päeval kõhus liblikate keeristormi ei teki, algavadki sellisel viisil.

Algul vaatavad mõlemad, et noh, käib kah, seks ja füüsiline sobivus on hea, eks siis vaatame, kas tuleb ehk veel ilusam tramm mulle.
Aasta pärast selgub, et ilusamat trammi ei tulegi, inimese ajus toimub muutus ja hakkabki mõtlema, et tegelt ju polegi ka praegusel viga. Ja luuletab omale tunded juurde.
Ja asi on edasi juba väga lihtne.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 14:48; 03.08 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on seksisõber juba 5 aastat, muidugi teises võtmes,sest oleme mõlemad iseenesest hõivatud,võiks öelda, et kompenseerime teineteise puudujääke suhetes, oleme mõlemad pikas kooselus teisega.

Päris jube elu ikka mõnel.

Ma saan täiesti aru, kui sa pead mitut erinevat autot, näiteks ilusat väikest bensukat kabriot ja raamil suurt mitte nii ilusat, aga see-eest praktilist diisel Land Roverit, aga inimestega ikka nii ei saa.
Mis sellest lõpuks välja tuleb?

Inimesed ei ole autod; autodel on täiesti savi, mis neist lõpuks saab; inimestel mitte.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 14:48; 03.08 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu siin keegi juba eespool ütles, siis suhe ei eelda ilmtingimata kokkukolimist. Kui te mõlemad soovite, siis võite ju oma seksisõprust edasi arendada ja proovida, mis saab, kui näiteks vahelduseks ka kuskil voodiväliselt aega veedate…tehke mõni väike reis ja käiga rohkem väljas. Kas sa teda oma sõpradele ja pereliikmetele tutvustaksid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu siin keegi juba eespool ütles, siis suhe ei eelda ilmtingimata kokkukolimist. Kui te mõlemad soovite, siis võite ju oma seksisõprust edasi arendada ja proovida, mis saab, kui näiteks vahelduseks ka kuskil voodiväliselt aega veedate…tehke mõni väike reis ja käiga rohkem väljas. Kas sa teda oma sõpradele ja pereliikmetele tutvustaksid?

see on päris hea test. tema sõbrad teavad vist minu olenmasolust, olen tema juurde läinud, kui sõbrad on külas olnud ja oleme koos tema sõpradega väljas olnud. minu sõpradest teab tema olemasolust 2 lähemat sõbrannat ja üksneist ka kogemata..

Naiste puhul on see enamasti ikka aja küsimus, kui tunded, armukadedus ja pisarad platsis on. Meeste puhul haruldasem, aga kindlasti ka olemas. Sa siiralt arvasid, et oled nii külm kala, et suudad pikalt seksida kellegagi ilma tunnete tekkimiseta? Seks on ju intiimne tegevus, eeldab avatust ja usaldust ja kui need on olemas, siis polegi tunded enam kaugel.

Minul läks ikka väga kähku, kuni sellisesse “sõpra” kõrvuni armunud olin. Meil läks õnneks, tekkis õige suhe ja 20 aastat abielu on selja taga. Aga mul ei olnud ka kunagi tunnet, et “sellisega küll suhet ei tahaks”.

ma tulen päris halvast suhtest ning ei ole tunneteks valmis. kiindumus on ikkagi hetkel ülim, mis suudan tunda.

Kas tunned, et ta on eelm. suhetega võrreldes sulle õige mees? Hetkel tundub, et pigem mitte, aga eks sa ise tea.

jajah, probleem ongi , et koperdan kogu aeg ühe mehetüübi otsa… need samad jamad. eelmise mehega võrreldes enam vähem sama mees..

ehk tänud. heade tähelepanekute ja küsimuste eest. pilt on kohe selgem

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 12:22; 03.08 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jajah, probleem ongi , et koperdan kogu aeg ühe mehetüübi otsa… need samad jamad. eelmise mehega võrreldes enam vähem sama mees..

ehk tänud. heade tähelepanekute ja küsimsute eest. pilt on kohe selgem

Mis pagana pärast sul üldse mingi mees peab olema, kui sa pole tunneteks veel valmis? Nii sa ei paranegi ja ei leia end. Ma ei viitsiks mingite suvaliste jorsside peale ennast raisatagi. Kui tundeid pole siis olengi mitu aastat ilma (õige) meheta.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 3 aastat vallaline olnud. Erinevaid suhteid on olnud, viimane aasta on üks sõber tekkinud, kellega kokkuleppel saame kokku, vedame aega ja lähme laiali, aga suhet kui niisugust ei ole. Kokku saame nädalas, paari nädala jooksul korra ja nii järgmise päreva lõunani, vahepeal elab kumbki oma elu.

Järjest rohkem hakkab tunduma, et asi pole enam nii lihtne. Et tema poolt on tekkinud mingid tunded (mida ta kord veini joomise käigus korraks ka välja ütles, aga tol hetkel otsustasin eirata). Ja ise hakkan ka kiinduma. Mees pole kindlasti selline, kellega koos elaks, mitte et ma üldse mõne mehega antud eluetapis koos elada tahaks. Samas on hea mugav varian tning seks on suurepärane

Kui suure tõenäosusega tekibki sedalaadsest partnerlusest suhe? kas peaks nüüd pooleli jätma, laskma hääbuda või samamoodi jätkama ning vaatama, mis saab?

On keegi saanud oma friend with benefitsiga lõpyuks õnnelikuks? Sest enne päris suht on pikk aeg tutvuda.. samas on kogu aeg teada, et nagu suhet ei tahaks.

Oleks tore, kui keegi jagaks oma kogemusi

Inimene ei ole masin, et on seks, aga tundeid ja suhet ei ole. Vanema naisena kahetsen selliseid suhteid, kus mees ei olnud piisavalt lugupidav ja lasin taolistel suhetel juhtuda. Pole üldse vaja selliseid suhteid aretada.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suure tõenäosusega tekibki sedalaadsest partnerlusest suhe? kas peaks nüüd pooleli jätma, laskma hääbuda või samamoodi jätkama ning vaatama, mis saab?

Või äkki…. RÄÄGI oma sõbraga, ausalt ja siiralt.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.08 19:14; 03.08 21:16; 04.08 18:50; 04.08 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis selline seksisõber suht kohe pärast eelmise pikaajalise suhte lõpetamist. Et ma tegelikult suhet ei tahtnud, tundus see hea variant – vahepeal kindla, enda jaoks sümpaatse inimesega seksida ja toredasti aega veeta, samas vabadusega muul ajal teha mida tahan.

Aasta toimis kõik kenasti, siis armusin ikka ära. Õnneks tema ka, nüüd oleme mõnda aega juba paarina koos ning teeme plaane ühiseks koduks.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Miks sa seksid mehega, kellega suhet ei taha?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain 3 a tagasi kohutavalt haiget ja pärast seda tekkis plaastersuhe, kus uus mees armastas mind, aga mina nutsin voodis pärast seksi salaja oma eelmist taga, kes mulle haiget tegi ja kes tegelikult oli sotsiopaat. ‘Plaaster’ teadis seda nutmist ja hala ja oli kannatlik, laskis sellel kõigel sündida.
Ja juhtus ime. ‘Plaastri’ kannatlikkus, mulle pühendumine, õrnus, minu hoidmine, tema armastus minu vastu viisid meid lõplikult kokku. Ma armusin ja hakkasin armastama. Nüüd oleme koos 3 aastat ja väga-väga õnnelikud.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee paus ja puhka eelmisest suhtest, ära tee mehele haiget.

No seda ehk ei saa ka ilma rääkimata teha või mis?
TA peaks endale selgeks tegema, mida ta tahab/milleks valmis on ja milleks pole ning seda ka partnerile sõnades teada andma. Või sinu soovitus ongi lihtsalt ära kaduda?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.08 19:14; 03.08 21:16; 04.08 18:50; 04.08 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul selline seksisuhe läks üle päris suhteks. Ükshetk saime nii tihti juba kokku, et ühel hommikul ûtlesin, et ära mine enam ära. Ta ei läinudki. Siiani. Nüûd oleme juba perekond kahe lapsega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa lugeda oskad? TA ei taha suhet, aga mees on armunud.

Mina lugesin teemaalgatusest, et TA on ise ka kiindunud ning hulgaliste küsimuste järgi veeretab peas mõtet, milline võiks olla tõsisem suhe selle mehega. See, et sina arvad, et nad peaks jääma seksisõpradeks, ei tähenda, et see nii ka kindlasti olema peab.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.08 19:14; 03.08 21:16; 04.08 18:50; 04.08 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on nüüd sama mees, kes sulle pikalt otsa vaatab või see, kes sind pidevalt suudleb? Üldiselt ei saa sellest midagi ja seda on sulle juba vastatud. Käitegi koos seksimas ja mitte midagi enamat sellest kunagi ei tule.

Ise elad oma elu keeruliseks ehkki võiksid ka lihtsalt kellegi teise valida ja stabiilset suhet nautida võib olla pikki aastaid.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 20:44; 04.08 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmis.(t)e seksimaratoni(de) lõpus peaks valetama, et on armunud?

Paistab et sa ise oled fantaasiate kütkes. Mina pole midagi sellist öelnud ega mõelnud.
Proovin siis uuesti. Ma arvan, et see seksisõprus seksisõprusena nagunii ei saa jätkuda, kui juba (mehel vähemalt) tunded mängus. Niisiis on mõttetu soovitus teha PAUS. Variandid on kas asi ära lõpetada või tõesti kaaluda võimalust arendada edasi enamaks. Teemaalgataja kaalub ka viimast varianti (vaadake ise neid küsimusi). Meie ei tea, mida tähendab “samasugune mees nagu eelmine”. See võib olla öeldud ka hirmust pühendumise/haiget saamise ees, kes teab. Me ei saa anda hinnangut, kas TA peaks selle mehega suhte looma või mitte.
Kahe variandi vahel valimiseks oleks siiras vestlus mehega mu meelest abiks jah. Ja sealjuures ma ei arva, et nad peale seda tingimata päikseloojangusse ratsutaks.
Aga mida iganes, mõni paneb siin tõesti oluliselt juurde.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.08 19:14; 03.08 21:16; 04.08 18:50; 04.08 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmis.(t)e seksimaratoni(de) lõpus peaks valetama, et on armunud?

Paistab et sa ise oled fantaasiate kütkes. Mina pole midagi sellist öelnud ega mõelnud.

Proovin siis uuesti. Ma arvan, et see seksisõprus seksisõprusena nagunii ei saa jätkuda, kui juba (mehel vähemalt) tunded mängus. Niisiis on mõttetu soovitus teha PAUS. Variandid on kas asi ära lõpetada või tõesti kaaluda võimalust arendada edasi enamaks. Teemaalgataja kaalub ka viimast varianti (vaadake ise neid küsimusi). Meie ei tea, mida tähendab samasugune mees nagu eelmine. See võib olla öeldud ka hirmust pühendumise/haiget saamise ees, kes teab. Me ei saa anda hinnangut, kas TA peaks selle mehega suhte looma või mitte.

Kahe variandi vahel valimiseks oleks siiras vestlus mehega mu meelest abiks jah. Ja sealjuures ma ei arva, et nad peale seda tingimata päikseloojangusse ratsutaks.

Aga mida iganes, mõni paneb siin tõesti oluliselt juurde.

Oluline on siin mõista seda, et väga harva areneb selline suhtlus suhteks ja seda siis oluliselt kiiremini kui 3 aastat. Teiseks, kui kaks inimest muidu iseloomudelt ja eluhoiakutelt ei klapi, ei hoia neid koos ka seks. Siin on näha seda, et klappi on vähevõitu. Mida mina teeksin? Tõdeksin endale, et see olukord mind suures plaanis ei rahulda, mõtleksin välja, mida ise soovin ja kus oma elu viie aasta pärast näen ja leiaksin uue suuna, uue suhte uue inimesega.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 20:44; 04.08 21:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui seksisõbraga suhe kestab kaua