Esileht Pereelu ja suhted Kui sind arvatakse sõprade hulgast välja

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 241 )

Teema: Kui sind arvatakse sõprade hulgast välja

Postitas:
Kägu

Mul on kaks tuttavat, kes on minuga aastaid aktiivselt suhelnud. Nad on minu kodus kordi ja kordi ööbinud. Olen neid söötnud ja jootnud. Oma raha eest, ja ise vaaritanud neile peenemaid roogi. Ühel päeval avastasin, et naine on mind fb sõbralistist eemaldanud. Mõni aeg hiljem tegi seda ka tema mees.

Mida sellisest käitumisest peaks järeldama. Praegu on talv ja ma ei ole neid enam alates oktoobrist võõrustanud, kuna elan talvel mujal.

Mida sellisest käitumisest arvata?

+10
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Said kõhulahtisuse ja jõudsid järeldusele, et mürgitad.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes teab, mis inimeste elus toimub. Vaata rahulikult mis uus suvi toob.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, miks sinul nii juhtus, aga minul oli see nn sõber minu mehe salajane armuke. Ja ta mees sai sellest teada, siis käskis naisel mind sõbralistist välja arvata. Minu mees polnudki ta FB sõber. Siis eemaldas ta mees ka mind oma sõprade hulgast. Mis mina ette jäin, ma ei teagi, ju siis halvad tunded tulid, kui mind seal sõprade hulgas nägi või ma ei tea, mis see põhjus oli. Igatahes pärast seda nad meil külas ei käinud ja sõbrad ka ei olnud. Mina sain asjast alles mitu aastat hiljem teada, kui lugu oli ammu läbi.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki oled fb´s mingi teemaga seoses asju liiga palju jaganud või sõna võtnud?

Mina olen paar, küll kaugemat, tuttavat fb´st selletõttu eemaldanud, et ei jõua nende postitusi ja seda sapi pritsimist enam lugeda.

 

+40
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on sõbrasuhete katkemise peamiseks põhjuseks vaktsineerimise teema. Peale seda kui mul làhedane koroonasse suri (vaktsiinid ei olnud veel kättesaadavad), eemaldasin ma ka kõik sõbralistist kes seda haigust naeruväärseks pidasid.

+47
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki oled fb´s mingi teemaga seoses asju liiga palju jaganud või sõna võtnud?

Mina olen paar, küll kaugemat, tuttavat fb´st selletõttu eemaldanud, et ei jõua nende postitusi ja seda sapi pritsimist enam lugeda.

Fb-s olen täiesti ebaaktiivne. Ma olen lihtsalt fg-ga liitunud, aga ma ei jaga ega kommenteeri iialgi midagi seal. Olen vaid olemas. Samas, messengeri kaudu suhtlen oma erinevate tuttavatega aktiivselt. Nendega ei ole messengeris suhelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaks tuttavat, kes on minuga aastaid aktiivselt suhelnud. Nad on minu kodus kordi ja kordi ööbinud. Olen neid söötnud ja jootnud. Oma raha eest, ja ise vaaritanud neile peenemaid roogi. Ühel päeval avastasin, et naine on mind fb sõbralistist eemaldanud. Mõni aeg hiljem tegi seda ka tema mees.

Mida sellisest käitumisest peaks järeldama. Praegu on talv ja ma ei ole neid enam alates oktoobrist võõrustanud, kuna elan talvel mujal.

Mida sellisest käitumisest arvata?

Äkki neil on üle visanud vaktsiinivastase pseudoteaduse lingid, mida ohtralt jagad? Või vastupidi – jagad vaktsineerimispropagandat ja nemad on vastased?

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle jääb arusaamatuks, miks sa rõhutad seda võõrustamist? Kas siis kui nad poleks sul külas käinud, vaid niisama oleksite suhelnud, see sind nii väga ei häiriks? On nad sulle võlgu midagi?

Ma ei tea, mida sellisest käitumisest arvata, aga võin öelda, miks ma ise olen viimasel ajal suhtlemise lõpetanud inimestega, kellega pikki aastaid, mõnega isegi aastakümneid lähedaselt suhelnud: olen nii vana juba, et ei viitsi enam tegeleda asjadega, mis ei haagi. Ühe sõbranna puhul olin viimastel aastatel mina see, kes kontakti hoidma pidi, tema ise kunagi esimesena ei kontakteerunud. Kaua võib siis, mida minagi pingutan kui tal muud prioriteedid. Nüüd kui meelde tulin, ma enam vedu ei võtnud. Sugulasega lõpetasin kõik suhted kuna suusad läksid kardinaalselt erinevate väärtushinnangute tõttu totaalselt risti. Kahe sõbrannaga lõpetasin suhtlemise, kuna lihtsalt… ei jaksanud enam. Väga väsitav oli olla pidevalt nende murede kuulaja ja käehoidja, samal ajal kui olime tegelikult väga erinevad inimesed. Tundsin end nii sageli prügikastina. Olen lihtsalt väsinud suhtlemisest, mis mulle midagi ei paku, kus pean viisakusest üht või teist ütlema, paljutki ütlemata jätma, sest no ma olen ju sõbranna. Sünnipäevadeks kaardi ikka saadan, aga see on ka kõik. Olen vana ega karda enam üksindust.

+34
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige küsimus oleks, kes ei oleks. Inimesed siiski muutuvad nagu olukorradki (näiteks koroona-piirangud, vaktsineerimine). Lausa imelik oleks, kui head nägu halva mängu juures tehakse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaks tuttavat, kes on minuga aastaid aktiivselt suhelnud. Nad on minu kodus kordi ja kordi ööbinud. Olen neid söötnud ja jootnud. Oma raha eest, ja ise vaaritanud neile peenemaid roogi. Ühel päeval avastasin, et naine on mind fb sõbralistist eemaldanud. Mõni aeg hiljem tegi seda ka tema mees.

Mida sellisest käitumisest peaks järeldama. Praegu on talv ja ma ei ole neid enam alates oktoobrist võõrustanud, kuna elan talvel mujal.

Mida sellisest käitumisest arvata?

Äkki neil on üle visanud vaktsiinivastase pseudoteaduse lingid, mida ohtralt jagad? Või vastupidi – jagad vaktsineerimispropagandat ja nemad on vastased?

Ei ole vaksi-vastane. Mul on kaks süsti tehtud ja varsti lähen kolmandale. Aga mitte mingeid poliitilisi ega ka vaktsiini-teemalisi üleskutseid või arvamusi ei jaga iialgi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sina ei tea, kuidas meie teame?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsid sinu kulul söömas käia.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsid sinu kulul söömas käia.

Seda ma siiski ei usu. Nad ei ole vaesurotid. Pigem käivad ikka sellepärast, et meil on tõesti armas ja mugav pesa – maakodu. Seal on ilus loodus, meri ukse all, elamises mugavused ja privaatsus (mitu ööbimiskohta õue peal).

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma siiski ei usu. Nad ei ole vaesurotid. Pigem käivad ikka sellepärast, et meil on tõesti armas ja mugav pesa – maakodu. Seal on ilus loodus, meri ukse all, elamises mugavused ja privaatsus (mitu ööbimiskohta õue peal).

No kui nad sellised rotid olid, kes ainult teie maakodus peesitamist noolivad, siis ongi ju tore, et ise jalga lasid. Või mis sa selle oma jutuga tahad öelda?

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga saada siis uus sõbrakutse ja vaata, mis juhtub. Või veel parem – võta telefon ja helista. Uuri, kuidas läheb ning kas neil on midagi hinge peal.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui haige tulla Perekooli küsima, miks TA on sõbralistist eemaldatud?! Nagu keegi oleks selgeltnägija siin.

+8
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma siiski ei usu. Nad ei ole vaesurotid. Pigem käivad ikka sellepärast, et meil on tõesti armas ja mugav pesa – maakodu. Seal on ilus loodus, meri ukse all, elamises mugavused ja privaatsus (mitu ööbimiskohta õue peal).

Rikastel lihtinimese probleemid? Sõbrad nodi pärast, ei võõrustanud enam ja kohe kadunud. Sõber on see, kes annab neeru.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aastaid tagasi juhtus, et ka mind eemaldas sõbralistist üks (nimetame Mariks), keda olin pidanud oma sõbrannaks. Kui temalt otse küsisin, et kas juhtus midagi, siis hüüatas: “Oi, hoopis sina ise oled hakanud minust eemale hoidma!” Mul vajus seda kuuldes suu lahti, täiesti ebaadekvaatne vastus ju. Ütlesin, et aga mina pole sind sõbralistist eemaldanud, et kas ma olen midagi valesti teinud? Tema vastu, ise laialt naeratades: “Oh ei-ei, kõik on korras, mitte midagi pole juhtunud!” Ma ei osanud enam kuskilt edasi arutada ja rohkem me enam kokku ei saanud, ehk siis, sõprus kahjuks läbi.

Aastaid hiljem sain teada, et üks ühine tuttav oli klatsinud mind Marile, oli ütelnud, et mina olevat öelnud, et see Mari on jube eit, vahetab mehi nagu kingi. Miks ta sedasi laimas ja valetas, ei mina tea, v-o oli kade. Nii et tasub uurida, ega keegi pole su peale valejutte kokku rääkinud.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaks tuttavat, kes on minuga aastaid aktiivselt suhelnud. Nad on minu kodus kordi ja kordi ööbinud. Olen neid söötnud ja jootnud. Oma raha eest, ja ise vaaritanud neile peenemaid roogi. Ühel päeval avastasin, et naine on mind fb sõbralistist eemaldanud. Mõni aeg hiljem tegi seda ka tema mees.

Mida sellisest käitumisest peaks järeldama. Praegu on talv ja ma ei ole neid enam alates oktoobrist võõrustanud, kuna elan talvel mujal.

Mida sellisest käitumisest arvata?

Kui vanad te oletegi nüüd?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsid sinu kulul söömas käia.

Seda ma siiski ei usu. Nad ei ole vaesurotid. Pigem käivad ikka sellepärast, et meil on tõesti armas ja mugav pesa – maakodu. Seal on ilus loodus, meri ukse all, elamises mugavused ja privaatsus (mitu ööbimiskohta õue peal).

Äkki nad sõbrustasidki TA-ga ainult sellepärast, et tema maakodus tasuta puhata (toitlustus ka tasuta!). Ja nüüd midagi juhtus, vb TA ei kutsunud külla enam või leidsid nad mingi teise ja parema maakodu ja enam ei ole teda sõbraks vaja. Klassikaline suveteema Petekoolis, kus mingid suva-tuttavad maakodu õuele ronivad.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On neil FB kontod ikka alles ja nimed muutmata?  Kui mina kunagi oma algse konto sulgesin, oli ka mõni solvuja, kes küsis, mis põhjusel neid sõbralistist eemaldasin.

Ise olen ka kunagi avastanud, et üks sõbranna enam mu sõbralistis ei ole. Läks mitu aega, enne kui aru sain,   et Mari Maasika asemel on mul nüüd sõber Mann Mari ja tema profiilipildiks blondiini asemel suur punane maasikas.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa ei küsi neilt siis? Kui ma sellist asja näeks ja tegu oleks inimestega, kellega olen pidevalt ühenduses olnud, siis ma lihtsalt kirjutaksingi: ”Hei, miks sa mind sõbralistist eemaldanud oled?”. Ja siis saangi teada ja elan edasi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui haige tulla Perekooli küsima, miks TA on sõbralistist eemaldatud?! Nagu keegi oleks selgeltnägija siin.

Muidugi ei tea teie siin põhjust. Küll aga lootsin siit lugeda teiste mõtteid sellel teemal, miks nemad on oma sõpru eemaldanud.

Uurisin lastelt, kas nende vahel on midagi juhtunud. Meil on ühevanused lapsed, kes omavahel sõbrustavad. Lapsed ütlesid, et neil on kõik korras ja suhtlevad aktiivselt. Kokku pole küll saanud, kuid arvuti ja telefoni kaudu on mitu korda nädalas kontaktis.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On neil FB kontod ikka alles ja nimed muutmata? Kui mina kunagi oma algse konto sulgesin, oli ka mõni solvuja, kes küsis, mis põhjusel neid sõbralistist eemaldasin.

Ise olen ka kunagi avastanud, et üks sõbranna enam mu sõbralistis ei ole. Läks mitu aega, enne kui aru sain, et Mari Maasika asemel on mul nüüd sõber Mann Mari ja tema profiilipildiks blondiini asemel suur punane maasikas.

Täitsa alles on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhjuseid võib olla palju. Solvus kuidagi või muutus armukadedaks, kuulis midagi ebameeldivat vms. Seda ju ei tea, kui ei küsi. Iseasi, kas selliseid ärakadujaid enda sõprade hulka vaja ongi.

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on täiesti idiootne see, et nad lõpetasid igasuguse suhtlemise, ilma, et oleksid midagi öelnud.
Jah, sõprused saavad läbi, aga lihtsalt ära kadumine on lame.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiskasvanud inimesed peavad arvet, kui palju neil FB-s sõpru on ja kas mõni sealt aeg – ajalt kaob? Päris sõbrad suhtlevad ikka teisiti. Ühe hea sõbraga alles naersime, et FB-s me polnudki sõbrad. FB sõbralist koosneb mul suuresti kunagistest klassikaaslastest, lastega seotud tuttavatest, huviringidega seotud tuttavatest jne. Kui sealt keegi kaoks, tõesti ei paneks tähele.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiskasvanud inimesed peavad arvet, kui palju neil FB-s sõpru on ja kas mõni sealt aeg – ajalt kaob? Päris sõbrad suhtlevad ikka teisiti. Ühe hea sõbraga alles naersime, et FB-s me polnudki sõbrad. FB sõbralist koosneb mul suuresti kunagistest klassikaaslastest, lastega seotud tuttavatest, huviringidega seotud tuttavatest jne. Kui sealt keegi kaoks, tõesti ei paneks tähele.

No kui mul on seal sõber koguaeg olnud ja siis lambist kaoks, oleks veider küll.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teeks messengeris niisama juttu ja ei kysiks sõbralisti kohta midagi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 241 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui sind arvatakse sõprade hulgast välja