Esileht Pereelu ja suhted Kui sind arvatakse sõprade hulgast välja

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 241 )

Teema: Kui sind arvatakse sõprade hulgast välja

Postitas:
Kägu

mina kutsuks neid külla ja vaataks  väikse kiusliku huviga, mis vastatakse ning kuidas kujuneb 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan TA mitmest postitusest aru, et need sõbrad kadusid sõbralistist ja siis saatsid uue sõbrataotluse. Taevas küll. JU siis kustutas kogemata, avastas jupp aega hiljem jne. Endalgi näpp vääratanud ja vale inimene sõbralistist läinud.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan TA mitmest postitusest aru, et need sõbrad kadusid sõbralistist ja siis saatsid uue sõbrataotluse. Taevas küll. JU siis kustutas kogemata, avastas jupp aega hiljem jne. Endalgi näpp vääratanud ja vale inimene sõbralistist läinud.

Kui huvitav! Kust sa küll seda välja loed?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimese postitused meeltmööda ei ole siis kas tõesti kustutatakse tuimalt sõbralistist ära? On ju selline nupp nagu unfollow, mul on ka osad tuttavad unfollow peal – on kena aeg-ajalt Messengeris vestelda, aga ma ei soovi nende igapäevaste postitustega kursis olla.

Teemaalgataja, mis kanaleid pidi te selle paariga tavaliselt ühendust hoidsite? Kui kaua seal juba vaikus on olnud? Mina vist üritaks sellises olukorras ühe korra veel ühendust võtta, rõõmsalt ja viisakalt, et kuidas läinud on jne. Kui sealt mingit infot tuleb, saad vastuse teada. Kui mitte, oled vähemalt üritanud ja jääb n-ö pall nende väravasse.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsid sinu kulul söömas käia.

Seda ma siiski ei usu. Nad ei ole vaesurotid. Pigem käivad ikka sellepärast, et meil on tõesti armas ja mugav pesa – maakodu. Seal on ilus loodus, meri ukse all, elamises mugavused ja privaatsus (mitu ööbimiskohta õue peal).

Kui mul oleks sinusuguse suhtumisega nö. sõber, kes teisi “vaesurottideks” kutsuks ja kui ma tal külas käin, siis minu suutäisi loeks, siis ma eemaldaks ka sellise enda elust.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, mis kanaleid pidi te selle paariga tavaliselt ühendust hoidsite? Kui kaua seal juba vaikus on olnud? Mina vist üritaks sellises olukorras ühe korra veel ühendust võtta, rõõmsalt ja viisakalt, et kuidas läinud on jne. Kui sealt mingit infot tuleb, saad vastuse teada. Kui mitte, oled vähemalt üritanud ja jääb n-ö pall nende väravasse.

Tavaliselt ikka messengeris või telefoni teel, aga harva. Talvel jääbki suhtlus tavaliselt soiku. Aga suveperioodil tulevad nad lihtsalt meile. Ei toimugi mingit ettehelistamist või teavitamist. Nende korter asub meie maakodu lähedal.

Veel jõulude ajal vahetasime pühadesoove ja kõik tundus korras. Tõsi, mina saatsin tervituse enne neid. Ja vastus tuli.

Kas messengeris pole mitte nii, et kui sõbrad ei olda, siis sõnumi saaja ei saagi teavitust (punast täppi ei tule). Sõnum läheb hoopis eraldi kausta “sõnumitaotlused” alla. Ma varem ei teadnud seda ja ükskord, kui keegi ütles ja läksin seda kohta vaatama, siis oli mul tulnud sinna päris mitme inimese sõnumid. Mõned olid väga vana kuupäevaga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimese postitused meeltmööda ei ole siis kas tõesti kustutatakse tuimalt sõbralistist ära? On ju selline nupp nagu unfollow, mul on ka osad tuttavad unfollow peal – on kena aeg-ajalt Messengeris vestelda, aga ma ei soovi nende igapäevaste postitustega kursis olla.

Ei-ei-ei. Mina ei taha, et mind saaks kasvõi FB sõpruse kaudu seostada mõne aktiiivse võitleva vaktsiinivastase või EKRElasega. Mida mul oleks nendega ka messengeris rääkida? Mitte, et ma oleksin praeguse valituse suur fänn, aga ka inimesed, kes üht naist kakaks kutsuvad, ei pälvi enamm isegi mu FB sõbra nimetust. Mida mul oleks matsidega rääkida? Okei, kui juhtuks olema lähisugulane, siis mõne sõnumi aastas peaks saatma ilmselt kokkutulekute vms asjus, aga SMS töötab ka.

Ka kui mõni minu jaoks väga halva teo toime pannud isik või kurjategija jälkusega hakkama saab, siis muidugi vaatan FBSt, kas meil on ühised sõbrad. Loomulikult eemaldan nad oma listist.

Niisama vaktsiinivastane mind ei häiri, aga see lendab küll sõbralistist vuhinal, kes oma või teiste seinal pidevalt räuskab, kuidas tema on vaba mõtlemisega inimene ja kõik vaktsineeritud on lambad. Närv ka ei liigu, mina teada oma sõprade seas näidata ja näha ei taha ning tervet sõbralisti teatud põhjustel peita ka ei taha, aga see pole selle lõime teema. samamoodi lendavad vuhinal sõbralistist igasugused neonatsid. Ja tegelikult ka need, kelle ainus panus FB-suhtlusesse on imalad tsitaadid, kusjuures need, kes regulaarselt postitavad tsitaate a la maailm vajab rohkem headust, on üldiselt kõige põlgavamad, kitsimad ja kitsarinnalisemad, omakasupüüdlikumad inimesed, keda tean.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

perekoolis on ennem ka olnud teemasid, kuidas mõned “sõbrad” vaid suvel maakoju kohale ilmuvad ja muul ajal inimesega ei suhtle.  Tasuta suvituskoht aga kui tekib kuhugi parem, siis sind pole enam vaja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimese postitused meeltmööda ei ole siis kas tõesti kustutatakse tuimalt sõbralistist ära? On ju selline nupp nagu unfollow, mul on ka osad tuttavad unfollow peal – on kena aeg-ajalt Messengeris vestelda, aga ma ei soovi nende igapäevaste postitustega kursis olla.

Ei-ei-ei. Mina ei taha, et mind saaks kasvõi FB sõpruse kaudu seostada mõne aktiiivse võitleva vaktsiinivastase või EKRElasega. Mida mul oleks nendega ka messengeris rääkida? Mitte, et ma oleksin praeguse valituse suur fänn, aga ka inimesed, kes üht naist kakaks kutsuvad, ei pälvi enamm isegi mu FB sõbra nimetust. Mida mul oleks matsidega rääkida? Okei, kui juhtuks olema lähisugulane, siis mõne sõnumi aastas peaks saatma ilmselt kokkutulekute vms asjus, aga SMS töötab ka.

Ka kui mõni minu jaoks väga halva teo toime pannud isik või kurjategija jälkusega hakkama saab, siis muidugi vaatan FBSt, kas meil on ühised sõbrad. Loomulikult eemaldan nad oma listist.

Niisama vaktsiinivastane mind ei häiri, aga see lendab küll sõbralistist vuhinal, kes oma või teiste seinal pidevalt räuskab, kuidas tema on vaba mõtlemisega inimene ja kõik vaktsineeritud on lambad. Närv ka ei liigu, mina teada oma sõprade seas näidata ja näha ei taha ning tervet sõbralisti teatud põhjustel peita ka ei taha, aga see pole selle lõime teema. samamoodi lendavad vuhinal sõbralistist igasugused neonatsid. Ja tegelikult ka need, kelle ainus panus FB-suhtlusesse on imalad tsitaadid, kusjuures need, kes regulaarselt postitavad tsitaate a la maailm vajab rohkem headust, on üldiselt kõige põlgavamad, kitsimad ja kitsarinnalisemad, omakasupüüdlikumad inimesed, keda tean.

See on küll kuidagi liiga hüsteeriline suhtumine!

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimese postitused meeltmööda ei ole siis kas tõesti kustutatakse tuimalt sõbralistist ära? On ju selline nupp nagu unfollow, mul on ka osad tuttavad unfollow peal – on kena aeg-ajalt Messengeris vestelda, aga ma ei soovi nende igapäevaste postitustega kursis olla.

Ei-ei-ei. Mina ei taha, et mind saaks kasvõi FB sõpruse kaudu seostada mõne aktiiivse võitleva vaktsiinivastase või EKRElasega. Mida mul oleks nendega ka messengeris rääkida? Mitte, et ma oleksin praeguse valituse suur fänn, aga ka inimesed, kes üht naist kakaks kutsuvad, ei pälvi enamm isegi mu FB sõbra nimetust. Mida mul oleks matsidega rääkida? Okei, kui juhtuks olema lähisugulane, siis mõne sõnumi aastas peaks saatma ilmselt kokkutulekute vms asjus, aga SMS töötab ka.

Ka kui mõni minu jaoks väga halva teo toime pannud isik või kurjategija jälkusega hakkama saab, siis muidugi vaatan FBSt, kas meil on ühised sõbrad. Loomulikult eemaldan nad oma listist.

Niisama vaktsiinivastane mind ei häiri, aga see lendab küll sõbralistist vuhinal, kes oma või teiste seinal pidevalt räuskab, kuidas tema on vaba mõtlemisega inimene ja kõik vaktsineeritud on lambad. Närv ka ei liigu, mina teada oma sõprade seas näidata ja näha ei taha ning tervet sõbralisti teatud põhjustel peita ka ei taha, aga see pole selle lõime teema. samamoodi lendavad vuhinal sõbralistist igasugused neonatsid. Ja tegelikult ka need, kelle ainus panus FB-suhtlusesse on imalad tsitaadid, kusjuures need, kes regulaarselt postitavad tsitaate a la maailm vajab rohkem headust, on üldiselt kõige põlgavamad, kitsimad ja kitsarinnalisemad, omakasupüüdlikumad inimesed, keda tean.

Fb saab sul ikka päris ohtralt tähelepanu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fb saab sul ikka päris ohtralt tähelepanu.

Jah, vaatan sinna peaaegu iga päev niisama. Kui aga püütakse kinni mingi rõlge pedofiil või tabatakse saripeksja või loomapiinaja, siis lähen tõesti ja vaatan, kas meil on ühiseid sõpru. Mitu korda aastas tuleb ära.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fb saab sul ikka päris ohtralt tähelepanu.

Jah, vaatan sinna peaaegu iga päev niisama. Kui aga püütakse kinni mingi rõlge pedofiil või tabatakse saripeksja või loomapiinaja, siis lähen tõesti ja vaatan, kas meil on ühiseid sõpru. Mitu korda aastas tuleb ära.

Ja mis need ühised sõbrad asjasse puutuvad? Sa pead silmas siis nagu kaasosalisi?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa fbs ei ole ja sugugi ei kasuta nagu väidad jne, siis miks:

a) sa seda sõbralisti kulliüpilgul jälgid ja

b) sellest ennast häirida lased.

Reaalelus toimuv on ikka esmatähtis, see fb sõbralist on pseudoprobleem. See kustutamine on kas fbga seotud (puhastas listi, kustutas üldse kasutaja, oli häiritud mingist sinu postitusest jnejnejne). Või on seotud mingi vahejuhtumiga reaalaleus ja sinu-teie käitumisega.

Aga no hinga kergendatult, ehk siis pole neid enam külla oodata, niiet sa ei pea ka oma toitu ja nõusid nende peale kulutama.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, vaatan sinna peaaegu iga päev niisama. Kui aga püütakse kinni mingi rõlge pedofiil või tabatakse saripeksja või loomapiinaja, siis lähen tõesti ja vaatan, kas meil on ühiseid sõpru. Mitu korda aastas tuleb ära.

Taevas hoidku, palju sul neid sõpru FBs on? Kas oled tõesti lisanud iga pooltuttava, lehma lellepoja ja algkooliaegse klassikaaslase oma sõbraks? Või kuidas sul hordide kaupa neid “matse, vaktsiinivastaseid ja EKRElasi” sõbralistis oli, nagu eelmises postituses mainisid?Peaksid ju teadma, kellega tegu ja mis veendumused inimestel on?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa fbs ei ole ja sugugi ei kasuta nagu väidad jne, siis miks: a) sa seda sõbralisti kulliüpilgul jälgid ja

Ma ei ole teemaalgataja, aga kust sa selle välja lugesid, et ta sõbralisti kullipilgul jälgib? Ütles ju, et juhtumisi avastas. Kui tuleb inimene meelde ja mõtled, et kiikaks õige tema profiili, siis tulebki selline asi välja. Kas see avastus on kaks päeva või kaks aastat peale kustutamist, on puhas juhus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fb saab sul ikka päris ohtralt tähelepanu.

Jah, vaatan sinna peaaegu iga päev niisama. Kui aga püütakse kinni mingi rõlge pedofiil või tabatakse saripeksja või loomapiinaja, siis lähen tõesti ja vaatan, kas meil on ühiseid sõpru. Mitu korda aastas tuleb ära.

Ja mis need ühised sõbrad asjasse puutuvad? Sa pead silmas siis nagu kaasosalisi?

Mitte päris. Minu jaoks on see ikka märk. Keegi, kes on muidu FBs aktiivne, on endiselt ka mitu nädalat pärast padupedofiili süüdimõistvat kohtuotsust edasi tema sõber.

Kui on passiivne kasutaja, siis ta niikuinii mu FBsõber pole, sest miks seda rodu niisama kasvatada, kui midagi asjalikku ja huvitavat sealt ei tule. Kindlasti on võimalik, et kuskil on inimesed, kes kirjutavad küll mitu korda nädalas FBs, aga uudiseid kunagi ei loe ja ei tea, et ta on mõrvari, naisepeksja või loomapiinaja FBsõber. Mul kama, ei soovi end isegi väliselt, rääkimata sisuliselt, siduda Tiidu ja Teedu või kes nad olidki sõpradega ega Kaur Hansoni sõpradega ka, kui ta uue nime all konto teeks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, vaatan sinna peaaegu iga päev niisama. Kui aga püütakse kinni mingi rõlge pedofiil või tabatakse saripeksja või loomapiinaja, siis lähen tõesti ja vaatan, kas meil on ühiseid sõpru. Mitu korda aastas tuleb ära.

Taevas hoidku, palju sul neid sõpru FBs on? Kas oled tõesti lisanud iga pooltuttava, lehma lellepoja ja algkooliaegse klassikaaslase oma sõbraks? Või kuidas sul hordide kaupa neid “matse, vaktsiinivastaseid ja EKRElasi” sõbralistis oli, nagu eelmises postituses mainisid?Peaksid ju teadma, kellega tegu ja mis veendumused inimestel on?

Mitu korda aastas VAATAMIST tuleb ära. Ühiseid sõpru avastan harva, aga juhtub.

Mul on natuke alla 350 “sõbra” seal. Mis sulle arusaamatuks jääb? No päriselt aastal 2007 tutvudes ma mõnest inimesest ei teadnud, et ta aastal 2021 on võitlev vaktsiinivastane 🙂 või ekre pooldaja või regulaarne roolijoodik. Mis küsimus see sul üldse on 🙂

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fb saab sul ikka päris ohtralt tähelepanu.

Jah, vaatan sinna peaaegu iga päev niisama. Kui aga püütakse kinni mingi rõlge pedofiil või tabatakse saripeksja või loomapiinaja, siis lähen tõesti ja vaatan, kas meil on ühiseid sõpru. Mitu korda aastas tuleb ära.

Ja mis need ühised sõbrad asjasse puutuvad? Sa pead silmas siis nagu kaasosalisi?

Mitte päris. Minu jaoks on see ikka märk. Keegi, kes on muidu FBs aktiivne, on endiselt ka mitu nädalat pärast padupedofiili süüdimõistvat kohtuotsust edasi tema sõber.

Kui on passiivne kasutaja, siis ta niikuinii mu FBsõber pole, sest miks seda rodu niisama kasvatada, kui midagi asjalikku ja huvitavat sealt ei tule. Kindlasti on võimalik, et kuskil on inimesed, kes kirjutavad küll mitu korda nädalas FBs, aga uudiseid kunagi ei loe ja ei tea, et ta on mõrvari, naisepeksja või loomapiinaja FBsõber. Mul kama, ei soovi end isegi väliselt, rääkimata sisuliselt, siduda Tiidu ja Teedu või kes nad olidki sõpradega ega Kaur Hansoni sõpradega ka, kui ta uue nime all konto teeks.

Aa jaa, Sul on õigus. Ma pole varem sellele mõelnud, sest mul list varjatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on natuke alla 350 “sõbra” seal. Mis sulle arusaamatuks jääb? No päriselt aastal 2007 tutvudes ma mõnest inimesest ei teadnud, et ta aastal 2021 on võitlev vaktsiinivastane ???? või ekre pooldaja või regulaarne roolijoodik. Mis küsimus see sul üldse on ????

Tahtsin tsiteerida seda su esimest pikka postitust, aga läks see lühem. Jäi silma su “lilleke pasameres” suhtumine. Minu point oli, et sa ise oled lisanud need “matsid ja hullud” oma sõbralisti, kuidagi sa nendega tutvusid ning soovisid ühendust hoida. Mingi alge on tolles inimeses olemas olnud, vähesed muutuvad üleöö vandenõuteoorlasteks, tulihingeliseks satanistiks vms, neil on ikka noorest peale omamoodi maailmavaade, aga sa pole seda ära tundnud või siis ignoreerisid.

Minul on FB aastast 2006 ning nagu iga teinegi, olen ka aastate jooksul sõbralisti revideerinud. Eemaldan inimesed, kellega pole juba ammu suhelnud ning kelle käekäik huvi ei paku. Kui palju on neid, keda olen pidanud eemaldama mingi ekstreemse maailmavaate tõttu? Võib-olla tõesti mõni üksik, praegu ei meenugi keegi.

Imestan lihtsalt, eks inimesed on erinevad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi alge on tolles inimeses olemas olnud, vähesed muutuvad üleöö vandenõuteoorlasteks, tulihingeliseks satanistiks vms, neil on ikka noorest peale omamoodi maailmavaade, aga sa pole seda ära tundnud või siis ignoreerisid.

Milline rumalus. Kas sina tunned täna ära need 20-aastased, kes 45-aastasena on endiselt FB sõbrad purjuspäi krooniliselt autoga sõitnud ja mitu inimest tapnud isikuga? Sind peaks siis raha eest inimestele näitama ja Timmeril oleks hulgi sinu käest õppida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline rumalus. Kas sina tunned täna ära need 20-aastased, kes 45-aastasena on endiselt FB sõbrad purjuspäi krooniliselt autoga sõitnud ja mitu inimest tapnud isikuga? Sind peaks siis raha eest inimestele näitama ja Timmeril oleks hulgi sinu käest õppida.

Kuule, loe nüüd mu postitus uuesti ja mõttega läbi. Kui palju on sul selliseid sõpru ja lähedasi tuttavaid, kellega tihedalt ühendust hoiad ja kes nii järsku, praktiliselt üleöö korralikult põhja on käinud? Ma pakun, et mõni üksik. Tavaliselt toimuvad muutused mingi teatud aja jooksul, aastate jooksul. Sa ju näed ja kuuled, mis radu pidi nende mõtted aastate jooksul arenevad, normaalne inimene mõtleks, et Mati oli omal ajal tore klassivend, aga on nüüd hakanud veidrat elu elama ning lülitab selle Mati oma tutvusringkonnast välja. Mina siin imestasingi, kuidas sul hordide kaupa neid püstihulle sõbralisti oli sattunud, nagu sa kirjeldasid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, loe nüüd mu postitus uuesti ja mõttega läbi. Kui palju on sul selliseid sõpru ja lähedasi tuttavaid, kellega tihedalt ühendust hoiad ja kes nii järsku, praktiliselt üleöö korralikult põhja on käinud? Ma pakun, et mõni üksik.

Neid üksikuid ma silmas pidasingi, kui kirjutasin, et neid on harva, aga on ette tulnud 🙂

Ei saa aru, mis sind nii meeletult närvi ajab. Lisaks räägin ju mitte oma tuttavatest pedofiilidest, vaid oma FB sõpradest, kes rõõmsalt mõrvari, vägistaja või pedofiili FBsõbrad edasi on, kui ei ole arvatagi, et nad ei tea.
Natuke süvenemist, vähem targutamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid üksikuid ma silmas pidasingi, kui kirjutasin, et neid on harva, aga on ette tulnud ???? Ei saa aru, mis sind nii meeletult närvi ajab. Lisaks räägin ju mitte oma tuttavatest pedofiilidest, vaid oma FB sõpradest, kes rõõmsalt mõrvari, vägistaja või pedofiili FBsõbrad edasi on, kui ei ole arvatagi, et nad ei tea. Natuke süvenemist, vähem targutamist.

Ma ei ole kuskilt pidi närvis, ütlesin juba, et lihtsalt loen ja imestan. Ja ma kommenteerisin sinu pika postituse juures pigem seda poolt, et sul on/olid sõpradeks räuskajad ja neonatsid, kelle iseloomust sul aimugi polnud, mitte seda poolt, et avastasid mõne mõrvari profiililt ühise sõbra.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnikord on inimese konto “kaaperdatud” ja inimene sunnitud uue konto tegema ning sõbrad uuesti lisama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid üksikuid ma silmas pidasingi, kui kirjutasin, et neid on harva, aga on ette tulnud ???? Ei saa aru, mis sind nii meeletult närvi ajab. Lisaks räägin ju mitte oma tuttavatest pedofiilidest, vaid oma FB sõpradest, kes rõõmsalt mõrvari, vägistaja või pedofiili FBsõbrad edasi on, kui ei ole arvatagi, et nad ei tea. Natuke süvenemist, vähem targutamist.

Ma ei ole kuskilt pidi närvis, ütlesin juba, et lihtsalt loen ja imestan. Ja ma kommenteerisin sinu pika postituse juures pigem seda poolt, et sul on/olid sõpradeks räuskajad ja neonatsid, kelle iseloomust sul aimugi polnud, mitte seda poolt, et avastasid mõne mõrvari profiililt ühise sõbra.

Vat jah, mõne inimese suhtes, kellega tutvusin ülikoolis aastal 1983, ei teadnud tõesti ette, et ta hakkab räuskavaks vaktsiinivastaseks aastal 2021. Aastaks 1983 polnud me Tartus kordagi isegi mustanahalist inimest NÄINUDKI, rääkimata sellest, et oleks saanud aimata oma hea klassikaaslase rassistlikke jooni. Ütlen veelkord. Kui sina tead, kuidas muutuvad vastavalt olukorrale sinu FB sõbrad aastaks 2050, siis sind võiks raha eest rahvale näidata ja Timmeritele oled ettenägemise osas lausa ohtlik.

Ja muidu. Palun, kas mul võib olla isiklik meetod oma FB sõprade valikuks või peaksin ma enne selle kujundamist kuidagi sinuga enne konsulteerima? Või mida sa püüad kokkuvõttes öelda. Et inimene ei või sõbralistist eemaldada neid, kelle suhtes on selgunud, et tema maailmavaade enam ei klapi? Ja ära aja enam seda jama, et kui aastal 1978 olime parimad sõbrad, siis inimesed üldse ei muutu ning ma oleksin pidanud ette nägema, et naabripoisist saab 49 aasta pärast naisepeksja.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa fbs ei ole ja sugugi ei kasuta nagu väidad jne, siis miks:

a) sa seda sõbralisti kulliüpilgul jälgid ja

b) sellest ennast häirida lased.

Reaalelus toimuv on ikka esmatähtis, see fb sõbralist on pseudoprobleem. See kustutamine on kas fbga seotud (puhastas listi, kustutas üldse kasutaja, oli häiritud mingist sinu postitusest jnejnejne). Või on seotud mingi vahejuhtumiga reaalaleus ja sinu-teie käitumisega.

Aga no hinga kergendatult, ehk siis pole neid enam külla oodata, niiet sa ei pea ka oma toitu ja nõusid nende peale kulutama.

TA olen. Kus ma küll seda väitsin, et ma fb-d ei kasuta? Kasutan, iga päev, käin seal lausa mitu korda päeva jooksul, aga olen seal passiivne selles mõttes, et ma ei kommenteeri ei postita jne.

Kullipilgul ei jälgi midagi, aga paratamatult näen, kui fb viskab ette sõbrasoovitusi: “inimesed, keda võiksid tunda” ja siis on seal need peretuttavad, kellega ma enda teada nagu peaksin juba mitu aastat fb sõber olema.

Ta ei puhastanud listi. Nagu öeldud, siis teised meie ühised tuttavad, kes on nendega palju vähem lähedased, on listis kõik ilusti alles.

Ja sa oled ikka puhta umpa, kui arvad, et ta kustutas kasutaja. Ma ju näen, et mõlemal on kasutajad alles ja kõik teised vanad sõbrad alles.

Ma ei saa aru, miks sa üldse kommenteerid ja räägid kaasa, kui ei viitsi kirjutatust aru saada ja ükski kirjeldatud asjaolu meelde ei jää?

Miks ma lasen häirida? Kui sinul on mõni sõber või lähedane tuttav, kellega sa suhtled nii tihti, et ta elab kohati lausa sinu juures, sind heast peast ära kustutab, kas sul ei tekiks mitte ühtegi küsimust? Kui ei, siis tundud ikka väga kummaline inimene olema.

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina on sõbralistist kustutanud inimesi, kellega ma väljapool FB-d ei suhtle. Olen kustutanud inimesi, kelle puhul ma ei taha, et ta minust midagi teab. Aeg-ajalt teen sõbralisti ülevaatust ja kõrvaldan sealt n-ö surnud hinged – umbes samamoodi nagu kustutan telefonist numbrid, mida ma ei kasuta ega kavatse kasutada.

Mõnikord näen, et FB pakub mulle sõbraks inimesi, kellega ma peaksin juba sõber olema – no ilmselt on ta siis minu eemaldanud. Meil on vaba maa, igaüks teeb, mis tahab. FB kasutamine ei ole kohustuslik.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale teiste inimeste kogemuste lugemist oled samasuguses teadmatuses kui enne teema tegemist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina on sõbralistist kustutanud inimesi, kellega ma väljapool FB-d ei suhtle. Olen kustutanud inimesi, kelle puhul ma ei taha, et ta minust midagi teab. Aeg-ajalt teen sõbralisti ülevaatust ja kõrvaldan sealt n-ö surnud hinged – umbes samamoodi nagu kustutan telefonist numbrid, mida ma ei kasuta ega kavatse kasutada.

Mõnikord näen, et FB pakub mulle sõbraks inimesi, kellega ma peaksin juba sõber olema – no ilmselt on ta siis minu eemaldanud. Meil on vaba maa, igaüks teeb, mis tahab. FB kasutamine ei ole kohustuslik.

Arusaadav, aga see perekond ei ole minu jaoks nö surnud hinged. Eeldasin, et meie ei ole neile ka tühi koht. Aga tuleb välja, et siiski oleme. Ei ole mõtet väita, et sellisel suhtlustasandil, kui oleme (olime), ei oma selline liigutust mitte mingit tähtsust! Omab küll ja näitab, et midagi on valesti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa lihtsalt helistada ei võiks?????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 241 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui sind arvatakse sõprade hulgast välja