Esileht Pereelu ja suhted Kui sind arvatakse sõprade hulgast välja

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 241 )

Teema: Kui sind arvatakse sõprade hulgast välja

Postitas:
Kägu

Aga kas oleks pidanud tulema ette teatama, et ole nüüd valmis, me teeme sõbralistist sinu eemalduse, ära ehmata. 🙂 Hakata mingist “miks sa nii tegid?” tagaajamist ja uurimist korraldama on umbes sama mõttetu kui  “MIKS?” peale seda, kui keegi maha jätab. Enamasti ei saa mõistlikku vastust ja kui saab, on olemine veel hullem. Kas ei aita lihtsalt sellest, et ongi kõik, ei taheta siis järelikult, kui nii tehti! Ja arvavasti ei kipu nad ka suvel enam teile.

FB ≠ elu

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka kogemata eemaldanud mõne FB sõbra. Korduvalt. Mitmel korral ma isegi ei tea, kuidas see jutus, et ma ei vaadanud kustutamisel üle, keda kustutan.
Aga kaks korda olen eemaldanud inimese, kelle olin enne unfollownud ja polnud märganud, et on abiellunud. Siis äkki vaatan, et mingi täiesti tundmatu nimega tüüp mu sõbralistis. Delete. Ise mõtlen, et ju siis unise peaga kunagi isasin.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka kogemata eemaldanud mõne FB sõbra. Korduvalt. Mitmel korral ma isegi ei tea, kuidas see jutus, et ma ei vaadanud kustutamisel üle, keda kustutan.

Aga kaks korda olen eemaldanud inimese, kelle olin enne unfollownud ja polnud märganud, et on abiellunud. Siis äkki vaatan, et mingi täiesti tundmatu nimega tüüp mu sõbralistis. Delete. Ise mõtlen, et ju siis unise peaga kunagi isasin.

See on ka väga reaalne variant tõesti. Endalgi korra juhtunud. Helistasin inimesele ja saime veel naerdagi selle üle, et kas tõesti hetkeks me sõprus sai läbi :).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas oleks pidanud tulema ette teatama, et ole nüüd valmis, me teeme sõbralistist sinu eemalduse, ära ehmata. ???? Hakata mingist “miks sa nii tegid?” tagaajamist ja uurimist korraldama on umbes sama mõttetu kui “MIKS?” peale seda, kui keegi maha jätab. Enamasti ei saa mõistlikku vastust ja kui saab, on olemine veel hullem. Kas ei aita lihtsalt sellest, et ongi kõik, ei taheta siis järelikult, kui nii tehti! Ja arvavasti ei kipu nad ka suvel enam teile.

FB ≠ elu

Maha jätmine pole selle olukorraga kuidagi võrreldav. Ühega on seksitud ja elu jagatud, teine on suvitaja.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellega nõustun täiesti. Mul on paar head sõpra, kes oma FB-konto on kustutanud ja sealt välja kolinud. Läbi saame ja kohtume nendega endiselt ja fakt, et nad enam FB-s ei figureeri ei kõiguta meie sõprust kuidagimoodi.

Sina vist ei saanud üldse aru, millest teema on? Mis pistmist sinu kirjeldatud olukorral teemaalgatusega?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida siin solvuda on. Inimestel on erinevad eluetapid ja kui ma kunagi kasutasin 8 suve ühe talu suvemajutust Alpide jalamil, siis kui ma kolisin tagasi Eestisse, polnud vähimatki plaani seda “sõprust” edasi hoida. Mälestused on ikka toredad, aga sellest hoolimata roogin FBst välja inimesed, kes jäid eelmisse eluetappi. Näide. Mul oli hobi, millega tegelesin väga hoogsalt 16 aastat. Mul kogunes meeletult tuttavaid ja ka 40 kanti super häid tuttavaid. Üle 300 inimese kokku, seal sees ka abikaasasid ja lapsi, kes kasvasid juba suureks ja juba nende abikaasasid. Nendest umbes 120ga suhtelsime omas foorumis/jututoas kui mitte igapäevaselt, siis iganädalaselt. 2-3 nädalavahetust koos, kus sai 30-40 inimesega ikka juttu aetud. Mitmed peod aastas. Aga teema 98% ainult hobist. Nüüd, 9 aastat hiljem, ei tegele ma selle hobiga. Nende inimestega seovad mind toredad mälestused, aga mõistagi ma võtan nad oma FB nimekirjast välja, kui meelde tuleb. Peaksin hoidma või. Unfollow on juba ammu. Meid ei seo miski peale mineviku. Selle loogika järgi peaksin ka kõiki lasteaiakaaslasi listis hoidma, sest meil oli supervinge lasteaed ja mäletan kõigi rühmakaaslaste nimesid ja tollaseid nägusid. Mis sin solvuda on. Uus eluetapp, võibolla ei tassi oma 2. klassi abiõpetajat enam 61-aastaselt sõbralistis, kui pole 20 aastat temast midagi kuulnud.

Kui erinevad on inimesed! Minu arust on just väga tore hoida sõbralistis selliseid inimesi, kellega kunagi on väga lähedalt suheldud, aga teed on ühel või teisel põhjusel lahku läinud.

Mul on vist kõik klassikaaslased ja mitmed paraleelikad ka fb-s sõbralistis. Ehkki kooli lõpetamisest on möödas 30 aastat ja ma enamikke pole mitu aastat näinud on väga tore teada, kuidas neil läheb, millega nad tegelevad, mida mõtlevad. Meil oli muidugi ühtehoidev klass ka ja enamikega olime koos algusest lõpuni – 11 klassi.

Täpselt sama kolleegidega. Mõnega oled aastaid kõrvuti istunud. Ilmaasju rääkinud ja muidu lähedalt suhelnud, koosistumisi teinud. Kui inimene on kollektiivist lahkunud  on ju tore teada, kuidas tal edaspidi läheb. Nii palju ehk ei ole soovi suhelda, et helistaks ja kirjutaks, aga selline kaudne huvi, on igati ok.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida siin solvuda on. Inimestel on erinevad eluetapid ja kui ma kunagi kasutasin 8 suve ühe talu suvemajutust Alpide jalamil, siis kui ma kolisin tagasi Eestisse, polnud vähimatki plaani seda “sõprust” edasi hoida. Mälestused on ikka toredad, aga sellest hoolimata roogin FBst välja inimesed, kes jäid eelmisse eluetappi. Näide. Mul oli hobi, millega tegelesin väga hoogsalt 16 aastat. Mul kogunes meeletult tuttavaid ja ka 40 kanti super häid tuttavaid. Üle 300 inimese kokku, seal sees ka abikaasasid ja lapsi, kes kasvasid juba suureks ja juba nende abikaasasid. Nendest umbes 120ga suhtelsime omas foorumis/jututoas kui mitte igapäevaselt, siis iganädalaselt. 2-3 nädalavahetust koos, kus sai 30-40 inimesega ikka juttu aetud. Mitmed peod aastas. Aga teema 98% ainult hobist. Nüüd, 9 aastat hiljem, ei tegele ma selle hobiga. Nende inimestega seovad mind toredad mälestused, aga mõistagi ma võtan nad oma FB nimekirjast välja, kui meelde tuleb. Peaksin hoidma või. Unfollow on juba ammu. Meid ei seo miski peale mineviku. Selle loogika järgi peaksin ka kõiki lasteaiakaaslasi listis hoidma, sest meil oli supervinge lasteaed ja mäletan kõigi rühmakaaslaste nimesid ja tollaseid nägusid. Mis sin solvuda on. Uus eluetapp, võibolla ei tassi oma 2. klassi abiõpetajat enam 61-aastaselt sõbralistis, kui pole 20 aastat temast midagi kuulnud.

Kui erinevad on inimesed! Minu arust on just väga tore hoida sõbralistis selliseid inimesi, kellega kunagi on väga lähedalt suheldud, aga teed on ühel või teisel põhjusel lahku läinud.

Mul on vist kõik klassikaaslased ja mitmed paraleelikad ka fb-s sõbralistis. Ehkki kooli lõpetamisest on möödas 30 aastat ja ma enamikke pole mitu aastat näinud on väga tore teada, kuidas neil läheb, millega nad tegelevad, mida mõtlevad. Meil oli muidugi ühtehoidev klass ka ja enamikega olime koos algusest lõpuni – 11 klassi.

Täpselt sama kolleegidega. Mõnega oled aastaid kõrvuti istunud. Ilmaasju rääkinud ja muidu lähedalt suhelnud, koosistumisi teinud. Kui inimene on kollektiivist lahkunud on ju tore teada, kuidas tal edaspidi läheb. Nii palju ehk ei ole soovi suhelda, et helistaks ja kirjutaks, aga selline kaudne huvi, on igati ok.

Vaevalt kõigi oma vanade teekäijatega suhtled. Mingi osaga ehk tõesti. Kui räägitakse, et antud ajahetkel on võimalik suhelda teatud arvu inimesega, on ka igati loogiline, et inimesed vahetuvad pidevalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil oli väga vinge klass ja lõpetamisest on üle 30 aasta. Kohtume kaks korda aastas, üks kord suuremalt, teine kord vähem. Sõbralistis ei hoia, kui vahepeal ei suhtle. Seda sõbralisti keegi üle ei tähtsusta ja see pole mingi väljanäitus. SÕbralistis on mul need 2 klassivenda ja 2 klassiõde, kellega tõesti suhtleme mitu korda kuus. Teisega on suur rõõm näha kokkutulekutel, aga mis ma neist niisama hoian, kui vahepeal suhtlemine pole kombeks. Lõpuks, kui vaja, eks siis saadan e-kirja või helistan. See nimekiri on mõnele nagu tsirkuseplakat – näe, keda ma tunnen. Imelik.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See nimekiri on mõnele nagu tsirkuseplakat – näe, keda ma tunnen. Imelik.

Mis mõttes? Mul on fb sõbrad teiste jaoks salastatud ja olen märganud, et enamikel ei kuva sõpru või äärmisel juhul kuvatakse ühiseid sõpru.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See nimekiri on mõnele nagu tsirkuseplakat – näe, keda ma tunnen. Imelik.

Mis mõttes? Mul on fb sõbrad teiste jaoks salastatud ja olen märganud, et enamikel ei kuva sõpru või äärmisel juhul kuvatakse ühiseid sõpru.

Kirjas ongi ju MÕNELE. Kas sa igakord arvad, et jutt on isiklikult sinust, kui keegi kasutab sõna mõni?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on paar head sõpra, kes oma FB-konto on kustutanud ja sealt välja kolinud. Läbi saame ja kohtume nendega endiselt ja fakt, et nad enam FB-s ei figureeri ei kõiguta meie sõprust kuidagimoodi.

Mul on palju sõpru, kellel ei ole fb-d ja ei ole kunagi olnudki. Aga läbi saame väga hästi. Meie sõprust ei kõiguta see kuidagimoodi….

Aga tegelikult… kui jutt käib aiast, siis miks sa hakkad aiaaugust rääkima? Mis su kommentaari point on? Milleks rääkida täiesti erinevast olukorrast? Ilmselt on sellest teemast aru saamine sinu jaoks liiga keeruline. Ehk on lõvide teemas kommenteerimine sulle jõukohasem?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tegelikult… kui jutt käib aiast, siis miks sa hakkad aiaaugust rääkima? Mis su kommentaari point on? Milleks rääkida täiesti erinevast olukorrast? Ilmselt on sellest teemast aru saamine sinu jaoks liiga keeruline. Ehk on lõvide teemas kommenteerimine sulle jõukohasem?

Kas ta peaks siis ütlema, et teema tegija on nõid ja väärib, et teda ära kasutati suvituskoha broneerimiseks? Vastuste järgi on TA nõid ja need tuttavad ärakasutajad.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ta peaks siis ütlema, et teema tegija on nõid ja väärib, et teda ära kasutati suvituskoha broneerimiseks? Vastuste järgi on TA nõid ja need tuttavad ärakasutajad.

TA olen. Miks ma nõid olen?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ta peaks siis ütlema, et teema tegija on nõid ja väärib, et teda ära kasutati suvituskoha broneerimiseks? Vastuste järgi on TA nõid ja need tuttavad ärakasutajad.

TA olen. Miks ma nõid olen?

Vastuste põhjal.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ta peaks siis ütlema, et teema tegija on nõid ja väärib, et teda ära kasutati suvituskoha broneerimiseks? Vastuste järgi on TA nõid ja need tuttavad ärakasutajad.

TA olen. Miks ma nõid olen?

Vastuste põhjal.

Mida inetut ma siis siin kirjutanud olen?

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas ta peaks siis ütlema, et teema tegija on nõid ja väärib, et teda ära kasutati suvituskoha broneerimiseks? Vastuste järgi on TA nõid ja need tuttavad ärakasutajad.

TA olen. Miks ma nõid olen?

Vastuste põhjal.

Mida inetut ma siis siin kirjutanud olen?

Vabandust, proua, aga see on minu arvamus ega pretendeeri tõele. Sinu tuttavad peavad sind pühaks lehmaks, ega nad asjata teie perega suhelnud.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vabandust, proua, aga see on minu arvamus ega pretendeeri tõele. Sinu tuttavad peavad sind pühaks lehmaks, ega nad asjata teie perega suhelnud.

?

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas ta peaks siis ütlema, et teema tegija on nõid ja väärib, et teda ära kasutati suvituskoha broneerimiseks? Vastuste järgi on TA nõid ja need tuttavad ärakasutajad.

Kas üleüldse peab midagi ütlema, kui tegelikult midagi öelda ei ole? Milleks on vaja teemast mööda mingit suvalist sousti ajada?

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas ta peaks siis ütlema, et teema tegija on nõid ja väärib, et teda ära kasutati suvituskoha broneerimiseks? Vastuste järgi on TA nõid ja need tuttavad ärakasutajad.

Kas üleüldse peab midagi ütlema, kui tegelikult midagi öelda ei ole? Milleks on vaja teemast mööda mingit suvalist sousti ajada?

Sest sa hoiad ise seda teemat üleval. Aga oma lastel keelaks suhelda pere, kes mulle ei meeldi, lastega. Sinu endised tuttavad lubavad lastel suhelda. Järeldus-peavad sind pühaks lehmaks

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest sa hoiad ise seda teemat üleval. Aga oma lastel keelaks suhelda pere, kes mulle ei meeldi, lastega. Sinu endised tuttavad lubavad lastel suhelda. Järeldus-peavad sind pühaks lehmaks

Mulle tundub, et sa omistad mulle siin kellegi teise kirjutatud kommentaare. Mina ei ole teemat kunstlikult üleval hoidnud. Vahepeal ei kirjutanud ma siia pikka aega ühtegi kommentaari ja teema elas oma elu.

Aga sellest ei saa tõesti aru, mis pühast lehmast sa siin ja ühes kõrvalteemas koguaeg sonid? Mis see püha lehm siia puutub?

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et sa omistad mulle siin kellegi teise kirjutatud kommentaare. Mina ei ole teemat kunstlikult üleval hoidnud. Vahepeal ei kirjutanud ma siia pikka aega ühtegi kommentaari ja teema elas oma elu.

Aga sellest ei saa tõesti aru, mis pühast lehmast sa siin ja ühes kõrvalteemas koguaeg sonid? Mis see püha lehm siia puutub?

Aura kuu peale.

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on täiest tavaline, et suhtes naised hakkavad ühel hetkel kartma, et tema vallaline sõbranna jahib ta meest. See arutu hirm ja ebakindlus paneb nägema tonti kõiges, olgu selleks üks kõik kelle poolt tehtud vale kommentaar, pilk või juhuslik puudutus.  Eks vallaline sõbranna võibki enda eest rohkem hoolitseda aga mitte kunagi ei suuda selgeks teha, et sa ei taha oma sõbranna meest. Raha eest ka mitte.

Lepi sellega, sest seda ei muuda. Ainult enesekindlad ja terves suhtes olevad naised ei tee sellest numbrit. Tee sellest oma järeldus ja liigu oma eluga edasi.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täiest tavaline, et suhtes naised hakkavad ühel hetkel kartma, et tema vallaline sõbranna jahib ta meest. See arutu hirm ja ebakindlus paneb nägema tonti kõiges, olgu selleks üks kõik kelle poolt tehtud vale kommentaar, pilk või juhuslik puudutus. Eks vallaline sõbranna võibki enda eest rohkem hoolitseda aga mitte kunagi ei suuda selgeks teha, et sa ei taha oma sõbranna meest. Raha eest ka mitte.

Lepi sellega, sest seda ei muuda. Ainult enesekindlad ja terves suhtes olevad naised ei tee sellest numbrit. Tee sellest oma järeldus ja liigu oma eluga edasi.

Misasja?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ta peaks siis ütlema, et teema tegija on nõid ja väärib, et teda ära kasutati suvituskoha broneerimiseks? Vastuste järgi on TA nõid ja need tuttavad ärakasutajad.

Kas üleüldse peab midagi ütlema, kui tegelikult midagi öelda ei ole? Milleks on vaja teemast mööda mingit suvalist sousti ajada?

Ah see on see peamine kirjutaja, kelle kirjutava käe ühendus ajuga on takistatud.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

TA pole kirjutanud, et ta vallaline on. Või on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aura kuu peale.

Kaks lehte tagasi käskisid mul “midagi” imeda.

On sul muidu kõik korras?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA pole kirjutanud, et ta vallaline on. Või on?

Ei ole vallaline. Oleme abielus 26 aastat.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja abikaasa on ka olnud samal ajal suvilas, kui need sõbrad seal käisid? Kui nii, siis ei saa ju süüdistada, et vallaline sõbranna ajab mehele ligi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja abikaasa on ka olnud samal ajal suvilas, kui need sõbrad seal käisid? Kui nii, siis ei saa ju süüdistada, et vallaline sõbranna ajab mehele ligi.

Mida sa jahud? Mis vallaline sõbranna?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täiest tavaline, et suhtes naised hakkavad ühel hetkel kartma, et tema vallaline sõbranna jahib ta meest. See arutu hirm ja ebakindlus paneb nägema tonti kõiges, olgu selleks üks kõik kelle poolt tehtud vale kommentaar, pilk või juhuslik puudutus. Eks vallaline sõbranna võibki enda eest rohkem hoolitseda aga mitte kunagi ei suuda selgeks teha, et sa ei taha oma sõbranna meest. Raha eest ka mitte.

Seda teksti jahun. Kirjutatakse, et sa oled vallaline ja mina kirjutasin, et TA pole öelnud, et on vallaline. Tuli välja, et polegi. Seda jahungi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 241 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui sind arvatakse sõprade hulgast välja