Esileht Pereelu ja suhted Kui sinu eks valetab oma uuele…

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Kui sinu eks valetab oma uuele…

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina läheks kohtutäituri juurde ja laseks arve arestida. Uut naist ei informeeriks, ehk siis, kui tuleb karjuma, et miks ma seda teha lasin, maksis ju ilusasti. Siis ehk valgustaks.[/tsitaat]

issand kui kitsarinnaline inimene. nagu uus naine oleks süüdi olukorras? masendav kui vastikuid ja õelaid inimesi on ikka olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul 2 nn eksi. Üks neist valetab oma uuele naisele ja kõigile teistele, et ma ei luba tal lapsega suhelda, kuigi tegelikult on ta liiga mugav ja laisk, et midagi ette võtta, et lapsega kokku saada. Naine usub muidugi, samuti kõik teised. Teine mees valetab ilmselt lahkumineku põhjustest ja üleüldse serveerib mind halvema inimesena ja naisena, kui ma tegelikult olin. Lahku läksime tema petmise pärast, aga vaevalt ta uuele seda tunnistab, sest mulle ei tunnistanud ta ka seda, et oma eelmisi pettis. Ehk siis tegelikult veidi teine olukord, aga siiski valetavad. Sinu olukorras ma ilmselt siiski midagi teeksin selleks, et see naine teada saaks, et mees pole midagi maksnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kunagi avastasin kunagi telefonil sellise \”lisafunktsiooni\”, et kui kõne käib, siis saab seda salvestada. Ja kasutasingi seda just oma lapseisaga vestlemisel. KÕIK kõned salvestasin.
Ja tema ex-i kõned salvestasin ka, st. et tema naine (nüüdseks siis ex-naine) tavatses mulle ka ikka helistada pidevalt ja sõimata, et tema mees jälle nädalavahetuse mingu juures oli olnud 😀 aga mul polnud selle inimesega visuaalset kontakti olnud juba mitu aastat.
Soovitan sinulgi kõik teie omavahelised vestlused salvestada, et pärast sind lolliks ei tehta.

Ja kindlasti KT juurde ning las ta siis maksabki see 300 kuus, mida ta kõigile räägib. Saabki võibolla miinimupalka (ametlikult) ja uuele naisele näitab ennast kui rotti, tegelikult aga kulutab poole oma palgast ei tea kuhu. Ja sellele naisele väidab, et maksab sulle. – need on kõik oletused, aga sina ole hea ja tegutse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miinustage edasi, totulotud, ise arugi saamata, et tegemist on sarkasmiga. No püha jumal küll! Uskuge, jah, kõike, mida loete. Ärge oma ajurakke liigutage, pole mõtet.[/tsitaat]
No õpi ära, et selleks on BBkood:
[sarcasm on]
[sarcasm off]

Issandjummal, maivõi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kunagi avastasin kunagi telefonil sellise \”lisafunktsiooni\”, et kui kõne käib, siis saab seda salvestada. Ja kasutasingi seda just oma lapseisaga vestlemisel. KÕIK kõned salvestasin.
Ja tema ex-i kõned salvestasin ka, st. et tema naine (nüüdseks siis ex-naine) tavatses mulle ka ikka helistada pidevalt ja sõimata, et tema mees jälle nädalavahetuse mingu juures oli olnud 😀 aga mul polnud selle inimesega visuaalset kontakti olnud juba mitu aastat.
Soovitan sinulgi kõik teie omavahelised vestlused salvestada, et pärast sind lolliks ei tehta.

Ja kindlasti KT juurde ning las ta siis maksabki see 300 kuus, mida ta kõigile räägib. Saabki võibolla miinimupalka (ametlikult) ja uuele naisele näitab ennast kui rotti, tegelikult aga kulutab poole oma palgast ei tea kuhu. Ja sellele naisele väidab, et maksab sulle. – need on kõik oletused, aga sina ole hea ja tegutse![/tsitaat]
Palun räägi täpsemalt, mis tel. mark sul on ja kust selle funktsiooni avastasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 13:24; 30.01 21:32; 31.01 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa mehe endaga ei räägi?
Ütled, et kui nüüd raha reaalselt liikuma ei hakka, saab uus naine ka asjast teada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Palun räägi täpsemalt, mis tel. mark sul on ja kust selle funktsiooni avastasid?[/tsitaat]
Moodsamatele telefonidele saab vastava rakenduse tõmmata, kui enne olemas ei ole. Nt androidikatele (mida on maailmas ilmselt enamus, st Samsung, HTC, Sony, jt):
http://www.appbrain.com/search?q=record%20call
Symbianile (Nokia):
http://store.ovi.com/search?q=call+recorder#http://store.ovi.com/search?priceType=free&q=call recorder
Windows Phone kasutajatele on valik hetkel kõige väiksem:
http://www.windowsphone.com/et-ee/search?q=call+recorder

Terve hunnik, vali ainult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]icc… minu eks samasugune 🙂 Tegelikult veel andekamgi. Oma uuele naisele väidab, et mina siis see röövel, kes ta hinge tagant kõik ära võtab. Seega on ta suht raskes olukorras ja uus naine siis tasub kõik maksud ja peab teda üleval. Lisaks veel kurdab oma kurba saatust oma emale, kes siis poole minu poolt nõutava summaga teda toetab.
Tegelikkus on see, et meie kolmele ühisele lapsele ei maksa ta sentigi.
Kuulsin seda siis juhuslikult ta õe käest… [/tsitaat]
Sama oli siin kuni eksi õega suhtlesime. Õnneks usub viimane rohkem minu kui tema juttu (ei tea küll miks :D).
See ongi siis justkui tavaks? Viilida kohustustest ja võtta uuest suhtest manti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval annab meili teel ka saata ja siis koos digiallkirjaga ju. Siis on ikka asi üpris usutav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina uue naisena, sooviks teada küll. iseasi, kas nii, et mehe eks tuleb rääkima – no see tekitab tavalises inimeses kaitsepositsiooni, ei taha seda olukorda ja võib üle reageerida. samas, sa edasta viisakalt oma jutt ja las reageerib – mõtleb järele ning teeb korrektiivid. iseasi, kas sulle see nn korrektiiv meeldiks – nu ma jätaks mehe maha kui selgub, et ta ei panusta uude ellu ja valetab ka näkku. sul tegelt pole midagi loota, kui su eks maha jäetakse, raha ju mahajätust juurde ei tule. kättemaksuks sobib. minu arust teeksid uuele naisele teene, aga kas ka endale – ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koos mehega elada ei osanud, nüüd ei osata rääkida asju selgeks,
mida siis üldse tahetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]koos mehega elada ei osanud, nüüd ei osata rääkida asju selgeks,
mida siis üldse tahetakse.
[/tsitaat]
See, et mõnda asja aetakse teistmoodi, kui sina oleksid teinud, ei tähenda veel, nagu see oleks vale viis asjale läheneda. Inimesed, kes teevad elus teistsuguseid valikuid, kui sina teeksid, ei tee veel valesid valikuid ega ole süüdi \”mitteoskamises\”.
Antud juhul on mees see, kes valetab ja hämab, valetajaga aga ei anna asju selgeks rääkida. Ta ju valetab.

Ära õigusta valetajat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kohtutäitur saadab kirja mehele, mees aga võib oma uuele naisele vabalt öelda, et eks tõstis elatisenõude 500 eurole ja sellepärast on arve arestitud. Saab veel hunniku kaastunnet, uus naine pingutab veelgi pere arveid maksta, teeb varsti siia perekooli teema ahnetest eksnaistest. Aga mees hõõrub käsi, mõtle, kaks naist lohku tõmmatud!
Mingeid anonüümkirju saata on minu arvates väga madal. Saadaks kas kenasti oma nime alt, või ei saadaks üldse.[/tsitaat]

No kohtutäituri kirjast koopia saatmine pole ikka ju anonüümkiri. \”Anonüümselt\” pole ju sama asi. Anonüümkiri on ikka enda koostatud kiri, millele allkiri andmata jäänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 06:47; 31.01 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes- mulle küll ei läheks korda mil viisil mu endine mees oma uue naisega elab ja mis mulle nad üksteisele puhuvad, kes keda usub ja kes nende suhtes tolaks on tehtud. Mis see minu asi on?
Minul on oma elu, endise mehe tegemised ei läheks rohkem korda, kui et ta meie ühiste laste ees kohustused täidab ja ülejäänud – võõras mure.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui sinu eks valetab oma uuele…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.