Esileht Väikelaps Kui soojalt laps riidesse panna?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui soojalt laps riidesse panna?

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Kuidas praeguste ilmadega oma lapsi õue minekuks riietate ?</p>

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nooh, eile oli meil +2, täna +10 – ikka vastavalt temperatuurile. Esikukapp on riideid täis.

Peal on sõltuvalt selle päeva il ast softshell jakk või fliisvoodriga kummijope. Sõltuvalt ilmast kas kilepüksid (all retuusid/dressid) või fliisvoodri ja sooja vestiosaga kummipüksid (väga külma ilmaga). Ja mingi dressikas/pusa t-särgi peal.

Hetkel sõltumata ilmast puuvillane tuukrimüts.

Käes kuiva ilmaga need klassikalised venivad sõrmikud, märjema ilmaga veidi niiskust kannatavad kindad.

Jalas tossud või kummimud – mulle endale tundub, et voodrita kummikutega külm juba. Vähemalt eile oli endal külm. Aga jälle – kui päevaks lubab +13, siis voodriga kummikuid ikka ei pane.

Ma vihkan seda aega ja ootan talve, et oleks üks talvekombe ainult ja asi korras ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voodriga kevad-sügis jope, mille all õhem kampsun ja t-särk, kevad-sügis traksipüksid, mille all dressipüksid. Peas kevad-sügis müts ja käes kevad-sügis kindad. Tossud või kummikud, oleneb ilmast. Paar nädalat tagasi käis softshell kombega ka. Lapse sõnul pole kummagagi liiga külm ega palav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on külmem/tuulisem/märjem, siis õhem Reima talvekombe (rohkem nagu üleminekukombe) või Lassie Suprafill vatiiniga kombe. Kui soojem, siis softshell või Lenne k/s kombe õhukese vatiiniga, kuhu saab vajadusel midagi soojemat alla panna. Lisaks on erineva paksusega jopesid ja pükse, mida kombineerida. Kummiriided fliisvoodriga samuti olemas, aga seisavad niisama. Tohutult ebamugavad asjandused ja rohkem neid ei osta.
Jah, olen riiete ostmisega veidi hoogu läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oleneb ikka lapsest. Mõni on karastatud, teine külmavares. Mu 2,8 aastane kaps käib oluliselt õhemalt riides kui naabri 4 aastane.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Kui soojalt laps riidesse panna?