Esileht Imetamine Kui soovida 2 last väikese vahega, aga samas toita 1. last rinnaga pikalt?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kui soovida 2 last väikese vahega, aga samas toita 1. last rinnaga pikalt?

Postitas:

Tere

Kas see on võimalik? Soovime abikaasaga 2. last saada suhteliselt ruttu peale esimest, kuid samas soovime esimesele ca 1 aasta rinda anda. Kas saab rasestuda imetades? Kel on nii õnnestunud, palun anda märku. Kas menstruatsioon käis regulaarselt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osadel õnnestub, osadel mitte. Minul ei õnnestunud, kuigi menses oli juba 6 k taastunud, ov toimus ka siis juba iga kuu. Rasestusin mõni päev pärast imetamise lõpetamist. Muidugi pikk imetamine on suhteline mõiste.. minu laps sai veel mitu kuud pärast aastaseks saamist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestusin koheselt, laps oli 11 kuud, imetasin veel 2 kuud peale teadasaamist. Siis oli seda imetamist muidugi suhteliselt väheseks jäänud.

 

Kui väikest vahet sa siis lastele soovid?  On täiesti ok imetada 1a, siis lõpetada ning rasestuda. Raseduse ajal imetamine on ikkagi lisakoormus, seda ütlesid mulle nii perearst kui ka ämmaemand, lisaks tundsin ise, et on liig. Imetasin veel 2 kuud, kuna kartsin lõpetada, lapsel oli kaaluiibega probleeme.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetasin, jäin rasedaks, 9-kuu vanune laps sõi edasi rinnapiima, rasedus peetus varakult. Paljudel lapsed lõpetavad rinnapiima joomise, sest pidavat maitse muutuma, aga kõigil ei ole nii.
Laps oli 1-aastane, kui lõpetasin imetamise ja jäin rasedaks uuesti, sünnitasin.

Päevad hakkasid varakult, aga ei olnud väga regulaarsed, tsükli esimene pool oli pikk EHK ei olnud midagi sarnast nagu enne esimest rasedust. Samas jällegi, mõnel ei muutu midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla aasta ei soovitata niikuinii raseduste vahele jätta, sest vastasel juhul on riskid nii lapse kui ka ema tervisele palju suuremad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul on esimene laps juba sündinud ja päevad ka käivad üldse? Osadel ei hakka päevasidki imetamise ajal. Minul mõlema lapsega hakkasid päevad, kui öise imetamise lõpetasin. Päevane nagu ei mõjutanudki.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad hakkasid, kui laps sai 9-kuuseks ja jõudsid käia päevad 2 korda, kuni jäin uuesti rasedaks. Rasestusin esimesel kaitsel, laps oli siis 11-kuune. Ei olnud regulaarsed päevad, aga polnud enne rasedust ka. 11-kuuselt lõpetasin öise imetamise, ilmselt umbes samal ajal jäin ka rasedaks. Päeval imetasin veel 2 kuud, siis muutus endale väga ebameeldivaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain just positiivse rasedustesti. Laps seitsme kuune ja imetan, päevad käisid vaid korra ja kestsid kolm päeva. Uut rasedust hakkasime püüdma kui laps oli ühe kuu vanuseks saanud

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovisin ka väikese vahega lapsi, mingeid rasestusvastaseid vahendeid imetamise ajal ei kasutnud reaalsuses ikkagi rasestusin mõlemal korral alles siis kui imetamise ära lõpetasin. Kolm last kaheaastaste vahedega. Ei ole iseenesest halvad vahed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laste vanusevahe on 1 a 1 k. Ei plaaninud nii väikest vahet, aga kuna esimese lapse saamiseks läks vaja omajagu meelitamist ja ka ravimite tuge, siis ei osanud arvatagi, et teine nii lihtsalt tulla võiks.
Imetasin peaaegu kogu raseduse. Kui esimene laps oli 10-kuune, jätsin öise imetamise ära. Ma ei tea, kas selle pärast või raseduse tõttu, aga pärast seda hakkas piima vähemaks jääma. Kümme päeva enne teise lapse sündi loobus esimene laps ise rinnast. Võimalik, et piima oli juba liiga väheks jäänud või oli ehk piima maitse muutunud – midagi seal igatahes oli, mis talle ei meeldinud.
Pärast sünnitust tuli piim tagasi ja teine laps sai rinda 1 a 7 k.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Imetamine Kui soovida 2 last väikese vahega, aga samas toita 1. last rinnaga pikalt?