Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui soovin rasestuda..

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kui soovin rasestuda..

Postitas:

.. siis milliseid protseduure oleks mõistlik ennem läbi viia? Kas peaksin midagi arsti juures kontrollida laskma? Võtma mingisuguseid mineraale jne? Mulle on kõik võõras, ei ole kahjuks kedagi ümber olnud, kes oleks eeskuju sel teel näidanud????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti peaks võtma foolhapet 400 mikrogrammi päevas juba rasedust planeerides. Kas muidu jälgid oma menstruaaltsüklit ka?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelt ei pea ju kindlasti enne võtma. Ma hakkasin võtma kui triibud sain. Aga võib võtta. Ma annaks vereproovi ja laseks määrata vitamiinide ja mineraalide määra enne.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled terve inimene, ei pea mingeid “protseduure” tegema. Kui just tahad, siis võiks naistearsti juures kontrollis käia, teha pap-test (mis tehakse rasedale nagunii ja muud vereproovid, hiv test jne).
Võiks hakata võtma kas kompleksvitamiine või foolhapet, looduslikku folaadiga, nt see on hea:
http://toitumistarkus.ee/toode/toidulisandid/methyl-pregnancy-multinutrient-60/ seda juba enne tegelikku rasestumist, et areneval lootel oleks kõik vajalik juba kehast võtta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta vitamiine ja ole chill. Ära hakka juba eos üle mõtlema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võite mõlemad koos mehega võtta maksimumkogus piimhappebaktereid, iga päev, aasta jooksul. Mõnikord on just see põhjus, miks beebi viivitab tulekuga.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võid käia arstil selle jhutuga – ta määrab suguhaiguste testd, ollisemad vitamiinid ja hormoond. siis on endal süda rahul.
Korralikku mutlivitamiini metüülfolaadiga võid ka võtta. foolhapet ära võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…siis seksi oma mehega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui üldiselt oled terve inimene, siis ära muretse ja lihtsalt tegutse. ma ise kavatsen õige aja saabudes loote ultraheliskriining oü raseduse planeerimise paketi võtta, sest mul on/oli lihtsalt päris mitu terviseprobleemi, mis sealgi testitavate asjade listis kirjas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tervislik toitumine, vähe alkoholi, trenn jne ei tule kunagi kahjuks. Mehe sperma saab ka kvaliteetsemaks 🙂

Et meil lapsesaamine ei õnnestunud pikalt, siis me käisime mõlemad analüüse andmas. Nii veretestid kui ka naiste/meesteasjades. Need ei tee ka kahju.. hea teada, kas veres mingid puudused või kas munajuhad on ikka läbitavad jne. Lisaks hakkasin võtma ka foolhapet.

M.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelt ei pea ju kindlasti enne võtma. Ma hakkasin võtma kui triibud sain. Aga võib võtta. Ma annaks vereproovi ja laseks määrata vitamiinide ja mineraalide määra enne.

Vaidleksin sellele käole siinkohal natuke vastu. Planeeritud raseduse puhul oleks tegelikult siiski see väga hea, kui naine enne rasestumist juba vähemalt 1-2 kuud foolhapet võtaks, et folaatide tase ema organismis oleks piisav. Seda seetõttu, et loote aju ja seljaaju hakkavad arenema juba üsna varsti peale viljastumist. Neuraaltorudefektid, mida foolhape ennetada aitab, võivad seega tekkida juba 28 päeva sees peale viljastumist ning siis võib juba hilja olla, kuid ema veel ei pruugi teadagi, et on rase 🙂

Vitamiinide ja mineraalainete sisalduse määramine ei pruugi muidu tervel inimesel olla mõistlik, eriti kui seda teha tasuliselt. Raha raiskamine. Pigem on abiks on täisväärtuslik ja mitmekesine toitumine nii enne rasedust kui raseduse vältel. Ja kindlasti piisav füüsiline aktiivsus – hea nii Sulle kui beebile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui soovin rasestuda..