Esileht Pereelu ja suhted kui su eluarmastus ei taha oma elu sinuga jagada, aga kinnitab, et armastab

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: kui su eluarmastus ei taha oma elu sinuga jagada, aga kinnitab, et armastab

Postitas:
Kägu

Mõni aeg tagasi oli mul minu elu kõige ilusam, õigeim, sügavaim armulugu. Asi sai alguse üldse mitte füüsilisest poolest, vaid see oli sügav hingeline äratundmine. Või nii ma vähemalt kaua aega arvasin. Ja ma ei ole naiivne, loll ega ka mitte noor enam. Kahjuks ei liikunud see suhe lõpuks enam kuhugipoole edasi ega tagasi, vaid tiksus paigal.
Jah, meil oli mõlemal ka pere, küll vaid formaalselt, aga siiski. Mina olin valmis oma elus muutusi tegema, kuid tema mitte. Ja see on valus. Ma tean, et saan siit nüüd vaid sõimu ja parastamist, aga mul on tõesti abi vaja, et sellest üle saada ja kellelegi rääkida ei saa. Olen mingisse musta auku vajunud, kust enam välja ei saa. Tema kinnitab, et armastab endiselt, kusjuures…

+11
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nii,teil olid perekonnad? Kuhu need pered siis kadusid, kui mees ei ole nõus oma elus muutusi tegema?
Formaalselt, st et kumbki teist abielus ei ole?
Muide, ma saan super hästi aru mida tunned, ka minul on sarnane lugu jagada(mis kestab tänaseni), sai samuti alguse pigem hingeliselt poolest ja liikus edasi ka füüsiliseni.
Nüüdseks ca 5 aastat juba(füüsiliselt) nii.
Minu poolse loo vähe on see, et ei tule see mees kuhugi(pole ma palunudki) ja mind paraku vist vastu ei armastata, mina armastan aga jäägitult! Tunnen samamoodi nagu sina. Meie olukorra erinevus on vaid selles, et Sind reaalselt armastatakse ka vastu.
Millal ja miks teie lugu siis lõpu sai?
Ma olen ka soovinud sellest olukorrast välja rabeleda, aga ei suuda. On paremaid ja halvemaid päevi.
Mina parastama ei kuku, kes samas olukorras, see mõistab.

+15
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

pered ei ole kuhugi kadunud, minu poolt küll tegemist siinkohal vaid lastega (suured juba).
asi selles ongi, et ma ei TUNNE, et mind armastatakse tõeliselt vastu, ainult sõnad on.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks kedagi sõimata? Inimene valib alati parema, sina seekord paremaks, kelle nimel endisest elust loobuda, ei osutunud, osutusid kehvemaks. Ei midagi keerulist.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sinul oli pere formaalselt, mehel aga reaalselt. Teame selliseid mehi – sina oled see, kes mõistad mind, meil löövad südamed ühes taktis, ma ei ole kunagi mitte midagi sellist tundnud jne – lisaks on kodus veel naine, kellega ei ole midagi ühist, kes on vaid materialist, halvemal juhul kritiseeritakse veel naist ka. Aga ometi ei tulda ära oma eluarmastuse juurde, vaid elatakse selle f–king nõiaga koos, kes ei anna ka lahutust ja lausa aastaid juba eraldi tubades. Ainult see f-king nõid ei tea sellest midagi, magab koos oma mehega, kasvatavad koos lapsi jne.

+46
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ei armasta sind, aitab juba halast.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis kuradi eluarmastus…
Sendi oled surmale võlgu, et tead väita, mihuke eluarmastus üks mees on?

Tule maa peale! Mõtlesid kuldse kuu teisele selga ja kohe eluarmastus.

Jõuab neid eluarmastusi nii tulla kui minna küll ja veel. Ennegi nähtud.

+16
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

üks osapooltest kasutab ihulise vajaduse eesmärgil teist ära. seda et, selle teisega mängitakse ja nii osavalt, et ullike on jõudnud omadega kuldse kuu teemani.
saad ainult hingehaavad ja pettumuse vastassugupoole vastu. hakkad mehi kärrsninadeks tembeldama.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõni aeg tagasi oli mul minu elu kõige ilusam, õigeim, sügavaim armulugu. Asi sai alguse üldse mitte füüsilisest poolest, vaid see oli sügav hingeline äratundmine. Või nii ma vähemalt kaua aega arvasin. Ja ma ei ole naiivne, loll ega ka mitte noor enam. Kahjuks ei liikunud see suhe lõpuks enam kuhugipoole edasi ega tagasi, vaid tiksus paigal.

Jah, meil oli mõlemal ka pere, küll vaid formaalselt, aga siiski. Mina olin valmis oma elus muutusi tegema, kuid tema mitte. Ja see on valus. Ma tean, et saan siit nüüd vaid sõimu ja parastamist, aga mul on tõesti abi vaja, et sellest üle saada ja kellelegi rääkida ei saa. Olen mingisse musta auku vajunud, kust enam välja ei saa. Tema kinnitab, et armastab endiselt, kusjuures…

Kui su suhe ei tööta, siis miks sa oma elu muutuse seod kellegi teise elu muutusega? Muuda oma elu ära, lahuta, tervenda haavad ja siis vaata ringi, et kas on kusagil keegi, kes sobiks koos edasi kulgemiseks. Sa üritad praegu laduda oma tehtud vigade paranduse kellelegi teisele, aga see keegi ei taha sinu vigu parandada. Ega see, et teine armastab, ei pea sind lappima hakkama seetõttu, et üks suhe on omadega ummikusse jooksnud. Mine koju ja räägi OMA partneriga, et sa ei taha enam nii jätkata, et mis ta arvab, mida teha. Räägi OMA partnerile, mida sa tahad, milline teie elu saaks ja võiks olla. Kui majanduslikult sõltud, siis muutu iseseisvaks. Miks peaks keegi teine lahutama, kui sina ei saa oma suhtega hakkama ja oled mustas augus. Ja armastust ära siia sega. Armastada saab suurepäraselt ka kaugelt. See mille pärast augus oled, see on hoopis midagi muud. Võta vastutus ja ela. !

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja ma ei ole naiivne, loll ega ka mitte noor enam. Kahjuks ei liikunud see suhe lõpuks enam kuhugipoole edasi ega tagasi, vaid tiksus paigal.

Oled sa kindel, et pole loll ega naiivne, oled sa selles ikka päris kindel? Ja muidugi ta ütleb, et armastab, kuniks saab seksi või on lootus seda saada, seniks on armastust.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Armastada saab suurepäraselt ka kaugelt. !

Täiesti nõus. Ikka juhtub, et armutakse ühepoolselt või vastastikku inimesse, kellega koos elada ei saa (ja vahel isegi ei taha). See pole veel põhjus seda armastust eitada või end musta auku muretseda. Sellest hetkest, kui suudad olla tänulik, et armastus ja imetlusväärne inimene su ellu tuli ja loobuda olude, enese, teis(t)e inimes(t)e vigasuse otsimisest, oledki vaba ja õnnelik.

Mõni-päev-on-raskem-ja-mõnel-päeval-tuleb-juba-täitsa-hästi-välja-faasis praktik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui su suhe ei tööta, siis miks sa oma elu muutuse seod kellegi teise elu muutusega? Muuda oma elu ära, lahuta, tervenda haavad ja siis vaata ringi, et kas on kusagil keegi, kes sobiks koos edasi kulgemiseks. Sa üritad praegu laduda oma tehtud vigade paranduse kellelegi teisele, aga see keegi ei taha sinu vigu parandada. Ega see, et teine armastab, ei pea sind lappima hakkama seetõttu, et üks suhe on omadega ummikusse jooksnud. Mine koju ja räägi OMA partneriga, et sa ei taha enam nii jätkata, et mis ta arvab, mida teha. Räägi OMA partnerile, mida sa tahad, milline teie elu saaks ja võiks olla. Kui majanduslikult sõltud, siis muutu iseseisvaks. Miks peaks keegi teine lahutama, kui sina ei saa oma suhtega hakkama ja oled mustas augus. Ja armastust ära siia sega. Armastada saab suurepäraselt ka kaugelt. See mille pärast augus oled, see on hoopis midagi muud. Võta vastutus ja ela. !

Ma tahaks sind oma sõbraks 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellest on ju aru saada, kas mees päriselt armastab või räägib ainult tühja juttu. Armunud mees tahab iga päev sind näha. Lobajuttu ajav mees tahab kokku saada märksa vähem ja tavaliselt vaid ühe eesmärgiga.

Rääkida võib kõike, aga meeste puhul loevad nende teod.

Samas sa võid talle meeldida ka lihtsalt kui inimene, sõber. Ehk on sul lahe iseloom vms. Kohe ei pea asi seksis olema. Võta kompliment vastu ja ära mõtle mingist eluarmastusest.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meestel on pere juures palju lihtsam ilma tunneteta elada. Tean mehi, kes armastavad oma armukesi, aga nad laste pärast, kartes, et lapsed hakkavad vihkama mängivad kodu. Ta tuleb alles siis ära, kui sa ta maha jätad. Seni unistus sinust aitab tal pere juures püsida. Õhtul unistab sinust, naisega koos olles jne. Jäta ta maha ja pane tähele, varsti ta läheb naisega nii tülli. Sinu armastus aitab tal seal vastu pidada. Kaksikleegid

+7
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

No haruldane juhus jah, et üks inimene on ka mõistusega vahelduseks. Ju talle on kuskilt bioloogiatunnist või loomulikust intelligentsist meelde jäänud, et see “sügav hingeline äratundmine” on lihtlabane armumine ja hormoonide möll. Armumise peale ühist elu veel üles ei ehita (v.a nooruse lollusest), selle pühendumuse jaoks on vaja ka muud peale õhkava tunde – ühist elustiili, mõttelaadi, klappi ka siis, kui esimene armumise mull lössi vihiseb jne. Üks asi on nautida seda kosmilise jõuga magneetilist tõmmet (alati inimesed arvavad, et see on nende eripära ja teised imetajad seda ei koge), teps teine asi on ühiselt koos oma kärglapse mata tööd kontrollida ja muid argiseid kärgpere toimetusi pidada. Siis peagi pole enam nii magneetiline ja kosmiline midagi.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meestel on pere juures palju lihtsam ilma tunneteta elada. Tean mehi, kes armastavad oma armukesi, aga nad laste pärast, kartes, et lapsed hakkavad vihkama mängivad kodu. Ta tuleb alles siis ära, kui sa ta maha jätad. Seni unistus sinust aitab tal pere juures püsida. Õhtul unistab sinust, naisega koos olles jne. Jäta ta maha ja pane tähele, varsti ta läheb naisega nii tülli. Sinu armastus aitab tal seal vastu pidada. Kaksikleegid

Õige tähelepanek, endal läbi elatud. Nii kui mehele, kellesse kunagi armusin, ütlesin, et pole nõus tema kaksikelus osaline olema ja lõpetan suhte, lahutas ta oma naisest kuu aja jooksul ja kolis minu juurde. Oleme siiani õnnelikult koos.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mees on vaba, siis helista talle täna õhtul või mine ise õhtul kohale, tema koju, Siis näed, kas on vaba mees või elab naisega koos. Vastavalt teadmisele hindad asjad siis ümber.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Õige tähelepanek, endal läbi elatud. Nii kui mehele, kellesse kunagi armusin, ütlesin, et pole nõus tema kaksikelus osaline olema ja lõpetan suhte, lahutas ta oma naisest kuu aja jooksul ja kolis minu juurde. Oleme siiani õnnelikult koos.

teemaalgataja
ausalt öeldes me mingi aeg panimegi suhte nö pausile. ja see ei ole asju mingis suunas liikuma pannud, sellest ka minu painav südamevalu.

Kui mees on vaba, siis helista talle täna õhtul või mine ise õhtul kohale, tema koju, Siis näed, kas on vaba mees või elab naisega koos. Vastavalt teadmisele hindad asjad siis ümber.

ma tean, kuidas asjad on.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

teemaalgataja

ausalt öeldes me mingi aeg panimegi suhte nö pausile. ja see ei ole asju mingis suunas liikuma pannud, sellest ka minu painav südamevalu.

Ära pane pausile, vaid lõpeta ära. Siis ta teeb valiku. Kui ka sinu kahjuks, siis see sulle ikkagi kasulik. Parem õudne lõpp, kui lõputu õudus.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaene mees küll. Uskumatu kannatuste rada ja vastupanuvõime. Kollikoopas. Rumal mees ei tea, et mida kauem ja mida rohkem valesid, seda hullemaks keeratakse suhted lastega ja eksiga. Kõlab nagu vastupanuliikimine, allo alloo Rene, kellel oli oma Edith. “Meil laulud aitavad elada võita, ja internatsionaal – vabaduse eest võitlevatele meestele.
Väike märkus – tõeline võitleja pole aga selliste meeste moodi argpükslik.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

teemaalgataja

Kui panid suhte pausile ja mehele see kuidagi ei mõjunud ehk ta sinule ei järgnenud, siis on asi ju selge – tema sind ei armasta. Vastasel korral oleks tal olnud kahju sind kaotada ja teinud kõik selleks, et see ei juhtuks.
Mõtle, kas tahad olla suhtes mehega, kes sind ei armasta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pausile panek ei tähenda midagi, ta ju teab, et võtad ta igal ajal tagasi. Kui tahad, et ta hakkaks tegutsema, pead päriselt ära lõpetama ja mõtlema seda tõsiselt. Siis on variant, et ta ei taha sind kaotada. Aga on ka variant, et ongi kõik. Mõlemad variandid on paremad kui see praadimine ja enda kurnamine.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saa nüüd aru, kas suhe on lõppenud (teemaalgatuses kirjutasid selles minevikus) või ikka kestab veel?
Millises vormis teie suhe on, kui sageli kohtute ja mida koos teete?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei saa nüüd aru, kas suhe on lõppenud (teemaalgatuses kirjutasid selles minevikus) või ikka kestab veel?

Otsid jälle armastust perekoolist? 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elukogenud inimesena ütlen, et kui selle mehe naine pole üliraskelt ja pöördumatult haige, siis see mees ei armasta sind. Jah, sa ilmselt oled talle erutav ja ta tahab põnevust ja seiklust, aga ükski mees ei jäta end ilma, kui ta on silmini armunud.

Ainsad juhused, kui asi oli teisiti, olid need, kui mehe pärisnaine oli üliraskelt haige ning mees oli otsustanud ja lubanud, et ei jäta teda selles hädaorus üksi. Muudel juhtudel lihtsalt – sa annad talle seksi ju niikuinii ning niipalju sa talle isegi ei meeldi, et ta läheks sinu nimel läbi lahkumineku ja kaasnevad probleemid. Rääkimata sügavast, kõikevõitvast armastusest.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

teine asi on ühiselt koos oma kärglapse mata tööd kontrollida ja muid argiseid kärgpere toimetusi pidada.

Lapse kodutöid kontrollib ja temaga tegeleb tema vanem. Ega siis uus naine hakka asendusemaks ennast toppima, kui laps isal külas, siis isa tegeleb muidugi temaga. Tuli ta ju isaga aega veetma, uus naine hoiab viisakalt targu eemale.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Armastab endiselt, aga tema valis oma pere. Niisiis??
Ja siis pole mõtet hoida teine lihtsalt soojas ja käia jutustamas, kuidas ikka armastan jne, no ei armasta küllalt et kõike elus pea peale keerata, nii lihtne see ongi, lasku sind lahti ja tema jääb sinna kus on ning sina saad edasi liikuda, kui oma nutud oled ära nutnud. Aga ei, mees tahab “have his cake and eat it too”, nagu ikka.
Sa saad ju aru, et suhtel pole mingit lootust, kui isegi suhte üks osapool ei taha suhet (või isegi tahab, aga on liiga arg seda reaalsuseks tegema).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

praegu on sellises vormis, et ei kohtu, kirjutame mõnikord. iga kord kui kirjutab, siis kinnitab, et armastab.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

praegu on sellises vormis, et ei kohtu, kirjutame mõnikord. iga kord kui kirjutab, siis kinnitab, et armastab.

Mitu liba toodad? Mitmes see juba? Miks sa valetad endale, et sa teda armastad, kui ei armasta? Miks sa valetad endale, et tema sind armastab? 😀

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ole mureta, üks mees jaksab mitut naist armastada, selles pole küsimustki. Iseasi, kas nais(t)ele selline korraldus sobib.

+2
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Esileht Pereelu ja suhted kui su eluarmastus ei taha oma elu sinuga jagada, aga kinnitab, et armastab