Esileht Pereelu ja suhted kui su eluarmastus ei taha oma elu sinuga jagada, aga kinnitab, et armastab

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: kui su eluarmastus ei taha oma elu sinuga jagada, aga kinnitab, et armastab

Postitas:

Äkki paned siia mõne fraasi, kuidas ta tänapäeval kirjateel täpsemalt seda armastust siis avaldab, mulle tundub see küll suht eelmise sajandi keskpaik ehk paras väljamõeldis.

Kui mees naist päriselt armastab, siis järgneb ta sellele naisele kasvõi maailmalõppu. Tean, millest räägin.

No tegelikult see pole päris kiri, vaid FB chat ja süda-emoticon!

😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.05 16:57; 13.05 11:06; 13.05 19:16; 14.05 14:04; 14.05 15:10; 15.05 11:56; 21.05 14:08; 21.05 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühjad sõnad ei maksa mitte midagi.
Isegi teod ei pruugi alati midagi näidata nagu minu juhtumi puhul.
Olin 5 aastat samas olukorras nagu teemaalgataja kirjutab, siis lõpetasin suhtluse täielikult, sest enam lihtsalt ei jaksanud seda taluda. Mehe teod näitasid igati tema tundeid, kuid oma peret ta ei jätnud ja ega ma temalt seda ei nõudnud ka, ma teadsin, et ta ei teeks seda nagunii iial. Peale suhte lõpetamist oli aastake rahu ja siis ta imbus tasapisi jälle tagasi, jälle sõnad ja ka neid kinnitavad teod. Ma tundsin tõesti, et mind armastatakse, murdusin…trall kestis veel paar aastat ja siis lõpetasin uuesti. Nüüd on paar aastakest vaikus olnud, aga mul on tunne, et see ei ole ikka veel läbi. Ei ole ka enam noored vaid täiesti keskeas.
Aga võrreldes selle ammuse ajaga, kui ma oleksin ta vastu võtnud silmagi pilgutamata, on olukord muutunud. Ma ei taha teda enam. Tunded on alles, aga koos olla ma temaga ei sooviks.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 19:49; 14.05 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelikult see pole päris kiri, vaid FB chat ja süda-emoticon!

Ülihea. See ongi see armastuseavaldus. Emotikon mõnes chatis. Lausa purskub südamevalu, igatsust, valmisolekut keerulisi ja valusaid valikuid teha.

Pop, send, ????

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 18:13; 14.05 20:42; 14.05 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühjad sõnad ei maksa mitte midagi.

Isegi teod ei pruugi alati midagi näidata nagu minu juhtumi puhul.

Olin 5 aastat samas olukorras nagu teemaalgataja kirjutab, siis lõpetasin suhtluse täielikult, sest enam lihtsalt ei jaksanud seda taluda. Mehe teod näitasid igati tema tundeid, kuid oma peret ta ei jätnud ja ega ma temalt seda ei nõudnud ka, ma teadsin, et ta ei teeks seda nagunii iial. Peale suhte lõpetamist oli aastake rahu ja siis ta imbus tasapisi jälle tagasi, jälle sõnad ja ka neid kinnitavad teod. Ma tundsin tõesti, et mind armastatakse, murdusin…trall kestis veel paar aastat ja siis lõpetasin uuesti. Nüüd on paar aastakest vaikus olnud, aga mul on tunne, et see ei ole ikka veel läbi. Ei ole ka enam noored vaid täiesti keskeas.

Aga võrreldes selle ammuse ajaga, kui ma oleksin ta vastu võtnud silmagi pilgutamata, on olukord muutunud. Ma ei taha teda enam. Tunded on alles, aga koos olla ma temaga ei sooviks.

Ma ei saa aru, kuidas saab olla tundeid kellegi vastu, kelle jaoks sa pole number üks. Ei saa aru. Kui pole koos sinuga, tähendab see seda, et ta ei armasta sind. Vähemalt mitte nii palju, kui oma senist elu ja naist. Ja kui ta sind ei armasta, ei ole loota mingit ilusat lõppu. See on ju ajaraiskamine. Milleks? Tema saab kõik. Aga mida sina saad?

Kas alati peab midagi saama? Kas niisama ei tohi siin elus mitte midagi teha või tunda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 19:49; 14.05 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga privas emotikonide saatmine on vähemalt midagi väärt.

Sorry, aga ei ole. See on nii kuradi lihtne, et ei pea isegi mõtlema.

Sõnad üksi ei maksa muhvigi. Emotik on veel odavam valuuta

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 18:13; 14.05 20:42; 14.05 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühjad sõnad ei maksa mitte midagi.

Isegi teod ei pruugi alati midagi näidata nagu minu juhtumi puhul.

Olin 5 aastat samas olukorras nagu teemaalgataja kirjutab, siis lõpetasin suhtluse täielikult, sest enam lihtsalt ei jaksanud seda taluda. Mehe teod näitasid igati tema tundeid, kuid oma peret ta ei jätnud ja ega ma temalt seda ei nõudnud ka, ma teadsin, et ta ei teeks seda nagunii iial. Peale suhte lõpetamist oli aastake rahu ja siis ta imbus tasapisi jälle tagasi, jälle sõnad ja ka neid kinnitavad teod. Ma tundsin tõesti, et mind armastatakse, murdusin…trall kestis veel paar aastat ja siis lõpetasin uuesti. Nüüd on paar aastakest vaikus olnud, aga mul on tunne, et see ei ole ikka veel läbi. Ei ole ka enam noored vaid täiesti keskeas.

Aga võrreldes selle ammuse ajaga, kui ma oleksin ta vastu võtnud silmagi pilgutamata, on olukord muutunud. Ma ei taha teda enam. Tunded on alles, aga koos olla ma temaga ei sooviks.

miks?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 23:15; 17.05 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunded on alles, aga koos olla ma temaga ei sooviks.

No vot, siin on ka teemaalgatajale vastus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni aeg tagasi oli mul minu elu kõige ilusam, õigeim, sügavaim armulugu. Asi sai alguse üldse mitte füüsilisest poolest, vaid see oli sügav hingeline äratundmine. Või nii ma vähemalt kaua aega arvasin. Ja ma ei ole naiivne, loll ega ka mitte noor enam. Kahjuks ei liikunud see suhe lõpuks enam kuhugipoole edasi ega tagasi, vaid tiksus paigal.

Jah, meil oli mõlemal ka pere, küll vaid formaalselt, aga siiski. Mina olin valmis oma elus muutusi tegema, kuid tema mitte. Ja see on valus. Ma tean, et saan siit nüüd vaid sõimu ja parastamist, aga mul on tõesti abi vaja, et sellest üle saada ja kellelegi rääkida ei saa. Olen mingisse musta auku vajunud, kust enam välja ei saa. Tema kinnitab, et armastab endiselt, kusjuures…

Meeste armastus on tavaliselt palju ratsionaalsem, nende jaoks on see sõprus + seks. Kui selle kaotavad, siis sõprust asendavad sõbrad ja seksi saab ikka. Mehed ei õhka üldiselt naiste järgi. Juurdepääs seksile on põhjus, miks mehed on suhtes. Abielumeeste armumine on tavaliselt lihtsalt suguiha, oma naine ei tõmba enam.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meenus siinkohal veel ühe meessoost peresõbra kunagine emotsionaalne pihtimus. Ta oli oma naisega pikalt koos elanud ja ühel hetkel tekkisid tunded ja seksuaalne tõmme kellegi teise vastu, mis viis ta pisut segadusse. Kui ma talle kui sõbrale soovitasin südant kuulata, vastas ta, et arukas mees ei vaheta mitte kunagi oma säravat, intelligentset ja hinnatud naist, kelle järele on õhanud paljud mehed, ajutise kire ja seksi vastu, sest kirg, mis on mööduv nähtus ja kirel põhinev seks ei oma elus kunagi nii palju tähtsust, kui kogu ülejäänud elu, mida sa oled kogenud ja koged ka edaspidi oma targa ja huvitava abikaasaga. Ju siis oli see sõber tunnetemöllus võimeline säilitama mõtlemisvõimet.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.05 16:57; 13.05 11:06; 13.05 19:16; 14.05 14:04; 14.05 15:10; 15.05 11:56; 21.05 14:08; 21.05 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tühjad sõnad ei maksa mitte midagi.

Isegi teod ei pruugi alati midagi näidata nagu minu juhtumi puhul.

Olin 5 aastat samas olukorras nagu teemaalgataja kirjutab, siis lõpetasin suhtluse täielikult, sest enam lihtsalt ei jaksanud seda taluda. Mehe teod näitasid igati tema tundeid, kuid oma peret ta ei jätnud ja ega ma temalt seda ei nõudnud ka, ma teadsin, et ta ei teeks seda nagunii iial. Peale suhte lõpetamist oli aastake rahu ja siis ta imbus tasapisi jälle tagasi, jälle sõnad ja ka neid kinnitavad teod. Ma tundsin tõesti, et mind armastatakse, murdusin…trall kestis veel paar aastat ja siis lõpetasin uuesti. Nüüd on paar aastakest vaikus olnud, aga mul on tunne, et see ei ole ikka veel läbi. Ei ole ka enam noored vaid täiesti keskeas.

Aga võrreldes selle ammuse ajaga, kui ma oleksin ta vastu võtnud silmagi pilgutamata, on olukord muutunud. Ma ei taha teda enam. Tunded on alles, aga koos olla ma temaga ei sooviks.

Oi kui tuttav. Enese lõhkumine, mis võib kesta aastakümneid halvemal juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meenus siinkohal veel ühe meessoost peresõbra kunagine emotsionaalne pihtimus. Ta oli oma naisega pikalt koos elanud ja ühel hetkel tekkisid tunded ja seksuaalne tõmme kellegi teise vastu, mis viis ta pisut segadusse. Kui ma talle kui sõbrale soovitasin südant kuulata, vastas ta, et arukas mees ei vaheta mitte kunagi oma säravat, intelligentset ja hinnatud naist, kelle järele on õhanud paljud mehed, ajutise kire ja seksi vastu, sest kirg, mis on mööduv nähtus ja kirel põhinev seks ei oma elus kunagi nii palju tähtsust, kui kogu ülejäänud elu, mida sa oled kogenud ja koged ka edaspidi oma targa ja huvitava abikaasaga. Ju siis oli see sõber tunnetemöllus võimeline säilitama mõtlemisvõimet.

Oleks selliseid mehi ainult rohkem! Kes siis loodetavasti ka igapäevaelus oskavad oma naist hinnata ja seda talle väljendada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel on pere juures palju lihtsam ilma tunneteta elada. Tean mehi, kes armastavad oma armukesi, aga nad laste pärast, kartes, et lapsed hakkavad vihkama mängivad kodu. Ta tuleb alles siis ära, kui sa ta maha jätad. Seni unistus sinust aitab tal pere juures püsida. Õhtul unistab sinust, naisega koos olles jne. Jäta ta maha ja pane tähele, varsti ta läheb naisega nii tülli. Sinu armastus aitab tal seal vastu pidada. Kaksikleegid

Vaene mees küll. Uskumatu kannatuste rada ja vastupanuvõime. Kollikoopas. Rumal mees ei tea, et mida kauem ja mida rohkem valesid, seda hullemaks keeratakse suhted lastega ja eksiga. Kõlab nagu vastupanuliikimine, allo alloo Rene, kellel oli oma Edith. “Meil laulud aitavad elada võita, ja internatsionaal – vabaduse eest võitlevatele meestele.

Väike märkus – tõeline võitleja pole aga selliste meeste moodi argpükslik.

ai see on hea kommentaar:D uskuge või mitte, mul omal kodus ongi selline allo allo Rene. muudkui kannatab, aga paneb vapralt pereelule vastu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 23:15; 17.05 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõde on see, et järgmises abielus elatakse enamasti õnnelikumalt. See on jama, et pead hambad ristis kooselus püsima partneriga, kelle vastu tundeid enam pole. Nii veider, et paljud naised hüsteeriliselt kardavad üksi jäämist ja nad eelistavad pigem, et mees jääb nendega ka siis kui ta naist enam ei armasta. Sa võid naist austada ja hinnata, aga kui armastust pole, siis on mehe vajadused täitmata.

Nii naiivne ja eluvõõras jutt. Mõtleb oma elust paar näidet välja, üldistab selle mingiks tõeks ja paneb otsa veel enamasti ja tõde missugune. Esmalt pane siia mingi tõsiseltvõetav statistika, mitte ära lahmi oma tõdede ja enamustega.
Jäta omale lihtsad asjad meelde. Mitte keegi ei suuda 100% teiste vajadusi täita, iga inimene ikka peab ise oma õnne eest seisma. Abikaasa pakub loomulikult tuge, armastust ja hoolivust, aga täiskasvanud inimene ei ole beebi,kelle vajadusi peaks täitma. Või mis need vajadused sinu arvates üldse on. Härra istub teleka/arvuti ees, proua viib söögi, härral tuleb seksi isu peale, proua jookseb seksima, härral lähevad riided mustaks, proua jookseb kohe riideid pesema, härral soovib juua, proua toob kohe. Ja kui proua neid vajadusi ei täida, siis härra lahkub ja teatab, et tema vajadused jäid täitmata. Normaalne pereelu siiski on teineteisega arvestamine, võrdselt hoolimise näitamine, murede/rõõmude jagamine ja koostöö.
Ja mis rumalus see veel on, et naised hoiavad hüsteeriliselt meestest kinni, su enda jutus tuli ka välja, et see hädapätakas ikka ise ei taha järelikult kuhugi kolida, vägisi ei saa kedagi kinni hoida. Järelikult pole sellel “vaesel, täitmata vajadustega mehel” endal soovi selle “hüsteeriliselt kinnihoidva naise” juurest ära minna.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 08:59; 22.05 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõde on see, et järgmises abielus elatakse enamasti õnnelikumalt. See on jama, et pead hambad ristis kooselus püsima partneriga, kelle vastu tundeid enam pole. Nii veider, et paljud naised hüsteeriliselt kardavad üksi jäämist ja nad eelistavad pigem, et mees jääb nendega ka siis kui ta naist enam ei armasta. Sa võid naist austada ja hinnata, aga kui armastust pole, siis on mehe vajadused täitmata.

Eelmisele vastajale punkt kirja, kahjuks vaid ühe saab anda.

Omalt poolt seda, et jälle tuleb korrata ennast – et meie maal on lahutus lubatud ja 2) välja kolimine päeva pealt lubatud, 3) eraldi elamise üürimine või ostmine lubatud, 4) eluarmastusega kokkukolimine lubatud.

Lisaks see, et suur osa naisi saadaks mehe, kes teda ei armasta ja koguni petab, kiiremas korras minema, eluarmastuse juurde – KUI NAD TEAKS SEDA. Aga argpükse, kes salaja eelistavad tegutseda, on lihtsalt väga palju.

Perekooli jutu tasemele – imehea isa olla – saaks see mees ükskõik, kus elades. Oma kohust lihtsalt laste ees täites.

Püha püss. Sellest antud kommentaator ju rääkiski, et enamik naisi hoiab oma sitast suhtest 10 küünega kinni, selle asemel et lahutada, välja kolida või enda eluasemest mees välja visata. Vähe sellest, suur hulk naisi lepib sealjuures ka vaimse ja füüsilise vägivallaga. Krt, nagu elataks kotis, et perevägivallast midagi kuulnud pole.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.05 16:57; 13.05 11:06; 13.05 19:16; 14.05 14:04; 14.05 15:10; 15.05 11:56; 21.05 14:08; 21.05 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha püss. Sellest antud kommentaator ju rääkiski, et enamik naisi hoiab oma sitast suhtest 10 küünega kinni, selle asemel et lahutada, välja kolida või enda eluasemest mees välja visata. Vähe sellest, suur hulk naisi lepib sealjuures ka vaimse ja füüsilise vägivallaga. Krt, nagu elataks kotis, et perevägivallast midagi kuulnud pole.

Mina ei lugenud sellest kommetraarist jälle sinu poolt nimetatut välja. Kus ta perevägivallast seal siis kirjutab? Kas kõik naised hoiavad mehi kodus kinni, kes neid ei armasta? Sina räägid ilmselgelt millestki muust.

Ehk seletad ära.

Minu lõpulause jääb ikka kehtima, lastele isa olla ja nendega tegeleda ja nendega suhelda ja neid toita-katta saab ka seesama isa siis, kui ta laste enama enam koos ei ela. MIks seda peab üldse ikka veel ütlema.

Kui sa võtad 10 perekonda, kus mees enam ei armasta naist ja on leidnud eluarmastuse, siis sa ei saa küll öelda, et kõik need kümme naist on ühesugused ja hoiavad meest vägisi ikka kodus kinni ja et neil kõigil on mehed, kes on naistele öelnud, et nad ei armasta ja et nad petavad ja neil on teised ja siiski sellest olenemata ikka need naised hoiavad mehi kodus kinni ja tahavad nendega koos olla? Mina väidan, et see ei ole kõigil nii.

Ja jälle, kasvõi isegi, kui need naised on üksteise kloonid ja käituvad täpselt ühtemoodi, siis nende mehed ei ole ju kloonid, nemad võivad ikka välja kolida, sest naine ei saa seda füüsiliselt takistada.

Reaalsuses aga see pole nii. Peale selle on osadel paaridel vanus teine ja lapsed ammugi suured.

Ja sina ei saa öelda, et ei hoia, sest tegelikult sa ei tea. Igal inimesel ongi oma tutvuskonna kogemused, mille järgi ta teeb järeldused ja üldistab.
Perevägivalla näite tõin ma seetõttu, et see on vähemalt ametlik statistika, mis kinnitab, et selliseid naisi, kes mehest kinni hoiavad, on ja mitte vähe.

Ma tean nt oma tutvuskonnas mitmeid prominentseid perekondi, kus on avalikult teada, et mees paneb kõrvalt, mis tähendab, et ilmselt teab ka tema naine, aga elab ikka oma mehega koos 10+ aastat.

Ma arvan, et ka sina märkasid, üks naine ei lahkunud oma mehe juurest ka siis, kui sai teada, et mees krabas külmkapi taga teisi.
Tehke silmad lahti ja vaadake, mis tegelikult toimub.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.05 16:57; 13.05 11:06; 13.05 19:16; 14.05 14:04; 14.05 15:10; 15.05 11:56; 21.05 14:08; 21.05 14:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatuse juurde tagasi tulles, kas see “kinnitab, et armastab” väljendubki nendest feisbuki südamekestes või on nagu midagi rohkemat ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fakt on see, et need naised, kes siin kirjutavad, et seks pole kooselus tähtis, mees on perele ikka pühendunud, on naiivitarid. Kurat, Tinder on abielumehi täis, kes otsivad seksi. Just saatsin ühe sellise p…e. Ütles, et ei saa kodus seksi, muidu kõik ok, mängivad kodu. Kristiines korter, kus saaks kohtuda.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 22:33; 13.05 13:05; 21.05 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fakt on see, et need naised, kes siin kirjutavad, et seks pole kooselus tähtis, mees on perele ikka pühendunud, on naiivitarid. Kurat, Tinder on abielumehi täis, kes otsivad seksi. Just saatsin ühe sellise p…e. Ütles, et ei saa kodus seksi, muidu kõik ok, mängivad kodu. Kristiines korter, kus saaks kohtuda.

Kes selles teemas on väitnud, et seks pole tähtis? Mitte keegi.
Sina usu loomulikult mingi tinderi petise juttu. Hämmastav tegelikult, kui lihtne on tänapäeval naisi oma poolele saada. Piisab, kui ajad tinderis mingit loba ja juba hakatakse teiselpool ekraani uskuma selle petisest jobu juttu. Vähe sellest, tullakse ka perekooli ja taotakse siingi seda mantrat. Lihtsalt loe ja imesta. Sulle vist ei kipu selline asi pähe mahtuma, et mõni jobu petab ka sellisel juhul, kui kodus seks on olemas, kui kodus on kena ja tark naine, kui kodus on armas laps/lapsed. Juba see väide, et tinder on abielumehi täis, näitab kui palju on petjatest mehi, kes ongi salakavalad, kahepalgelised, isekad jobud. Nende eesmärk ongi lihtsalt petta, seiklusi otsida ja armukesi vahetada. Normaalsed mehed läheksid lahku kui tunnevad, et pereelu pole nendele, aga sellised seljataga tegutsejad ja tagarääkijad on kõige hullemad.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 08:59; 22.05 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fakt on see, et need naised, kes siin kirjutavad, et seks pole kooselus tähtis, mees on perele ikka pühendunud, on naiivitarid. Kurat, Tinder on abielumehi täis, kes otsivad seksi. Just saatsin ühe sellise p…e. Ütles, et ei saa kodus seksi, muidu kõik ok, mängivad kodu. Kristiines korter, kus saaks kohtuda.

Kes selles teemas on väitnud, et seks pole tähtis? Mitte keegi.

Sina usu loomulikult mingi tinderi petise juttu. Hämmastav tegelikult, kui lihtne on tänapäeval naisi oma poolele saada. Piisab, kui ajad tinderis mingit loba ja juba hakatakse teiselpool ekraani uskuma selle petisest jobu juttu. Vähe sellest, tullakse ka perekooli ja taotakse siingi seda mantrat. Lihtsalt loe ja imesta. Sulle vist ei kipu selline asi pähe mahtuma, et mõni jobu petab ka sellisel juhul, kui kodus seks on olemas, kui kodus on kena ja tark naine, kui kodus on armas laps/lapsed. Juba see väide, et tinder on abielumehi täis, näitab kui palju on petjatest mehi, kes ongi salakavalad, kahepalgelised, isekad jobud. Nende eesmärk ongi lihtsalt petta, seiklusi otsida ja armukesi vahetada. Normaalsed mehed läheksid lahku kui tunnevad, et pereelu pole nendele, aga sellised seljataga tegutsejad ja tagarääkijad on kõige hullemad.

Plussid minu poolt. Ja kevadine lilleõis.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 12:49; 13.05 13:45; 22.05 11:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted kui su eluarmastus ei taha oma elu sinuga jagada, aga kinnitab, et armastab