Esileht Pereelu ja suhted Kui su elukaaslane murrab korduvalt lubadusi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kui su elukaaslane murrab korduvalt lubadusi

Postitas:

Ma usun, et selliseid teemasid on siin foorumis juba omajagu, aga eks iga lugu on natuke erinev. Ma olen väga alkoholivastane inimene. Ma ei kannata alkoholijoobes tuttavaid, eriti kõige lähedasemaid. Isa oli mul kunagi alkohoolik ja sellest ka ilmselt see vastumeelsus. Muidugi nooremana ma ikka ka tarbisin alkoholi vahel, aga nüüd mitu aastat olen juba aru saanud kui mõttetu asi see alkohol tegelikult on. Leidsin endale paar aastat tagasi elukaaslase, kes kippus pingeolukordades jooma. Ta ei joonud end kunagi pildituks, ega olnud tsüklis, aga kergelt purjus võis mitu õhtut järjest olla. Sellest ka tülid, sest temaga ei olnud võimalik normaalselt suhelda, ta kas ei kuulanud, tegi siivutuid nalju, solvus kiirelt või muutus seltskondades piinlikult lärmakaks ja pealetükkivaks. Periooditi ei joonud ta üldse ja lubadusi andis igasuguseid. Nüüd ta kohtus oma vana sõbraga, kellest ma mitte midagi varem ei teadnud. Nimelt kolisime ühte teise linna, kus ta vallaline 36 aastane sõber elab. Esimesel korral kui too sõber meile külla tuli, võttis ta kaasa 6paki õlle. Elukaaslane ütles, et ei hakka jooma, aga võttis ikkagi ühe pudeli. Ma ei pannud talle seda ühte pudelit muidu pahaks, sest lubas, et sellega piirdub. Igal järgneval ndv kahjuks nende pudelite kogus suurenes. Nimelt käis too sõber meil abis remonti tegemas, vahel olid ka tema vanemad siin. Too sõber ei saa ilma õlleta vist midagi tehtud, tööjuures vast on ikka kaine. Olen juba mitmendat kuud rase ja mul on lihtsalt villand sellest, et minu oma elukaaslane ei kuula ega kuule minu vajadusi, et tema iga ndv õllejoomine hakkab üle käte minema. Ja iga nädalavahetus lähevad kogused suuremaks. Ma ei tea mida teha. Sõber kiitis takka, et su mees ju ei joo palju. Ma ütlesin, et see ei tähemda kas palju või mitte, lihtsalt mulle ei meeldi tema lubaduse murdmine ja käitumine kui ta õlle mõjuall on. Vabanduseks tuuakse ikka seda, et kõik ju joovad, et see on normaalne. Sel ndv olid siis kogused umbes sellised: 4tk 9% õlu ühe õhtu jooksul, 4tk järgmisel ja ka ülejärgmisel päeval. Magades on terve tuba alkoholiaurusid täis… ma ei tea mida ma tegema pean. Tahaks lapsele kainet isa.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 18:45; 13.10 20:08; 14.10 01:23; 14.10 12:20; 14.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinul on lapsepõlvetrauma ja seepärast tahad, et mees karsklaseks hakkaks. Sa ei saa täiskasvanud inimesele ema eest olla ja näpuga viibutades ette lugeda, mitu õlut või kas üldse ta küllatulnud sõbraga tarbida võib. Kui tahtsid lapsele kainet isa, oleks võinud vastava isendi välja valida, mitte saada laps mehega, kes aegajalt alkoholi soovib tarbida. Mina ei näe, et su mehel oleks alkoholiga probleem, küll aga näen seda, et sinul on selle tarbimise osas ülitundlikkus ja ka üks õlu on juba liiga palju.

+8
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel stress. Laps hakkab sündima ja meheliku arusaama järgi kaasneb sellega vastutus. Eelkõige materiaalne – uue elukoha soetamine ja selle remont. Mehel on lihtsalt hirm isakssaamise ees ja alkohol on viis selle eest põgenemiseks ja pingete leevendamiseks, kuniks veel saab. Näägutamise asemel parem räägi rahulikult mehega. Tunnusta teda tehtu eest ja julgusta mitte üle muretsema. Alles pärast seda võta lubadused teemaks ja tuleta mehele meelde, et mitte tema üksi ei saa lapsevanemaks, vaid sina ka. Seega kui mees vajab enda “lohutamiseks” sõpra ja nelja õlut, siis sina vajad oma elukaaslast (kainet).

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Maja on tegelikult pärand, seega puudub meil laen, mida maksta. Kas lapse saamine ei peaks just tekitama mehes motivatsiooni end rohkem pingutama ja alkoholile ei ütlema või tunneb ta end nõmedana, kui sõbra juuresolekul ei joo. Kas mul oleks õigus öelda ta sõbrale, et ärgu tulgu meie juurde jooma, lõpuks on see ka minu kodu, mitte mingi joomanurk.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 18:45; 13.10 20:08; 14.10 01:23; 14.10 12:20; 14.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas neid lubadusi ei ole mitte sa ise väljapressinud? Siis ei ole lootustki, et mees neid pidama ka hakkaks. Kummastav on ka see, et kui mehele tuleb sõber külla, siis mees peab andma naisele aru, mitu pudelit ta õlut juua tohib. Selline naise pool survestamine ei vähenda joomist, vaid viib selleni, et mees hakkab salaja jooma.
Alkoholiprobleeme sedasi ei lahendata. Muide võid oma mehele öelda, et kõik ei joo, näiteks minu abikaasa võtab paar pitsi viina või klaasi veini sünnipäeval ja saunaõlu on alkoholivaba.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni üritab ikka sebralt jutte maha hõõruda.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 20:21; 14.10 13:22; 15.10 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin endale paar aastat tagasi elukaaslase, kes kippus pingeolukordades jooma.

Justnimelt, mehe, kes pudelisse ei sülitanud. Ei olnud just arukas mõte. Selle asemel, et leida omale mees, kes on täiskarsklane nagu sa isegi.

Ja siis hakkasid seda meest enda järgi ümber tegema. Nüüd on sinu vaimne terror läinud nii kaugele, et pressid välja lubadusi.
Muidugi ei unustanud sa ennast ka rasestada.
SEDA kõike kokku nimetatakse tänapäeval koduvägivalla juhtumiks, mis pole füüsiline, vaid on vaimne ja kus kannatajaks on mees, mitte naine.

Kui last poleks, tuleks vist küll öelda, et “mees jookse!”
Nüüd on hilja.
Sa ei jäta just targa naise muljet ja vaevalt sealt teie elust mingi elus ja meeldejääv sündmus kujuneb.

P.S. Mehele tutvusta lehekülge http://www.palunabi.ee/ ja ära mõtlegi seda mitte teha.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.10 20:27; 14.10 07:04; 14.10 14:17; 14.10 14:19; 15.10 17:20; 15.10 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkohol on kesknärvisüsteemi depressant. Nüüd need, kes siin alkoholi iganädalast tarbimist normaalseks peavad, te ehk ei märkagi, et teil on masendus või muud hädad nagu väsimus ja tahtejõetus. Kui inimene Sagedasti joob, siis ta ei taju enam nö normaalset olekut ja ta ei teagi enam, mida kujutab endast hea ja rõõmust oakatav enesetunne, Kas teie tunnete end hästi kui teie igapäeva elus on üks masenduses ja ennast pidevalt taganttõukav inimeneõ kes hea meelega lihtsalt vedeleks ja ei teeks midagi, Ma muidugi armastan oma elukaaslast, aga vaadake asja natuke laiemalt, probleem on ikkagi alkohol ja paljud naised lahendavad selle probleemi nii, et olukordadega rahulikult toime tulla hakkavad ka koos mehega vaikselt tipsutame, kuhu me niimoodi jõuame. Jah kolmkümmend aastat tagasi oli see norm, et iga raskema olukorra peale valati pits. Sotsiaalne norm on ka see, et pidupäevadel juuaksw alkoholi, tähistatakse. Loll kes ei leia joomiseks vabandusi, Ma ei olw karsklane ja ma võin klaasi alkoholi tarbida.. aga see ei lähe mul lihtsalt alla, sest keha ei soovi mürki. Eks minu kui naise roll on siis aidata oma elukaaslasel stressiga toime tulla.. isegi kui talle ei jõua kohale, et stressi üks peamine põhjus on alkoholi joomine ise. Ja ta teab ise seda väga hästi. Vabandan kirjavigade pärast, saate aru küll ei hakka parandama.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 18:45; 13.10 20:08; 14.10 01:23; 14.10 12:20; 14.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kunagi noormees, kes lubas mul juua max 3 jooki ühel üritusel. Mul ei olnud alkoholiga probleeme, aga ta arvas, et üle selle on liiast. See pani mind tahtma rohkem juua, sest häiris teise inimese kontrollivajadus minu üle. Tahtsin ise otsustada.

See otsus juua või mitte juua peab tulema enda seest. Teemaalgatajal on alkoholiga seotud lapsepõlvetraumad ja sellest tulenevalt vastumeelsus alkoholi suhtes, aga võiks proovida aru saada, et kõigil ei ole selliseid traumasid. Paari õlle joomine ei tähenda alkoholiprobleemi, lihtsalt sina oled selle teema osas ülitundlik.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 02:00; 14.10 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paari õlle joomine ei tähenda alkoholiprobleemi, lihtsalt sina oled selle teema osas ülitundlik.

Kas sa ei oska lugeda? Teemaalgataja kirjutas, et mees joob 3 päeval järjest iga päev 4 9% õlut, see teeks siis 8 4,5%-st. Ma küll ei tea, milline see 9% õlu üldse on ja kas selline päriselt olemas on?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead mehe paika panema, lõplikult. Eriti veel nüüd, kus sa oled rase ja laps hakkab sündima. Kuidas sa seda elu ette kujutad, oma joodikust mehe, tema sõprade ja aegajalt vooriva ämma-äiaga teie kodus? See on ju õudne. Sa tee oma mehele selgeks, et teie kodu pole kõrts ja tema on varsti isa. Mingid õlled-sõbrad, unustab ära.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 06:55; 14.10 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjutas, et mees joob 3 päeval järjest iga päev 4 9% õlut, see teeks siis 8 4,5%-st. Ma küll ei tea, milline see 9% õlu üldse on ja kas selline päriselt olemas on?

Justnimelt, kui teemaalgataja kirjutab täisjama, siis järelikult ka muu jutt on vale.
9% õlu – mis see veel on? Minuteada üle 7% kangusega õlled on EV-s tavapoes keelatud.
Mingi erimark on kuskil kindlasti olemas, aga ilmselgelt ei sõida sellised tipsutajad kuhugi spets alkopoodi, et seda hankida.

Tipsutajad piirduvad Maxima ja Selveri pakutavaga. Ja kui inimene ostab Cityalkost omale Belgia Chimay Blue 9% 33cl õlut, 3,5€ pisike pudel, siis ta ei ole alkohoolik vaid õllenautleja.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.10 20:27; 14.10 07:04; 14.10 14:17; 14.10 14:19; 15.10 17:20; 15.10 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli isa alkohoolik ja olen enda arvates ka tundlik, aga kuskil on mõistlik piir ka…. Iga nv reede-pühapäev 4 õlut päevas tundub veidi palju. Kas see sõber on siis kogu selle aja teiega? Ja kas mees siis selle 4 õlle peale on juba purjus?
Minu alko tarvitamine on üldiselt nii, et 1x kahe kuu jooksul on tavaliselt mingi sünnipäev ja siis saab rohkem tarbida, meeldivalt švipsis olla. Nädala sees vahel võtan klaasi või kaks veini. Ma tunneks end küll ahistatuna, kui tulen töölt, valan klaasi veini ja hakkan süüa tegema ning kui teise klaasi õhtul teleka ees ära joon ning siis mees hakkaks vinguma.

Aga teemasse veel nii palju, et kas see õlle joomine on nagu eesmärk või kõrvaltegevus? Kui mehed saavad kokku ja lobisevad ja joovad, siis võiks öelda, et tahavadki juua ja rihma lõdvaks lasta. Kui saavad kokku, et remonti teha, autot parandada, aias toimetada ja siis päeva peale joovad ära 4 õllet, siis on see kõrvaltegevus. See annab veidi infot, millises emotsionaalses seisundis su mees on.
Ma muidugi ütleks mehele, et pidagu veidi piiri, et võibolla vaja ootamatult haiglasse minna vms

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka seda meelt, et kui inimene ei oska isegi enam natukenegi lõõgastuda ilma õlleta või muu alkota, siis ei ole ta enam probleemivaba.

TA, kui su isa oli alkohoolik, siis sa tead, mida see tähendab. Su praegune kaaslane ei pruugi iial saada otseselt alkohoolikuks, aga kui tema alko tarbimine valmsitab siiski sinule muret ja ebameeldivusi, siis ära parem seda kukmmi venita, lõpeta ära kohe. No inimesed, vaadake ringi meie ümber, neid elusid, mida alkohol on rikkunud, on rohkem kui keegi jõuaks üles lugeda. Miks ei või sõbraga mõnusalt aega veetes lihtsalt teed või mahla juua? Või alkovaba õlut?

Elu sees ei hakkaks ma pereeelu elama väikse lapsega ja mehega, kelle alkoholi tarbimine minu jaoks pingeid tekitab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kirjutas, et mees joob 3 päeval järjest iga päev 4 9% õlut, see teeks siis 8 4,5%-st. Ma küll ei tea, milline see 9% õlu üldse on ja kas selline päriselt olemas on?

Justnimelt, kui teemaalgataja kirjutab täisjama, siis järelikult ka muu jutt on vale.

9% õlu – mis see veel on? Minuteada üle 7% kangusega õlled on EV-s tavapoes keelatud.

Mingi erimark on kuskil kindlasti olemas, aga ilmselgelt ei sõida sellised tipsutajad kuhugi spets alkopoodi, et seda hankida.

Tipsutajad piirduvad Maxima ja Selveri pakutavaga. Ja kui inimene ostab Cityalkost omale Belgia Chimay Blue 9% 33cl õlut, 3,5€ pisike pudel, siis ta ei ole alkohoolik vaid õllenautleja.

Mis iba sa ajad? Täiesti eestimaine Põhjala õlletootja õllesid leiab täiesti tavaliste toidupoodide riiulitelt ja kui natukene nende toodanguga tutvuda, on näha, et väga suur osa nende õlledest on isegi üle 10%. Muidugi jah ei usu, et suvaline õllejoodik väga raatsiks iga nädalavahetus käsitööõllesid limpsida, aga väita, et väga erakordselt raske neid leida on, on ikka iba.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 10:12; 14.10 15:42; 16.10 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see “remont” teil kestab muidu veel hinnanguliselt kaua ja kui palju objektiivselt võttes see töö ajal lakkuv sõber, kes ka teised töötegijad täis joodab, ka tehtud saab? Ma saan aru, et nad käivad seal teil abiks, sh sõbra isa jne. Kas poleks lihtsam mehel ise teha, kainest peast.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 10:21; 14.10 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli isa alkohoolik ja olen enda arvates ka tundlik, aga kuskil on mõistlik piir ka…. Iga nv reede-pühapäev 4 õlut päevas tundub veidi palju. Kas see sõber on siis kogu selle aja teiega? Ja kas mees siis selle 4 õlle peale on juba purjus?

Minu alko tarvitamine on üldiselt nii, et 1x kahe kuu jooksul on tavaliselt mingi sünnipäev ja siis saab rohkem tarbida, meeldivalt švipsis olla. Nädala sees vahel võtan klaasi või kaks veini. Ma tunneks end küll ahistatuna, kui tulen töölt, valan klaasi veini ja hakkan süüa tegema ning kui teise klaasi õhtul teleka ees ära joon ning siis mees hakkaks vinguma.

Aga teemasse veel nii palju, et kas see õlle joomine on nagu eesmärk või kõrvaltegevus? Kui mehed saavad kokku ja lobisevad ja joovad, siis võiks öelda, et tahavadki juua ja rihma lõdvaks lasta. Kui saavad kokku, et remonti teha, autot parandada, aias toimetada ja siis päeva peale joovad ära 4 õllet, siis on see kõrvaltegevus. See annab veidi infot, millises emotsionaalses seisundis su mees on.

Ma muidugi ütleks mehele, et pidagu veidi piiri, et võibolla vaja ootamatult haiglasse minna vms

Üldse mitte paha pärast, aga 2 klaasi veini on pool pudelit. Kui see on normaalne kogus alkoholi suhtes tundlikule inimesele, siis mis need suuremad kogused on? Ma oleks juba sellest kahest klaasist meeldivalt švipsis.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 02:00; 14.10 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veel üks asi- tema ei murra OMA lubadusi, ta murrab neid, mida sina oled temalt vastu tahtmist välja pressinud “jah, ma täna võtan ainult ühe õlle!”. Neid murrab ta, kuna ta pole neid vabatahtlikult endale andnud, vaid puhtalt ja ainult sinu vingumise vältimiseks.
Kui sa oleksid tahtnud elu elada täiskarsklasega koos, siis oleksid sa pidanud valima omale meheks täiskarsklase, mitte hakkama ümber kasvatama tavalist meest.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 10:21; 14.10 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja veel üks asi- tema ei murra OMA lubadusi, ta murrab neid, mida sina oled temalt vastu tahtmist välja pressinud “jah, ma täna võtan ainult ühe õlle!”. Neid murrab ta, kuna ta pole neid vabatahtlikult endale andnud, vaid puhtalt ja ainult sinu vingumise vältimiseks.

Kui sa oleksid tahtnud elu elada täiskarsklasega koos, siis oleksid sa pidanud valima omale meheks täiskarsklase, mitte hakkama ümber kasvatama tavalist meest.

Joodikud oskavad hästi ka varjata oma joomist. Alles koos elades saad aru, kelle otsa komistanud oled. Uskumatu, et on naisi, kes arvavad selle normaalseks, et mees peab saama mitu korda nädalas pea täis juua. Mina nimetaksin seda minitsükliks. Kui vestlus mehega vilja ei kanna, siis pead mõtlema hakkama, kuidas lapsega kahekesi hakkama saaksid. Mis imeloom see mehe sõber on, kes aru ei saa, et mehel on pere?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 06:55; 14.10 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees nädala sees ei võta tilkagi. Remonti teeb üksinda ja sõber vaevalt üldse helistabki. Saab palju asju ise ka tehtud. Vahel on ikka abi vaja. No see on mulle selgeks saanud, et see sõber ikka otsib ta laupäeviti üles. Sel ndv sadaski etteteatamata ukse taha, isegi mees oli üllatunud. Siis hakkab nii hullult jutustama, et mul tekib peavalu. Ütlesin mehele, et oõen temast väsinud, Mees ütles, et mine siis üleskorrusele.. tundub, et mehel ei ole kedagi teist ka võtta, kes teda aitaks ja tal on omad kasud sees. Olevat sellele sõbrale ütelnud et kui aeg edasi, siis need ndv niimoodi kesta ei saa. Aga jah joob 9% Belgia õlu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 18:45; 13.10 20:08; 14.10 01:23; 14.10 12:20; 14.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mina ei ole mehelt mitte mingeid lubadusi välja pressinud. Ta on mulle ise tõdenud, et see joomine ei ole normaalne ja teiste inimestega sel teemal suhelnud. Nüüd kui tulime uude elukohta, siis ta ütles, et ma ei hakka enam niimoodi jooma, et vahel harva ehk paar õlut. Need olid tema enda sõnad omaenda tahtest. Mina ütlesin talle lihtsalt, et ma saan aru sul on joomisega mingi probleem ikkagi, et sa pead midagi ette võtma.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.10 18:45; 13.10 20:08; 14.10 01:23; 14.10 12:20; 14.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitsn sul psühholoogile minna ja OMA probleemidega tegeleda.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.10 20:21; 14.10 13:22; 15.10 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkoholism on haigus ja haigel pole mingit kontrolli oma haiguse üle. Ka joodik võib ise tõsimeeli uskuda oma lubadusi, aga kui aju nõuab õlut, siis alkohoolik sellele vajadusele vastu seista ei suuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis iba sa ajad? Täiesti eestimaine Põhjala õlletootja õllesid leiab täiesti tavaliste toidupoodide riiulitelt

Raske öelda, miks sa ise uba ajad. Pole nende toodangut kuskil läinud. Ja äärepealt oleks nad üldse oma uksed kinni pannud.
Kaaguta vähem.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.10 20:27; 14.10 07:04; 14.10 14:17; 14.10 14:19; 15.10 17:20; 15.10 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlesin talle lihtsalt, et ma saan aru sul on joomisega mingi probleem ikkagi, et sa pead midagi ette võtma.

Ajaks ikka jooma küll, kui keegi sul kõrval sellisel moel targutab.
Isegi rohkem hakkaks tarbima, kui see sinu mees praegu.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.10 20:27; 14.10 07:04; 14.10 14:17; 14.10 14:19; 15.10 17:20; 15.10 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raske öelda, miks sa ise uba ajad. Pole nende toodangut kuskil läinud. Ja äärepealt oleks nad üldse oma uksed kinni pannud.

Kaaguta vähem.

Kui sa artiklit loeksid, siis saaksid sa aru, et nende ”kahjum” tulenes selleaegse laenuga ja teise suure ja uhke pruulikoja arendamises. Kas jätkata vanas lagunenud laohoones metsa ääres või heade kasumite laines rekonstrueerida Noblessneri sadamas väga palju suurem ja uhke hoone – mõtle ise. Nõmme pruulikoda oli väga väike ja kuna neil läheb väga hästi, oli tarvis suuremat. See, et sina õllevõhikuna sellel teemal üldse sõna võtad, on piinlik.

Jumala absurdne teema, millega vaielda. Minu eesmärk oli teemaalgatajat selles osas lihtsalt toetada, et tõepoolest on ka kangeid õllesid olemas ja tõenäoliselt ei mõelnud teemaalgataja neid õllesid niisama kangemaks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.10 10:12; 14.10 15:42; 16.10 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jehuu, teemaalgataja, oled oma looga ületanud Delfi uudisekünnise. Nii need “artiklid” sünnivadki…
https://m.naistekas.delfi.ee/article.php?id=87742097

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oled oma looga ületanud Delfi uudisekünnise.

Huvitav, isegi need Delfi joodikud pole samuti 9%-liste õlledega eriti kursis.
Nagu perekooli omad, tunduvad, et on. Lausa tehaseid toovad välja.
Kuigi poes neid kuskil ei ole.

Aga jah, hea juhtum ikkagi. Tibin valis omale joodikust mehe ja nüüd pasundab kõik foorumid ja Delfid täis, kuidas talle on ülekohut tehtud ja kõik peavad “head nõu” andma, mida edasi teha…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.10 20:27; 14.10 07:04; 14.10 14:17; 14.10 14:19; 15.10 17:20; 15.10 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jehuu, teemaalgataja, oled oma looga ületanud Delfi uudisekünnise. Nii need “artiklid” sünnivadki…

https://m.naistekas.delfi.ee/article.php?id=87742097

Kusjuures sealne artikkel on võetud Delfi Naisteka foorumist, kuhu see postitus on tekkinud 45 min peale Perekooli teemat. Kas tegeleb teemaalgataja masspostitustega või on keegi (artiklinäljas) tegelane selle siit Delfi foorumisse kopinud.

Eriti naljakas oleks, kui need inimesed päriselt ka olemas oleks ja enda kohta Delfist lugema peaksid, kus sellest vahepeal “õõvastav pommuudis” on tehtud. Niipalju siis anonüümsest kurtmisest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

wtf.
Rase naine tuleb muret kurtma ja mingid mürgised inimesed siin reaalselt on nagu – joomine on normaalne, ise valisid valesti, ära nääguta?!

w t f

Paar (mitte ainult naine vaid ka mees ise) tunnistavad probleemi, naisel jõud otsas et kuidas olukorda omaette lahendada ja vaatab edasi ja.. inimesed vaidlevad õlle kanguse ja muude pisiasjade üle, selle asemel et näha suurt pilti.

Ok, mul tuli mingi perekooli üleküllastus vist, mõnes teemas on kõik viisakad ja abivalmid ja teisal, kus seda ei ootakski, on nagu… dziiiish, mingi alkasside kamp vist kaitseb oma eluviise ja elavad välja viha ja suutmatust oma probleemidele otsa vaadata?! head aega!

Teemaalgatajatele – otsi lahendusi mujalt 🙂 Siin aetakse mingit iba. Räägi mehega, minge kasvõi nõustamisse. Ole tugev ja otsige koos lahendusi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui su elukaaslane murrab korduvalt lubadusi