Esileht Pereelu ja suhted Kui suhe enam ei toimi ja ei soovi enam koos olla

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Kui suhe enam ei toimi ja ei soovi enam koos olla

Postitas:

Võin juba praegu öelda, et ei lähe see paar elusees lahku, sest naine kardab üksinda elamist. Vastasel juhul oleks ammu juba lahutanud.

Sa võtad vähe palju arvata võhivõõra inimese kohta, niiet tõmba tagasi. Minul lihtsalt võtab lõpliku otsuse tegemine palju aega, aga on siis ka kindlalt nii ja tagasivõtmist ega mingit kahevahel kehklemist ei toimu. Ma pean teadma, et ma olen asjas kindel, kui tegutsema hakata. Nüüd on see tehtud ja välja öeldud. Pealegi pole nagunii lastega pere laialiminek mingi uiu ja tuju või paari tüli peale tark mõte. Olen enne üksinda elanud 10a ja midagi karta seal pole, ära poogi mingeid imelikke ideid teistele külge.

Ei võtnud midagi omst peast, sinu eelnevaltkirjutatud teksti põhjal siiski. Sa olid seal ise kõik välja kirjutanud mismoodi teil on. Tunned end kodumasina ja lapsehoidjana, olete isegi pereteraapias käinud, sa ei tunne ennast ammu partnerina, paarisuhe lonkab, lapsed ei näe armastust vanemate vahel….. Pärast sellist juttu tuled ütlema, et “arvad palju, võhivõõras”. Peamine, mis ma su jutust tegelikult välja lugesin,on see, et ka mees on lahkuminekuga nõus. Teil ei ole ju lahkuminek mõne väikese tüli pinnalt, vastupidi, te olete kõik teed juba läbi teinud, alates omavahel rääkimistest, lõpetades teraapiani välja. Ise kirjutasid ka, et lastel ei ole hea vaadata, kuidas vanemad tülitsevad ja ei näe armastust vanemate vahel. Sellest kõigest järeldasingi, et ei lähe sa kuhugi lahku kui nii kaua oled vastu pidanud selles kooselus.
Teisele käole oled küll ütleja, kuidas üksi on ikka lihtsam elada. Teoorias tugev, sa ei ole lastega üksi elanud, seega, ei tea sa üksikvanemate elust midagi, ainult teoorias. Enne kui teistel palud siin avalikus foorumis “tagasi tõmmata”, siis võiksid sa ise sama teha ja mitte siin teise inimesega vaielda, kellel sinust erinev arvamus, seda enam, et teised toetuvad oma väidetes faktidele ja on need olukorrad ise läbi teinud, sina kirjutad teoorias.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 18:27; 13.07 10:23; 13.07 12:26; 14.07 14:06; 14.07 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kellel sinust erinev arvamus, seda enam, et teised toetuvad oma väidetes faktidele ja on need olukorrad ise läbi teinud

Palun siis kirjuta oma kogemus, mitte ära targuta käo kallal, kes pole isegi teemaalgataja, kes nõu küsis. Mina ei palunud sul oma personaalküsimust lahata, vaid vastasin teemaalgatajale. Tee sina sama. Räägi oma olukorrast ja kogemustest, väidetest ja faktidest!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.07 16:05; 12.07 08:05; 12.07 23:44; 13.07 10:51; 14.07 09:12; 15.07 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kellel sinust erinev arvamus, seda enam, et teised toetuvad oma väidetes faktidele ja on need olukorrad ise läbi teinud

Palun siis kirjuta oma kogemus, mitte ära targuta käo kallal, kes pole isegi teemaalgataja, kes nõu küsis. Mina ei palunud sul oma personaalküsimust lahata, vaid vastasin teemaalgatajale. Tee sina sama. Räägi oma olukorrast ja kogemustest, väidetest ja faktidest!

Kui sa mu esimese postituse oleksid lõpuni lugenud, siis ka oleksid tähele pannud, et minu kommentaar sisaldas ka soovitust teemaalgatajale. Palun, siin see on veelkord.
Teemaalgatajale: need lahkumineku teemad tuleb väga põhjalikult läbi kaaluda ja mõelda. Ja esimese asjana arvestadagi, et sina võidki jääda üksinda lapsi kasvatama, mees aga võib leida enda kõrvale uue naise. Kui sa seda suudad aktsepteerida ja see sind ei häiri ega kahetsema ei pane, siis on järelikult õige otsus. Aga kui tekib sellest kurbus hinge ja kahetsus, siis ikkagi võiks mehega kokku jääda, ideaalseid inimesi ei ole, vaevalt sa isegi ideaalne oled, seega pead mõned asjad läbi kaaluma.

Mina olen nüüd üksikvanem, mitte küll omal soovil ja ma valiksin iga kell tagasi pereelu, kus kasvatasime koos ühtse perekonnana lapsi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 18:27; 13.07 10:23; 13.07 12:26; 14.07 14:06; 14.07 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just lugesin ühte mõtet. Milleks proovida parandada midagi mis on katki, kui saab alustada midagi uut, mis on palju parem. Kellele ikka meeldib liimitud kruusist juua.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 14:31; 13.07 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres oli ka niimoodi. Käisime mõlemad tööl, aga kodune elu oli minu õlul.
Lõpuks tegime mehega kokkuleppe, et mina jään koduseks. Tegelen laste ja kodutöödega..ning kui tema töölt tuleb siis saab rahus puhata:D Mees maksab mulle igakuist tasu ja olen hetkel rahul. Kodu ja lapsed hoitud ja endale jääb ka aega. Mees ka rahul ja pingeid meie vahel enam pole!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda enam, et teised toetuvad oma väidetes faktidele ja on need olukorrad ise läbi teinud, sina kirjutad teoorias.

Mina olen nüüd üksikvanem, mitte küll omal soovil ja ma valiksin iga kell tagasi pereelu, kus kasvatasime koos ühtse perekonnana lapsi.

Ehk siis kui sina hurjutad mind, et mul pole sama olukorra lõpuni läbitegemise kogemust, pole sina olnud isegi ligilähedaselt sama olukorras üleüldse. Pole olnud teemaalgataja ega minu kingades, vaid hoopis vastupidi, sina ise olid see kelle juurest ära mindi (kui lesestusid, see on hoooopis teine olukord ja ka ei kvalifitseeru siia alla ammugi mitte). Ja sellepärast keelitad teemaalgatajat veel vaagima, samas kaagatad sama asja eest minu kallal, et mina juba ei otsusta ja niikuinii kuhugi ei lähe. Ise ka aru saad, mida tahad öelda?

Sellepärast ma teemaalgataja käest küsingi, et kui kaua on tema neid mõtteid mõlgutanud ja kui halb olukord on objektiivselt võttes ja mida on kumbki asja parandamiseks ette võtnud (nõustamine, suhtekoolitused jne) või kas üldse teine pool mingit probleemi näeb ja tunnistab. Pere lõhkumine on viimane käik, aga kui on küllalt juba proovitud ja tehtud ja kadunud on igasugune lootus, et suhe paraneb, siis…? Mina ei taha olla aastaid õnnetus suhtes. Noh, ok, enam, veel aastaid, no ei.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.07 16:05; 12.07 08:05; 12.07 23:44; 13.07 10:51; 14.07 09:12; 15.07 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres oli ka niimoodi. Käisime mõlemad tööl, aga kodune elu oli minu õlul.

Lõpuks tegime mehega kokkuleppe, et mina jään koduseks. Tegelen laste ja kodutöödega..ning kui tema töölt tuleb siis saab rahus puhata:D Mees maksab mulle igakuist tasu ja olen hetkel rahul. Kodu ja lapsed hoitud ja endale jääb ka aega. Mees ka rahul ja pingeid meie vahel enam pole!

Tüüpoline, kui enam argumente ei ole, siis hakkame vastaspoolt kaagutamises süüdistama. Nii kergesti ei tasu ärrituda kui sa ise oma kodust omukorda nii detailselt kirjeldasid. Sellest ju kogu asi alguse saigi, et võtsid sõna, kuidas üksi elamine oleks parem kui kooselu, elades ise juba 10 aastat vähemasti suhtes, mis sind ei rahulda. Ei ole vaja targutada kui omal puudub lahkumineku kogemus ja üksi lastekasvatamise kogemus. Minu jagatud soovitus teemaalgatajale on igati asjakohane. Mul on pikaaegse abielu kogemus, aga on ka lahkumineku kogemus, mis tähendab ka lastega üksinda elamist. Teemaalgataja peamine küsimus siin oligi ju, et inimesed jagaksid oma kogemusi, kuidas pärast lahutust elu on, kuidas üksinda lastega hakkama saadakse või kas tasub jääda sellesse suhtesse edasi, kus olukord selline, et mees ei panusta ega hooli. Loomulikult, ei hakka kohe ütlema, et “minge lahku ja kõik”. Sinul on aunult kooselu kogemus, aga selle põhjalt soovitasid lahku minna. Ja sinul on ka kõik pereterapeudid läbi käidud, mehega neil teemadel räägitud, mees ka lahkuminekuga nõus, erinev situatsioon ju teemaalgatajast, kes alles oma mõtetes seda arutab. Võibolla peaks tema ka eelnevalt mehega pereteraapias käima, mehega olukorda arutama ja oma peas ka asjad põhjalikult läbi mõtlema, mitte kohe lahku mimema.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 18:27; 13.07 10:23; 13.07 12:26; 14.07 14:06; 14.07 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oligi plaanis pereteraapiasse minna, aeg juba kirjas. Aga juhuslikult avastasin, et mees suhtleb teisega, jälgin vaikselt kõrvalt kui kaugele mees on võimeline minema. Peale seda saadan mehe pikalt, kui olen ta vahele võtnud. Mul ei ole rohkem sellist tolgust enda ellu vaja.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.07 12:16; 11.07 20:06; 12.07 23:39; 14.07 18:16; 15.07 16:41; 21.07 11:40; 21.07 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oligi plaanis pereteraapiasse minna, aeg juba kirjas. Aga juhuslikult avastasin, et mees suhtleb teisega, jälgin vaikselt kõrvalt kui kaugele mees on võimeline minema. Peale seda saadan mehe pikalt, kui olen ta vahele võtnud. Mul ei ole rohkem sellist tolgust enda ellu vaja.

Paraku see mees vist seetõttu kodus inetult käitubki kui teise naisega suhtleb. Sellistel puhkudel nad kodus kipuvadki nõmetsema. Kurb igatahes, et nii läks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 18:27; 13.07 10:23; 13.07 12:26; 14.07 14:06; 14.07 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oligi plaanis pereteraapiasse minna, aeg juba kirjas. Aga juhuslikult avastasin, et mees suhtleb teisega, jälgin vaikselt kõrvalt kui kaugele mees on võimeline minema. Peale seda saadan mehe pikalt, kui olen ta vahele võtnud. Mul ei ole rohkem sellist tolgust enda ellu vaja.

Milleks veel mingeid vahelevõtmise mänge mängida? Korja oma eneseväärikuseriismed kokku ja lõpeta see suhe. Mingi tolgusega veel arveid klaarida, milleks?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 21:17; 15.07 01:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oligi plaanis pereteraapiasse minna, aeg juba kirjas. Aga juhuslikult avastasin, et mees suhtleb teisega, jälgin vaikselt kõrvalt kui kaugele mees on võimeline minema. Peale seda saadan mehe pikalt, kui olen ta vahele võtnud. Mul ei ole rohkem sellist tolgust enda ellu vaja.

Viimase kahe päeva sees avastasid? Ja MIDA see “vaatan, kaugele läheb” sulle ometigi annab?? Milleks veel seal passida, mees andis sulle kuldse võimaluse ilma patuoinas ja perelõhkuja olemata minema astuda (kui see peaks sulle tähtis olema, “kes süüdi on”), mida sa ju plaanisid isegi, mida sa veel ootad?? Mingit õnnelikku lõppu ja koos loojangusse ratsutamist teie suhtel ju ei ole ega tule, kui kumbki tahab juba suhtest välja. Meeste puhul on lihtsalt tavaline, et nad otsivad maandumiseks uue naise. Nüüd saad tema peale näpuga näidata (kuigi eks reaalselt on lahkukasvamises ikka mõlemad süüdi, aga ega kõrvalseisjad neid detaile ei näe) ja ise olla “süütu kannataja ja truu naine”.
Kui kodu on sinu, siis tõstad tema asjad ukse taha ja kõik, mis sa sarvikust enam hellitad.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.07 16:05; 12.07 08:05; 12.07 23:44; 13.07 10:51; 14.07 09:12; 15.07 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peaks olema see kes minema peaks minema ja mitte mind lollitama. Ei pea oma kodu talle jätma.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.07 12:16; 11.07 20:06; 12.07 23:39; 14.07 18:16; 15.07 16:41; 21.07 11:40; 21.07 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ometi said sa sellise mehega mitu last?

Jah, ja iga lapsega muutubki see lõhe suuremaks, mida peaks mees aitama ja mida üks inimene lõpuks enam ei jõua ära katta. Kas sulle tuleb üllatusena, et kolme lapsega on vanemate koormus suurem kui ühega? Ja mõlemad väsivad koormuse all, see rohkem, kes rohkem teeb. Lapsi tahtsime mõlemad ja peret, küllap see oligi üks asi, mis meid nii kaua koos on hoidnud, et lastel oleks pere ja mõlemad vanemad. Aga kui ikka paarisuhet praktiliselt pole, kui selle eest ei ole viitsitud hoolitseda, siis ongi mees rahakott ja naine kodumasin, lastele veel ema ja isa, aga meest ja naist teineteisele pole enam kuskilt võtta.

Et siis ühe lapsega ei peaks mees aitama? Normaalne mees teeb poole kodutöödest ka siis, kui veel ühtegi last pole. Suhtumises on asi, mitte laste arvus.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 07:55; 15.07 23:17; 15.07 23:20; 15.07 23:31; 16.07 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ometi said sa sellise mehega mitu last? … kuidas küll selle peale enne ei tulda?!

Sest inimesed ei ole kohtudes ja ehk isegi ühe lapsega sellised, nagu nad on 10 aastat hiljem. Mõned muutuvad hoolitsevamaks, võtavad rääkimatagi osa koormast enda peale, teised muutuvad veel mugavamaks. Ja kui just pole pikal mägimatkal koos olnud, ei teagi, milline inimene kriisiolukordades on.

On ütlus: selle inimesega võib luurele minna. See tähendab, et mõni inimene veab su alati raskest olukorrast välja, isegi kui ta ei pruugi olla kõige toredam sell muidu. Ja on neid, kes keerulisemates olukordades alla annavad – aga seda ei tea ette. Kui teaks, siis ilmselt ei oleks paljudel selliseid peresid, nii palju lapsi jms.

See on vale – inimesed ei muutu. Naised ise teevad algusest peale kõik meeste eest ära. Kui lapsed saadud ja enam ei jaksa, imestavad, et miks mees midagi ei tee. Aga ta on ju algusest peale mugav ja hoolimatu olnud!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 07:55; 15.07 23:17; 15.07 23:20; 15.07 23:31; 16.07 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on vale – inimesed ei muutu.

Inimsed ei muutu aga nende käitumine muutub küll – mugavamaks. Mul on olude tõttu väga hästi dokumenteeritud suhe (kirjad, päevikumärkmed, salvestised) ja ma võin kinnitada, et algusaegade tähelepanelikkus ja valmisolek pingutada (koos reaalsete tegudega) olid ikka hoopis midagi muud kui 4 aastat hiljem. Ilma laste, ühise rahakoti ja majapidamiseta, mis on tavalised pingete allikad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.07 13:04; 11.07 18:56; 12.07 11:47; 15.07 23:27; 16.07 14:29; 21.07 16:13; 23.07 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on vale – inimesed ei muutu.

Inimsed ei muutu aga nende käitumine muutub küll – mugavamaks. Mul on olude tõttu väga hästi dokumenteeritud suhe (kirjad, päevikumärkmed, salvestised) ja ma võin kinnitada, et algusaegade tähelepanelikkus ja valmisolek pingutada (koos reaalsete tegudega) olid ikka hoopis midagi muud kui 4 aastat hiljem. Ilma laste, ühise rahakoti ja majapidamiseta, mis on tavalised pingete allikad.

Mitte inimene ei muutunud, vaid armumine läks üle. Lapsi peaksi saama (või siis mitte saama) alles pärast seda. Sa said ju aru, et mees pereloomiseks ei sobi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 07:55; 15.07 23:17; 15.07 23:20; 15.07 23:31; 16.07 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimsed ei muutu aga nende käitumine muutub küll – mugavamaks. Mul on olude tõttu väga hästi dokumenteeritud suhe (kirjad, päevikumärkmed, salvestised) ja ma võin kinnitada, et algusaegade tähelepanelikkus ja valmisolek pingutada (koos reaalsete tegudega) olid ikka hoopis midagi muud kui 4 aastat hiljem. Ilma laste, ühise rahakoti ja majapidamiseta, mis on tavalised pingete allikad.

Siin muudkui tänitatakse küll, et mis teete siis sellistega lapsed, oodake kuni armumine üle läheb. Aga tegelikult muutub ju inimeste suhtumine ja käitumine sellele vaatamata. Ka siis kui lapsed saadakse pärast 5a koosolemist jne.
Aja jooksul võetakse teist ja tema tehtud üha iseenesestmõistetavalt. Milleks talle lilli tuua, romnatikat teha, spontaanselt kiita, hellust avaldada, õhtusöök/hommikusöök valmis teha, tema eest ise koristada vms, kui ta on ju nagunii olemas kogu aeg. Milleks pingutada. Igav.
Ilmselt nii sellised mehed mõtlevad. Armunununa on vaja naine hirmsasti kätte saada, igal võimalikult viisil pingutades muljet avaldada. Pärast lihtsalt vedelevad diivanil ja sügavad kotte.
Masendav, aga tõsi.
Kui paljud mehed üldse jäävad vähegi pikemas suhtes hellaks, hoolivaks ja arvestavaks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on vale – inimesed ei muutu.

Inimsed ei muutu aga nende käitumine muutub küll – mugavamaks. Mul on olude tõttu väga hästi dokumenteeritud suhe (kirjad, päevikumärkmed, salvestised) ja ma võin kinnitada, et algusaegade tähelepanelikkus ja valmisolek pingutada (koos reaalsete tegudega) olid ikka hoopis midagi muud kui 4 aastat hiljem. Ilma laste, ühise rahakoti ja majapidamiseta, mis on tavalised pingete allikad.

Mitte inimene ei muutunud, vaid armumine läks üle. Lapsi peaksi saama (või siis mitte saama) alles pärast seda. Sa said ju aru, et mees pereloomiseks ei sobi.

Kas naised jäävad samasugusteks? Algul tahavad iga päev mitu korda seksida, teevad mehe eest kõik tööd ära, toovad söögigi diivanile kätte, hoolitsevad, aga pärast tüdinevad.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.07 07:55; 15.07 23:17; 15.07 23:20; 15.07 23:31; 16.07 13:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hoolitsevad, aga pärast tüdinevad.

Kui armumine üle läheb, siis algab see, mida nimetatakse “tööks suhtega”. Õoid ära, mis teisele meeldib ja pakud seda (räägid teise armastuse keelt) ja teed partnerile selgeks, mis on sinu armastuse keel, milles rääkimine sinule annab tunde, et oled armastatud. Kui mõlemad teevad suhte hoidmise nimel “tööd” ehk siis pingutavad, asjad laabuvad, igasuguste arusaamatuste kiuste.
Minu kogemus nii vahetult kui ka kõrvaltvaatajana on see, et naised, vähemalt Eestis, pingutavad kordades enam suhte nimel – ja sageli mitte ainult vajadusest (laste, ühise majapidamise või nn mehelõhna pärast), vaid seetõttu, et nad siiralt tahavad seda suhet selle mehega, kõikide mehe puuduste kiuste. Aga kui ikka teine pool ei pinguta, siis väsitakse ühel hetkel ära.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.07 13:04; 11.07 18:56; 12.07 11:47; 15.07 23:27; 16.07 14:29; 21.07 16:13; 23.07 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on olukorda kus mees ei soovi enam suhelda, käib kodus vaid magamas, lähedust intiimsust enam pole pikalt olnud, rääkisin mehega, et nii edasi ei saa. Tema ei soovi ei lahkuda ega ka suhteid korda saada ega rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.07 12:16; 11.07 20:06; 12.07 23:39; 14.07 18:16; 15.07 16:41; 21.07 11:40; 21.07 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimsed ei muutu aga nende käitumine muutub küll – mugavamaks. Mul on olude tõttu väga hästi dokumenteeritud suhe (kirjad, päevikumärkmed, salvestised) ja ma võin kinnitada, et algusaegade tähelepanelikkus ja valmisolek pingutada (koos reaalsete tegudega) olid ikka hoopis midagi muud kui 4 aastat hiljem. Ilma laste, ühise rahakoti ja majapidamiseta, mis on tavalised pingete allikad.

Siin muudkui tänitatakse küll, et mis teete siis sellistega lapsed, oodake kuni armumine üle läheb. Aga tegelikult muutub ju inimeste suhtumine ja käitumine sellele vaatamata. Ka siis kui lapsed saadakse pärast 5a koosolemist jne.

Aja jooksul võetakse teist ja tema tehtud üha iseenesestmõistetavalt. Milleks talle lilli tuua, romnatikat teha, spontaanselt kiita, hellust avaldada, õhtusöök/hommikusöök valmis teha, tema eest ise koristada vms, kui ta on ju nagunii olemas kogu aeg. Milleks pingutada. Igav.

Ilmselt nii sellised mehed mõtlevad. Armunununa on vaja naine hirmsasti kätte saada, igal võimalikult viisil pingutades muljet avaldada. Pärast lihtsalt vedelevad diivanil ja sügavad kotte.

Masendav, aga tõsi.

Kui paljud mehed üldse jäävad vähegi pikemas suhtes hellaks, hoolivaks ja arvestavaks?

Minu mees on hell, hooliv ja arvestav, sest ta armastab mind. Mina teda muidugi ka.
Koos oleme olnud üle 10 aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on olukorda kus mees ei soovi enam suhelda, käib kodus vaid magamas, lähedust intiimsust enam pole pikalt olnud, rääkisin mehega, et nii edasi ei saa. Tema ei soovi ei lahkuda ega ka suhteid korda saada ega rääkida.

Kodu on sinu oma või? Esita mehele ultimaatum, vaata, mis kostab.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 16:05; 23.07 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on hell, hooliv ja arvestav, sest ta armastab mind. Mina teda muidugi ka. Koos oleme olnud üle 10 aasta.

Tore, õnnitlen. Aga Sa ilmselt siia teemasid ja ei tee sellest, et suhe ei toimi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.07 13:04; 11.07 18:56; 12.07 11:47; 15.07 23:27; 16.07 14:29; 21.07 16:13; 23.07 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodu on minu oma, ütles talle, et kui me omavahel suheldud ei saa, siis ma ei soovi rohkem sellisele suhtele aega raisata, et kui ta ei soovi asju korda saada, et siis peab lahkuma, selle peale öeldi, et külm ma lähen. Tundub, et ta ei soovigi asju korda saada ja ära minna ka mitte, siin hea istuda, nii kaua kui uus leitakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.07 12:16; 11.07 20:06; 12.07 23:39; 14.07 18:16; 15.07 16:41; 21.07 11:40; 21.07 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sarnane olukord, umbes kuu aega tagasi ütlesin mehele, et tahan lahku minna. Mees ei osale kodustes töödes, tema suhted lastega pole kiita ja ta ei jaga minuga oma mõtteid/tundeid. Oleks siis, et pingutab kodust väljas tööd teha, aga ei. Ma teadsin tegelikult ette, et ta nii käitub. See on tema kodune kasvatus ja väga introvertne iseloom. Mida ma poleks arvata osanud, oli see, et mu kannatus katkeb. Samuti elab minu juures ja väldib elu eest väljakolimise juttu. Meil tegelikult konflikti ei ole, kuna ma ei plaani ka uut meest otsida, siis mulle sobiks vabalt kui ta palju aega meie juures veedaks – “laste pärast”. Aga ööseks võiks ikka kuhugi mujale minna. Ma juba näen ette, et enne kui ma ei sõima-karju tema ei liigu 🙁 Vastik-vastik, ma ei ole selleks valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pole siiani aru saanud, et ma ei jõua kõiki üksi teha. Nüüd olengi seisus, kus väldin meest, sest lihtsalt ei suuda temaga enam koos olla.

Teemaalgataja on klassikaline perekoolikas.

Kes arvab, et mees on samasugune selgeltnägija nagu perekoolikad, käod tavaliselt on.

Mehega RÄÄKIDA ta ei oska, mees eesti keelt ei oska, mees on suisa debiil, mis iganes.

Aga teematada ta oskab.

Muidugi, ma ei usu, et sellel mitte eriti arenenud teemaalgatajal nüüd väga arenenud mees oleks, kes kõigest aru saaks, aga ikkagi.

Mingi etapp on vahelt neil puudu. Ilmselt pole isegi proovitud mitte.

Kui naine sellise teema siia teeb, siis on eelnevalt ta juba aastaid muudkui rääkinud ja rääkinud oma jobust mehega, kes ei kuula, ega hooli. Ehk, siis on selge, et RÄÄKIMISEST pole kasu, ainult tegudest. Tegelt suurema enamuse meeste puhul polegi rääkimisest kasu. Naine peab alati mingite tegudega reageerima, et mees aru saaks asjast. Mehed lülitavad aju välja kui naine nendega probleeme arutab. Nad nimetavad seda näägutamiseks ja ignoreerivad. Ja nii naised muudkui räägivad ja räägivad seinaga aastate viisi, kuni kaob igasugune armastus ja austus mehe vastu ning siis jätavad mehe maha. Alles siis ehmatavad mehed tavaliselt üles ja küsivad lolli näoga, et mis siis juhtus, et kõik oli ju korras….

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pole siiani aru saanud, et ma ei jõua kõiki üksi teha. Nüüd olengi seisus, kus väldin meest, sest lihtsalt ei suuda temaga enam koos olla.

Teemaalgataja on klassikaline perekoolikas.

Kes arvab, et mees on samasugune selgeltnägija nagu perekoolikad, käod tavaliselt on.

Mehega RÄÄKIDA ta ei oska, mees eesti keelt ei oska, mees on suisa debiil, mis iganes.

Aga teematada ta oskab.

Muidugi, ma ei usu, et sellel mitte eriti arenenud teemaalgatajal nüüd väga arenenud mees oleks, kes kõigest aru saaks, aga ikkagi.

Mingi etapp on vahelt neil puudu. Ilmselt pole isegi proovitud mitte.

Kui naine sellise teema siia teeb, siis on eelnevalt ta juba aastaid muudkui rääkinud ja rääkinud oma jobust mehega, kes ei kuula, ega hooli. Ehk, siis on selge, et RÄÄKIMISEST pole kasu, ainult tegudest. Tegelt suurema enamuse meeste puhul polegi rääkimisest kasu. Naine peab alati mingite tegudega reageerima, et mees aru saaks asjast. Mehed lülitavad aju välja kui naine nendega probleeme arutab. Nad nimetavad seda näägutamiseks ja ignoreerivad. Ja nii naised muudkui räägivad ja räägivad seinaga aastate viisi, kuni kaob igasugune armastus ja austus mehe vastu ning siis jätavad mehe maha. Alles siis ehmatavad mehed tavaliselt üles ja küsivad lolli näoga, et mis siis juhtus, et kõik oli ju korras….

Rääkimisel ja rääkimisel on suur vahe. Ei ole vaja mingit pikka leierdamist ega arutelu vaid ütledki, vajadusel kasutades lihtlauseid: mul on selline probleem ja mul on sinu abi vaja, et seda lahendada. Siis pakud välja omapoolse lahenduse(jällegi võimalikult konkreetselt ja lihtsalt) ning kuulad ära mehepoolse lahenduse. Lisaks veel see, et peale seda on mehel vaja veits aega, et see uus probleemilahendus omaks võtta ja selle järgi oma käitumist sättida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oma eksiga oli hoopis nii, et kuni me tülitsesime ja ma lõpuks karjusin talle, et mine ära, ma ei taha su varjugi näha, oli ta vait ja ei liigutanud. Pärast jälle leppisime ja olime nii enam-vähem okei.
Aga ükskord katkes see viimane ankrutross ja ma ütlesin täiesti rahulikult, null emotsiooni, nii väsinud olin nendest tülidest: “Ma enam ei jaksa. Ole hea, paki oma asjad ja koli minema” (Üürikorter oli minu nimel).
Mees tõusis ja läks, teadmata kuhu, asjad jäid suuremalt jaolt minu pakkida, nagu ka kogu meie muu elu argine koorem oli olnud ainult minu kanda, paar päeva hiljem saatsin talle sõnumi, et tule vii oma asjad MINU KODUST minema, ma olen praegu tööl. Õhtuks oligi suurem osa tema kraamist ära viidud, mingeid üksikuid sokke ja keldrist tööriistu leidsin veel hiljem ka, aga põhimõtteliselt oli plats puhas.

Nii et. Kas see karjumine on ikka see ainus töötav meetod?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.07 16:05; 23.07 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt suurema enamuse meeste puhul polegi rääkimisest kasu. Naine peab alati mingite tegudega reageerima, et mees aru saaks asjast. Mehed lülitavad aju välja kui naine nendega probleeme arutab. Nad nimetavad seda näägutamiseks ja ignoreerivad. Ja nii naised muudkui räägivad ja räägivad seinaga aastate viisi, kuni kaob igasugune armastus ja austus mehe vastu ning siis jätavad mehe maha. Alles siis ehmatavad mehed tavaliselt üles ja küsivad lolli näoga, et mis siis juhtus, et kõik oli ju korras….

Ega naistega ka palju parem ei ole. Räägid, räägid. Vastuseks saad, et “aga mulle sobib nii nagu praegu on ja mina sitsima ning nöörimööda käima ei hakka”. Ja siis kui ütled, et aitab kah, ma nüüd lähen, siis on imestus suur, et “oleks sa siis sõnagi rääkinud”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vaja mingit pikka leierdamist ega arutelu vaid ütledki, vajadusel kasutades lihtlauseid: mul on selline probleem ja mul on sinu abi vaja, et seda lahendada. Siis pakud välja omapoolse lahenduse(jällegi võimalikult konkreetselt ja lihtsalt) ning kuulad ära mehepoolse lahenduse.

Ja ta ei vasta. Ning teeb edasi ikka nii, nagu talle sobib. Mis siis?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.07 13:04; 11.07 18:56; 12.07 11:47; 15.07 23:27; 16.07 14:29; 21.07 16:13; 23.07 18:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui suhe enam ei toimi ja ei soovi enam koos olla