Esileht Pereelu ja suhted Kui sul on ¨okolaadilaps

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 132 )

Teema: Kui sul on ¨okolaadilaps

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arust on jahmatav et keegi avalikult kasutab väljendit shokolaadilaps. Samal tasemel rassistlik nagu pigi ja ruberoid, aga öeldud lihtsalt peenutsevamalt ja läbi lillede. Teemat avades arvasin et siin räägitakse lapsest kes liigselt magusat armastab aga näe, ajakirjanik siin arendab huvitavat vestlust rassismist. Oehh. Kallis Manona Paris, ära siis unusta artiklis kasutada sõnu kräsupea ja mulatt.[/tsitaat]

Mis sõnal mulatt häda on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 15:10; 23.01 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A lihtsalt neeger ei või ütelda, et kõik ühtmoodi aru saaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Minu jaoks on küsimus hoopis kultuurilistes erinevustes. Näiteks ei saa ma aru, miks moslemitega abiellunud sõbrannad kõik moslemiteks hakkavad? Miks ükski nende moslemimees ei hakka kristlaseks või selliseks usuleigeks suvategelaseks, nagu enamus eestlasi on? Kas keegi tunneb mõnda eesti naist, kes on loonud suhte moslemiga ja sööb hea isuga sealiha edasi?[/tsitaat]

Ma ei tunne eestlasi, kes on moslemitega abiellunud, küll aga tunnen moslemimehi, kes on usu suhtes väga leiged ja kellel pole mingit vahet, kas ja mis usust nende abikaasa on. Türgi vabameelsemate piirkondade elanikud näiteks, kuigi ka täitsa moslemiriik. Vanaema küll pahurdab, kui kristlane naiseks võetakse, aga saab üle.

Samuti pidi Eestis olema üsna levinud see, et eestlannad astuvad esmalt islamisse, sest leiavad, et see on neile meelepärane usk, ja avastavad siis, et Eestist pole sobivat meest (st moslemit) leida ja seetõttu hakkavad neid välismaalt otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Samuti pidi Eestis olema üsna levinud see, et eestlannad astuvad esmalt islamisse, sest leiavad, et see on neile meelepärane usk, ja avastavad siis, et Eestist pole sobivat meest (st moslemit) leida ja seetõttu hakkavad neid välismaalt otsima.[/tsitaat]

Levinud see küll pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Levinud see küll pole. [/tsitaat]

Selles mõttes levinud, et paljud naised, kellest saavad moslemid, saavat selleks just niipidi, et enne usk ja siis mees. Kas see väide ka tõsi on, ei tea, aga üks moslemineiu seda väitis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] identiteedivargus on muuseas karistatav…[/tsitaat]

Astusin varbale? Tavaliselt siis inimesed hakkavad ähvardama.
Või oled mures, et nii mõnigi algatuses rassisimi näeb..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 13:32; 23.01 14:20; 23.01 14:23; 23.01 14:26; 23.01 16:43; 23.01 16:49; 24.01 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väidan vastupidist 🙂 Üsna levinud. Nt minu ja nii mõnegi teisega juhtus nii. Kõigepealt tuli usk, lugemine ja pidev õppimine, seejärel soov leida kaaslane, kes su vaateid jagaks, teadmine, et Eestis on valik väike (loe: olematu) ning siis välismaalt otsimine, moslemite abielusaidid jne.

Teine tee on selline, et tutvutakse mõne lõunamaalasega, hakatakse huvi pärast islami kohta uurima ning saadakse moslemiks. Kõrgematele tasanditele arenedes hakkab seesama mahajäänud ja piiratud mõtlemisega mees, kes mingeid \”külatõdesid\” kuulutab, jalgu jääma, ta unustatakse ning minnakse oma eluga edasi, nüüd juba moslemina.

Kõik eestlannadest moslemid ei ole sellised, kes esimese tõmmuma tutvusega, nt mingi Sharm el Sheikhi poemüüjaga pimesi abielluvad ja automaatselt ja poolsunniviisiliselt islamiusu vastu võtavad. Mina ei kiida sellist teguviisi heaks. Usk on privaatne asi, mille eest iga inimene ise vastutab. Sellises ebavõrdses suhtes antakse ohjad mehe (ja tihti ka mehe perekonna) kätte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 16:43; 24.01 11:01; 24.01 12:13; 26.01 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks me saame rahvaloenduse tulemustest näha kui palju neid, moslemeid siis ikkagi on, et siin üldistusi teha. Marginaalsus nagunii…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.01 13:32; 23.01 14:20; 23.01 14:23; 23.01 14:26; 23.01 16:43; 23.01 16:49; 24.01 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Shokolaadilaps? Nagu shokolaadijänes või? Mul on kodus valge shokolaadi laps, kas see loeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljend \”¨okolaadilaps\” on juba iseenesest nii eemaletõukav, et ma mitte mingil juhul sellist artiklit ei loeks. See, kui mingi ema oma segaverelist last nii nimetab, ei tee seda minu jaoks põrmugi atraktiivsemaks.
See ¨okolaad seostub mul pigem…hmmmmm…homodega…noh, teate küll…oiissand, nüüd ma alles saan miinuseid… (küll mitte laste puhul, eks, aga see on esimene mõte seda värdväljendit lugedes).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kallis laps, see sinu, eesti kultuuri mõistes väga tavaline hea, mees ei muuda üldist moslemi kultuuri suhtumist naistesse, ja valgetesse naistese. Seda oleks võinud oma uuel kodumaal tähele panna.[/tsitaat]
loe vähem seda valget sarja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.01 19:29; 23.01 20:10; 23.01 21:25; 24.01 23:51; 26.01 16:30; 28.01 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Elan riigis kus shokolaadilapsi on piisavalt palju. Esimene emotsioon: jälle üks eluaegne ülalpeetav.

Kõõrdpilke ei jaga, kuna tean, et mina seda maailma muuta ei saa. Järele ei vaata ja katsuda ei taha. Vaimustus miinus null.

Eestlannat shokolaadilapsega nähes on esmane mõte, et naine on harimatu ja rumal.

Shokolaadilapsed tunduvad kuidagi \”poolikutena\”, vastuvoolu ujujatena, kes ei tea ise ka kuhu kuuluvad!

Ei salli kui oma lapsed mängivad \”tumedatega\”.

Mina ennast rassistiks ei liigita, pigem reaalne realist. Mul on õigus oma arvamusele. [/tsitaat]
paraku sa siiski oled rassist, arva ise mis tahad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.01 19:29; 23.01 20:10; 23.01 21:25; 24.01 23:51; 26.01 16:30; 28.01 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Tänan ka kõiki vastajaid, teie panus aitab mul ainult parema artikli luua. Ka neid tänan, kes vihkavad multikultit ja leiavad, et tõmmudel lastel pole tulevikku. Teil on õigus oma arvamusele ja ma austan seda – isegi kui ma ise ei pruugi sellega nõustuda.

Kuid igaks juhuks ikkagi – palun, käsi südamel vabandust kõigi ees, kes väljendist ¨okolaad end puudutatuna tundsid. Ei olnud nii mõeldud.

Kui keegi veel tahab midagi lisada või oma lugu rääkida, siis palun: manona.paris@kirjastus.ee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 23.01 10:04; 23.01 12:20; 23.01 13:38; 23.01 14:59; 23.01 21:16; 25.01 07:57; 27.01 21:02; 28.01 09:35; 28.01 10:02; 29.01 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

¨okolaad on täitsa ok, tähenärijad on kõigesööjad nagunii

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.01 19:29; 23.01 20:10; 23.01 21:25; 24.01 23:51; 26.01 16:30; 28.01 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

khmm, mina näiteks keeldun seksimast naisega, kui tean, et ta on kunagi minevikus mõne murjamiga seksinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 21:36; 23.01 22:05; 24.01 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]khmm, mina näiteks keeldun seksimast naisega, kui tean, et ta on kunagi minevikus mõne murjamiga seksinud.[/tsitaat]

Keeldu, kui tahad, kes see ikka enne seksi ausa nimekirja esitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]khmm, mina näiteks keeldun seksimast naisega, kui tean, et ta on kunagi minevikus mõne murjamiga seksinud.[/tsitaat]

Böööhööö, cry me a river rsk, nagu sinuga seksimine midagi niiii erilist oleks 😀

Ma ei saa aru, kes see neid rassistinärakaid siin veel kiidab? See oleks juba piisav aines artikli kirjutamiseks, kui haiglased t6ekspidamised inimestel on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tea jah. muuseas koerte aretajate seas liigub selline \”rahvalegend\”, et kui mingi krants kargab tõupuhast emast tõukoera ja kutsikad taha teeb, siis on see emane tõuaretuse seisukohast tulevikus rikutud, sest kui isegi samast tõust isasega paaritada, siis pidid pojad ikka miskid krantsid tulema. huvitav kuidas naistega lood on, kui nö paralleeli tuua?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 21:36; 23.01 22:05; 24.01 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu jaoks koorus välja veel üks põnev probleem, seoses piiks-piiks-piiks-lastega ja üldse nende piiks-piiks-piiks nahavärvi inimestega, keda ei tohi nimetada mustaks (solvab), shokoaadiks (solvab), aafriklaseks(geograafiliselt ebakorrektne), neegriks (no tule jumal appi, seda ammugi mitte). neid subkultuurseid nigga ja negro, need on veel halvemad ja lubatud ainult vendade endite vahel. aga kuidas siis tohib kutsuda? hakkamegi nimetama, et need, kellede nime ei tohi öelda? kas vana-eesti sõna mooramaalane võib öelda? ja neeger… ma pole kindel, aga kas see sõna ei tulene mitte ühest aafrika riigi nimest nigeeria? mis on selles halba?

nahavärv on ju üks inimese väline tunnus, aga mis me ei tohi inimest kirjeldada, kaasates tema nahavärvi. mis on värvil viga? valge on valge, must on must, kollane on kollane, punane on punane, pruun on pruun. mis on nahavärvis solvavat? blondiinide nalju teavad kõik, aga kui kirjeldadakse inimest, et ta on pikk, blond, pika ninaga, siis kas blond peaks solvuma?

kas äkki ei oleks aeg lahti lasta ka eelarvamusest lihtsalt mingite sõnade suhtes ja võtma sõnu nagu nad on, tähenduse aga leidma alles kontekstist, viisist, inimese enda hoiakutest. kas vihkava inimese suust tõesti afro-kariibi kõlab vähem solvavalt, kui eesmärk on solvata? aga kui ei ole eesmärk solvata, milleks siis vaesed sõnad peavad järjest tabu alla jääma? no neegritega oleme jõudnud ju sinna etappi, et ükskõik, mis uus poliitiliselt korrektne sõna on leiutatud, muutub see peagi ülitundlike multikultitolerantide leksikas peagi patuseks sõnaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 22:09; 26.01 18:18; 29.01 16:20; 30.01 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tea jah. muuseas koerte aretajate seas liigub selline \”rahvalegend\”, et kui mingi krants kargab tõupuhast emast tõukoera ja kutsikad taha teeb, siis on see emane tõuaretuse seisukohast tulevikus rikutud, sest kui isegi samast tõust isasega paaritada, siis pidid pojad ikka miskid krantsid tulema. huvitav kuidas naistega lood on, kui nö paralleeli tuua?[/tsitaat]

Täitsa ulme, kui palju neid lolle on, kes vene \”teadlaste\” nõukaaegseid teooriaid usuvad – kusjuures juba sel ajal olid läänes need ideed ammu ümber lükatud (sh erinevad katsed hobustega jne). Eestis oli ka juhus, kus ostetud paberitega sharpei väga labradori nägu läks. Hiljem selgus, et sama kasvataja peab ka labradore, aga sinusugused väidaksid muidugi ikka, et ei, raudselt telegoonia ja sharpei vanaema tegi kunagi labradoriga ka väikse tihi.

Postimehes oli alles sel teemal foorumis pikk teema, kus ühele idioodile pikalt ja laialt seda seletati, räägiti sellest, milline on DNA-ahel jne. Ei mäletagi, kas ta sai siis lõpuks aru, kui lolli juttu ta ajas või väsisid teised enne. Tema nimelt kinnitas, et \”keegi ei saa kindlalt väita\”, mis sellest, et natuke rohkem lugenud inimesed talle kindlalt (ja näidetega ning tõenditega) vastu väitsid, et saab ikka küll, sest selles osas on juba kõige kohta piisavalt informatsiooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub, et enne saadakse mustanahalisega laps ja siis hakatakse leiutama, kuidas sellega leppida.

laps on laps. mõni pesemata murjan meie külast on ilmselt mustem sinu omast, kuid vahet neil ju pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu jaoks koorus välja veel üks põnev probleem, seoses piiks-piiks-piiks-lastega ja üldse nende piiks-piiks-piiks nahavärvi inimestega, keda ei tohi nimetada mustaks (solvab), shokoaadiks (solvab), aafriklaseks(geograafiliselt ebakorrektne), neegriks (no tule jumal appi, seda ammugi mitte). neid subkultuurseid nigga ja negro, need on veel halvemad ja lubatud ainult vendade endite vahel. aga kuidas siis tohib kutsuda? hakkamegi nimetama, et need, kellede nime ei tohi öelda? kas vana-eesti sõna mooramaalane võib öelda? ja neeger… ma pole kindel, aga kas see sõna ei tulene mitte ühest aafrika riigi nimest nigeeria? mis on selles halba?

nahavärv on ju üks inimese väline tunnus, aga mis me ei tohi inimest kirjeldada, kaasates tema nahavärvi. mis on värvil viga? valge on valge, must on must, kollane on kollane, punane on punane, pruun on pruun. mis on nahavärvis solvavat? blondiinide nalju teavad kõik, aga kui kirjeldadakse inimest, et ta on pikk, blond, pika ninaga, siis kas blond peaks solvuma?

kas äkki ei oleks aeg lahti lasta ka eelarvamusest lihtsalt mingite sõnade suhtes ja võtma sõnu nagu nad on, tähenduse aga leidma alles kontekstist, viisist, inimese enda hoiakutest. kas vihkava inimese suust tõesti afro-kariibi kõlab vähem solvavalt, kui eesmärk on solvata? aga kui ei ole eesmärk solvata, milleks siis vaesed sõnad peavad järjest tabu alla jääma? no neegritega oleme jõudnud ju sinna etappi, et ükskõik, mis uus poliitiliselt korrektne sõna on leiutatud, muutub see peagi ülitundlike multikultitolerantide leksikas peagi patuseks sõnaks.
[/tsitaat]

Täpselt nii, kui mingi jobu ongi ülitundlik ja solvub asjatult, siis pole see põhjus, et me peaksime järjest mingeid uusi sõnu välja nuputama.

See, et siin osad väljendit ¨okolaadilaps solvavaks pidasid, on ka muidugi koomiline.

Loodan,et teemaalgataja suudab oma artikli juuures objektiivseks jääda ja ei hakka mingit tolerastiavärki jõuliselt peale suruma ja tonti nägema seal kus seda pole.
Pigem ootaks sellist lähenemist nagu pr Parise raamatus, kus ta vaimukalt kirjeldas dialoogi kui eestlasest korrespondendile saabus külla ta venelasest kaameramees ja sõber: \”Näe, tibla tuli\” – \”No tere, fa¨ist\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 15:07; 24.01 00:11; 25.01 00:14; 31.01 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Pigem ootaks sellist lähenemist nagu pr Parise raamatus, kus ta vaimukalt kirjeldas dialoogi kui eestlasest korrespondendile saabus külla ta venelasest kaameramees ja sõber: \”Näe, tibla tuli\” – \”No tere, fa¨ist\”. [/tsitaat]

Teiseks lahenduseks on muidugi püüdlikult kasutada väljendit afroeestlane, kõlab täiesti debiilselt, ilmselgelt on tegu liigse poliitkorrektsuse naeruvääristamisega, aga ühelgi käol pole midagi köhida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tea jah. muuseas koerte aretajate seas liigub selline \”rahvalegend\”, et kui mingi krants kargab tõupuhast emast tõukoera ja kutsikad taha teeb, siis on see emane tõuaretuse seisukohast tulevikus rikutud, sest kui isegi samast tõust isasega paaritada, siis pidid pojad ikka miskid krantsid tulema. huvitav kuidas naistega lood on, kui nö paralleeli tuua?[/tsitaat]
Mulle tuleb meelde, kuidas ühes (vabandust) moslemiriigis olla üks naine väidetavalt pääsenud kividega surnuksloopimisest (aastatetagune artikkel). Naine oli mehest lahutanud ja ootas uuelt mehelt last. Oleks abielurikkujana kividega surnuks loobitud, kui tema advokaadil poleks õnnestunud \”tõestada\”, et abielumehe sperma oli mitu aastat naise sees säilinud ja laps niisiis ikka \”oma\” mehe oma.
Näed, päris kasulik, et sinusuguseid ullikesi leidub!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tea jah. muuseas koerte aretajate seas liigub selline \”rahvalegend\”, et kui mingi krants kargab tõupuhast emast tõukoera ja kutsikad taha teeb, siis on see emane tõuaretuse seisukohast tulevikus rikutud, sest kui isegi samast tõust isasega paaritada, siis pidid pojad ikka miskid krantsid tulema. huvitav kuidas naistega lood on, kui nö paralleeli tuua?[/tsitaat]Ma ei tea, kuidas su nahavärviga on, aga sinu vaimne tase paistab juba kaugele, nii et sinusugusega küll järglasi ei riskiks saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selles mõttes levinud, et paljud naised, kellest saavad moslemid, saavat selleks just niipidi, et enne usk ja siis mees. Kas see väide ka tõsi on, ei tea, aga üks moslemineiu seda väitis.[/tsitaat]
Justnimelt ÜKS. Ja see oli Kätlin Hommik ilmselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 10:10; 24.01 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Elan riigis kus shokolaadilapsi on piisavalt palju. Esimene emotsioon: jälle üks eluaegne ülalpeetav.

Eestlannat shokolaadilapsega nähes on esmane mõte, et naine on harimatu ja rumal.

Shokolaadilapsed tunduvad kuidagi \”poolikutena\”

Ei salli kui oma lapsed mängivad \”tumedatega\”.

Mina ennast rassistiks ei liigita [/tsitaat]

Rassism on mõtteviis või ideoloogia, mille järgi erinevused inimeste iseloomus ja võimetes on otseses sõltuvuses nende rassist. Rassismile on iseloomulik püüd määratleda inimeste õigusi ja rolli ühiskonnas eelkõige rassiliste, aga ka rahvuslike ja etniliste tunnuste, sh nahavärvi ja päritolu alusel.

Seega sina leiad, et kuna inimene on mustanahaline, on ta on rumal ja laisk eluaegne ülalpeetav, kellega abielluvad vaid harimatud ja rumalad, kelle lapsed on \”poolikud\” ja kellega ei peaks üldse suhtlema.

Kuule räägi meile ka, mille põhjal täpselt sa end rassistiks ei pea

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 10:45; 23.01 12:09; 24.01 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

Justnimelt ÜKS. Ja see oli Kätlin Hommik ilmselt.[/tsitaat] + mina, + veel kümmekond minu tuttavat naist, + 2 tuttavat eesti meest. Ei ole meid nii vähe midagi 🙂

Need, kes \”mehe kaudu\” usu üle võtnud, on minu tutvusringkonnas mingi… alla viie. Kindlasti on neid kõvasti rohkem, kuid mina isiklikult ei tunne nendega mingit sidet ja soovi suhelda.

Vaatan, et need, kes omal käel islamini jõudsid, on elus väga hästi hakkama saanud, usus kindlad, oskavad kriitilise pilguga partnerit otsida ja ei koperda igasuguse kaadri otsa. Ei kuulata ammuli suuga araablaste pajatusi, vaid suhtutakse sellesse kriitiliselt ja lolluste \”vargal käsi maha\” peale ei noogutata, vaid tsiteeritakse koraani, mis vastavad asjad välistab.

Olen mitmesuguseid lõppe näinud lugudel \”käisin Hurghadas, armusin kokapoissi ja kahe kuu pärast abiellusime\”. Sageli on need poisikesed madalamast keskklassist, kolitakse viletsasse korteripugerikku ja euroopa kiisust saab loid koduperenaine. Kuna sellistes riikides on traditsioonidel väga suur roll, peab näitsikust ka sektimoslem saama. \”Uus usklik\” on hinnatud kraam ja tema peake topitakse täis igasugust pahna a la 5x päevas meka poole, pearätt, halal liha, palverännak, shahadah jne. Neiu kas variseb raskuse all kokku või asub ise usinalt islami kohta uurima. See kiidetakse heaks. Kui neiu liiiga kaugele areneb, loeb, uurib, puurib ja avastab, et ohoh, Yäumi Ad-Diin ei tähendagi \”viimset kohtupäeva\”, vaid \”religiooni päeva\” ja usutleb, et kas see paradiisi-põrguelu on üldse olemas, saavad mammad-papad vihaseks ja usupropaganda algab taas. Sest mida see valge naine nende islamist teab, miks ta koraani tsiteerib, krt, kõik käib nii nagu vanemad-sugulased ja imaam mo¨ees õpetab! 😉 Edasi on kaks võimalust – naine suudab kuidagi seal edasi elada või järgneb lahutus, sest pinged on liiga suureks läinud. Tean paari edukat abielu aga palju rohkem on neid hapuks läinud. Muigega loen neid \”eestlane Egiptuses\” blogisid ja vaatan kommentaare, mis kiidavad hakkamasaajat naist. Aga neid naisi lähemalt tundma õppides on selle ilusa pealispinna all tülid, kraaklemised ja emotsionaalsed raskused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 16:43; 24.01 11:01; 24.01 12:13; 26.01 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]khmm, mina näiteks keeldun seksimast naisega, kui tean, et ta on kunagi minevikus mõne murjamiga seksinud.[/tsitaat]See tuleb nüüd tõesti mõnele üllatusena , aga eesti mees üldiselt ei salli nö musti , sa pole esimene mees kes nii ütleb, olen sellist mõttekäiku enne ka kuulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

@11:01
Ok, teid võib olla ka kümmekond või minugi poolest sadakond, aga see ei anna alust väita, et nähtus on \”Eestis levinud\”. Õnneks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 10:10; 24.01 12:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 132 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui sul on ¨okolaadilaps

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.