Esileht Pereelu ja suhted Kui sul on ¨okolaadilaps

Näitan 12 postitust - vahemik 121 kuni 132 (kokku 132 )

Teema: Kui sul on ¨okolaadilaps

Postitas:

[small]Veeriku Anna kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sellisel juhul on siis Eesti Vabariigi konstitutsioon rassistlik, hitlerlik, natsistlik ja kõik need muud halvad sõnad. Kas sa väidad seda?
Kuulud äkki Notshnoi Dozori?

[/tsitaat]

Kas Eesti riigi põhiseaduses on kirjas, et pere loo ainult eestlasega, muidu oled riigivaenlane?

Ja ikkagi – miks on rassistlik, natsilik ja hitlerlik halvad sõnad, aga rassistlik, natsilik ja hitlerlik mõtteviis ning käitumine pole sugugi halvad?

Kui valid mingi tee, siis julgelt seda käi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.01 16:27; 30.01 16:30; 30.01 20:37; 30.01 21:36; 30.01 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kus kohas olen ma rünnanud ja halvustanud?

[/tsitaat]

Näed, siin on mõned sinu enda sõnad:

Osta endale lugemisoskus, teiseks osta mõtlemisvõime.

nad on suured individualistid, egoistid, nartsissistid

ela ise ja lase teistel elada, üksikisikust ei sõltu midagi ja nii edasi. Kuhu jääb siis vastutus ja kohusetunne?

mingi tatiprits-hüsteerik
________________________________________________

Mulle jääb paraku mulje, et sa oled täiesti ebastabiilne inimene, kes hakkab kontrollimatult räuskama, kui temaga nõus ei olda.

Jah, minu jaoks on HITLERLIK väita, et inimene ei tohi oma peret luues mõelda iseenda, partneri ja laste õnnele, vaid peaks esikohale seadma riigi heaolu. See mõtteviis on minu jaoks haiglane ja ma ei hakka selle seisukoha pärast iialgi vabandama, ükskõik kui palju sa sõimled või, nagu sulle meeldib väljenduda, tatti pritsid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.01 16:27; 30.01 16:30; 30.01 20:37; 30.01 21:36; 30.01 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatan neegrit küll huviga (nii vähe, et veel viisakas on), neegrilapsed tunduvad mulle väga armsad, täiskasvanud neegrid mitte eriti.Mulatid on küll väga ilusad.
Tunnistan, et suhtun neegritesse teatud ettevaatusega, just Aafrika neegrite suhtes on mul tekkinud eelarvamus. Kuni 23 eluaastani mul seda polnud. Aga mõnda aega Saksamaal elades puutusin ma nendega kokku. Just sellised sisserännanud neegrid olid no ikka nii tuhmi mõistusega, et algklassi laps on ka 10 korda arukam. Kas ma olen rassist? Omast arust ei ole. Aga Aafrika neegreid kahtlustan ikka, et kui jumal mõistust jagas, magasid nad palmi all banaan suus. Asi ei ole nahavärvis vaid kogemuses.

Kasutasin sõna \”neeger\”, sest eeldan, et seda foorumit loevad eestlased, kelle jaoks see ei ole sõimusõna.Välismaal ma seda sõna ei kasuta ja Eestis neegri kuuldes ka mitte.
See on kõige täpsem sõna.
\”Mustal\” on liiga palju erinevaid tähendusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Näed, siin on mõned sinu enda sõnad:

Osta endale lugemisoskus, teiseks osta mõtlemisvõime.

nad on suured individualistid, egoistid, nartsissistid

ela ise ja lase teistel elada, üksikisikust ei sõltu midagi ja nii edasi. Kuhu jääb siis vastutus ja kohusetunne?

mingi tatiprits-hüsteerik
________________________________________________

Mulle jääb paraku mulje, et sa oled täiesti ebastabiilne inimene, kes hakkab kontrollimatult räuskama, kui temaga nõus ei olda.

Jah, minu jaoks on HITLERLIK väita, et inimene ei tohi oma peret luues mõelda iseenda, partneri ja laste õnnele, vaid peaks esikohale seadma riigi heaolu. See mõtteviis on minu jaoks haiglane ja ma ei hakka selle seisukoha pärast iialgi vabandama, ükskõik kui palju sa sõimled või, nagu sulle meeldib väljenduda, tatti pritsid.

[/tsitaat]

Tere, kallis klassiõde! Rõõm näha üle pika aja!

Muide, võin jagada veel häid nippe lause mõtte muutmiseks peale kasutatud poolitamise. Üks võimalus on tsiteeritavas lauses sõnad ära vahetada. Veel parem, kui minna nii-öelda järgmisele tasandile ehk molekulide tasandile ja teha tsiteeritavas lauses kasutatud tähtedest uued sõnad, mõelda neile ise tähendused ja siis kisada hitler ja fashist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.01 19:44; 29.01 12:28; 30.01 21:07; 30.01 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tunnistan, et suhtun neegritesse teatud ettevaatusega, just Aafrika neegrite suhtes on mul tekkinud eelarvamus. Kuni 23 eluaastani mul seda polnud. Aga mõnda aega Saksamaal elades puutusin ma nendega kokku. Just sellised sisserännanud neegrid olid no ikka nii tuhmi mõistusega, et algklassi laps on ka 10 korda arukam. Kas ma olen rassist? Omast arust ei ole. Aga Aafrika neegreid kahtlustan ikka, et kui jumal mõistust jagas, magasid nad palmi all banaan suus. Asi ei ole nahavärvis vaid kogemuses.
[/tsitaat]
Minul on paraku samasugune kogemus Rootsist. Ka mind hämmastab eelkõige just see tuhmus. Usun aga, et nende puhul on \”probleem\” paljuski kasvatuses ja keskkonnas. Kui ikka juba vanaema õpetab, et banaani puu otsast kättesaamine on paras päevakoormus, siis polegi sel lapsel erilist võimalust teistsugust mõtteviisi omandada. Või kui traditsioon näeb ette, et oma vara jagatakse kõigi sugulastega, siis ei tule ka kuskilt erilist motivatsiooni tavapärasest rohkem pingutada.
Pean aga lisama, et see jutt käib ikkagi täiskasvanuna Aafrikast välja rännanute kohta. Selge see, et nende lapsed kasvavad Euroopas enamasti eurooplasteks (kui nad ennast just suures euroopa-vihas õhku lasta ei jõua, nagu juhtus Stockholmis 2010.a. detsembris – aga see rohkem araabia moslemite stiil). Lihtsalt seda vanemate põlvkonda peavad euroopa riigid halvemal juhul elu lõpuni ülal pidama. Või millist kasu hakkab riigile tooma kodanik, kes ligi 60-aastaselt ladina tähtede õppimist alustab?

Ka minul polnud enne lähemat kokkupuudet neegrite (vabandust!) suhtes mingit eelarvamust. Kuid kui ikka enamus ninad vingus Rootsi riiki (mis neid lisaks ulmeliste toetuste maksmisele sülekoerakestena kohtleb ja kõik ette-taha ära teeb) kiruvad, isegi süüdistavad ja ka kõige intelligentsem neist (tõesti huvitav inimene, muide) küsib minult, kui palju ta pappi saaks, kui ta sinna \”minu maale\” elama kolida suvatseks, siis kipuvad ka need keelatud eelarvamused tasapisi maad võtma.

Lisan selgitava repliigi ajakirjanikule: mul pole neegriga (vabandust!) lapse teinud eestlannade vastu mitte kõige vähematki – igaüks elagu ikka nii nagu oskab. Aga kui sa peaksid soovima mind rassismi esindajana ajakirjas ära märkida, siis lisan veel ühe tahu oma suhtumisest: mul oli üks õpetaja, kes on somaallanna. Rootsis üles kasvanud ja hariduse saanud. Seda, et ta on neeger (vabandust!), panin tähele ainult esimesel korral. Ja kui minu poeg peaks kunagi soovima niisuguse neiuga pere luua, oleksin ma isiklikult võimeline hambad sisse lööma igaühel, kes tema nahavärvi halvustada julgeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 00:20; 30.01 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul pole kokkupuudet \”sotsrahadest\” elavate isikutega, aga selle asemel sõbrustan nii mõnegi aafriklasega, kes ülalmainitud seltskonda ei kuulu ja ma pean tõdema, et selline üldistus on väga ühekülgne. Tunmusest on asi ikka väga kaugel. Mõne jaoks on Aafrika banaanipuu ja poolpaljad inimesed, aga sellele mandrile mahub tegelikult väga palju erineva kultuuri- ja haridustasemega elanikkonda. See on umbes sama, kui arvata, et Nobeli preemia saanud õpetlase ja suvalise eesti rullnoka vahele peaks võrdusmärgi panema.[/tsitaat]
Keegi ei kahtlegi selles aga fakt on siiski see, et kõikides lääneriikides on tumedamat karva tegelaste hulgas, võrreldes põliselanikega, kordades suurem nii kuritegevus, töötus, getostumine jms probleemid. Ma ei arvagi, et iga valge tibi saanud neeger tuleks välja saata aga igal juhul tuleks vältida olukorda, et neid on Eestis mitte kümneid ega sadu vaid tuhandeid või kõmneid tuhandeid. Siis hakkaks juba vesi läbi tamme murdma ja peatada seda enam ei saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 15:07; 24.01 00:11; 25.01 00:14; 31.01 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui eestis ajakirjandust sel moel tehaksegi, siis on täiesti arusaadav, miks see \”naised saunas rääkisid\” tasemel on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll päris teemasse, aga on jäänud mulje, et mõned välismaale abiellunud eesti naised on liiga lahked olnud ümberrahvustuma, nii et isegi oma lapsega hakkavad võõrkeeles rääkima. Juutidel on teisiti – kui ema on juut, siis seda on 100%-liselt ka lapsed (sõltumata isa rahvusest) ja mitte kellelgi ei ole mitte midagi kobiseda. Kui eesti naised oleks samasugust kangust täis, oleks hoopis teine lugu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Täiesti tuttav emotsioon, ükskõik kui palju siinsed multikulti inimesed seda arvamust kritiseerivad, olematuks seda teha ei saa.

Lisaksin veel, et väga tihti mõtlen, missugne ema seda oma lapsele teeks. Erineda pole üheski keskkonnas lihtne. Juba natuke pikematele inimestele vaadatakse tänaval järele ja inimesed ohivad, issad kui pikk!!! Mulatte ei võeta kindlasti lähima 50 aasta jooksul Eestis tavalise \”nähtusena\”, vaid ikka vahitakse järele ja hüütakse \”näe neeger\”.
Elu on niigi raske, miks seda teadlikult veelgi raskemaks teha. Oma lapsele tahad ju parimat.

[/tsitaat]

Just, milline ema seda oma lapsele teeks? Mina seda oma lastele teha ei suudaks, nad on mul kõige kallimad olevused….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Anonüümses portaalis kogutud info põhjal järelduste tegemine ja artikli koostamine ei ole nüüd küll mingi ajakirjandus 🙂 Õhutlehe (Posti kui soovite), ja tundub, et ka AnneStiili tase.

Samahästi võiks kogu info laest võtta! Viidatav ja usaldusväärne allikas, realistlik! info on normaalse ajakirjanduse lähtekoht.

Ma küll ei pea millekski nö Perekooli kogemusi, sest anonüümne Kägu on sama hea kui mitte keegi – ta ei vastuta sõnade eest, tema sõnadel ja arvamusel ei ole kaalu, kuna üks neist võib olla väljamõeldis siis võivad seda olla ka kõik arvamused. Kui artiklis oleks viide, et Perekooli kasutajate väitel on Eestis -seda või teist- ma küll vaataks, kes on see tuhm, kes sellist umbluud arvab inimestele korda minevat, siis vaataks üle ehk ka toimetaja nime, kes säärase allikata! loo laseb ajakirja panna, kuid edasi küll ei viitsiks lugeda.[/tsitaat]

Paraku ongi see meie ajakirjanduse tase: asjatundmatus+kirjaoskamatus = ajakirjandus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]khmm, mina näiteks keeldun seksimast naisega, kui tean, et ta on kunagi minevikus mõne murjamiga seksinud.[/tsitaat]Võid rahulik olla – head musta meest tunda saanud naised sinusuguseid osse enam ei vaatagi. Ole julge!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Võid rahulik olla – head musta meest tunda saanud naised sinusuguseid osse enam ei vaatagi. Ole julge![/tsitaat]Ära siis jookse ka meie eesti osside juurde nutuga tagasi, kui nõgi sul lapse ära võtab ja kodumaale koraanikooli saadab või lambakarja vastu vahetab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 121 kuni 132 (kokku 132 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui sul on ¨okolaadilaps

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.