Esileht Kodunurk Kui suur liivakast ehitada?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kui suur liivakast ehitada?

Postitas:

Kui suure peaks liivakasti ehitama, et laps saaks seal koos sõbraga korralikult ehitustegevust teha? Et saaks 2 last ise kastis istuda ja mahuks ehitama ka.. Plastmass liivakastist kasvas välja, titena seal sonkis küll aga eghitama enam ei mahu autoteesid jne..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskil 2,5×2,5 m on selline mõnusa suurusega, 2-3 lapsele palju ruumi jättev liivakast. Mahuvad sinna autorajad, garaa¸, mõlema \”kodu\” jne.

Aga ka 2×2 m mahuvad 2 last ilusti mängima.

Ise ehitasime siiski 2,5×2,5, sest vahel lisandub meie majapidamisse 2 last ja siis on hea, kui nad kõik liivakastis koos on. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ikka mida väiksem, seda parem. Et lapsel endal oleks lihtne mängu lõppedes kaas peale tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil just liivakasti ehitus pooleli- 3x3m. Lapsed kasvavad, autodele vaja radasid jm ehituiste vahele teha.. Kaant saab soovikorral ka kahes jaos nt teha ja see pisiasi, et päeva lõpus nt isa selle peale paneb ei tohiks ka erit ületamatu olla. Meil pole kaane variant nii oluline, oma aed, omad asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaas on oluline kui on palju kõrghaljastust krundil – Nõmmel on pidevalt okkad ja käbid, lehtpuudega krundil õied ja langevad lehed mis rikuvad liiva. [small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil just liivakasti ehitus pooleli- 3x3m. Lapsed kasvavad, autodele vaja radasid jm ehituiste vahele teha.. Kaant saab soovikorral ka kahes jaos nt teha ja see pisiasi, et päeva lõpus nt isa selle peale paneb ei tohiks ka erit ületamatu olla. Meil pole kaane variant nii oluline, oma aed, omad asjad.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Meil pole kaane variant nii oluline, oma aed, omad asjad.[/tsitaat]

Mhmh. Ja naabrite kassid. Või mille poolest see kaane variant sinu meelest üldse vajalik on?

Mulle meeldib väike liivakast seepärast, et siis lapsed ei lähe jalgupidi kasti sisse, vaid kükitavad väljaspool ja kasti sees on ainult ehitised ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on 4 last ja 2x2m liivakast. mahub kenasti sees mängima, kõik korraga nad mul seal ei mängi, mitte et ma keelaks, samas mida suurem, seda parem ikkagi, lihtsalt enne oli meil 2 last ja siis tegime juba sellise suuruse ära ja ei hakanud ümber tegema.

Kuid meil on ka suur liivahunnik (ehitusliiv) krundil ja enamasti meeldib neile seal olla, see on ikka suur ja lai ja kõrge, saab koopaid teha jne.

Kui ma nüüd liivakasti peaks tegema, siis teeks suurtest palkidest, neli suurt ja pikka palki omavahel kokku (a 4-5meetrised) ja suur hunnik liiva keskele, noh nagu autokoormast tuleb. Aga siis peab muidugi krunt suurem olema, kui linna pisikesed krundid olema kipuvad.

Ja samas mõni laps ei mängi ülde liivakastis, eriti need keda õpetatud pole mängima.

Need siis minu mõtted ja arvamused.

Meil kodus 3 koera ja ükski kõuts meie krundile kusema ei roni. Koerad on õpetatud ja liivakstis ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Kui suur liivakast ehitada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.