Esileht Koolilaps Kui suur ratas 7 aastasele?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kui suur ratas 7 aastasele?

Postitas:
Kägu

Kui suure ratta olete ostnud 7aastasele 130 cm. pikale poisile. Ise arvan et 20 tollise, aga mees arvab, et 24 tollise. Andke nõu kuidas olete ratast valinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kui suur ratas 7 aastasele?

Mine poodi ja proovi, suvel ostsime ca135 tüdrukule 24\” aga need ka erinevad, meil näiteks ulatusid käed napikalt piduritele. 130cm poiss sõidad ka järgmisel suvel 20\”sega, aga ostma seda vist enam ei hakkaks, varsti väike.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie poiss sai 2011 kevad 6-aastaseks ja ostsime Trek-i 20\” ratta. Kaalsusime kaua 20\” ja 24\” vahel, kuid poes tundus see 24ne siiski kuidagi liiga suur. Sügisel aga oli sadul 20\”-el täiesti viimase kõrguse peal ja jalad ulatusid maha, seega põhimõtteliselt võiks see kevad vabalt 24\” ratta osta, kuid igal aastal uut ratas siiski osta ei kavatse. Meie poiss suht keskmist kasvu, tänase seisuga u 128 cm pikk.
Mina soovitaks kindlasti 24\”, aga eks laps peab ise poes proovima enne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin 126 cm pikale tütrele eelmine kevad 24 tollise, kuna 20 tollisest oli täiesti välja kasvanud. Mina pigem vaataks kas ta juba väiksema raamiga 26 tollise peale ei ulatuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

24 tollise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.author.ee/valida.htm

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps on ligi 140 cm ja see suvi sõidab veel 20\” rattaga. Sai selle ratta 6-aastaselt ja algul pidime sadula nii madalale laskma, et tagumine porilaud ja helkur tuli küljest ära võtta. Muidu tundis laps end ebakindlalt. Kõik oleneb ratta raamist. Minge poodi ja vaadake erinevaid rattaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan ka poes proovida.
Meil endal ka laps nii 130 kanti nüüd ja sügisel arvasime, et peab see kevad jälle uue ratta ostma, 24\”, aga eks kevadel tõstame 20\” sadula kõrgemale ja proovime enne, ehk ajab ühe suve veel asja ära. Istus juba sügisel 24\” peal, aga minu arvates ei tundnud end seal veel kindlalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et mu 7 aastane sõidab veel 12 tollisega edasi. Ta on 116cm pikk. Hea ökonoomne laps, järgi ei jäe midagi kõik kulutab 100% ära 🙂

Ma niisama norin noh, ärge pahandage.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et mu 7 aastane sõidab veel 12 tollisega edasi. Ta on 116cm pikk. Hea ökonoomne laps, järgi ei jäe midagi kõik kulutab 100% ära 🙂

Ma niisama norin noh, ärge pahandage.[/tsitaat]
12 tolli on ju mega titekas. Pigem alla meetristele. Sinu lapsele sobiks 16 tolli.

Please wait...
Postitas:
Lihtsalt poistega

Meie poiss on 116cm, sõidab see suvi 20-tollisega. 116 cm pikale lapsele on 12-tolline ratas ilmselgelt liiga väike.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Koolilaps Kui suur ratas 7 aastasele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.