Esileht Pereelu ja suhted Kui suured võivad olla kohtukulud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Kui suured võivad olla kohtukulud

Postitas:

Lühidalt, mehel said järsku tunded osta, tahab mind välja tõsta. Väidab, et ega last ei tõsta, ikka mind. See selleks, võiks aru saada, et lähen niikuinii lapsega.
Nüüd sepitseb midagi. Ka mul tuleb ennast kaitsma hakata. Ma isegi veel ei tea, kui palju ja mille eest, aga…kui asi viib kohtuni, kus siis kindlasti teemaks: elatisnõue, elamiskoht
( minu soov oleks, et üürigu meile välja ja mingu ise minema); mingid teemad mis veel üles kerkivad, kas on kellelgi kogemust, mis teemad näiteks?
Jube ülbeks läks järsku, aiman et keegi kolmas kuskil ( märgid on), aga no tõestust ei ole.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 07:11; 17.06 15:46; 19.06 17:45; 19.06 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle oma on elamispind? Või kes on sõlminud üürilepingu?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühidalt, mehel said järsku tunded osta, tahab mind välja tõsta.

Miks sa ise ei lähe siis ja miks sind tõstma peab?
Kui pind on tema oma, siis pole sul seal ju midagi kobiseda, aru ma ei saa.

Seda enam, et mees pakkus, et jätab lapse omale ja sina hakkad elatist maksma.
Või tööd sul pole ja korterit üürida ei saa?

Siis tõstab su kohtuga välja ja pead veel mingeid tema mõttetuid kulusid hakkama maksma. Sa vist pole kõige taibukam naine?
See kas tal on kuskil keegi kolmas või neljas või kuues või kas sa seda kellelegi “tõestada” saad, pole sinu jaoks üldse oluline.

P.S. Korteriomanikul on õigus ise otsustada, kas ta üürib või ei üüri või kellele üürib.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 07:24; 17.06 13:15; 17.06 13:18; 17.06 14:55; 17.06 15:17; 17.06 16:03; 18.06 06:57; 18.06 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korterist väljatõstmine on juriidiliselt päris keeruline ettevõtmine.
Kui vana on laps? Kõik sõltub lapse vanusest. Alla 3a lapse puhul on mehel kohustus ka sind ülal pidada. Kui laps on juba kooliealine, siis soovib kohtunik lapselt küsida, kus ja kellega too elada soovib.

Kohut soovitan vältida, tehke notariaalne kokkulepe – tuleb odavam.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda sa nõuda ei saa, et koligu ta välja ja üürigu see eluase teile (saan aru, et elate mehega ühes). Elategi koos ja saete üksteise närve, elatist sa ka nõuda ei saa – kui elate kõik koos. Vaata endale elamispind ja siis esita elatise nõue, enne seda peab mees andma loa lapse viibimiskoha muutmiseks.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 08:27; 20.06 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei pea sulle midagi üürima. Kui sa ise ei suuda omale ülalpidamist teenida, siis sa võid omakorda oma vanemad kohtusse kaevata.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 09:01; 17.06 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korterist väljatõstmine on juriidiliselt päris keeruline ettevõtmine.

Kui vana on laps? Kõik sõltub lapse vanusest. Alla 3a lapse puhul on mehel kohustus ka sind ülal pidada. Kui laps on juba kooliealine, siis soovib kohtunik lapselt küsida, kus ja kellega too elada soovib.

Kohut soovitan vältida, tehke notariaalne kokkulepe – tuleb odavam.

Alla 3a lapsega peab ikka ainult siis ülal pidama, kui tegemist on last kasvatava ja mittetöötav avanemaga. Antud juhul aga näha, et mees soovib last endale jätta – hoopis võib tekkida küsimus, et kui laps veel aias ei käi, siis võib mees nõuda lisaks lapsele elatisele ka endale elatist, kui saab hooldusõiguse.

mis ma oskan öelda – erinevalt tavalisest perekoolika eksmehest on siin tegemist normaalse ja intelligentse mehega, kes on aru saanud, et suurim viga, mida ta teha saab vaidluses lapse hoolduse üle, on lapse juurest välja kolimine. Mees teeb praegu kõik õigesti selleks, et saada lapse kasvatmine endale, sest kohu eelistab seda vanemat, kes jääb peale lahkuminemist lapsega elama (kui ei ole muid kaalukaid argumente). lihtsalt tavaliselt kolivad mehed välja ja seetõttu jääbki mulje, et kohus eelistab naisi.

Sinul soovitan rääkida mehega ja üritada kokku leppida, et enne sa välja ei koli, kui on lahendus lapsekasvatamise küsimuses. Samal ajal otsi juba endale sellist uut elamispinda, kus sa saaksid koos lapsega elada. Et siis kui asi peaks minema kohtusse, siis sul on ette näidata juba, kus sa lapsega soovid elama hakata ja et sa saad hakkama enda ja lapse eest hoolitsemisega

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 10:31; 17.06 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on mehe korter ja ta sind niimoodi ülbelt välja ajab, siis on ainus võimalus, et sa võtad lapse ja kolid välja. Kui ei ole kohe raha, et midagi üürida, siis kolid koos lapsega ajutiselt kasvõi oma vanemate või mõne tuttava juurde (kui võimalik), ja siis esimesel võimalusel lähed üürikasse.

Ega sellist suhet enam lappida ei saa. Kui on välja kolitud, siis võid neid kohtuasju edasi mõelda. Ega sa end enne ei saa kaitsma hakata kui sind kohtusse on juba kaevatud. Kui raha üldse ei ole, saab riigi poolt ka teatud ulatuses tasuta õigusabi.

Miks mees last endale tahab jätta, kas ainult sellepärast, et siis ei pea elatist maksma? Või on tal lapsega mingi super hea klapp ja tema põhiliselt kasvatab?

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 10:55; 17.06 10:56; 17.06 14:38; 17.06 15:07; 17.06 16:51; 19.06 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas, lapsele elatist saab küsida ka siis, kui elatakse koos sama katuse all.

Naisel endale elatist küsida – sel juhul peab ta mingil põhjusel olema töövõimetu.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 10:55; 17.06 10:56; 17.06 14:38; 17.06 15:07; 17.06 16:51; 19.06 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siinkohal ei tasu pimedas vihas tegutseda, ürita ka mehel emotsiooni maha tõmmata. isal on täpselt samad õigused lapsele, mis sinulgi. ürita ikka jõuda kokkuleppele, et laps on poole ajast sinu juures, poole isa juures, ise üürid teise elamispinna endale. see, et “lähed niikuinii ainult koos lapsega” väga ei kehti. kas sulle meeldiks, kui isa ainus nägemus oleks, et “tema läheb niikuinii ainult koos lapsega”? ürita ta kuskile nõustamisele saada, kes teeks talle teie mõlema õigused selgeks. pole mõtet üksteise närve saagida ja mõlemad loota ainult ainuhoodusele. sõltub advokaadi tasudest. näiteks aasta aega lahutusega kohtus vaidlemine läks ühe tuttava perele maksma ca 8000 eur (naisele, mehe kulud ilmselt midagi samasse kanti). vaidlus oli mõlemalt poolt pahauskne ja rumalalt pime. keegi ei võitnud sellest, ei mees ega naine. ainult advokaadid said tööd ja leiba ja võõra pere isiklikke detaile teada. pealegi ei vaata kohus naise ega mehe süüdistusi üksteise aadressil. unusta ära kõik salvestatud kõned, e-kirjad jms (kui just pole avaldusi politseisse ja arsti poolt tõendatud teostatud vägivalda lapse vastu). olulised on lapse lasteaiakoht, harjumuspärane elukoht jms. kui on mehe poolt kindel kohtusse mineku soov, siis koli esimesel võimalusel koos lapsega oma pinnale, et saaksid öelda, et just sinu kodu on lapsele harjumuspärane, mugava asukohaga, hoidjad lähedal, lasteaed lähedal vms.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 12:22; 17.06 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapse elukoht on registreeritud praegune isa elukoht, siis on keeruline juhus. Kui lähed lapsega ära, siis uude elukohta saad sa lapse registreerida ainult lapse isa nõusolekul. Kohus arvestab sellega, kus on laps seni elanud, millised on tema harjumused jms.
Minu vennal oli sarnane juhus, naine võttis lapse ja läks minema. Vend andis kohe asja kohtusse. Lõpliku otsuse tegemiseni pidi naine lapse oma koju tagasi tooma. Laps jäi oma koju elama. Need ajad on möödas, kus naine arvab, et võtab lapse ja läheb. Kui isa pole nõus, ei lähe laps omast kodust kuhugi.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühidalt, mehel said järsku tunded osta, tahab mind välja tõsta. Väidab, et ega last ei tõsta, ikka mind. See selleks, võiks aru saada, et lähen niikuinii lapsega.

Nüüd sepitseb midagi. Ka mul tuleb ennast kaitsma hakata. Ma isegi veel ei tea, kui palju ja mille eest, aga…kui asi viib kohtuni, kus siis kindlasti teemaks: elatisnõue, elamiskoht

( minu soov oleks, et üürigu meile välja ja mingu ise minema); mingid teemad mis veel üles kerkivad, kas on kellelgi kogemust, mis teemad näiteks?

Jube ülbeks läks järsku, aiman et keegi kolmas kuskil ( märgid on), aga no tõestust ei ole.

Aga mida sa ootad? Võta laps ja mine. Või tõesti ootad, et sinu vastu hakatakse kohut käima, et isa taotleb ainuhooldust? Kui jääd korterisse, vaata, et ühtegi pesemata nõud kusagil poleks, et tolm oleks võetud ja toad korras. Mees pildistab ja näitab kohtus, et sa ei hoolitse lapse eest. Lisaks sellele arvesta, et ta salvestab sinu jutuajamisi. Järelikult tuleb sul mehega suhelda rääkida selliselt, et sa kohtus ei paistaks võimetuna lapse eest hoolitsema. Kas on kolmas või mitte, kui üks pool leiab, et tahab lahutust, siis ei ole teisel poolele enam midagi oodata. Võta laps ja mine. kasvõi varjupaika alguseks.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapse elukoht on registreeritud praegune isa elukoht, siis on keeruline juhus.

Kas keegi arvaks, et teemaalgataja lapse elukoht oleks praegu Puu linn, Oksa tänav, maja nr. 7 ja korter 9?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 07:24; 17.06 13:15; 17.06 13:18; 17.06 14:55; 17.06 15:17; 17.06 16:03; 18.06 06:57; 18.06 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on mehe korter ja ta sind niimoodi ülbelt välja ajab, siis on ainus võimalus, et sa võtad lapse ja kolid välja. Kui ei ole kohe raha, et midagi üürida, siis kolid koos lapsega ajutiselt kasvõi oma vanemate või mõne tuttava juurde (kui võimalik), ja siis esimesel võimalusel lähed üürikasse.

Ega sellist suhet enam lappida ei saa. Kui on välja kolitud, siis võid neid kohtuasju edasi mõelda. Ega sa end enne ei saa kaitsma hakata kui sind kohtusse on juba kaevatud. Kui raha üldse ei ole, saab riigi poolt ka teatud ulatuses tasuta õigusabi.

Miks mees last endale tahab jätta, kas ainult sellepärast, et siis ei pea elatist maksma? Või on tal lapsega mingi super hea klapp ja tema põhiliselt kasvatab?

Miks peavad mehel olema mingid erilised põhjused oma lapse kasvatada soovimiseks? Ja miks on naisel rohkem õigus laps lihtsalt lapse kodust minema viia? Mees võib vabalt esialgse õiguskaitse korras nõuda lapse tema koju tagastamist, sest laps on viidud ära oma harjumuspärasest keskkonnast.

ärge kujutage ette, et naisel on kuidagi rohkem õigusi lapsele ja et mehel peavad lapse kasvatamise sooviks mingid pahatahtlikud motiivid olema.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 10:31; 17.06 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ärge kujutage ette, et naisel on kuidagi rohkem õigusi lapsele ja et mehel peavad lapse kasvatamise sooviks mingid pahatahtlikud motiivid olema.

Nad oma feminismikarjumisega seoses unustasid, annavad oma igipõlised EMA õigused samuti käest.
Ja nüüd on hädas.

Varsti ju pole enam Emasid. On vanemad.
Kui praegune valitsus endise vastu vahetatakse nagu nad kõik loodavad.

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 07:24; 17.06 13:15; 17.06 13:18; 17.06 14:55; 17.06 15:17; 17.06 16:03; 18.06 06:57; 18.06 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühidalt, mehel said järsku tunded osta, tahab mind välja tõsta. Väidab, et ega last ei tõsta, ikka mind. See selleks, võiks aru saada, et lähen niikuinii lapsega.

Nüüd sepitseb midagi. Ka mul tuleb ennast kaitsma hakata. Ma isegi veel ei tea, kui palju ja mille eest, aga…kui asi viib kohtuni, kus siis kindlasti teemaks: elatisnõue, elamiskoht

( minu soov oleks, et üürigu meile välja ja mingu ise minema); mingid teemad mis veel üles kerkivad, kas on kellelgi kogemust, mis teemad näiteks?

Jube ülbeks läks järsku, aiman et keegi kolmas kuskil ( märgid on), aga no tõestust ei ole.

Aga mida sa ootad? Võta laps ja mine. Või tõesti ootad, et sinu vastu hakatakse kohut käima, et isa taotleb ainuhooldust? Kui jääd korterisse, vaata, et ühtegi pesemata nõud kusagil poleks, et tolm oleks võetud ja toad korras. Mees pildistab ja näitab kohtus, et sa ei hoolitse lapse eest. Lisaks sellele arvesta, et ta salvestab sinu jutuajamisi. Järelikult tuleb sul mehega suhelda rääkida selliselt, et sa kohtus ei paistaks võimetuna lapse eest hoolitsema. Kas on kolmas või mitte, kui üks pool leiab, et tahab lahutust, siis ei ole teisel poolele enam midagi oodata. Võta laps ja mine. kasvõi varjupaika alguseks.

selline käitumine jätab ju naisest täiesti labiilse mulje. varjupaika võid joosta, aga kui naine ei suuda tõestada mehepoolset vägivalda, on see lihtsalt tühipaljas tõmblemine. ema ohustab oma ebastabiilse käitumisega lapse igapäevast heaolu. ei tasu kohe esimese emotsiooni peale tõmmelda. kas sulle meeldiks, kui su lapse isa võtaks sinu teadmata lapse ja lahkuks?

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 12:22; 17.06 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ärge kujutage ette, et naisel on kuidagi rohkem õigusi lapsele ja et mehel peavad lapse kasvatamise sooviks mingid pahatahtlikud motiivid olema.

Kui ikka mees lambist teatab, et naine koligu välja ja laps jääb talle, siis selline mees ei saa kuidagi olla niisugune, kellel on lapse endalejätmisel mingid õilsad motiivid. Niisugune asi oleks võimalik vaid sel juhul, kui naine on joodik, narkomaan, mingi vaimse hälbega, et kahjustab last.

Normaalne, lapsest hooliv isa ei tee oma lapsele seda, et viskab ema heast peast kodust välja.

Sama, muuseas, ei tee ka naised. Ükski naine ei lõika niimoodi järsult lapse isa, kui too on normaalne inimene, lapse elust välja.

+10
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 10:55; 17.06 10:56; 17.06 14:38; 17.06 15:07; 17.06 16:51; 19.06 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisugune asi oleks võimalik vaid sel juhul, kui naine on joodik, narkomaan, mingi vaimse hälbega, et kahjustab last.

Aga kas sul on tõendeid, et nii ei ole?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 07:24; 17.06 13:15; 17.06 13:18; 17.06 14:55; 17.06 15:17; 17.06 16:03; 18.06 06:57; 18.06 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas sul on tõendeid, et nii ei ole?

Aga sul on tõendeid, et nii on?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 10:55; 17.06 10:56; 17.06 14:38; 17.06 15:07; 17.06 16:51; 19.06 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mul on hea meel, et me enam keskajas ei ela. See vaba seks ja kerge lahkuminek ja võrdsed õigused on nii suure õnne toonud kõigi õuele, rahval seisavad närvid korras ja lapsed ei pea vaevlema tülitsevaid vanemaid nähes.
Ehk on isal koguni mees tekkinud – no siis on veel paremini kõik!

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 15:11; 18.06 21:32; 20.06 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sul on tõendeid, et nii on?

Tõendeid pole, aga tõendite alged on.
– teema teeb naine, rõhutab kohtukulusid
– naine pole eriti arenenud
– mees olevat “jube” ülbeks läinud, naine otsib märke, mis ei puutu üldse asjasse.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 07:24; 17.06 13:15; 17.06 13:18; 17.06 14:55; 17.06 15:17; 17.06 16:03; 18.06 06:57; 18.06 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvitav on lugeda, mida inimesed välja mõtlevad, küsimuse peale: kui palju võiks maksma minna kohtukulud…
Selgitasin hästi lühidalt, milles asi ja juba tembeldatakse mind ebastabiilseks, enesega mitte toime tulevaks, narkomaanikski ehk…
Lihtsalt inimene, kellega koos elan on hästi keeruka iseloomuga, nartsisstlike joontega.
Väga raske on temaga väiksmaidki teemasid arutleda, kuna ta ei oska analüüsida ja võibolla ehk ka peeglisse vaadata, et kõik ei ole minu süü. See, et ma olen kogu aja lapse jaoks olemas, tema teeb mis tahab ja millal tahab, sest mina olen niikuinii olemas. Ei pea ju arutama läbi teise poolega mitmepäevaseid ära käike kodunt oma hobide tõttu. Seame ta lihtsalt fakti ette, et nii on. Mitte, et keelaks kedagi kuskil käia, aga oleks elementaarne teise poole käest kasvõi küsida, kas saate need päevad hakkama.
Ja vastuseks neile, kes arvavad et ma ei saa ise hakkama, siis millest huvtav talle üüri maksaksin? Seda tahangi, et kui tema tunneb et enam ei taha, siis ärgu lõhkugu lapse harjumuspärast keskkonda, turvatunnet.
Muuseas on mul ka endal korter olemas, mis välja üüritud.
Aga kuna laps ei taha kodust kuhugi minna, siis esialgse lahendusena näeksin ma asja nii.
Ühesõnaga tahtsin umbkaudseid kohtululusid teada saada, kui asi peaks sinna maani minema.
Kuna enda tuttavatest ei ole keegi lahku läinud kohtu kaudu, on ka kokkulepeteni jõutud.
Loodan, et ka siin saab nii.
Lugedes neid vastuseid, siis tekkis küll mõte, et kes neid kirjutavad:) Fantaasia on ikka piiritu.

+6
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.06 07:11; 17.06 15:46; 19.06 17:45; 19.06 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa huvitav on lugeda, mida inimesed välja mõtlevad, küsimuse peale: kui palju võiks maksma minna kohtukulud…

Selgitasin hästi lühidalt, milles asi ja juba tembeldatakse mind ebastabiilseks, enesega mitte toime tulevaks, narkomaanikski ehk…

Lihtsalt inimene, kellega koos elan on hästi keeruka iseloomuga, nartsisstlike joontega.

Väga raske on temaga väiksmaidki teemasid arutleda, kuna ta ei oska analüüsida ja võibolla ehk ka peeglisse vaadata, et kõik ei ole minu süü. See, et ma olen kogu aja lapse jaoks olemas, tema teeb mis tahab ja millal tahab, sest mina olen niikuinii olemas. Ei pea ju arutama läbi teise poolega mitmepäevaseid ära käike kodunt oma hobide tõttu. Seame ta lihtsalt fakti ette, et nii on. Mitte, et keelaks kedagi kuskil käia, aga oleks elementaarne teise poole käest kasvõi küsida, kas saate need päevad hakkama.

Ja vastuseks neile, kes arvavad et ma ei saa ise hakkama, siis millest huvtav talle üüri maksaksin? Seda tahangi, et kui tema tunneb et enam ei taha, siis ärgu lõhkugu lapse harjumuspärast keskkonda, turvatunnet.

Muuseas on mul ka endal korter olemas, mis välja üüritud.

Aga kuna laps ei taha kodust kuhugi minna, siis esialgse lahendusena näeksin ma asja nii.

Ühesõnaga tahtsin umbkaudseid kohtululusid teada saada, kui asi peaks sinna maani minema.

Kuna enda tuttavatest ei ole keegi lahku läinud kohtu kaudu, on ka kokkulepeteni jõutud.

Loodan, et ka siin saab nii.

Lugedes neid vastuseid, siis tekkis küll mõte, et kes neid kirjutavad:) Fantaasia on ikka piiritu.

Antud loo kohtukulud võivad väga suureks minna, sest kohtunik peab kõigepealt selgust saama, milles üldse probleem seisneb. Sina tahad, mees tahab ja laps tahab. Kõik tahavad midagi.
Loodame tõesti, et jõuata omavahel kokkulepeteni.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 09:01; 17.06 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga tahtsin umbkaudseid kohtululusid teada saada,

Oled sa üldse aru saanud, millistest kohtukuludest sa jahud?

Kas see, et virutad mehele vastu pead ja tema kaebab su kohtusse?
Või, mis täpselt?

Seda mitteväljakolimise asja sa ju ometigi tõsiselt ei võta? Mees palub sul kolida, sina keeldud, mees toob omale uue pruudi majja, seksib temaga häälekalt, sina kuulad pealt või mida?
Tahad ka uut meest sinna tuua?
Ta kutsub teile ju politsei, sa tobu.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 07:24; 17.06 13:15; 17.06 13:18; 17.06 14:55; 17.06 15:17; 17.06 16:03; 18.06 06:57; 18.06 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, no siis ei ole ju üldse probleemi, kui sul on korter olemas.

1. Ütled üürilisele, et sul on seda korterit nüüd endal vaja ja üürileping on erakorraliselt lõpetatud. Annad talle aega väljakolimiseks.

2. Kolid koos lapsega enda korterisse elama.

3. Kui laps on väike, siis ei ole tema asi öelda, kus ta elada tahab. Kui laps on teismeline, siis pole hullu, võid ta ka isa juurde elama jätta. Väikest last ei saa loomulikult jätta inimese juurde, kes päevade kaupa ise üldse kodus ei viibi ja kellel pole lapse rutiinsetest tegevustest aimugi.

4. ja kui mees kohtusse kaebab, ALLES SIIS mõtled, mis kohtukulud maksta võiksid. Nagu öeldud, saab ka tasuta riigipoolse kaitsja, kui vaja.

Kõige veidram aga on minu jaoks see, MIKS sa niisuguse mehega ise üldse koos elada tahad? Sul on oma pind olemas, mis sind sunnib niisuguse mehega koos elama? Miks sa üldse oled asjadel lasknud nii kaugele minna, et mees sind ära ajab, ammu oleks võinud ise lahkuda.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.06 10:55; 17.06 10:56; 17.06 14:38; 17.06 15:07; 17.06 16:51; 19.06 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fantaasia on ikka piiritu.

Su enda fantaasia on ülearu lokkav, kui sa arvad, et ükskõik kui suurte kohtukulude maksmine tagaks sulle õiguse jääda elama teise inimese elamispinnale. Sellist seadust ei ole.
Kui käesolev korter kuuluks teile mõlemale võrdselt, siis oleks mingid šansid, kui suudaksid mehele tema osa välja maksta. Kui see kuulub ainult mehele, siis ükski kohus ei võta sellist asja menetlussegi. Naeruväärne. Sama hea oleks ju tahta mehe poolt, et sa oma korteri talle annaksid, endale ei jõua kohale või?
Nii eluvõõrad soovid sinu poolt jätavad väga tugevalt mulje, et sa ise oled nartsissistlik.

Sul ongi praegu sellised valikud –
1. lähed üksi, jätad lapse isale
2. lähed koos lapsega oma korterisse
3. lähed koos lapsega üürikorterisse

Mida sul on mõtet nõuda lapse isa käest –
1. elatist lapsele
ja/või
2. ainuotsustusõigust.
või
3. 50/50 hooldust
Neid asju võtab kohus menetlusse.

Lapsele muidugi ei meeldi elukohta vahetada, aga sinu asi oleks see elukohavahetus talle meeldivamaks ja paremini talutavaks muuta.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 23:51; 18.06 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su enda fantaasia on ülearu lokkav, kui sa arvad, et ükskõik kui suurte kohtukulude maksmine tagaks sulle õiguse jääda elama teise inimese elamispinnale. Sellist seadust ei ole.

Üks kägu ju perekoolis kunagi kirjutas, et kui ta on ostnud mehe koju Talleggi kanatiibu ja Maximast teflonpanni, siis talle automaatselt tekib õigus vähemalt poolele mehe kinnisvarast.

See teema siin on nüüd tulemus. Inimene luges ja uskus.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 07:24; 17.06 13:15; 17.06 13:18; 17.06 14:55; 17.06 15:17; 17.06 16:03; 18.06 06:57; 18.06 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mh. Aga koligi üksi. Kui laps kolida ei taha, omab mingit arvamust, siis pole tegu ju imikuga ja isa pole tema jaoks mingi negatiivne koll. Sa ei ole seepärast halb ema, et täidad mehe ja lapse soovid. Anna neile see võimalus reaalsusele otsa vaadata, mis tähendab mees ja laps koos, kui kumbki pole seda varem pidanud täies mahus ise tegema. Enamik mehi ei oma udust aimugi, mis tähendab lapse eest tegelikult vastutamine. Paari nädala pärast toob ise sulle lapse ukse taha.

Ausalt, koli välja, lapsega suhtled edasi, helistad, annad nõu, kui tahab, tood ja viid. Ära hoia lapsest kinni kui omandist. No mis on kõige hullem, mis selle eksperimendi juures juhtuda saab? Et lapsel ja mehel sobib koos elamine ja nad saavadki hästi hakkama? Kui sa oled ema, mitte omanik, siis tunned sa sellest siiralt rõõmu. Ja kui mees tõestab, et ta on lapsega täiesti toru, oled tõestanud oma rolli olulisust. Aga kui laps on alahooldatud, on sul kohtu jaoks püha trumbid peos.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 10:02; 19.06 11:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt, koli välja, lapsega suhtled edasi, helistad, annad nõu, kui tahab, tood ja viid. Ära hoia lapsest kinni kui omandist. No mis on kõige hullem, mis selle eksperimendi juures juhtuda saab? Et lapsel ja mehel sobib koos elamine ja nad saavadki hästi hakkama? Kui sa oled ema, mitte omanik, siis tunned sa sellest siiralt rõõmu. Ja kui mees tõestab, et ta on lapsega täiesti toru, oled tõestanud oma rolli olulisust. Aga kui laps on alahooldatud, on sul kohtu jaoks püha trumbid peos.

See läheb teemaalgataja jaoks nüüd küll liiga keeruliseks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 07:24; 17.06 13:15; 17.06 13:18; 17.06 14:55; 17.06 15:17; 17.06 16:03; 18.06 06:57; 18.06 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on mehe korter ja ta sind niimoodi ülbelt välja ajab, siis on ainus võimalus, et sa võtad lapse ja kolid välja. Kui ei ole kohe raha, et midagi üürida, siis kolid koos lapsega ajutiselt kasvõi oma vanemate või mõne tuttava juurde (kui võimalik), ja siis esimesel võimalusel lähed üürikasse.

Ega sellist suhet enam lappida ei saa. Kui on välja kolitud, siis võid neid kohtuasju edasi mõelda. Ega sa end enne ei saa kaitsma hakata kui sind kohtusse on juba kaevatud. Kui raha üldse ei ole, saab riigi poolt ka teatud ulatuses tasuta õigusabi.

Miks mees last endale tahab jätta, kas ainult sellepärast, et siis ei pea elatist maksma? Või on tal lapsega mingi super hea klapp ja tema põhiliselt kasvatab?

Miks peavad mehel olema mingid erilised põhjused oma lapse kasvatada soovimiseks? Ja miks on naisel rohkem õigus laps lihtsalt lapse kodust minema viia? Mees võib vabalt esialgse õiguskaitse korras nõuda lapse tema koju tagastamist, sest laps on viidud ära oma harjumuspärasest keskkonnast.

ärge kujutage ette, et naisel on kuidagi rohkem õigusi lapsele ja et mehel peavad lapse kasvatamise sooviks mingid pahatahtlikud motiivid olema.

Kuhu selle feminismiga jõuame? Naised kaevavad endale ise auku. Ema on ja jääb alati tähtsamaks lapsevanemaks. Laps kasvab naise sees, naine sünnitab ja imetab, juba ainuüksi nendel füsioloogilistel põhjustel on ema tähtsam, rääkigu see ühiskond ja mehed, mida tahes.

Arvab sünnitanud ja lapsi kasvatav naine.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui suured võivad olla kohtukulud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.