Esileht Pereelu ja suhted Kui tahaks nii väga…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 199 )

Teema: Kui tahaks nii väga…

Postitas:
Kägu

Kui tahaks nii väga armastada, olla armastatud ja seksida, aga ei saa. Sellepärast, et ei ole meest. Ja sellepärast, et ei ole üldse võimalust meestega tutvuda. Ja, kui olekski, siis usk meeste headusse on kadunud.

Praegu on suvi, ilus, romantiline aeg. Nii tahaks romantikat teha ja seksida, aga lihtsalt pole inimest kellega seda teha. Niisama seks mind ei huvita. Peab ikka midagi veel olema, et nii lähedaseks saada.

Ma ei taha teha kontot Tinderisse, sest esiteks, seal peab panema pildi. Ma ei ole kole. Arvan, et oma vanuse kohta olen pigem kena, aga … ma lihtsalt ei armasta enda pildistamist. Teiseks, Tinderis on oht, et satun oma eksmehe või paljude oma eksmehe sõprade peale. Saan aru, et seal on kuidagi piirkondlik valik. Ja eksmehe sõbrad elavad kõik meie piirkonnas.

Kuidas leida head ja sisuga sõpra-lähedast oma ellu?

+16
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

link

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustaks sellest, et saaks täiskasvanuks ja ei hooliks sellest, et eksmehe sõbrad võivad teada saada, et oled Tinderis … või mis iganes tutvumisäpis.

+20
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tõesti ei tunne sa kohe mitte ühtegi meest, kes sind teaks ja oleks huvitatud, et üldse vaja kohtingu äppi? Raske juhus sel juhul.

Mina vaataks hoopis mõnda naist.

 

0
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti ei tunne sa kohe mitte ühtegi meest, kes sind teaks ja oleks huvitatud, et üldse vaja kohtingu äppi?

Tean, aga nad on seotud. Mõni neist oleks väga huvitatud ka, aga mina ise ei taha suhtes meest.

Amet on selline, kus on valdavalt naised. Ja tööväliselt ei ole mul ka eriti meestega kokkupuuteid ja võimalusi uute meestega tutvumiseks.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustaks sellest, et saaks täiskasvanuks ja ei hooliks sellest, et eksmehe sõbrad võivad teada saada, et oled Tinderis … või mis iganes tutvumisäpis.

Kuidas see täiskasvanulikkusesse puutub, et ma ei soovi ennast avalikult üles panna?

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitaks mõnd huviringi, kus on ka mehed või siis ööklubi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustaks sellest, et saaks täiskasvanuks ja ei hooliks sellest, et eksmehe sõbrad võivad teada saada, et oled Tinderis … või mis iganes tutvumisäpis.

Kuidas see täiskasvanulikkusesse puutub, et ma ei soovi ennast avalikult üles panna?

Põed eksi ja mida tema sõbrad sinust arvavad, kui sind kohtinguäpis näeksid.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see täiskasvanulikkusesse puutub, et ma ei soovi ennast avalikult üles panna?

Mini selga, killerkonts jalga ja baari. Õhtu jooksul ujuvad mehed ise külje alla.

+2
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitaks mõnd huviringi, kus on ka mehed või siis ööklubi.

Huviringide peale olen ise ka mõelnud. Ja mitte ainult meeste pärast, vaid tegelikult tahakski millestki huvituda. Aga millest? Soovitage huviringe, kus käib ka mehi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustaks sellest, et saaks täiskasvanuks ja ei hooliks sellest, et eksmehe sõbrad võivad teada saada, et oled Tinderis … või mis iganes tutvumisäpis.

Kuidas see täiskasvanulikkusesse puutub, et ma ei soovi ennast avalikult üles panna?

Põed eksi ja mida tema sõbrad sinust arvavad, kui sind kohtinguäpis näeksid.

Ja, mis siis, kui põen? Põen jah! 35 aastat kooselu on ka põdemist väärt.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see täiskasvanulikkusesse puutub, et ma ei soovi ennast avalikult üles panna?

Mini selga, killerkonts jalga ja baari. Õhtu jooksul ujuvad mehed ise külje alla.

Ma ei taha ainult ja lihtsalt seksi. Ma tahan natukene enamat. See, mida sina soovitad, pole ju see. Selle leian ma ka internetist paari kliki kauguselt.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle leian ma ka internetist paari kliki kauguselt.

Kust näiteks, kui pilti ei soovi panna?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära põe ja tee endale kasutaja kohtingu äppi.

Minul on küll laps ja mees, aga kui polnud, siis mõtlesin küll, et kust minusugune mehe leiab? Mitte, et ma eriliselt kole või loll oleks, aga ma lihtsalt pidudel eriti ei käi ja hobisid, kus vallalised mehed liiguvad, ka ei ole. Töökaaslaste seas ei olnud ka sobivat. Tunduski, et kui ülikool läbi, on üsna keeruline kedagi leida, kui marsruut on ainilt töö-trenn-kodu ja ehk sõbrannadega vahel õhtusöök ja teater vms.

Aga ole pigem õnnelik, et on olemas sellised äpid. Saad ju palju kergemini mehi välistada, kui seda nt ööklubis tehes. Seal on palju inimesi ja kuigi kohe ei pruugi leida seda, kellel samad ootused nagu sul, on seal kindlasti mehi, kellel samad väärtushinnangud, ootused nagu sul. Või mis see teine variant sinu puhul oleks? Oodata, et keegi sind tänaval kõnetaks või toidupoes silma teeks? No … Tinderis on tõenäosus suurem siiski. 🙂

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle leian ma ka internetist paari kliki kauguselt.

Kust näiteks, kui pilti ei soovi panna?

Iha.ee leheküljel ei küsi sult seksisoovi korral mitte keegi pilti. Kujutan ette, et seal ei mängi suurt rolli ka see, kui vana või paks sa oled. Kui oled nõus andma, siis sobid.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha ainult ja lihtsalt seksi. Ma tahan natukene enamat. See, mida sina soovitad, pole ju see. Selle leian ma ka internetist paari kliki kauguselt.

Ja nii saadki enamat. Ei joo üldse igaks juhuks, väldid kahtlasi mehi ja kuulad nende juttu. Ükski ebanormaalne mees ei suuda end normaalseks valetada, ükskõik, kui palju teda su mini ei motiveeri.
Internetist sa seda ei leia. Internetist valid nagu leiba riiulilt, pildi järgi, tajumata inimese olekut, nägemata tegelikku vanust, kehakaalu jne.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja, mis siis, kui põen? Põen jah! 35 aastat kooselu on ka põdemist väärt.

No kui sa lugesid minu pandud linki, siis justnimelt sinu vanuses tutvutakse juhuslikult näiteks baaris. Iga viies 50–64aastane kohtab partnerit juhuslikult aega veetes, mis poole nooremate seas on haruharv.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitaks mõnd huviringi, kus on ka mehed või siis ööklubi.

Huviringide peale olen ise ka mõelnud. Ja mitte ainult meeste pärast, vaid tegelikult tahakski millestki huvituda. Aga millest? Soovitage huviringe, kus käib ka mehi.

Erinevad sportmängud, kus on ka segavõistkonnad – ala võrkpall, tennis jne. Pinks.
Lisaks ka rahvatants näiteks, segakoor etc.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nii saadki enamat. Ei joo üldse igaks juhuks, väldid kahtlasi mehi ja kuulad nende juttu. Ükski ebanormaalne mees ei suuda end normaalseks valetada, ükskõik, kui palju teda su mini ei motiveeri.

Milleks sellist suvalist jora ajada? Tundub, et oled keski 20-aastane, kes tahab 50-aastasele suhtenõu anda.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks sellist suvalist jora ajada? Tundub, et oled keski 20-aastane, kes tahab 50-aastasele suhtenõu anda.

Ma lihtsalt konstanteerin fakti, et mingist vanusest alates on suhteliselt võimatu tutvuda, kui ei käida kohas, kuhu vallalised satuvad. Keskmine pereisa ei käi baaris ilmselt laupäeva õhtul. Kool on välistatud, ülikool ja kutsekas ka, töö juures ka, huviringides on enamasti naised. Ma ei näe eriti võimalusi peale baari, pubi ja kohtingusaitide või pere ja ühiste tuttavate kaudu.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgu öeldud, et pole kordagi baaris käinud, pubis olen ainult lõunatanud, hobiga ei tegele. Ehk siis, ma olen objektiivne. Mind ei tõmba need kohad, aga soovitan neid, sest tean, et sealt on leitud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan sinust täiesti aru. See tekst oleks nagu minu kirjutatud, kuna ma tunnen tõesti täpipealt samamoodi. Suvi – ilus ja romantiline aeg, aga mina jätkuvalt üksi. Juba mitmeid aastaid. Ei taha ka niisama kellegagi ameleda ja seksida, vaid tahan tundeid ja hoolimist, armastusetunnet. Aga mida pole, seda pole. Liigun ka marsruudil töö-trenn ning käin vahepeal ka erinevatel üritustel ja looduses. No ei tule nii keegi tutvuma. Võin jõusaalis või spordiklubis, teatris, mõnel kultuuriüritusel või ka metsa all näha kenasid mehi, aga nii keegi kõnetama küll ei tule. Eriti kui pole üksi. Ja ma olen sust tõenäoliselt 20a noorem.

Kurb lugu. Pole ka kole ega loll, aga nii kuidagi on lihtsalt, et täiesti võimatu on tutvuda vallaliste endavanuste meestega. Tööl on mehi väga vähe ja kõik neist on võetud. Paar üksikut, kes vist pole, pole üldse minu inimesed. Ja mingite klientidega ka kuidagi tutvuma ei hakka. Enamus asjalikke mehi ongi võetud ja lähi tutvusringkonnas vallalisi mehi põhimõtteliselt pole. Ja ei käi see asi nii, et tead 2-3 vallalist meest, siis pead kellegi neist valima. Mees peab ikka meeldima ja omavahel peab sobima.

Ühesõnaga – mingit valikut ega kokkupuudet pole ja seega olengi nooremana kui 35 juba 4.aastat täiesti üksi ja suhtetu.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see netist või klubist kuidagi otsitud suhe ikkagi laguneks mingil hetkel ära. Prooviks lihtsalt loota elu peale, elada tavalist elu ja vaadata, mis tuleb. Minule näiteks löövad mehed külge väga mitmes kohas niisamagi. Näiteks noogutatakse, naeratatakse. Kui tahaksin, oleksin kellegi juba ära sebinud.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel…

Pealegi mulle tundub, et sedasi kuskil linna peal ja suvalistes olukordades (nt üritused) minnakse tutvuma ikkagi selliste naistega, kes on silmatorkavalt kaunid ja köidavad kohe tähelepanu. Kui oled selline keskmiselt kena või üldse täiesti keskmine, siis ei tule mehed lihtsalt lambist juurde astuma ja tutvuma. Võib-olla kui isegi mõnele silma jääks, siis tõenäoliselt suur osa mehi ei julge sedasi võõrale naisele ligi astuda. Mina ka ei julgeks. Kes võtab selle riski, tõenäoliselt on nagunii teine hõivatud või saadab pikalt. Need, kes võõrale naisele ligi ujuvad, ongi tõenäoliselt need enesekindlad naistemehed, kes pidevalt naistele ligi ajavad. Sellist ei tahaks. Armas ja tagasihoidlik, asjalik mees tõenäoliselt ei julgegi sedasi suvalises kontekstis peale lennata. Peab ikka eelnevalt teadma ja kokku puutuma. Aga pole selliseid lähemaid kokkupuuteid meestega.

Hobisid, kus meestega kokku puutuks, kah ei ole. Koori plaanin minna, aga seal on mehi muidugi vähe ja ilmselt on kõik võetud. Isegi kui juhtub olema see üks ainus vallaline endavanune mees, siis tõenäoliselt ei meeldi.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see netist või klubist kuidagi otsitud suhe ikkagi laguneks mingil hetkel ära. Prooviks lihtsalt loota elu peale, elada tavalist elu ja vaadata, mis tuleb. Minule näiteks löövad mehed külge väga mitmes kohas niisamagi. Näiteks noogutatakse, naeratatakse. Kui tahaksin, oleksin kellegi juba ära sebinud.

Sellistes teemades on alati naised, kes räägivad, et igal pool mehed neid tahavad. Võib-olla on nad siis nii kenad ja meestele isiksusena ligitõmbavad. Või siis puutuvadki väga palju ja tihti meestega kokku. Aga paljudel naistel see nii lihtne pole. Ma arvan, et selleks ei pea üldse kole olema, et mehed igal pool ligi ei ujuks.

Ju see on mingit liiki naine, kes meestele meeldib ja samamoodi siis naine, kes meestele ei meeldi. Olgu kena, aga ikka tähelepanu ei pöörata. Või siis on üldse see pelgalt osade naiste soovkujutelm, et kõik mehed neid tahavad. Äkki on lihtsalt sõbralikult naeratavad. Teine kohe arvab, et teda ihaldatakse.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel…

Pealegi mulle tundub, et sedasi kuskil linna peal ja suvalistes olukordades (nt üritused) minnakse tutvuma ikkagi selliste naistega, kes on silmatorkavalt kaunid ja köidavad kohe tähelepanu. Kui oled selline keskmiselt kena või üldse täiesti keskmine, siis ei tule mehed lihtsalt lambist juurde astuma ja tutvuma. Võib-olla kui isegi mõnele silma jääks, siis tõenäoliselt suur osa mehi ei julge sedasi võõrale naisele ligi astuda. Mina ka ei julgeks. Kes võtab selle riski, tõenäoliselt on nagunii teine hõivatud või saadab pikalt. Need, kes võõrale naisele ligi ujuvad, ongi tõenäoliselt need enesekindlad naistemehed, kes pidevalt naistele ligi ajavad. Sellist ei tahaks. Armas ja tagasihoidlik, asjalik mees tõenäoliselt ei julgegi sedasi suvalises kontekstis peale lennata. Peab ikka eelnevalt teadma ja kokku puutuma. Aga pole selliseid lähemaid kokkupuuteid meestega.

Hobisid, kus meestega kokku puutuks, kah ei ole. Koori plaanin minna, aga seal on mehi muidugi vähe ja ilmselt on kõik võetud. Isegi kui juhtub olema see üks ainus vallaline endavanune mees, siis tõenäoliselt ei meeldi.

Ühine rahvatantsuga. Seal on mehed ka. Teine võimalus on kogudusse astuda. Samuti on seal mehi ja kui suhtled mõnega lähemalt, võib ju mõnel neist leiduda vallaline sõber, kes sobiks sulle.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks sellist suvalist jora ajada? Tundub, et oled keski 20-aastane, kes tahab 50-aastasele suhtenõu anda.

Ma lihtsalt konstanteerin fakti, et mingist vanusest alates on suhteliselt võimatu tutvuda, kui ei käida kohas, kuhu vallalised satuvad. Keskmine pereisa ei käi baaris ilmselt laupäeva õhtul. Kool on välistatud, ülikool ja kutsekas ka, töö juures ka, huviringides on enamasti naised. Ma ei näe eriti võimalusi peale baari, pubi ja kohtingusaitide või pere ja ühiste tuttavate kaudu.

Neiu, lihtsalt infoks, et konstateerin õige sõna, mitte konstanteerin. Ehk siis, enne, kui teisi harima hakkad, vaata igaks juhuks kõik oma teadmised üle.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahaks nii väga armastada, olla armastatud ja seksida, aga ei saa. Sellepärast, et ei ole meest. Ja sellepärast, et ei ole üldse võimalust meestega tutvuda. Ja, kui olekski, siis usk meeste headusse on kadunud.

Praegu on suvi, ilus, romantiline aeg. Nii tahaks romantikat teha ja seksida, aga lihtsalt pole inimest kellega seda teha. Niisama seks mind ei huvita. Peab ikka midagi veel olema, et nii lähedaseks saada.

Ma ei taha teha kontot Tinderisse, sest esiteks, seal peab panema pildi. Ma ei ole kole. Arvan, et oma vanuse kohta olen pigem kena, aga … ma lihtsalt ei armasta enda pildistamist. Teiseks, Tinderis on oht, et satun oma eksmehe või paljude oma eksmehe sõprade peale. Saan aru, et seal on kuidagi piirkondlik valik. Ja eksmehe sõbrad elavad kõik meie piirkonnas.

Kuidas leida head ja sisuga sõpra-lähedast oma ellu?

Tahaks lihtsalt kontrollida meest. Mida pakud mehele? Peale selle et oled kaotanud usu meestesse ja mees peaks sind terveks tegema? Seksida ka niisama ei taha, milleks sulle siis mees? Sulle sobib sõbranna või psühholoog, aga ole hea ja ära riku mõne mehe elu ära, ta ei suuda sind õnnelikuks teha. Loe parem raamatuid…

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see netist või klubist kuidagi otsitud suhe ikkagi laguneks mingil hetkel ära. Prooviks lihtsalt loota elu peale, elada tavalist elu ja vaadata, mis tuleb. Minule näiteks löövad mehed külge väga mitmes kohas niisamagi. Näiteks noogutatakse, naeratatakse. Kui tahaksin, oleksin kellegi juba ära sebinud.

Sellistes teemades on alati naised, kes räägivad, et igal pool mehed neid tahavad. Võib-olla on nad siis nii kenad ja meestele isiksusena ligitõmbavad. Või siis puutuvadki väga palju ja tihti meestega kokku. Aga paljudel naistel see nii lihtne pole. Ma arvan, et selleks ei pea üldse kole olema, et mehed igal pool ligi ei ujuks.

Ju see on mingit liiki naine, kes meestele meeldib ja samamoodi siis naine, kes meestele ei meeldi. Olgu kena, aga ikka tähelepanu ei pöörata. Või siis on üldse see pelgalt osade naiste soovkujutelm, et kõik mehed neid tahavad. Äkki on lihtsalt sõbralikult naeratavad. Teine kohe arvab, et teda ihaldatakse.

Asi pole ju välimuses, milline mees tahab naist kes kohe deklameerib – mina seksi ei taha. Mehed tahavad seksi. Milleks mehele naine kes seksi ei taha?? Elu raiskamine. Meestele meeldivad need naised kellega saab seksida, seks on elu osa nagu pubis söömas käimine.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiseks, Tinderis on oht, et satun oma eksmehe või paljude oma eksmehe sõprade peale

Ja mis sul sellest? Häbi? Siis nii ütlegi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 199 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tahaks nii väga…