Esileht Pereelu ja suhted Kui tahaks nii väga…

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 199 )

Teema: Kui tahaks nii väga…

Postitas:
Kägu

Suveüritustel käies on ju ka võimalik mõne toreda mehega tutvuda. Laadad, grillfestivalid ja muidugi rallid. Käi rohkem ringi!

https://autosport.ee/rahvasport

Paremal ralli ürituste kava. Nii igaks juhuks. Natuke abiks. Kui mitte sulle, siis äkki kellelegi teisele, kel meestega tutvumisel abi vaja.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suveüritustel käies on ju ka võimalik mõne toreda mehega tutvuda. Laadad, grillfestivalid ja muidugi rallid. Käi rohkem ringi!

https://autosport.ee/rahvasport

Paremal ralli ürituste kava. Nii igaks juhuks. Natuke abiks. Kui mitte sulle, siis äkki kellelegi teisele, kel meestega tutvumisel abi vaja.

Sina Marit või? Rahune maha ükskord oma õlinägudega, eksole.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://naine.postimees.ee/7382343/lastemaja-sunge-reaalsus-koige-noorem-kes-gunekoloogi-toolis-istus-oli-2-aastane

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kaitseliit ei ole sobiv lähemaks tutvumiseks, kui just ise sel teemal aktiivne pole. Seal valitseb semutsemise õhkkond ja lähedase tutvuse loomiseks sobimatu. Sa ei hakka seal ju näiteks küsima, kas sa oled vallaline ja kas sooviksid suhet.

Soovitaks ikkagi tutvumisportaale ja tinderit ning seal tutvuda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaitseliit ei ole sobiv lähemaks tutvumiseks, kui just ise sel teemal aktiivne pole. Seal valitseb semutsemise õhkkond ja lähedase tutvuse loomiseks sobimatu. Sa ei hakka seal ju näiteks küsima, kas sa oled vallaline ja kas sooviksid suhet.

Soovitaks ikkagi tutvumisportaale ja tinderit ning seal tutvuda.

 

Kaitseliit on vägagi sobiv koht, sest näeb ära kas mees on supinahk või mitte. Tean mitut naist kes endale sealt mehe leidnud.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta vabalt ja lihtsalt suhtle, mine välja, tee rahulikult Tinderi konto ja ole igasugusele suhtlusele avatud. Jah, suure tõenäosusega 80% tutvustest on mittesobivad, aga kui ei proovi, siis magad selle ühe õige sealt ülejäänud 20% hulgast ka maha. Ja foto lase endast ka teha mõnel sōbrantsil, mina küll hea meelega aitaks nõu ja jõuga, kui mõni sõbrants mult sellist teenet paluks.

Nõus, nõus.
Ise tutvusin oma mehega ka üle kümne aasta tagasi internetifoorumis, mitte küll Tinderis vaid ühes pisikeses foorumis, mida nüüd enam ei eksisteerigi – sest FB neelas lõpuks kõik need foorumid alla.

Kui praegu peaksin kedagi otsima, siis vist püüaksin ka mõne foorumi leida, sest Tinderi stiil tundub liiga närviline. Aga kui sobivat foorumit ei leiaks, võtaksin ka selle võimaluse kasutusele.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks teil siin kõik mehed on suvalised jorsid? Meeletu halvustamine ja siis loodate mida? Printsi leida, sellises vanus ja need restoranid, jõusaalid mida te siin ulmeliselt lahmite. Kui inimene on 35 aastat olnud varasemalt suhtes, on tegemist 55 või lausa 60 aastasega. Püsige ikka reaalsuses eks. Millised sellises vanuses mehed käivad jõusaalid üksikute prouadega tutvumas? Puhas null. Mis filmides või raamatutes te elate? Romantika ja suhe ei käi kunagi kokku suhtumisega iga suvalise jorsiga ka ei taha. Milline mees siis ei ole jorss? Kõik mehed on. Minu soovitus on, jätke mehed rahule, te ei tee mitte ühtegi meest õnnelikuks eks.

51 olen. Ehk siis enda arvates veel mitte memme ja taadi eas.

Tideris on nii, et sa ei satu kellegi otsa, kelle “otsa” sa ise ei taha sattuda.

Igaüks ei saa sinuga ilkuma tullagi. Kui eksmehe sõber ette satub, lükkad vasakule Ja kogu lugu. Sa nägid teda, muud ei juhtu.

Kui sa nendega muul ajal ei suhtle, siis ei juhtu mitte midgi. Ja kui suhtled, siis tavaliselt ei lennata sellega kohe ju peale, nad teevad ise sama, et nemad vabade a võivad kaaslast otsida,  aga kui sina sama teed, on imelik?

Ja miks nemad ega su eksmees ei või teada, et sa kaaslast otsid? Kas oled ikka vaba? Kui jah, saa kompleksist üle lihtsalt. Kui oled vaba, võid ju seal nn avalikult kaaslast otsida

Sa ei kirjuta, enda kohta, et tahad romantikat ja seksi, vaid võid vabalt kirjutada, et soovid kaaslast suveüritusele jalutama, või matkama. Sa võid ka öelda, et otsid hobikaaslast ja kirjeldad oma hobi, näiteks armastad küpsetada, aga mitte üksi kooki süüa..

Minul näiteks on sõbrannad väikeste lastega kodus, parim sõbrannal on abielu, kus mees ja ( ilmselt ka sõbranna) ei taha, et me käiksime pidevalt õhtustel üritustel, kus mehed tutvuda tahaks. Seega sõbrannad on, aga mitte lahutatud ja käivad rohkem laste ja pereüritistel, seega mul ongi reaalselt teatrikaaslast vaja ????

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaitseliit ei ole sobiv lähemaks tutvumiseks, kui just ise sel teemal aktiivne pole. Seal valitseb semutsemise õhkkond ja lähedase tutvuse loomiseks sobimatu. Sa ei hakka seal ju näiteks küsima, kas sa oled vallaline ja kas sooviksid suhet.

Soovitaks ikkagi tutvumisportaale ja tinderit ning seal tutvuda.

Kaitseliit on vägagi sobiv koht, sest näeb ära kas mees on supinahk või mitte. Tean mitut naist kes endale sealt mehe leidnud.

Samas kui ilma igasugu militaarhuvita naine läheb Kaitseliitu, siis on see küllalt läbinähtav ja meeleheitlik. Polegi kaitseliiduhuvi, soovib meestega tutvuda.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maapiirkondades osades on naiste põud, kuuluta maakonnalehtedes. Asi ei ole häbenemistväärt, leiadki voodis tubli maamehe ja vb ei pea ka kokku kolima või piirdub tema huvi sinu vastu vaid aias aitamisega. Seda ikka jaksad.

Teiseks mine reisile, Eestis pakutakse ka neid pikamaa bussireise. Need on odavad ja kindlasti mõni mees ka peal ja kui see ei sobi, mine Looduse omnibussi reisidele Eestisse, need on eriti odavad, kestavad vaid pool päeva. Mulle just sellisel reisil aeti ligi. Seal on huvireisid seinast seina, haara seal ka ise initsiatiiv ja sebi mõni raba- või seenehuviline vaikne mees ära. Kui sul facebooki konto, lisa omale “Looduse omnibuss.”

No mis inimesed soovitavad üksikul naisterahval baari ronida purjus meeste sekka. Väga madal.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaitseliit ei ole sobiv lähemaks tutvumiseks, kui just ise sel teemal aktiivne pole. Seal valitseb semutsemise õhkkond ja lähedase tutvuse loomiseks sobimatu. Sa ei hakka seal ju näiteks küsima, kas sa oled vallaline ja kas sooviksid suhet.

Soovitaks ikkagi tutvumisportaale ja tinderit ning seal tutvuda.

Kaitseliit on vägagi sobiv koht, sest näeb ära kas mees on supinahk või mitte. Tean mitut naist kes endale sealt mehe leidnud.

Samas kui ilma igasugu militaarhuvita naine läheb Kaitseliitu, siis on see küllalt läbinähtav ja meeleheitlik. Polegi kaitseliiduhuvi, soovib meestega tutvuda.

Ja see oli parem, kui viimased 20 aastat kõik saamata eesti naised surfiklubidesse ronisid nagu see Eestis mingi aeg tagasi oli ja surfilaagritesse. Ilge oli kuulda.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

või piirdub tema huvi sinu vastu vaid aias aitamisega. Seda ikka jaksad.

Kuidas palun? Otsin mingi maamehe, et teda hakata aias aitama? Mis hea pärast, mul endalgi kodus palju tööd.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huviringide peale olen ise ka mõelnud. Ja mitte ainult meeste pärast, vaid tegelikult tahakski millestki huvituda. Aga millest? Soovitage huviringe, kus käib ka mehi.

No aga mis sind ennast huvitab? Ei saa ju soovitada lohesurfi, discgolfi või geopeitust, kui sina näiteks pole üldse aktiivne looduses käiv inimene. Need 3 hobi pole muidugi ka klassikalised huviringid, vaid pigem sellised et hakkad näiteks üksinda vaikselt tegelema, siis hakkad käima koosviibimistel, üritustel, võistlustel ja seal kohutud-tutvudki juba teistega.

Minu meelest Tinder on täiesti ok ja pole siin midagi häbeneda. Võta eesmärgiks mitte kohe suhe ja seks vaid pigem lõbus ajaviitmine kohtingutel, Tinderis suhtle avatult, ole jutukas, nii paistad silma teiste naiste seast (enamik seal mänguvid mingeid suhtle-ei suhtle mänge) ja saad kindlasti palju kutseid – lase endale välja teha, paku ise põnevaid kohti kuhu tahaksid minna ja naudi (Kindlasti ära lepi vaid lähme jalutama, lähme kohvile kutsetega)

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui teaksin, et eksmehe vallalised sõbrad seal ees poleks. Ja ma tean, et nad seal on.

Minu meelest on Tinderis mingi tasuline variant selline, kus saab settingud panna nii, et sinu kontot näevadki vaid need, keda ise laikinud oled. Aga ma täpsemalt ei tea, sest ise kasutasin Tinderit väga ammu ja vaid tasuta varianti.

Teiseks saab Tinderisse panna täiesti suvalisi pilte, keegi neid üle ei vaata. Väga paljudel on näopildi asemel pilt lillest, liblikast, mererannast vms. Muidugi sellisel juhul oleks viisakas saata küsimise peale ka oma näopilt, kui oled kellegagi jutule saanud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lase endale välja teha, paku ise põnevaid kohti kuhu tahaksid minna ja naudi (Kindlasti ära lepi vaid lähme jalutama, lähme kohvile kutsetega)

Ja kuna soovid romantikat ja ilusaid tundeid, alusta suhtlemisest, et potentsiaal esmalt välja selgitada.

Ebasobiva kaaslasega on neid põnevaid tegevusi ja kohti raske nautida, saad piinlikke kogemusi. Kohvist alustada pole seega üldse paha, see saab ruttu otsa, kui midagi on väga vastukarva.

Aga jah, eks mehed tahavad tegelikult ka toredat suveüritust, seiklust ja meeldivat kaaslast. Võta vabalt, naudi!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

või piirdub tema huvi sinu vastu vaid aias aitamisega. Seda ikka jaksad.

Kuidas palun? Otsin mingi maamehe, et teda hakata aias aitama? Mis hea pärast, mul endalgi kodus palju tööd.

Kuule vingats, tee siis edasi näppu, ei viitsi enam su vingumist kuulata iga soovituse peale. Raiskasid inimeste aega siin vaid.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, kuulake nüüd, kägu avaldab teile kuldse tõe! Miks te teete kogu aeg sama asja samamoodi nagu varem, aga loodate, et tulemus peaks olema kuidagi varasemast erinev? Käin tööl, trennis, looduses, mehi ei tule! Mine siis käi kuskil, kus sa tavaliselt ei käi!

Mina sain endale mehe nii, et läksin suveülikooli. Muidu oli ka sama elustiil, tööl kõik naised, trennis ka naised, sõbrannad, mul pole ka mingit suurt suguvõsa, et kellegi kaudu tutvuda ja välimus ja olek on ka sellised, et üldiselt tähele ei panda ja juttu tegema ei tulda.

Julgen oma kogemusest soovitada, suveülikool, kursused, koolitused jms, kuhu tulevad kokku lahtise peaga inimesed uut õppima jms. Seal on juba meeleolu selline, et kõik on suhtlusaltid ja uudishimulikud, saab hõlpsasti jutu peale. Ära ainult vali mingit umbes käsitööseepide kursust, sinna tulevad jälle ainult naised.

Ka tehtud. Käinud erinevatel üritustel, koolitustel, loengutel. Mehi on neil koolitustel ka alati olnud, aga kõik muidugi võetud või siis no üldse mitte minu maitse ja ebameeldivad.

Alati soovitatakse sellistest teemades koori, rahvatantsu. Üks siin ka kogudust. Need on ikka selline nišiteema ju. Kui paljudele päriselt meeldib rahvatants, koorilaulmine, Kaitseliit. Ja kes üldse sinna sobiks. Alati imestan nende soovituste peale. Sorry, aga koorilaul ja rahvatants üldse ei meeldi ja ei hakka ju ometi harrastama hobi, mis üldse huvi ei paku või lausa ei meeldi, lihtsalt selleks, et äkki seal tutvub mõne mehega. Kogudus veel kõige hullem. Enamus inimesi pole usklikudki.

Pmst ongi vanemas eas nii, et kui pole suurt tutvusringkonda, siis on ikka üsna kööga. Väga ebatõenäoline meest leida. Ümberringi on ainult naised ja hõivatud mehed. Ja üritustel, linna peal keegi naljalt ligi ei astu. Siis jääbki vaid õnnelik juhus. Et kuskil üritusel kuidagi tekib kontakt sümpaatse mehega või mingil koolitusel/matkal/huviringis juhtub olema see 1 sümpaatne mees. Minul sellist juhust pole veel olnud. Nii uskumatu kui see ka poleks, siis ei ole trajektoorile mitte ainsat sümpaatset meest sattunud. Ainult Tinderis siis mõni üksik.

See ei sobi, too ei sobi, midagi ei meeldi, kõik on nõme ja igav.

Paras vingats oled ja siis imestad, et meest pole – ei saagi olema kui sa oma suhtmist ei muuda.

Vingats ja KÕIK on nõme ja igav?

Päris korralikult üldistad ja minu meelest oled ise äärmiselt negatiivne.

Kui rahvatants, koorilaul ega militaarteemad huvi ei paku, siis järelikult on Kõik nõme ja MITTE MISKI ei sobi? Võiks teha kas või siin küsitluse, et kui paljud reaalselt selliste asjadega tegelevad ja neid alasid ka fännavad.

Ma enda meelest huvitun päris paljudes asjadest. Käin regulaarselt mitu korda nädalas erinevates trennides, sh jõusaalis. Pole küll näinud, et seal väga mehed kellegagi tutvuma läheks. Käin ka regulaarselt pea iga nädal erinevatel kultuuriüritustel, küll teatris, kinos, erinevatel kontsertidel, etendustel. Kõige rohkem meeldib siis looduses liikuda, käinud ka erinevatel rahvamatkadel. Olen 30ndate alguses, ühtki enda vanuses üksikut meest paraku seal kohanud pole. Sama siis erinevate koolituste, loengutega. Ja kõiki neid asju teen puhtalt sellepärast, et mind huvitavad need ja siiralt naudin neid tegevusi.

Tahad öelda, et kõik vale ja ainuke õige samm oleks astuda Kaitseliitu, kuna seal palju mehi? Sorry, aga ma tõesti pean seda valeks ja ka haledalt meeleheitlikuks minna kuskile või harrastada midagi vaid selleks, et meest leida. Kõik, mida teen, ikka sellepärast, et need asjad mulle päriselt huvi pakuvad ja meeldivad.

Tinderit mina ka välistanud pole, olen seda pikalt kasutanud. Kahjuks see siiani ka ainuke koht olnud, kus üldse vallaliste meestega tutvuda ja suhelda.

Aga see pole ka nii, et piisab vaid sellest, et mõlemad vallalised ja sarnases eas ja rohkem polegi vaja. Kui soovid leida see nn õiget, kellega tunded ja hea klapp, siis ongi väga keeruline. Siiani seda õnne pole olnud. Kohanud erinevaid toredaid inimesi, aga pole kellegagi seda õiget tunnet ega klappi olnud.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lase endale välja teha, paku ise põnevaid kohti kuhu tahaksid minna ja naudi (Kindlasti ära lepi vaid lähme jalutama, lähme kohvile kutsetega)

Ja kuna soovid romantikat ja ilusaid tundeid, alusta suhtlemisest, et potentsiaal esmalt välja selgitada.

Ebasobiva kaaslasega on neid põnevaid tegevusi ja kohti raske nautida, saad piinlikke kogemusi. Kohvist alustada pole seega üldse paha, see saab ruttu otsa, kui midagi on väga vastukarva.

Aga jah, eks mehed tahavad tegelikult ka toredat suveüritust, seiklust ja meeldivat kaaslast. Võta vabalt, naudi!

Ma ka alati imestan nende naiste soovituste üle, et ära jumala eest lepi mingisuguse kohvi või jalutamisega. Ma ise naisena olen alati olnud seda meelt, et Tinderis/üldse netis vähemalt minu jaoks on see parim variant esimeseks kohtumiseks. Ükskõik kui pikalt oled eelnevalt suhelnud ja kui tore see inimene tundub, siis tegemist on ikkagi täiesti võõra inimesega. Ja loomulikult tahan midagi hästi lihtsat ja mugavat võhivõõraga esmakohtumisel. Kui on ikka ebamugav või ebameeldiv, jutt ei jookse, siis saab selliselt kohtumiselt üsna kergelt lahkuda.

Mulle just ei meeldi, kui esimesel kohtumisel kutsutakse kuskile muuseumisse, üritustele või kinno, või veel hullem – ujuma või spaasse. Seal oledki sundolukorras ja võib-olla piinlik/ebamugav. Ka erinevad aktiivtegevused nagu nt jalgrattasõit hästi ei sobi. Esimene kohtumine peab olema ikka selline, mis on lihtne ega sea kellelegi mingeid kohustusi ja kus saab reaalselt jutustada ja tutvuda. Mis mõtet on jalgrattasõidu või kinokohtingul võhivõõra inimesega? Pole ju varianti temaga rääkidagi.

Minu meelest on naised ikka kohati liiga pretentsioonikad. Mulle tundub küll naljakas võhivõõralt Tinderi matchilt oodata, et esimesel kokkusaamisel peab olema mingi hullult planeeritud ja kallis kohting. Neid võib pidada edaspidi, kui klapp olemas ja tead juba midagi inimesest. Esimene kohtumine võõraga võiks küll olla lihtne, mugav ja baseeruma jutustamisel/tutvumisel.

Kui tegemist on päriselu tuttavaga, kellest juba nagunii ühtteist tead, siis muidugi võib ka esimesel korral minna kuskile, kus väga rääkida ei saa. Aga võhivõõra puhul oleks hea ikka esmalt mingit sotti saada inimesest.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu korraldatud matkareisid, kus koos bussis/ lõkke ääres rohkem kui üks päev järjest ühiselt aega veedetakse, võivad ka sobida. Minu vanem tuttav paar aastat tagasi leidis eluarmastuse selliselt reisilt. Siiani õnnelikult koos.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu korraldatud matkareisid, kus koos bussis/ lõkke ääres rohkem kui üks päev järjest ühiselt aega veedetakse, võivad ka sobida. Minu vanem tuttav paar aastat tagasi leidis eluarmastuse selliselt reisilt. Siiani õnnelikult koos.

Need ilmselt on jah TA vanuses inimestele hea mõte. Aga 20-30ndates naised ilmselt sedasi meest ei leia. Sellistele matkadele üldiselt noored vallalised mehed ei tule. Käivad väljas koos oma pruutidega.

Noorema naisena ongi küsimus, kust üldse leida vallalisi mehi ja kus nad liiguvad. Sest enamjaolt on kõikjal ringi liikumas vaid võetud mehed oma naistega või siis sõpradega. Vallalised mehed liiguvad ka pigem sõbra või sõprade kambaga ja pigem vist ei tule naisele liginema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need ilmselt on jah TA vanuses inimestele hea mõte. Aga 20-30ndates naised ilmselt sedasi meest ei leia. Sellistele matkadele üldiselt noored vallalised mehed ei tule. Käivad väljas koos oma pruutidega.

Noorema naisena ongi küsimus, kust üldse leida vallalisi mehi ja kus nad liiguvad. Sest enamjaolt on kõikjal ringi liikumas vaid võetud mehed oma naistega või siis sõpradega. Vallalised mehed liiguvad ka pigem sõbra või sõprade kambaga ja pigem vist ei tule naisele liginema.

Poes võib, päris tõsiselt. Ostukorvist, kehakeelest, aeglusest ja otsustusvõimetusest toidukaupade valikul näeb ära, kas on vallaline. Kui käiakse üksinda, on tõenäosus suurem, et ei lähe sõpradega õlletama.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorema naisena ongi küsimus, kust üldse leida vallalisi mehi ja kus nad liiguvad. Sest enamjaolt on kõikjal ringi liikumas vaid võetud mehed oma naistega või siis sõpradega. Vallalised mehed liiguvad ka pigem sõbra või sõprade kambaga ja pigem vist ei tule naisele liginema. Rate this item:Submit Rating00

Iinvesteeri aega ja vaimujõudu  sotsiaalselt aktiivsete naistega sõprussuhete loomisesse. Sest siis sind kutsutakse nendele grilliõhtutele, rattaretkedele, saunaõhtutele ja väljasõitudele, kuhu ka need noored mehed tulevad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderisse pildita konto tegemisel pole vähematki mõtet. Miks peaks keegi sinuga tegelema ja sinult pilti lunima hakkama, kui piltidega inimesi on seal sadade kaupa?

See Tinderi-hirm on täielik valehäbi ja sellest tuleks esimese asjana lahti saada. Nagu siin juba korduvalt seletatud on, sulle mittesobivad inimesed sulle seal kirjutada ei saa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu paned sa ise endale puid alla sellega, et hoolid sellest, mida su eelmine mees või tema sõbrad arvavad. Mis siis on, kui nad sind seal näevad? Mees saab teada, et oled eluga edasi läinud ja käid kohtingutel? See on ju hea!

Kui sa tõesti põed selle pärast, kes sind näevad, siis ka sellele on lahendus. Maksad Tinder premiumi eest ja saad ise määrata, et sinu kontot nähakse alles siis, kui ise oled kedagi paremale lükanud. Sama moodi soovitan ka Bumble appi. Ka seal saad osta premium paketi ning keegi sind ei näe enne kui oled ise teda paremale lükanud

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tüüpiline naine, tahan ja ei taha ning veel tuhat tingimust.. ole siis üksi

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderisse pildita konto tegemisel pole vähematki mõtet. Miks peaks keegi sinuga tegelema ja sinult pilti lunima hakkama, kui piltidega inimesi on seal sadade kaupa?

See Tinderi-hirm on täielik valehäbi ja sellest tuleks esimese asjana lahti saada. Nagu siin juba korduvalt seletatud on, sulle mittesobivad inimesed sulle seal kirjutada ei saa.

Tinderist kaaslase otsimine toimib ka täiesti ilma pildita endast. Leidub inimesi, kes ilma pildita kuulutusele ei reageeri, aga väga paljud ikkagi seda teevad. Kirjelduses peab olema midagi sellist, mis tähelepanu köidab.

Parem oleks muidugi üle saada kompleksidest “appi tuttavad näevad” ja “mida teised arvavad”.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderist kaaslase otsimine toimib ka täiesti ilma pildita endast. Leidub inimesi, kes ilma pildita kuulutusele ei reageeri, aga väga paljud ikkagi seda teevad. Kirjelduses peab olema midagi sellist, mis tähelepanu köidab.

Parem oleks muidugi üle saada kompleksidest “appi tuttavad näevad” ja “mida teised arvavad”.

Oma kogemuse põhjal on pildita tavaliselt need inimesed, kellel on midagi varjata. Nt otsitakse armukest ega taheta, et tuttavad näeks ning välja räägiks. Lisaks sellele raporteeritakse selliseid võõraste piltidega kontosid ning see võib viia selleni, et sind bännitakse üldse Tinderist ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju häid soovitusi on juba läbi käinud, aga inimesele, kellel on tõrjuv olek (ei, seda ei saa, sellepärast et x… ja teist ei saa, sellepärast et y… ja ma olen juba kõike proovinud, aga mitte miski ei tööta, sellepärast et z…), polegi midagi mõtet soovitada. Ta leiab tuhat põhjendust, miks sinu välja pakutud idee on kehv ja talle ei sobi. Kui inimene on endale pähe võtnud, et mitte miski ei sobi ja tema meest ei leia, sest ükski idee nagunii ei tööta, siis palun väga – ei töötagi.

Kõik algab suhtumisest. Vaata filmi “Yes man”. Mõte on sama – ole avatud, positiivne, huvitav ja meeldiv kaaslane. Siis juhtuvad sinuga asjad ja sa tõmbad inimesi ligi. Energia teeb sinu eest töö ära. Kui oled selline torssis ja negatiivne (vabanda, aga see kumab isegi läbi ekraani), siis pole lootustki meest leida, vahet pole, kas vead ennast kohale kirikusse või kasiinosse.

Hobidega tegelemise ja ringide-kursuste külastamise mõte seisneski selles, et anda idee kätte. Mitte et kindlasti mine kirikusse, just sealt leiad mehe. Sina mine ikka ainult sellisesse ringi või kogunemisele, mis sinu olemusega sobib. Kirik oli lihtsalt üks näide, nii nagu Kaitseliitki.

Soovitan alustuseks iseendaga tööd teha. Leida mõni eneseabiraamat, mis suunaks õigele teele. Avatusele, positiivsusele ja endaga rahulolule. Kui enam ei mõtle, et kõik mehed on seksinäljas närakad ja et kuskil nagunii normaalseid mehi ei leidu, siis on alles lootust kellegi sobivaga kohtuda. Kui oled vastava mõtteviisi muutuse läbi teinud, leiavad juhused sind ise üles.

See jutt puudutas seda ühte vastajat, kes kõik talle antud ideed koheselt surnuks tulistas.

Teemaalgataja võiks ka alustada kompleksidest üle saamisega. Mehe sõbrad ja nende arvamus…miks peaks laskma end sellest kõigutada? Arvaku, mida tahavad. Kui keegi näkku tuleb ütlema, siis naerad ja ütled, et käisid seal nalja tegemas. Kui ise kohe punastama hakkad ja suurest häbist minema jooksed, siis on see (põhjendamatu) irvitamine vilja kandnud. Miks irvitajatele sellist rõõmu pakkuda, ma ei mõista. Ise valid, kuidas oma elu juhid. Ma küll ei laseks enda elu mingitel kolmandatel inimestel juhtida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Njaa, ma küll ei saa aru, mis neis mõtetes valet on. Siit foorumist on läbi aegade omajagu selliseid teemasid läbi käinud ja igas neist on tõdetud, et vanemas eas ongi väga raske uut kaaslast leida. Ja see probleem algab 30+ vanuses juba.

Ma ei leia, et liiga negatiivne. Olengi avatud igasugustele tutvustele, mul on ka meessoost sõpru ja niisama fwb suhteid olnud ja osad neist leitud netist. Aga seda õiget lihtsalt pole. Nii lihtsalt on. Ei leia, et see jube negatiivne. Surnuks tulistangi selle idee et kõik meest leida soovivad naised peaksid jooksma kas koori, rahvatantsu või Kaitseliitu. Ei pea, on ka palju muid variante.

Loomulikult tekib nördimus, kui noore inimesena pole aastaid õnnestunud armastust ega suhet leida. Ja seda ole ena sellest, kui avatud oled. Olen kohtunud küllalt inimestega niisama suhtlemise eesmärgil ja ei oota kõigist suhet. Lihtsalt pole kohanud sedasi inimest, kes tundeid ärataks.

Ei näe, kuidas midagi tõrjunud oleks. Kui ei soovi rahvatantsu või Kaitseliitu minna, siis olen tõrjuv? Igaüks tegutseb ikka vastavalt oma huvidele. Samamoodi tõrjuks mõni mu ettepanekuid nt discgolfi mängida või pallimänge mängima minna. Kõigil ju erinevad huvid ja väga mage minna tegema midagi, mis huvi ei paku, lihtsalt meeleheitlikust soovist sealt meest leida.

Ei ole tõrjuv, tavaline neutraalne eestlane, aga ju siis pole nii kaunis, et igas suvalises kohas mehed ligi astuks ja tutvuda tahaks. Parimal juhul märkad, et keegi korraks vaatab, aga juttu ajama ei tule küll keegi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan, et minu meelest on ainuke asjalik soovitus siin leida endale sotsiaalselt aktiivseid sõbrannasid ja naistuttavaid. Naistel teadupärast on palju suurem sotsiaalne ring kui meestel. Ja kui on veel hästi sotsiaalne naine, siis tal ongi palju tuttavaid, sh vallalisi mehi. Nii et tasub laiendada just sotsiaalsete sõbrannade ringi. Ja käia nende korraldatud üritustel jms.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja võiks ka alustada kompleksidest üle saamisega. Mehe sõbrad ja nende arvamus…miks peaks laskma end sellest kõigutada? Arvaku, mida tahavad. Kui keegi näkku tuleb ütlema, siis naerad ja ütled, et käisid seal nalja tegemas. Kui ise kohe punastama hakkad ja suurest häbist minema jooksed, siis on see (põhjendamatu) irvitamine vilja kandnud. Miks irvitajatele sellist rõõmu pakkuda, ma ei mõista. Ise valid, kuidas oma elu juhid. Ma küll ei laseks enda elu mingitel kolmandatel inimestel juhtida.

Soovitus kompleksidest üle saada ja näkku ütlemise ees tunda häbi, piinlikkust ongi kompleksidesse kinni jäämine. Kui keegi naerab, ja veel täiskasvanud inimene, mis inimesed need on sellised ja kas tõesti on need sõbrad selle 35 aastat koos oldud mehe omad või, et mis toimub? Ning miks selliste arvamus üldse korda läheb? Sellistele tuleb vastata, et Tinderis ollakse ikka eesmärgiga või et see on isiklik asi.
Mis esimesse lõiku puutub, siis ma ei nõustu. Inimestel on kõik alati otsustatud, lihtsalt üle küsimine on omale meeldivate vastuste välja sirvimine või aja veetmine. Kes tahab meest, see tegutseb selle nimel või ei taha piisavalt või on väga madal enesehinnang, mida ma ei usu, sest madala enesehinnanguga naine polegi enam/veel seal kohas, et sellist teemat kirjutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 199 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tahaks nii väga…