Esileht Pereelu ja suhted Kui tahaks nii väga…

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 199 )

Teema: Kui tahaks nii väga…

Postitas:
Kägu

Ma ei leia, et liiga negatiivne. Olengi avatud igasugustele tutvustele, mul on ka meessoost sõpru ja niisama fwb suhteid olnud ja osad neist leitud netist. Aga seda õiget lihtsalt pole. Nii lihtsalt on. Ei leia, et see jube negatiivne. Surnuks tulistangi selle idee et kõik meest leida soovivad naised peaksid jooksma kas koori, rahvatantsu või Kaitseliitu. Ei pea, on ka palju muid variante.

Siis pole sa veel piisavalt küps, sest ÕIGET polegi. Mina ei ole kohanud veel mitte ühtegi inimest, kes sobiksid kokku nagu valatult. Koos ollakse, sest on hea, mõnus, aga on tülisid, on arusaamatusi, on vähe kirge, on vähe seda, teist ja kolmandat. Ei leia teisedki seda õiget ja sinu puhul oli õige täitsa olemas. 35 aastat abielu on juba ikka väga õige tänapäeva mõistes. Kohe väga õige.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan, et minu meelest on ainuke asjalik soovitus siin leida endale sotsiaalselt aktiivseid sõbrannasid ja naistuttavaid.

Pole teemaalgataja, aga minu meelest on uue normaalse sõbranna leidmine 30+ vanuses veel keerulisem kui mehe leidmine 😀
Lihtsalt ei teki ju igaühega seda kahepoolset klappi ka sõbrannana, eriti kui ise pole selline sädistaja-tühja jutu puhuja tüüpi üldse. Millegipärast sellistel on alati palju omasuguseid sõbrannasid ka ümber ja tõesti ilmselt liigub seltskonnas ka vallalisi mehi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kes nüüd negatiivne on. Ma olen see 30ndates vallaline “negatiivne ja ebaküps” siis.

Jah, sõbrannasid ja sõpru on ka 30+vanuses väga raske leida, nõustun. Aga ilmselt tuleb siia kohe kommentaar, kuidas olen negatiivne vingats ja asi minu suhtumises. Ometi on palju teisi minu vanuses naisi, kes on samade muredega, ei leia ei sõbrannasid ega meest. Aga ometi usun, et sõbrannat leida on lihtsam kui meest. Suvalist meest ehk tõesti lihtsam leida, aga sellist meest, kellega tõesti piisavalt klapiks, et aastaid koos olla, on raske. Ja et oleks ka mõlemapoolsed tunded ja soov pühenduda. Selle “õige” alla mõtlesingi sellist meest, kellega oleks olulistes asjades kõik ühtiv ja loomulikult ka kirg, tõmme ja igakülgne sümpaatia. Ja looumikult tunded. Kui võtta asja nii, et iga vähegi vastuvõetav ettejuhtuv vallaline mees sobib, peaasi et üksi olema ei peaks, siis ehk tõesti… Aga tahaks nagu tundeid ja et päriselt kokku sobiks, mitte et see suhe kiiresti kolinal kokku kukuks. Ja kui panna end vale inimese peale kinni, siis ei saagi seda õiget leida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see netist või klubist kuidagi otsitud suhe ikkagi laguneks mingil hetkel ära. Prooviks lihtsalt loota elu peale, elada tavalist elu ja vaadata, mis tuleb. Minule näiteks löövad mehed külge väga mitmes kohas niisamagi. Näiteks noogutatakse, naeratatakse. Kui tahaksin, oleksin kellegi juba ära sebinud.

Sellistes teemades on alati naised, kes räägivad, et igal pool mehed neid tahavad. Võib-olla on nad siis nii kenad ja meestele isiksusena ligitõmbavad. Või siis puutuvadki väga palju ja tihti meestega kokku. Aga paljudel naistel see nii lihtne pole. Ma arvan, et selleks ei pea üldse kole olema, et mehed igal pool ligi ei ujuks.

Ju see on mingit liiki naine, kes meestele meeldib ja samamoodi siis naine, kes meestele ei meeldi. Olgu kena, aga ikka tähelepanu ei pöörata. Või siis on üldse see pelgalt osade naiste soovkujutelm, et kõik mehed neid tahavad. Äkki on lihtsalt sõbralikult naeratavad. Teine kohe arvab, et teda ihaldatakse.

Mina olen selline, et kui ennast ülesse löön ja klubisse lähen siis pole mitte kunagi meeste tähelepanust puudust, tehakse jooke välja ja küsitakse nr, tahetakse edasi suhelda jne…Aga ma arvan, et see on tingitud sellest, et kaine peaga olen ma väga tagasihoidlik… Kuid juues muutun väga enesekindlaks, suhtlen kõigiga vabalt, vaatan silma, naeratan, tantsin kelmikalt. Nii ja kui ma nüüd kaine peaga klubisse läheks, siis istuks kuskilt vaikselt, tantsida ei julgeks jne- olen kindel, et mul sellist lööki ei oleks. Ehk ma arvan, et enesekindel, lõbus, sõbralik naine meelitab mehi ligi. Kahju, et selline ainult alkoholi tarbides olen.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kes nüüd negatiivne on. Ma olen see 30ndates vallaline “negatiivne ja ebaküps” siis.

Jah, sõbrannasid ja sõpru on ka 30+vanuses väga raske leida, nõustun. Aga ilmselt tuleb siia kohe kommentaar, kuidas olen negatiivne vingats ja asi minu suhtumises. Ometi on palju teisi minu vanuses naisi, kes on samade muredega, ei leia ei sõbrannasid ega meest. Aga ometi usun, et sõbrannat leida on lihtsam kui meest. Suvalist meest ehk tõesti lihtsam leida, aga sellist meest, kellega tõesti piisavalt klapiks, et aastaid koos olla, on raske. Ja et oleks ka mõlemapoolsed tunded ja soov pühenduda. Selle “õige” alla mõtlesingi sellist meest, kellega oleks olulistes asjades kõik ühtiv ja loomulikult ka kirg, tõmme ja igakülgne sümpaatia. Ja looumikult tunded. Kui võtta asja nii, et iga vähegi vastuvõetav ettejuhtuv vallaline mees sobib, peaasi et üksi olema ei peaks, siis ehk tõesti… Aga tahaks nagu tundeid ja et päriselt kokku sobiks, mitte et see suhe kiiresti kolinal kokku kukuks. Ja kui panna end vale inimese peale kinni, siis ei saagi seda õiget leida.

Ei arva, et oled vingats ja pole ka midagi selle kohta öelnud, aga mingil hetkel on vaja lihtsalt leppida, et ongi nii, et ei leitagi armastust ja ei saadagi lapsi, ei abielluta jne. Suhete hoidmine on töö, ükskõik, missuguste suhete hoidmine. Suhete hoidmine on ka juhus, ehk sinu iseloom, juhus, kuhu satud lasteaeda, kooli, elama jne, sinu iseloom, emotsionaalsus, kogemustest õppimine või kogemustele alla vandumine. Ma ei usu kohe üldse, et kõik naised on leplikud. Mõned kindlalt on, võtavad mehe ja on rahul, mõned võtavad ja ei ole rahul, aga on neid, kes siiralt tahavadki seda vigadega meest ja võtavad mehe. Ehk sina võib-olla polegi mõeldud armastuse leidmiseks, see on saatus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitan jõusaali, aga nii, et käid koguaeg samal ajal trennis. Ma ise käin aastaid jõusaalis ja sealt on ikka inimesed endale partneri leidnud(ka keskealised). Aga loomulikult see tähendab seda, et sa ise ka naudid trennist käimist.
Lisaks trenn annab palju enesekindlust, mis on vastas poolele väga ligistõmbav.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain esialgsest teemaalgatusest aru, et sa otsidki sellist “kerget suvesuhet” – no et mitte päris ainult klubijärgset poolsvipsis seksi, vaid ikka natuke liblikaid ja käehoidmist enne ja pärast ka, lihtsalt mitte päris püsisuhet. Sina aga tahadleida endale kaaslast kogu eluks. Mu meelest nii loomulik soov ja loogiline, et siis ongi latt oluliselt kõrgemal ka. Aga mu meelest mingit muud imeviisi sul seda meest leida ei ole, kui et pead alustama ikkagi lihtsalt suvalistest suhetest, mis esialgu võib-olla ei näi igavikulisest aspektist perspektiivikad, kuid on lihtsalt tore koos olla, ja siis mõnest sellisest tutvusest võib arenea sügavam sõprus, armumine, kooselu ja lapsed ja labrador. Ehk et lihtsalt anna võimalus ka neile meestele, kes päris ideaalsed ei tundugi. Vahet tekib särts natuke hiljem ja vahel päris tasahilju. (Muidugi, kui mehes midagi lausa vastu hakkab, siis pole mõtet hambd ristis kannatada.)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

55+ mehed ei otsi eluilmas enam mingit suhet. Need keda see huvitav on naine juba olemas. Milleks mehele naine kes ei ole millegagi rahul, kohe kukub tänitama, halvustama, mehe elu korrigeerima, elad ikka valesti, seda teed valesti jne. Selles eas on isegi jalgpalli vaatamien huvitavam kui prouat restorani või teatrisse vedada, et mitte jorss olla.

Milleks üldistada. Mina leidsin 5 a tagasi mehe, kes oli tol hetkel 57, praegu on ta 62. Oleme koos siiamaani, mina 8 a noorem. Mees on truu, armastav, normaalse (eakohasest ehk parema?) potentsiga, puhas, töökas, kindlustatud. Aga näed, naine, krt, suri 7a tagasi ära. Mis me nüüd siis selle sinu hüüdlausega teeme? See mees oli üksik, tahtis kaaslast, tundeid ja seksi, me leidsime teinetest ja oleme õnnelikud. Ja ta ei vaja sokkide pesijat ega supikeetjat, sest tal on endal käed otsas ja pesumasin vannitoas. Ta vajas just nimelt naist – kaaslast ellu, teist inimest kõrvale. Jah, sa vastad nüüd, et ‘erandeid leidub’ aga sel juhul ära kasuta kategoorilist väljendit ‘ei otsi eluilmas enam’ vms. Elu on mitmetahulisem kui sulle tundub.

PS Ei ole kunagi tinderdanud ega tema ka mitte. Tutvusime teisiti.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma enda meelest huvitun päris paljudes asjadest. Käin regulaarselt mitu korda nädalas erinevates trennides, sh jõusaalis. Pole küll näinud, et seal väga mehed kellegagi tutvuma läheks. Käin ka regulaarselt pea iga nädal erinevatel kultuuriüritustel, küll teatris, kinos, erinevatel kontsertidel, etendustel. Kõige rohkem meeldib siis looduses liikuda, käinud ka erinevatel rahvamatkadel. Olen 30ndate alguses, ühtki enda vanuses üksikut meest paraku seal kohanud pole. Sama siis erinevate koolituste, loengutega.

See on väga kummaline. Noor naine, kes on nii aktiivne ja pidevalt kodust väljas tegutseb, halab, et ta ei leia meest. No ma ei tea. Vaata siis peeglisse (keha, nägu??) või midagi? Vaata endale peeglis sügavalt silma? Lindista oma juttu ja kuula? Midagi peab ikka väga valesti olema. Äkki näed täitsa normaalne välja, aga su pilgus ega kõnes pole sädet?

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma enda meelest huvitun päris paljudes asjadest. Käin regulaarselt mitu korda nädalas erinevates trennides, sh jõusaalis. Pole küll näinud, et seal väga mehed kellegagi tutvuma läheks. Käin ka regulaarselt pea iga nädal erinevatel kultuuriüritustel, küll teatris, kinos, erinevatel kontsertidel, etendustel. Kõige rohkem meeldib siis looduses liikuda, käinud ka erinevatel rahvamatkadel. Olen 30ndate alguses, ühtki enda vanuses üksikut meest paraku seal kohanud pole. Sama siis erinevate koolituste, loengutega.

See on väga kummaline. Noor naine, kes on nii aktiivne ja pidevalt kodust väljas tegutseb, halab, et ta ei leia meest. No ma ei tea. Vaata siis peeglisse (keha, nägu??) või midagi? Vaata endale peeglis sügavalt silma? Lindista oma juttu ja kuula? Midagi peab ikka väga valesti olema. Äkki näed täitsa normaalne välja, aga su pilgus ega kõnes pole sädet?

Eks igatpidi häda. Lihtsalt kirjeldasin, mida teen. Kuna see ju selge, et sel tavalisel töö-kodu-trenn rutiinil polegi ju võimalik ühegi inimesega tutvuda. Aga kogemus on näidanud, et ka siis, kui rutiini muudad ja üritad võimalikult palju inimeste seas käia, ei pruugi midagi muutuda.

Täiesti normaalkaalus olen ja need mehed, kellega kokku puutunud lähemalt on öelnud, et olen kena. Enda meelest keskmine. Aga arvan, et ju siis ei vasta keskmise mehe standardile ilusast ja naiselikust naisest. Igatahes mingeid lähenemiskatseid pole küll kuskil tehtud v.a purjus mehed kuskil baaris.

Ma ei tea, minu meelest on enamus inimesi suhetes ja enamus leiab endale kaaslased. Eks vahel mõtlen ise ka, et minus peab midagi väga valesti olema. Ju siis olen jah nii kohutavalt säratu oma kõnes ja pilgus. Samas pole märganud, et kõik teised suhtes naised väga säravad oleks võrreldes minuga.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsid liialt põhjendusi ja raiskad aega lihtsalt. Kes otsib, see leiab. Kel soov, sel jalad.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

või piirdub tema huvi sinu vastu vaid aias aitamisega. Seda ikka jaksad.

Kuidas palun? Otsin mingi maamehe, et teda hakata aias aitama? Mis hea pärast, mul endalgi kodus palju tööd.

Kuule vingats, tee siis edasi näppu, ei viitsi enam su vingumist kuulata iga soovituse peale. Raiskasid inimeste aega siin vaid.

Ma olen TA ja kommenteerin täna siin esimest korda. See ei ole minu kommentaar, mida tsiteerid. Kahju kohe, et enam ei ole näha, kes on kommenteerija.

Palun lõpeta nüüd minu vingatsiks sõimamine. Ma ei ole vingats ja ma ei ole pirtsakas. Kui mu teema sinu aega raiskab, siis ära loe seda!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu korraldatud matkareisid, kus koos bussis/ lõkke ääres rohkem kui üks päev järjest ühiselt aega veedetakse, võivad ka sobida. Minu vanem tuttav paar aastat tagasi leidis eluarmastuse selliselt reisilt. Siiani õnnelikult koos.

TA olen (pean vist nüüd iga oma kommentaari juurde selle kirjutama), et mind asjata vingatsiks ei sõimataks.

Vot mingist sellisest tutvumisest unistangi. Täpselt minu teema.

Keegi pakkus siin välja ka korraldatud bussireise ja Omnibussi üritusi. Viimastel olen väga palju käinud. Toredad üritused, kuid üksikuid mehi pole kohanud. Bussireisidel (lähivälismaal) olen ka käinud, kuid seal oli kogu seltskond vanemad paarid või vanaemad oma lapselastega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tüüpiline naine, tahan ja ei taha ning veel tuhat tingimust.. ole siis üksi

Mida sa täpselt silmas pead? Kus ma olen “tahan ja ei taha ning veel tingimust” siin kirjutanud? Ainus, mida ütlesin, et pelgan Tinderit. Millegi muu kohta ei ole ma siin kindlasti mitte ühtegi tingimust esitanud.

TA olen.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju häid soovitusi on juba läbi käinud, aga inimesele, kellel on tõrjuv olek (ei, seda ei saa, sellepärast et x… ja teist ei saa, sellepärast et y… ja ma olen juba kõike proovinud, aga mitte miski ei tööta, sellepärast et z…), polegi midagi mõtet soovitada. Ta leiab tuhat põhjendust, miks sinu välja pakutud idee on kehv ja talle ei sobi. Kui inimene on endale pähe võtnud, et mitte miski ei sobi ja tema meest ei leia, sest ükski idee nagunii ei tööta, siis palun väga – ei töötagi.

Kas sa oskad mõne kommentaari või selle koha välja tuua, kus ma olen niimoodi suhtunud?

TA olen.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

või piirdub tema huvi sinu vastu vaid aias aitamisega. Seda ikka jaksad.

Kuidas palun? Otsin mingi maamehe, et teda hakata aias aitama? Mis hea pärast, mul endalgi kodus palju tööd.

Kuule vingats, tee siis edasi näppu, ei viitsi enam su vingumist kuulata iga soovituse peale. Raiskasid inimeste aega siin vaid.

Ma olen TA ja kommenteerin täna siin esimest korda. See ei ole minu kommentaar, mida tsiteerid. Kahju kohe, et enam ei ole näha, kes on kommenteerija.

Palun lõpeta nüüd minu vingatsiks sõimamine. Ma ei ole vingats ja ma ei ole pirtsakas. Kui mu teema sinu aega raiskab, siis ära loe seda!

No siis ära võta isiklikult, kui see sinu kommentaar polnud, millele vastati. Kummaline, et keegi niimoodi su rolli kaasa elas ju teid vaeseid vallalisi on siis mitu siin teemas juba.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasugu korraldatud matkareisid, kus koos bussis/ lõkke ääres rohkem kui üks päev järjest ühiselt aega veedetakse, võivad ka sobida. Minu vanem tuttav paar aastat tagasi leidis eluarmastuse selliselt reisilt. Siiani õnnelikult koos.

TA olen (pean vist nüüd iga oma kommentaari juurde selle kirjutama), et mind asjata vingatsiks ei sõimataks.

Vot mingist sellisest tutvumisest unistangi. Täpselt minu teema.

Keegi pakkus siin välja ka korraldatud bussireise ja Omnibussi üritusi. Viimastel olen väga palju käinud. Toredad üritused, kuid üksikuid mehi pole kohanud. Bussireisidel (lähivälismaal) olen ka käinud, kuid seal oli kogu seltskond vanemad paarid või vanaemad oma lapselastega.

Ausalt, sa tõesti arvad, et üksikud mehed käivad matkabussis endale suhet otsimas? Miks te tõesti mõtlete nii oma mugavuse väravasse ja üldse ei mõtle mida mehed tahavad või otsivad? Miks te ei taha arusaada sellest, et mehed hoiavad nii kaugele naistest kes otsivad suhet? Mehed ei taha suhet kui kohustust ja te surute just peale seda suhte kohustust. Enne tuleks leida nagu sõber ja vähemalt võiks voodis olla klapp, aga teie moodi… mütake seal rabas edasi ja tinderdage.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju häid soovitusi on juba läbi käinud, aga inimesele, kellel on tõrjuv olek (ei, seda ei saa, sellepärast et x… ja teist ei saa, sellepärast et y… ja ma olen juba kõike proovinud, aga mitte miski ei tööta, sellepärast et z…), polegi midagi mõtet soovitada. Ta leiab tuhat põhjendust, miks sinu välja pakutud idee on kehv ja talle ei sobi. Kui inimene on endale pähe võtnud, et mitte miski ei sobi ja tema meest ei leia, sest ükski idee nagunii ei tööta, siis palun väga – ei töötagi.

Kas sa oskad mõne kommentaari või selle koha välja tuua, kus ma olen niimoodi suhtunud?

TA olen.

Võib-olla süvened kommentaari, enne kui vastad? Sama kommentaari seest täpsustus:

See jutt puudutas seda ühte vastajat, kes kõik talle antud ideed koheselt surnuks tulistas.

Teemaalgataja võiks ka alustada kompleksidest üle saamisega.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina soovitan jõusaali, aga nii, et käid koguaeg samal ajal trennis. Ma ise käin aastaid jõusaalis ja sealt on ikka inimesed endale partneri leidnud(ka keskealised). Aga loomulikult see tähendab seda, et sa ise ka naudid trennist käimist.

Lisaks trenn annab palju enesekindlust, mis on vastas poolele väga ligistõmbav.

Mina soovitan ka jõusaali – seal on palju vallalisi toredaid mehi. Aga eeldusel, et sa käis koguaeg ühel ajal ja, et sa ikka keskendud endale, mitte konkreetselt ei landi. Lantijad ei saa sealt midagi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitaks mõnd huviringi, kus on ka mehed või siis ööklubi.

Huviringide peale olen ise ka mõelnud. Ja mitte ainult meeste pärast, vaid tegelikult tahakski millestki huvituda. Aga millest? Soovitage huviringe, kus käib ka mehi.

Erinevad sportmängud, kus on ka segavõistkonnad – ala võrkpall, tennis jne. Pinks.

Lisaks ka rahvatants näiteks, segakoor etc.

Rahvatantsus on täielik meestepõud, eriti TA vanusegrupis. Sealt leiaks mehe ehk 25 a neiu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitaks mõnd huviringi, kus on ka mehed või siis ööklubi.

Huviringide peale olen ise ka mõelnud. Ja mitte ainult meeste pärast, vaid tegelikult tahakski millestki huvituda. Aga millest? Soovitage huviringe, kus käib ka mehi.

Erinevad sportmängud, kus on ka segavõistkonnad – ala võrkpall, tennis jne. Pinks.

Lisaks ka rahvatants näiteks, segakoor etc.

Rahvatantsus on täielik meestepõud, eriti TA vanusegrupis. Sealt leiaks mehe ehk 25 a neiu.

On ju olemas keskealiste vms rahvatantsu segarühmad. Seal 25a ikka ei tantsi. Segarühm tähendab ju mehi ning naisi ja igale rühmas olevale naisele peab ju jätkuma meespaariline.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bussireisidel (lähivälismaal) olen ka käinud, kuid seal oli kogu seltskond vanemad paarid või vanaemad oma lapselastega.

Minu tuttav leidis naise ( ise on mees) bussireisilt, mis viis seltskonna mägedesse matkama, ööbiti telgis. Mehi on rohkem sellistes veidi rohkem füüsilist liikumist nõudvatel reisidel.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitaks mõnd huviringi, kus on ka mehed või siis ööklubi.

Huviringide peale olen ise ka mõelnud. Ja mitte ainult meeste pärast, vaid tegelikult tahakski millestki huvituda. Aga millest? Soovitage huviringe, kus käib ka mehi.

Erinevad sportmängud, kus on ka segavõistkonnad – ala võrkpall, tennis jne. Pinks.

Lisaks ka rahvatants näiteks, segakoor etc.

Rahvatantsus on täielik meestepõud, eriti TA vanusegrupis. Sealt leiaks mehe ehk 25 a neiu.

On ju olemas keskealiste vms rahvatantsu segarühmad. Seal 25a ikka ei tantsi. Segarühm tähendab ju mehi ning naisi ja igale rühmas olevale naisele peab ju jätkuma meespaariline.

Aga ei jätku ju. Või siis moodustatakse see rühm neist, kes koos partneriga tulevad.
Keskealistele üksikutele prouadele on naisrühmad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma kogemuse põhjal on pildita tavaliselt need inimesed, kellel on midagi varjata. Nt otsitakse armukest ega taheta, et tuttavad näeks ning välja räägiks.

Mina tean näiteks ülikooli töötajaid, kes on seal pildita, sest seda ei peeta doktorikraadiga inimeste seltskonnas just kõige intelligentsemaks keskkonnaks, kus oma aega veeta ja häbenetakse, et keegi tuttav saab teada. Samas kedagi enda ellu leida soovitakse ikka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne tuleks leida nagu sõber ja vähemalt võiks voodis olla klapp, aga teie moodi… mütake seal rabas edasi ja tinderdage.

Nii imelik mõtteviis! Minu jaoks on sinu mõtteviis täiesti tagurpidi.

Enne peaks ikka muus mõttes klapp olema. Ja alles siis kontrolliks, kas klapp on ka voodis. Ilmaski ei kujutaks ette, et enne seksin ja vaatan, kas voodis meeldib ja siis uurin, kas inimene ka muus mõttes meeldib.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne peaks ikka muus mõttes klapp olema. Ja alles siis kontrolliks, kas klapp on ka voodis. Ilmaski ei kujutaks ette, et enne seksin ja vaatan, kas voodis meeldib ja siis uurin, kas inimene ka muus mõttes meeldib.

Ei tasu teda tõsiselt võtta. See on üks kibestunud meesterahvas, kes naist ei leia. Sellepärast ei leiagi, et tema suhtumine naistesse on lihtsalt niivõrd nõme.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne tuleks leida nagu sõber ja vähemalt võiks voodis olla klapp, aga teie moodi… mütake seal rabas edasi ja tinderdage.

Nii imelik mõtteviis! Minu jaoks on sinu mõtteviis täiesti tagurpidi.

Enne peaks ikka muus mõttes klapp olema. Ja alles siis kontrolliks, kas klapp on ka voodis. Ilmaski ei kujutaks ette, et enne seksin ja vaatan, kas voodis meeldib ja siis uurin, kas inimene ka muus mõttes meeldib.

Seepärast oledki üksi ja tulistad siin täiesti lampi tutvumisviise mis ei tööta. Kuidas siis ikkagi olla suhtes teisega kui voodis ei klapi? Miks sa seda seksi nii kõvasti kardad?
Uurida võid kõike, aga kas keegi meeldib või ei meeldi, selle paneb inimese alateadvus paika paari minutiga ja seda enam mitte kunagi ei muuda. Või samas, eks siin otsitaksegi rohkem mingit platoonilist suhet.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne tuleks leida nagu sõber ja vähemalt võiks voodis olla klapp, aga teie moodi… mütake seal rabas edasi ja tinderdage.

Nii imelik mõtteviis! Minu jaoks on sinu mõtteviis täiesti tagurpidi.

Enne peaks ikka muus mõttes klapp olema. Ja alles siis kontrolliks, kas klapp on ka voodis. Ilmaski ei kujutaks ette, et enne seksin ja vaatan, kas voodis meeldib ja siis uurin, kas inimene ka muus mõttes meeldib.

Seepärast oledki üksi ja tulistad siin täiesti lampi tutvumisviise mis ei tööta. Kuidas siis ikkagi olla suhtes teisega kui voodis ei klapi? Miks sa seda seksi nii kõvasti kardad?

Uurida võid kõike, aga kas keegi meeldib või ei meeldi, selle paneb inimese alateadvus paika paari minutiga ja seda enam mitte kunagi ei muuda. Või samas, eks siin otsitaksegi rohkem mingit platoonilist suhet.

Mul on üks tuttav naine, kes otsib juba aastaid endale meest ja tal on samasugune vaade nagu sul – kõigepealt voodisse ja siis vaatab edasi. Paraku see asi tal ei toimi, sest ta võtab mehelt jahtimis võimaluse ja annab ennast lihtsalt niisama kätte.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa seda seksi nii kõvasti kardad?

Kes on seksi kartnud? Jutt on sellest, e ei ole mingit mõtet iga trolliga voodisse hüpata, keda sa ei tunne ja kes sulle üldse ei meeldigi. Selline seks ei paku mitte midagi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine ikka ennast ei austa ja kõgil meestel kaelas ripub on tal ikka see h….e häda juures see samasugune häda nagu alkoholism

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 199 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tahaks nii väga…