Esileht Pereelu ja suhted Kui tahaks nii väga…

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 199 )

Teema: Kui tahaks nii väga…

Postitas:
Kägu

Kui naine ikka ennast ei austa ja kõgil meestel kaelas ripub on tal ikka see h….e häda juures see samasugune häda nagu alkoholism

Naised saavad ikka mööda päid ja jalgu. Küll üks iriseb, et kohe esimesel õhtul voodisse ei hüppa, teine sõimab litsiks, kui naine seksi vastu huvi tunneb. Imelikud vanamehed siin koos.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa seda seksi nii kõvasti kardad?

Kes on seksi kartnud? Jutt on sellest, e ei ole mingit mõtet iga trolliga voodisse hüpata, keda sa ei tunne ja kes sulle üldse ei meeldigi. Selline seks ei paku mitte midagi.

Miks sa nii mürki täis oled?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine ikka ennast ei austa ja kõgil meestel kaelas ripub on tal ikka see h….e häda juures see samasugune häda nagu alkoholism

Naised saavad ikka mööda päid ja jalgu. Küll üks iriseb, et kohe esimesel õhtul voodisse ei hüppa, teine sõimab litsiks, kui naine seksi vastu huvi tunneb. Imelikud vanamehed siin koos.

Sa ise ju irisedki ja kui kõik siin vanamehed on, kes sa siis ise oled? Ka jorsist vanamees? Jutt on küll poetaguse oma.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas siis ikkagi olla suhtes teisega kui voodis ei klapi? Miks sa seda seksi nii kõvasti kardad?

Ah, sinusugune otsibki ainult seksi ju, mitte suhet (“=kohustusi), pole ime, et sa seda “enne voodisse, siis vaatame, kas inimene üldse meeldib” nii promod. Mõni inimene otsib inimlikku lähedust ja püsivat kontakti, lähedussuhet teise inimesega, isegi ilma eriliste “kohustusteta”, lihtsalt püsisuhet ja monogaanset normaalset suhet. Ülal pidada jaksab ta ennast ise, lapsedki arvatavasti suured ja oma elu peal. Aga mõnikord on vaja kedagi, kellega koos elu nautida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga ettejuhtuva mehega voodissehüppamine nüüd küll ei aita mingit head meest leida. HEA mees just hindab sellist naist, kes natuke ka oma väärtust teab ja kellel on mehele mingid standardid seatud, mitte et “olen kõigega nõus!”. Sellised seksinurujad mehed on kindlad lati alt läbi jooksjad ja mitte mingi suhtematerjal, kellega üldse tegemist teha tasuks (v.a juhul kui ka naisel lihtsalt sügeleb ja ostibki üheööseksi).

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas siis ikkagi olla suhtes teisega kui voodis ei klapi? Miks sa seda seksi nii kõvasti kardad?

Ah, sinusugune otsibki ainult seksi ju, mitte suhet (“=kohustusi), pole ime, et sa seda “enne voodisse, siis vaatame, kas inimene üldse meeldib” nii promod. Mõni inimene otsib inimlikku lähedust ja püsivat kontakti, lähedussuhet teise inimesega, isegi ilma eriliste “kohustusteta”, lihtsalt püsisuhet ja monogaanset normaalset suhet. Ülal pidada jaksab ta ennast ise, lapsedki arvatavasti suured ja oma elu peal. Aga mõnikord on vaja kedagi, kellega koos elu nautida.

Analüüsime siis mida naine tahab mehelt?

1. Majanduslikku tuge
2. Meest näitamaks teistele naistele – minul on ka mees, eriti eksmehele
3. Mees peab olema naisele kaaslane naise käikudes teatrisse, viima reisile loomulikult jne
4. Mees peab ära parandama naise katkised asjad kodus, nö meest tegema
5. Mees peab olema hea kuulaja, viisakas jne

Mida pakub naine mehele ehk mida saab mees naiselt?

1: Mitte kui midagi vist? Ma ei ole kunagi siit ühestiki mehe leidmise teemast välja lugenud mida pakub naine mehele. Tähendab ei pakugi midagi. Või siis mingit katkist inimest kes on olnud vägivaldses suhtes, kes ise on vaimselt väga vägivaldne, irisev, näägutav, rahulolematu, utsitaja, ässitaja, manipuleeriv jne.

Mees küsib endalt kohe, miks mitte vaba olla?

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas siis ikkagi olla suhtes teisega kui voodis ei klapi? Miks sa seda seksi nii kõvasti kardad?

Ah, sinusugune otsibki ainult seksi ju, mitte suhet (“=kohustusi), pole ime, et sa seda “enne voodisse, siis vaatame, kas inimene üldse meeldib” nii promod. Mõni inimene otsib inimlikku lähedust ja püsivat kontakti, lähedussuhet teise inimesega, isegi ilma eriliste “kohustusteta”, lihtsalt püsisuhet ja monogaanset normaalset suhet. Ülal pidada jaksab ta ennast ise, lapsedki arvatavasti suured ja oma elu peal. Aga mõnikord on vaja kedagi, kellega koos elu nautida.

Mehed ikka otsivad seksi, kui sina kui naine seda ei paku, siis pole sind vaja. Seks ongi hea lakkmuskpaber. Pole ju mõtet lampi soovitada kus nende meestega peaks tutvuma, kui mees parem ujuks vaikselt mujale eks. Sa ikka jutustad mingitest HEADEST meestest kes siis tuleb ja remondib seda õnnetut naist, kes ülbusest ajab vahumulle välja. Jorsid ja trossid jne.

Külmavärina tulevad ihule…

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed ikka otsivad seksi, kui sina kui naine seda ei paku, siis pole sind vaja. Seks ongi hea lakkmuskpaber. Pole ju mõtet lampi soovitada kus nende meestega peaks tutvuma, kui mees parem ujuks vaikselt mujale eks. Sa ikka jutustad mingitest HEADEST meestest kes siis tuleb ja remondib seda õnnetut naist, kes ülbusest ajab vahumulle välja. Jorsid ja trossid jne. Külmavärina tulevad ihule…

Ma tõsiselt imestaks, kui sa elus üldse oled seksi kunagi saanud. Ei kujuta ette, mis naine sellisega üle viie minuti suhtleks. Eks seksipuudusest olegi see sinu incel hoiak ja kibestumus välja kujunenud. Raiu endale kolusse, et seks pole mingi inimõigus ja naistel on täielik õigus valida ja igasugu rõvedikega mitte voodisse minna.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lakkmuskpaber

See sõna on “lakmuspaber”. Ei ole vaja kasutada sõnu, mida ei oska.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees küsib endalt kohe, miks mitte vaba olla?

Sind ei tahagi ju keegi, seega ole rahus vaba edasi. Mis need naised sulle üldse ette jäävad, ole rahus omaette. Aga millegipärast kisub ikka igas teemas naiste suunas sõna võtma. Ikka mingi “viinamarjad on hapud” teema painab sinusuguseid.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Analüüsime siis mida naine tahab mehelt?

1. Majanduslikku tuge

2. Meest näitamaks teistele naistele – minul on ka mees, eriti eksmehele

3. Mees peab olema naisele kaaslane naise käikudes teatrisse, viima reisile loomulikult jne

4. Mees peab ära parandama naise katkised asjad kodus, nö meest tegema

5. Mees peab olema hea kuulaja, viisakas jne

Mida pakub naine mehele ehk mida saab mees naiselt?

1: Mitte kui midagi vist? Ma ei ole kunagi siit ühestiki mehe leidmise teemast välja lugenud mida pakub naine mehele. Tähendab ei pakugi midagi. Või siis mingit katkist inimest kes on olnud vägivaldses suhtes, kes ise on vaimselt väga vägivaldne, irisev, näägutav, rahulolematu, utsitaja, ässitaja, manipuleeriv jne.

Mees küsib endalt kohe, miks mitte vaba olla?

Miks sa suhtled selliste naistega, kes eksist üle pole saanud ning rahaliselt endaga hakkama ei saa? See on ju sinu valik. Kui sa ise pole enesekindel ega oska piire seada, siis kukud ka selliste inimeste otsa ja pärast kurdad perekoolis.

Aga mida mees naiselt saab? Emotsionaalset tuge. Paljud mehed ei tunne end oma sõpradega nii vabalt, et neile tunnistada, et nad on nt läbipõlenud või muretsevad vananevate vanemate tervise pärast. Sõbrannade pealt näen, et nt mehe põetamist vajav ema/isa võetakse enda juurde elama ning naine aitab tema eest hoolt kanda.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Analüüsime siis mida naine tahab mehelt?

1. Majanduslikku tuge

2. Meest näitamaks teistele naistele – minul on ka mees, eriti eksmehele

3. Mees peab olema naisele kaaslane naise käikudes teatrisse, viima reisile loomulikult jne

4. Mees peab ära parandama naise katkised asjad kodus, nö meest tegema

5. Mees peab olema hea kuulaja, viisakas jne

Oota, ja sinu arust naine mehele ei paku emotsionaalset ja füüsilist lähedust/tuge, seltskonda, ei aita olmeküsimustes, ei saada teda üritustel ja ei ela ta edusammudele kaasa, ei lohuta, kui keerulised ajad on? Naine lihtsalt seisab kodus, käed puusas, ja nõuab?

Mis inimeste keskel sa, vaene hing, küll ometi kasvanud oled, et nii negatiivsed kuvandid endast ja teistest loonud oled. Maailm on palju värvilisem kui mingid stereotüübid matsidest meestest ja fuuriatest naistest. Tegelikult on toredaid ja mõtlemisvõimelisi inimesi ka olemas, peab lihtsalt julgema veidi oma raamist välja vaadata. Aga muidugi kui eeldada, et kõik tahavad vaid halba, siis sellele kinnituse leidmiseks ei pea üldse palju vaeva nägema.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Analüüsime siis mida naine tahab mehelt?

1. Majanduslikku tuge

2. Meest näitamaks teistele naistele – minul on ka mees, eriti eksmehele

3. Mees peab olema naisele kaaslane naise käikudes teatrisse, viima reisile loomulikult jne

4. Mees peab ära parandama naise katkised asjad kodus, nö meest tegema

5. Mees peab olema hea kuulaja, viisakas jne

Mida pakub naine mehele ehk mida saab mees naiselt?

1: Mitte kui midagi vist? Ma ei ole kunagi siit ühestiki mehe leidmise teemast välja lugenud mida pakub naine mehele. Tähendab ei pakugi midagi. Või siis mingit katkist inimest kes on olnud vägivaldses suhtes, kes ise on vaimselt väga vägivaldne, irisev, näägutav, rahulolematu, utsitaja, ässitaja, manipuleeriv jne.

Mees küsib endalt kohe, miks mitte vaba olla?

Kas sa seda nimetad “analüüsiks”? Ok…
“Analüüsime” siis muudkui edasi.

Naine pakub mehele: seltsi, seksi, armastust, toetust. Perekonda. Sama soovib mehelt. Ei tundu ebavõrdne ju.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes ise on vaimselt väga vägivaldne, irisev, näägutav, rahulolematu, utsitaja, ässitaja, manipuleeriv jne.

Noh, sind tahavad jah ainult sellised naised. Või isegi nemad ei taha, et nii jube kibestunud oled?

Normaalsete, õnnelike, teisega arvetsavate, austavate, probleemilahendusoskustega ja suhteküpsete inimeste mõttemaailm jääb sulle nagunii kättesaamatuks, ürita palju sa üritad, sinu osa on ebaõnnestujad.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis inimeste keskel sa, vaene hing, küll ometi kasvanud oled, et nii negatiivsed kuvandid endast ja teistest loonud oled.

Tal ema viskas ta põrandale, kui ta beebi oli. Ja pärast seda andis lastekodusse. Pärast seda ongi tal selline ülivihkamine kogu naissoo vastu.

Ju ta oma ema oli ka see l…s, kes pettis mehelt laps välja. Ja hiljem hakkas tema isalt raha välja petma.

Miks muidu Revolvril sellised assotsiatsioonid teemast teemasse?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tal ema viskas ta põrandale, kui ta beebi oli. Ja pärast seda andis lastekodusse. Pärast seda ongi tal selline ülivihkamine kogu naissoo vastu.

Ma ei usu, et põrandale kukutamine ei lõppe surma ja/või püsiva ajukahjustusega, kus kommenteerimine ei ole võimalik. Ja ma tean lastekodust paljusid inimesi, kes on 10x töökamad kui mina iial olen. Nii et lihtsalt on tal naistega halvad kokkupuuted ja perekoolis võtavad sõna enamasti naised, eks see ka mõjutab, sest naised anonüümselt ja naised näo ees on hoopis teine teema.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mina panin talle miinuse ainsana, vau.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et põrandale kukutamine ei lõppe surma ja/või püsiva ajukahjustusega, kus kommenteerimine ei ole võimalik.

Eeee. sel mehel ongi ju ajukahjustus. Sa oled uus perekoolis?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eeee. sel mehel ongi ju ajukahjustus. Sa oled uus perekoolis?

See hull on jah täna jälle aktiviseerinud. Igas vähegi seksiga seostatavas teemas ajab taas oma tavapärast iba.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eeee. sel mehel ongi ju ajukahjustus. Sa oled uus perekoolis?

Kust ma seda vaadata saan, et on? Ma olen kuulnud elatisvõlglasest ja sariisast, aga ma ei ole kuulnud, et tal lisaks oleks neuroloogiline häire?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskord ma palusin ka Riigi teataja kohtulahendeid, et palun pange täisnimi siia, sest ma olen lugenud teemasid ikka petturitest, kus pannakse nii ees- ja perekonnanimi. See, et inimestel, mitte ainult tal muide, on teine arvamus enamusest, ei tohiks ju viha tekitada. Medtöötajat võib ka vihastada vaktsiinivastasus, aga tema ülesanne ei ole patsiendiga tülli minna.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Medtöötajat võib ka vihastada vaktsiinivastasus, aga tema ülesanne ei ole patsiendiga tülli minna.

Me pole siin meditsiinitöötajad ja tema pole patsient.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me pole siin meditsiinitöötajad ja tema pole patsient.

Aga selles ongi asi, et mind on ajanud vihale ikka väga suur osa inimestest, rohkem pigem kui vähem, aga ma ei lähe nendega tülli ometi ega sõima ajuinvaliidiks. Siin käib ka õpetajaid, lapsevanemaid, mis eeskuju nii lastele antakse? Sest kui tal on näiteks lapsed ja tema neid ei kasvata, siis ta neid ei mõjuta, aga teie, kellel on lapsed, teie ju mõjutate otseselt oma lapsi. Ja lõpuks need lapsed hakkavad teile nähvama.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eeee. sel mehel ongi ju ajukahjustus. Sa oled uus perekoolis?

Kust ma seda vaadata saan, et on? Ma olen kuulnud elatisvõlglasest ja sariisast, aga ma ei ole kuulnud, et tal lisaks oleks neuroloogiline häire?

Ehk siis, su loomulik intelligents ja varasem lugemus, ei suuda kokku panna seda, kui perekoolis keeg katkematult üht ja sama pläma ajab?

Ok, sul on arenguruumi!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selles ongi asi, et mind on ajanud vihale ikka väga suur osa inimestest, rohkem pigem kui vähem, aga ma ei lähe nendega tülli ometi ega sõima ajuinvaliidiks. Siin käib ka õpetajaid, lapsevanemaid, mis eeskuju nii lastele antakse? Sest kui tal on näiteks lapsed ja tema neid ei kasvata, siis ta neid ei mõjuta, aga teie, kellel on lapsed, teie ju mõjutate otseselt oma lapsi. Ja lõpuks need lapsed hakkavad teile nähvama.

Sina vist ka perekooli foorumi uus? Või seesama, kes eelnevalt küsis, miks kedagi nii armast ja siirast kasutajat kiusatakse?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis, su loomulik intelligents ja varasem lugemus, ei suuda kokku panna seda, kui perekoolis keeg katkematult üht ja sama pläma ajab?

Ok, sul on arenguruumi!

Ei suuda tõesti. Suudan kokku panna Tõutäku näiteks ja teised, kes oma kasutajanimega esinevad. Pole kunagi öelnud, et mul on loomulikku intelligentsi. Teiseks on kohe jaanid ja milleks mulle negativism ja jälje ajamine? Milleks sulle? Varu sääse- ja parmutõrjet koos leevendava kreemiga, sest looduses on seda väga vaja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina vist ka perekooli foorumi uus? Või seesama, kes eelnevalt küsis, miks kedagi nii armast ja siirast kasutajat kiusatakse?

Ei ole uus, 2017-2018 lugesin ja 2019 kommenteerisin. Mulle tundub juba sedagi liiga palju, aga sulle?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole uus, 2017-2018 lugesin ja 2019 kommenteerisin. Mulle tundub juba sedagi liiga palju, aga sulle?

Kas need diagnoosid on sul hiljuti tulnud või kogu aeg on olnud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sellepärast, et ei ole üldse võimalust meestega tutvuda

Elad nunnakloostris?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need diagnoosid on sul hiljuti tulnud või kogu aeg on olnud?

Ebaviisakas haritud inimesel end niimoodi väljendada. Kodust kasvatust üldse pole või?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 199 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tahaks nii väga…