Esileht Pereelu ja suhted Kui tahaks nii väga…

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 199 )

Teema: Kui tahaks nii väga…

Postitas:
Kägu

Ebaviisakas haritud inimesel end niimoodi väljendada. Kodust kasvatust üldse pole või?

Mis siin ebaviisakat on siis? Ei küsi seda solvamiseks, vaid su jutt ei ole tavapärane. Pakuks, et on mingi diagnoos ja tunnen huvi, mis asi see võiks olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suuda tõesti. Suudan kokku panna Tõutäku näiteks ja teised, kes oma kasutajanimega esinevad. Pole kunagi öelnud, et mul on loomulikku intelligentsi. Teiseks on kohe jaanid ja milleks mulle negativism ja jälje ajamine? Milleks sulle? Varu sääse- ja parmutõrjet koos leevendava kreemiga, sest looduses on seda väga vaja.

Mis sa siin teemas siis kommenteerid, kui midagi öelda ja arvata ei tahagi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siin ebaviisakat on siis? Ei küsi seda solvamiseks, vaid su jutt ei ole tavapärane. Pakuks, et on mingi diagnoos ja tunnen huvi, mis asi see võiks olla.

Tsiteeritav kommentaar oli minu lähisugulase arvamus ja ma ütlesin talle praegu edasi, et tema on perekooli hinnangul diagnoosiga. Hakkas naerma!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa siin teemas siis kommenteerid, kui midagi öelda ja arvata ei tahagi?

Ütlesin juba eelpool ja avalikus foorumis võin kommenteerida, millal tahan.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Analüüsime siis mida naine tahab mehelt? 1. Majanduslikku tuge 2. Meest näitamaks teistele naistele – minul on ka mees, eriti eksmehele 3. Mees peab olema naisele kaaslane naise käikudes teatrisse, viima reisile loomulikult jne 4. Mees peab ära parandama naise katkised asjad kodus, nö meest tegema 5. Mees peab olema hea kuulaja, viisakas jne Mida pakub naine mehele ehk mida saab mees naiselt?

Ainuke mida mees väärtustab kogu selle abistamise ja muu peale on regulaarne seks ja soe söök. Kui need on olemas, teeb kõike eelpool kirjutatud hea meelega. Olen nii aru saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Analüüsime siis mida naine tahab mehelt? 1. Majanduslikku tuge 2. Meest näitamaks teistele naistele – minul on ka mees, eriti eksmehele 3. Mees peab olema naisele kaaslane naise käikudes teatrisse, viima reisile loomulikult jne 4. Mees peab ära parandama naise katkised asjad kodus, nö meest tegema 5. Mees peab olema hea kuulaja, viisakas jne Mida pakub naine mehele ehk mida saab mees naiselt?

Ainuke mida mees väärtustab kogu selle abistamise ja muu peale on regulaarne seks ja soe söök. Kui need on olemas, teeb kõike eelpool kirjutatud hea meelega. Olen nii aru saanud.

Nii on ja need targad naised, kes on selle ära tabanud, saavadki toreda mehe. Aga need, kes ainult ohivad, et täna pea valutab ja ei taha või et puhtad linad ja ei taha või et väsinud ja ei taha või et pole huvi ja ei taha, näevad kuidas pinged muudkui kasvavad, kuni asi on lõpuks kummuli ka. Nende arvates oli ikka mees süüdi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et nii paljud naised üksikud on, see on normaalne. Lugedes seda teemat ikka jube suur hulk raudsete põhimõtetega vingatseid. Selliste palgaks ongi üksi olla ja tahta…

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sellepärast, et ei ole üldse võimalust meestega tutvuda

Elad nunnakloostris?

Vanglas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et nii paljud naised üksikud on, see on normaalne. Lugedes seda teemat ikka jube suur hulk raudsete põhimõtetega vingatseid. Selliste palgaks ongi üksi olla ja tahta…

Sind nad ei taha, ära muretse. Su süütus on kaitstud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et nii paljud naised üksikud on, see on normaalne. Lugedes seda teemat ikka jube suur hulk raudsete põhimõtetega vingatseid. Selliste palgaks ongi üksi olla ja tahta…

Naised on üksikud, sest mehi pole eriti enam alles – lödipükse on nii palju.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parem olla üksi kui viletsa mehe naine, nii on see ja SEE on põhjus, miks naised on üksikud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Analüüsime siis mida naine tahab mehelt? 1. Majanduslikku tuge 2. Meest näitamaks teistele naistele – minul on ka mees, eriti eksmehele 3. Mees peab olema naisele kaaslane naise käikudes teatrisse, viima reisile loomulikult jne 4. Mees peab ära parandama naise katkised asjad kodus, nö meest tegema 5. Mees peab olema hea kuulaja, viisakas jne Mida pakub naine mehele ehk mida saab mees naiselt?

Mina vist ei ole naine, sest sellest loetelust on mulle oluline vaid, et mind vahel kuulataks ja minuga räägitakse. Mees mul suur teatrifänn ei ole, käin rahumeeli üksi või laste või naabrinaisega. Parandamises olen ise käpp, samuti saab teenust sisse osta. Majandusliku poole peakt ootan, et mina ei peaks meest ülal pidama ja ta laste rahastamisse veidi panustaks. Reisil olen alati käinud ilma meheta oma rahade eest, sest mees käib ekstreemsemstel reisidel ja meil on reiside osas erinevad soovid. Mind ei häiri. Sõbrannasid ka reisile kaasa ei võta, sest siis peaksin nende soovidega arvestama.

On ikka väga erinevate soovidega naisi olemas. Minu peamine soov mehele on, et ta mind ei kammitseks ja laseks mul ilma irisemata teha kõike, mis mul pähe tuleb ega avalda arvamust, kuhu ma oma teenitud raha võin paigutada, võtaks lihtsalt vahel ümbert kinni ja kallistaks ning ütleks mõne sooja sõna. Vastu pakun seda, et ei kontrolli oma mehe käimiseid, tegemisi ega rahapaigutust, tunnustan ja hoolin.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et nii paljud naised üksikud on, see on normaalne. Lugedes seda teemat ikka jube suur hulk raudsete põhimõtetega vingatseid. Selliste palgaks ongi üksi olla ja tahta…

Naised on üksikud, sest mehi pole eriti enam alles – lödipükse on nii palju.

Olen naine. Arvan pigem, et üheks põhjuseks on, et nad (naised) ei tea ka ise täpselt, mida nad tahavad. Tahaks saada nüüd praegu ja kõike, Andmata endale aru, et soovid üksteisele vastukäivad on. Et see on vaid (sotsiaal)meedias helesinine unelm, et absoluutselt kõike on võimalik saada ja näed, vaid mina vaeseke olen ilma jäetud.

Aga samas peaks kogu neid ümbritsev mikromaailm käima täpselt nende soovide taktis. Nii mees, lapsed, ämm, ema kui naabrinaine. Kusjuures naise nõudmised neile on pidevas muutuses. Harva, kui keegi suudab ta hetkemeeleolu pea täielikult tabada.  Oma tõepõhi on all ka sellel, et pidevalt ninapidi koos olevate sõbrannade tsüklid hakkavad mingi aja pärast samas rütmis käima. Seetõttu nad parimad sõbrannad ongi. Mehe biorütmid paraku selliselt kohanduda ei suuda.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tinderisse pildita konto tegemisel pole vähematki mõtet. Miks peaks keegi sinuga tegelema ja sinult pilti lunima hakkama, kui piltidega inimesi on seal sadade kaupa?

See Tinderi-hirm on täielik valehäbi ja sellest tuleks esimese asjana lahti saada. Nagu siin juba korduvalt seletatud on, sulle mittesobivad inimesed sulle seal kirjutada ei saa.

Kui tekstiga tähelepanu köidad, oskad sõnu seada, pane või koerapilt, mehed machivad iga kell.

Rõhutan siis, et juhul kui oma fotot ei lisa, pead tekstiga “lööma” – töötab!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et nii paljud naised üksikud on, see on normaalne. Lugedes seda teemat ikka jube suur hulk raudsete põhimõtetega vingatseid. Selliste palgaks ongi üksi olla ja tahta…

Naised on üksikud, sest mehi pole eriti enam alles – lödipükse on nii palju.

Olen naine. Arvan pigem, et üheks põhjuseks on, et nad (naised) ei tea ka ise täpselt, mida nad tahavad. Tahaks saada nüüd praegu ja kõike, Andmata endale aru, et soovid üksteisele vastukäivad on. Et see on vaid (sotsiaal)meedias helesinine unelm, et absoluutselt kõike on võimalik saada ja näed, vaid mina vaeseke olen ilma jäetud.

Aga samas peaks kogu neid ümbritsev mikromaailm käima täpselt nende soovide taktis. Nii mees, lapsed, ämm, ema kui naabrinaine. Kusjuures naise nõudmised neile on pidevas muutuses. Harva, kui keegi suudab ta hetkemeeleolu pea täielikult tabada. Oma tõepõhi on all ka sellel, et pidevalt ninapidi koos olevate sõbrannade tsüklid hakkavad mingi aja pärast samas rütmis käima. Seetõttu nad parimad sõbrannad ongi. Mehe biorütmid paraku selliselt kohanduda ei suuda.

Ma olin mõned aastad tagasi vallaline ja tõesti see valik on ikka kehv. Ma soovisin lihtsalt meest kellega on tore, kellel pole lapsi ja kes on füüsiliselt heas vormis. Nii väiksed nõudmised, aga nii vähesed vastavad sellele.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see netist või klubist kuidagi otsitud suhe ikkagi laguneks mingil hetkel ära. Prooviks lihtsalt loota elu peale, elada tavalist elu ja vaadata, mis tuleb. Minule näiteks löövad mehed külge väga mitmes kohas niisamagi. Näiteks noogutatakse, naeratatakse. Kui tahaksin, oleksin kellegi juba ära sebinud.

Sellistes teemades on alati naised, kes räägivad, et igal pool mehed neid tahavad. Võib-olla on nad siis nii kenad ja meestele isiksusena ligitõmbavad. Või siis puutuvadki väga palju ja tihti meestega kokku. Aga paljudel naistel see nii lihtne pole. Ma arvan, et selleks ei pea üldse kole olema, et mehed igal pool ligi ei ujuks.

Ju see on mingit liiki naine, kes meestele meeldib ja samamoodi siis naine, kes meestele ei meeldi. Olgu kena, aga ikka tähelepanu ei pöörata. Või siis on üldse see pelgalt osade naiste soovkujutelm, et kõik mehed neid tahavad. Äkki on lihtsalt sõbralikult naeratavad. Teine kohe arvab, et teda ihaldatakse.

Mina olen selline, et kui ennast ülesse löön ja klubisse lähen siis pole mitte kunagi meeste tähelepanust puudust, tehakse jooke välja ja küsitakse nr, tahetakse edasi suhelda jne…Aga ma arvan, et see on tingitud sellest, et kaine peaga olen ma väga tagasihoidlik… Kuid juues muutun väga enesekindlaks, suhtlen kõigiga vabalt, vaatan silma, naeratan, tantsin kelmikalt. Nii ja kui ma nüüd kaine peaga klubisse läheks, siis istuks kuskilt vaikselt, tantsida ei julgeks jne- olen kindel, et mul sellist lööki ei oleks. Ehk ma arvan, et enesekindel, lõbus, sõbralik naine meelitab mehi ligi. Kahju, et selline ainult alkoholi tarbides olen.

Mina olen selline, kes käis 20-35 aastaselt  klubides väga palju, aga lahku läksin hiljem ja vot enam klubidesse ei taha minna, kõht on niii täis (ka ei saa sseal rääkida, mu muusikamaitse arenes edasi ja mul pole seal enam mitte midagi teha).

Ka arvan ma, et suur osa mehi seal on minust nooremad, lihtsalt ma pole mujal kuulnud, et 45-60 aastased mehed seal väga aktiivselt käiksid.

Isegi, kui killerkontsad leian ja end 25 vääriliselt üles löön, kohale lähen ja kui ka mõne noormehe tähelepanu, komplimente ja ettepanekuid saaksin, pole mul sellest vähematki kasu, kuna eelistan omaealisi.

Need klubijutud siin ajavad mind naerma, sest sihtgrupp ei käi seal (ei minu ega TA soovitud vanuses mehed).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ka vanuses 20-24 palju klubides aga nüüd, 30+ vallalisena, ei tõmba mind sinna miski. Sest ju ka praegu käivad seal 20-25 aastased, mul ei ole seal mitte midagi teha.

Ja paratamatu on see, et iga inimese jaoks ei olegi paarilist. Kui just lihtsalt sooja kehaga ei lepi. Kui tahta, et inimene veidi meeldiks ka, ja et mina talle ka meeldiks, siis on šansid üsna väikesed. Aga parem olla üksi, kui kehvas suhtes õnnetu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovisin lihtsalt meest kellega on tore, kellel pole lapsi ja kes on füüsiliselt heas vormis. Nii väiksed nõudmised, aga nii vähesed vastavad sellele.

Need on väga suured nõudmised, muide. Eriti kui need kolm nõuet peavad ühe mehe kohta täidetud olema. Väga kõrged nõudmised.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on väga suured nõudmised, muide. Eriti kui need kolm nõuet peavad ühe mehe kohta täidetud olema. Väga kõrged nõudmised.

Tõepoolest. Minu nõudmine on ainult see, et leiaks mehe, kellega oleks tore, lapsed ja füüsiline vorm pole olulised, sellist ka ei leia.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovisin lihtsalt meest kellega on tore, kellel pole lapsi ja kes on füüsiliselt heas vormis. Nii väiksed nõudmised, aga nii vähesed vastavad sellele.

Need on väga suured nõudmised, muide. Eriti kui need kolm nõuet peavad ühe mehe kohta täidetud olema. Väga kõrged nõudmised.

Oleneb mis vanuses elukaaslast ta ostsid. 40 aastselt mehelt oodata lastetust on palju, aga 30 aastaselt mehelt mitte.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovisin lihtsalt meest kellega on tore, kellel pole lapsi ja kes on füüsiliselt heas vormis. Nii väiksed nõudmised, aga nii vähesed vastavad sellele.

Need on väga suured nõudmised, muide. Eriti kui need kolm nõuet peavad ühe mehe kohta täidetud olema. Väga kõrged nõudmised.

Ometi on naised nende parameetritega mehi leidnud, sugugi mitte verinoorelt. Esimesed lapsed koos toreda mehega, kes on normaalkaalus. Lihasvorm on tõepoolest raskemalt saavutatav, kui seda silmas peeti.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovisin lihtsalt meest kellega on tore, kellel pole lapsi ja kes on füüsiliselt heas vormis. Nii väiksed nõudmised, aga nii vähesed vastavad sellele.

Need on väga suured nõudmised, muide. Eriti kui need kolm nõuet peavad ühe mehe kohta täidetud olema. Väga kõrged nõudmised.

Ma olin tol hetkel 27 ja minu meelest ei ole need väga kõrged nõudmised – vähemalt sellises vanuses meestele.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olin tol hetkel 27 ja minu meelest ei ole need väga kõrged nõudmised – vähemalt sellises vanuses meestele.

Ei ole tõesti.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovisin lihtsalt meest kellega on tore, kellel pole lapsi ja kes on füüsiliselt heas vormis. Nii väiksed nõudmised, aga nii vähesed vastavad sellele.

Need on väga suured nõudmised, muide. Eriti kui need kolm nõuet peavad ühe mehe kohta täidetud olema. Väga kõrged nõudmised.

Oleneb mis vanuses elukaaslast ta ostsid. 40 aastselt mehelt oodata lastetust on palju, aga 30 aastaselt mehelt mitte.

Kas sa lugesid üldse? Mitte ainult lastetust ei ole vaja, vaid mees peab olema füüsiliselt heas vormis ja temaga peab olema TORE.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa lugesid üldse? Mitte ainult lastetust ei ole vaja, vaid mees peab olema füüsiliselt heas vormis ja temaga peab olema TORE.

No kui temaga tore ei ole, siis on temaga koosolemine ju ajaraisk. Ja nõuda, et alla 30 aastane mees oleks lastetu (kui minul ka lapsi pole) ja et oleks normaalkaalus, pole küll suured nõudmised.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovisin lihtsalt meest kellega on tore, kellel pole lapsi ja kes on füüsiliselt heas vormis. Nii väiksed nõudmised, aga nii vähesed vastavad sellele.

Need on väga suured nõudmised, muide. Eriti kui need kolm nõuet peavad ühe mehe kohta täidetud olema. Väga kõrged nõudmised.

Oleneb mis vanuses elukaaslast ta ostsid. 40 aastselt mehelt oodata lastetust on palju, aga 30 aastaselt mehelt mitte.

Kas sa lugesid üldse? Mitte ainult lastetust ei ole vaja, vaid mees peab olema füüsiliselt heas vormis ja temaga peab olema TORE.

Kuidas siis on palju alla 30 naisi, kes leiavad endale hea ning toreda mehe? Lasid lati alla? Mina selliseid ei tunne, kes oleks ebatoreda ja paksu mehe võtnud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovisin lihtsalt meest kellega on tore, kellel pole lapsi ja kes on füüsiliselt heas vormis. Nii väiksed nõudmised, aga nii vähesed vastavad sellele.

Need on väga suured nõudmised, muide. Eriti kui need kolm nõuet peavad ühe mehe kohta täidetud olema. Väga kõrged nõudmised.

Minu meelest on need enamiku meeste standardnõudmised naisekandidaadile, kuidas nüüd naisel mehelt sama oodata ei sobi?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on need enamiku meeste standardnõudmised naisekandidaadile, kuidas nüüd naisel mehelt sama oodata ei sobi?

Minu arust meeste arvates peab veel ka ilus olema lisaks nendele nõudmistele. Ja siis ka sõbralik, voodis hea, süüa tegema jne, jne. Nii väikeste nõudmistega mehed küll ei piirdu.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust meeste arvates peab veel ka ilus olema lisaks nendele nõudmistele. Ja siis ka sõbralik, voodis hea, süüa tegema jne, jne. Nii väikeste nõudmistega mehed küll ei piirdu.

Pluss 10-20 aastat noorem, see muidugi lisandub natuke hiljem.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et nii paljud naised üksikud on, see on normaalne. Lugedes seda teemat ikka jube suur hulk raudsete põhimõtetega vingatseid. Selliste palgaks ongi üksi olla ja tahta…

Naised on üksikud, sest mehi pole eriti enam alles – lödipükse on nii palju.

Ja mehed jälle leiavad, et naisi pole eriti enam alles, enamus on pooleldi mehestunud. Pada sõimab katelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 199 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tahaks nii väga…