Esileht Pereelu ja suhted Kui tahaks nii väga…

Näitan 19 postitust - vahemik 181 kuni 199 (kokku 199 )

Teema: Kui tahaks nii väga…

Postitas:
Kägu

Analüüsime siis mida naine tahab mehelt? 1. Majanduslikku tuge 2. Meest näitamaks teistele naistele – minul on ka mees, eriti eksmehele 3. Mees peab olema naisele kaaslane naise käikudes teatrisse, viima reisile loomulikult jne 4. Mees peab ära parandama naise katkised asjad kodus, nö meest tegema 5. Mees peab olema hea kuulaja, viisakas jne Mida pakub naine mehele ehk mida saab mees naiselt?

Ainuke mida mees väärtustab kogu selle abistamise ja muu peale on regulaarne seks ja soe söök. Kui need on olemas, teeb kõike eelpool kirjutatud hea meelega. Olen nii aru saanud.

Nii on ja need targad naised, kes on selle ära tabanud, saavadki toreda mehe. Aga need, kes ainult ohivad, et täna pea valutab ja ei taha või et puhtad linad ja ei taha või et väsinud ja ei taha või et pole huvi ja ei taha, näevad kuidas pinged muudkui kasvavad, kuni asi on lõpuks kummuli ka. Nende arvates oli ikka mees süüdi.

Ma soovisin lihtsalt meest kellega on tore, kellel pole lapsi ja kes on füüsiliselt heas vormis. Nii väiksed nõudmised, aga nii vähesed vastavad sellele.

Need on väga suured nõudmised, muide. Eriti kui need kolm nõuet peavad ühe mehe kohta täidetud olema. Väga kõrged nõudmised.

Jah, tore on pereelu ja abikaasa ainult instagrammis, reaalses elus eksisteerib ühes abielus absoluutselt seinast seina olukordi, sealjuures ka vihkamist, vaenu, viha ja mida kõike veel. Ükspäev on taevas, teine hall, sius põrgulik ja mõni on tore ka.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust meeste arvates peab veel ka ilus olema lisaks nendele nõudmistele. Ja siis ka sõbralik, voodis hea, süüa tegema jne, jne. Nii väikeste nõudmistega mehed küll ei piirdu.

Vahe on selles, et mehed on loonud pretsedendi ja igal tolgusel on naine käevangus, peaaegu igal, aga naised pole loonud ja näevad palju vaeva, et meestele meeldida.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on väga suured nõudmised, muide. Eriti kui need kolm nõuet peavad ühe mehe kohta täidetud olema. Väga kõrged nõudmised.

Tõepoolest. Minu nõudmine on ainult see, et leiaks mehe, kellega oleks tore, lapsed ja füüsiline vorm pole olulised, sellist ka ei leia.

Jah, kurb aga tõsi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et nii paljud naised üksikud on, see on normaalne. Lugedes seda teemat ikka jube suur hulk raudsete põhimõtetega vingatseid. Selliste palgaks ongi üksi olla ja tahta…

Naised on üksikud, sest mehi pole eriti enam alles – lödipükse on nii palju.

Ja mehed jälle leiavad, et naisi pole eriti enam alles, enamus on pooleldi mehestunud. Pada sõimab katelt.

Miks nad on mehestunud? Sest mehi pole eriti.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovisin lihtsalt meest kellega on tore, kellel pole lapsi ja kes on füüsiliselt heas vormis. Nii väiksed nõudmised, aga nii vähesed vastavad sellele.

Need on väga suured nõudmised, muide. Eriti kui need kolm nõuet peavad ühe mehe kohta täidetud olema. Väga kõrged nõudmised.

Oleneb mis vanuses elukaaslast ta ostsid. 40 aastselt mehelt oodata lastetust on palju, aga 30 aastaselt mehelt mitte.

Kas sa lugesid üldse? Mitte ainult lastetust ei ole vaja, vaid mees peab olema füüsiliselt heas vormis ja temaga peab olema TORE.

Jah, kui lugeda EE artiklit, siis head füüsilist vormi on tõesti pisut palju tahetud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

55+ mehed ei otsi eluilmas enam mingit suhet. Need keda see huvitav on naine juba olemas. Milleks mehele naine kes ei ole millegagi rahul, kohe kukub tänitama, halvustama, mehe elu korrigeerima, elad ikka valesti, seda teed valesti jne. Selles eas on isegi jalgpalli vaatamien huvitavam kui prouat restorani või teatrisse vedada, et mitte jorss olla.

Jutt jumala õige. Ma ise peaaegu 50 a mees ja olen mõelnud, et kui peaks lahku minema siis elu sees ei otsiks mingit uut naist nendel samadel põhjustel.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see “tore” on ju nii suhteline mõiste, et sellega muudabki valiku väga laiaks või väga kitsaks. Mõnele piisab sellest, et on meessoost ja ei peksa ja ongi “tore”, mõni teine tahab, et saaks koos seiklemas käia ja asju arutada. Ühe “tore” võib teise jaoks täielik tolvan olla.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see “tore” on ju nii suhteline mõiste, et sellega muudabki valiku väga laiaks või väga kitsaks. Mõnele piisab sellest, et on meessoost ja ei peksa ja ongi “tore”, mõni teine tahab, et saaks koos seiklemas käia ja asju arutada. Ühe “tore” võib teise jaoks täielik tolvan olla.

Ega toreda all mul ka palju nõudmisi ei olnud – lai silmaring, humoorikas, sõbralik, viisakas(!), aus, kalkuleeriv, patriootlik, härrasmehelik.
Täiesti elementaarsed soovid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahe on selles, et mehed on loonud pretsedendi ja igal tolgusel on naine käevangus, peaaegu igal, aga naised pole loonud ja näevad palju vaeva, et meestele meeldida.

Sul on mingi väänatud arusaam reaalsusest? Mehed otsivad vägagi meeleheitlikult naisi ja mitte ainult seksiks. Jättes välja seksi ja armukeseotsijad, miks on igas maailma tutvumissaidis mehi kordades rohkem kui naisi? Miks on tutvumisliinid meestele tasulised, naistele tasuta? Ja alati on olnud naised need, kes lõpliku valiku teevad. Või mõnikord jätavadki valimata, sest head valikut pole.

Naised, kes pole pikas püsisuhtes olnud või tahavad abielu+lapsi ja kell tiksub, need muidugi otsivad. Kellel on pikk abielu seljataga ja lapsed suured, need tihtipeale lahkuvad ise vanast ja mittetoimivast suhtest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mehed jälle leiavad, et naisi pole eriti enam alles, enamus on pooleldi mehestunud. Pada sõimab katelt.

Eesti naistel pole mehestumise poole pealt veel midagi kurta, põhjamaade naisisikute kõrvalt vaadates. Täitsa naised on, aga kui mees pole mees, siis ei saa ka naine olla 100% naine, vaid peab mingiks asetäitjaks hakkama (nt peres, kus isa laseb oma vanemlikud kohustused ripakile).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mehed jälle leiavad, et naisi pole eriti enam alles, enamus on pooleldi mehestunud. Pada sõimab katelt.

Eesti naistel pole mehestumise poole pealt veel midagi kurta, põhjamaade naisisikute kõrvalt vaadates. Täitsa naised on, aga kui mees pole mees, siis ei saa ka naine olla 100% naine, vaid peab mingiks asetäitjaks hakkama (nt peres, kus isa laseb oma vanemlikud kohustused ripakile).

Jah, kes seda täpselt teab, kumb enne oli, kas muna või kana. Aga tasub meeles hoida, et me naised ise oleme juba vähemalt sada aastat – ja viimastel aastatel veel eriti veriselt – võidelnud selle eest, et meestelt pükse jalast tirida. Ega see tulemusteta jää.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võidelnud selle eest, et meestelt pükse jalast tirida

Mismoodi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mehed jälle leiavad, et naisi pole eriti enam alles, enamus on pooleldi mehestunud. Pada sõimab katelt.

Eesti naistel pole mehestumise poole pealt veel midagi kurta, põhjamaade naisisikute kõrvalt vaadates. Täitsa naised on, aga kui mees pole mees, siis ei saa ka naine olla 100% naine, vaid peab mingiks asetäitjaks hakkama (nt peres, kus isa laseb oma vanemlikud kohustused ripakile).

Jah, kes seda täpselt teab, kumb enne oli, kas muna või kana. Aga tasub meeles hoida, et me naised ise oleme juba vähemalt sada aastat – ja viimastel aastatel veel eriti veriselt – võidelnud selle eest, et meestelt pükse jalast tirida. Ega see tulemusteta jää.

Mina küll feminismis süüdi ei ole ja ma ise feminist ei ole ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tasub meeles hoida, et me naised ise oleme juba vähemalt sada aastat – ja viimastel aastatel veel eriti veriselt – võidelnud selle eest, et meestelt pükse jalast tirida. Ega see tulemusteta jää.

Ma tahaks küll sellist meest, et hakkan koduperenaiseks ja lasen kõik tal ise otsustada. Siis peab mind üleval pidama ja minu eest hoolitsema. Kahjuks ei ole sellist kohanud, kes seda sooviks või oleks võimeline. Ikka pean tööl käima, kodus palju asju enda peale võtma, autoga sõitma, remonti tegema, asju otsustama jne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mehed jälle leiavad, et naisi pole eriti enam alles, enamus on pooleldi mehestunud. Pada sõimab katelt.

Eesti naistel pole mehestumise poole pealt veel midagi kurta, põhjamaade naisisikute kõrvalt vaadates. Täitsa naised on, aga kui mees pole mees, siis ei saa ka naine olla 100% naine, vaid peab mingiks asetäitjaks hakkama (nt peres, kus isa laseb oma vanemlikud kohustused ripakile).

Jah, kes seda täpselt teab, kumb enne oli, kas muna või kana. Aga tasub meeles hoida, et me naised ise oleme juba vähemalt sada aastat – ja viimastel aastatel veel eriti veriselt – võidelnud selle eest, et meestelt pükse jalast tirida. Ega see tulemusteta jää.

Mina küll remondi, torude vms parandamisel mehest ette pole trüginud ega ka raskuste kandmisel, maksude maksmisel.

Neid ja paljut muud teen kuna mees pole tahtnud, oluliseks pidanud, ega märganud teha. Arvan, et samamoodi siiski paljudel naistel.

Pükste tirimine ja vabatahtlikult jalas(t) lohisemine on eri asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tasub meeles hoida, et me naised ise oleme juba vähemalt sada aastat – ja viimastel aastatel veel eriti veriselt – võidelnud selle eest, et meestelt pükse jalast tirida. Ega see tulemusteta jää.

Ma tahaks küll sellist meest, et hakkan koduperenaiseks ja lasen kõik tal ise otsustada. Siis peab mind üleval pidama ja minu eest hoolitsema. Kahjuks ei ole sellist kohanud, kes seda sooviks või oleks võimeline. Ikka pean tööl käima, kodus palju asju enda peale võtma, autoga sõitma, remonti tegema, asju otsustama jne.

Milleks mehele laps keda ülalpidada? Sa pole lihtsalt ühelegi mehele erutav, kõik.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks mehele laps keda ülalpidada? Sa pole lihtsalt ühelegi mehele erutav, kõik.

Saan aru, et oled purjus, aga katsu enne sõnavõtmist kursis olla, millest jutt ja vastata teemasse. Niisama mula ajamisel pole mõtet.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülal pidada ja sõna võtmist kirjutatakse lahku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülal pidada ja sõna võtmist kirjutatakse lahku.

Ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 181 kuni 199 (kokku 199 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tahaks nii väga…