Esileht Pereelu ja suhted Kui tähtis on naise ilu mehele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Kui tähtis on naise ilu mehele?

Postitas:

Mõtlen näo ilu, mitte hoolitsust või füüsilist vormi. Räägitakse, et mehed armastavad silmadega. Kui tõsi see on? Olen koolis tähele pannud, et poisid kujutavad ilusatele tüdrukutele igasuguseid fantastilisi omadusi juurde ja mõtlevad, et on neisse armunud, kuigi need tüdrukud on muidu täiesti tavalised. Keskmise välimuse puhul neid ei märgatakski. Sama on muidugi tüdrukutega, kes ilusaid poisse vaatavad. Aga pärast (üli)kooli hakkavad naised märkama mehi eelkõige muu kui et näo ilu alusel. Välimuse puhul märgatakse rohkem füüsilist vormi või enda eest hoolitsemist, mida saab muuta. Meessoost sõprade jutu põhjal on jäänud meestest aga teistsugune mulje. Armutakse ikkagi naistesse, kes on lihtsalt ilusad ja siis kujutatakse ette, et see on tõeline armastus, nad on nii targad ja huvitavad, kuigi need naised suhtuvad üsna ükskõikselt. Nad tõsiselt ei saa aru, et neile meeldivad need naised ainult välimuse pärast. Isegi eitatakse, et naise välimus meeldib, räägitakse iseloomust. Kui naistele ilusad meeldivad, on nad tavaliselt sellest teadlikud, et mehe välimus mängib rolli.

Kas meeste puhul on tõesti nii, et kui neil on naine, kes on 7/10st näo ilu põhjal, siis jätavad nad selle naise maha teise pärast, kes on 9/10st, kuigi pole viimasega eriti midagi ühist? Või et kui kohtuvad üliilusa naisega, kes nendega manipuleerib, siis jätavad maha oma elu armastuse, kes on temast pisut koledam? Mulle jääb kohati küll selline mulje. Et mehed vaatavad ringi ja otsivad ikka seda kõige ilusamat naist ja alati nii.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.08 01:33; 22.08 05:50; 22.08 06:29; 23.08 00:55; 23.08 01:09; 23.08 01:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda eest tuleb hoolitseda (puhtus, tervis, heade omaduste rõhutamine, vigade parandamine meigiga – vms). Otsi ükskõik, mis kuulsusest pilt, ja vaata, kuidas ta ilma tuunimata (sealhulgas kirurgiata) välja näeb. Üliilus (arvatavasti siis sündinud sellisena) ei pea manipuleerima. Ta ei saa end koledamaks muuta, et vähem pilke korjata. Pealegi võib-olla jutt ja huvid ühtivad. Ei ole nii, et ilusam naine tähendab seda, et sul pole midagi ühist. Pealegi on ilu igaühele erinev, maitsed on nii erinevad. Või on nad kuskil konkursil ‘spetsialistide’ poolt hinnatud kindlate numbritega? Palju oleneb ka sellest, kui palju ja mida ühist mehega on. Ideaalselt sooviks mees ikka mitut naist, aga see pole kuidagi seotud ilusama juurde jooksmisega, vaid uute seikluste otsimisega.

Kas ja miks sa muretsed oma elukaaslase pärast?

Meigiga ikka väga palju muuta ei saa, v.a mõnel üksikul juhul – näiteks akne või väga heledad ripsmed. Meik ei muuda näokuju. Muidu näeks ju kõik 50aastased välja nagu 20aastased modellid reklaamplakatil.

Kuulsused polegi tavaliselt väga ilusad. Keskmisest ilusamad ehk tõesti, nii 6-8/10st, aga päris elus näeb ikka palju ilusamaid. Kuulsused on tavaliselt kuulsaks saanud millegi muu kui välimuse pärast.

Ilus naine muidugi ei tähenda, et sul pole midagi ühist. Rääkisin juhtudest, kus mehel pole tõesti naisega midagi ühist, aga kujutab armastust ette. Kõige lihtsam näide on mehed, kes kirjutavad Tinderis ilusatele naistele, kellel pole profiilis infot või on väga basic asjad, nagu et meeldib veini juua ja reisida. Need mehed kujutavad juba alguses ette, et see naine neile väga meeldib. Samuti näiteks vanamehed, kes lasevad noorel naisel naha üle kõrvade tõmmata. Kas see naine on siis tõesti nii tark ja huvitav, et mees tema kui sõbraga suhtleks, kui ta oleks hoopis keskealine mees? Kindlasti mitte. Nii palju on mehi, kes jooksevad armunult naiste järel, kes on lihtsalt ilusad. Naised kusjuures ei pruugi üldse seda tähelepanu tahta, aga mis parata. Manipuleerimine ei sõltu ilust, vaid iseloomust. Lihtsalt ilusatel on võimalik manipuleerida, koledatel pole.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.08 01:33; 22.08 05:50; 22.08 06:29; 23.08 00:55; 23.08 01:09; 23.08 01:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Modellid reklaamplakatil on photoshopitud ja igatpidi filterdatud. Loomulikult ei nähe juba nahastruktuuri poolest 50aastane välja nagu 20aastane, aga mis siis?

Kuulsused on kuulsaks saanud muu kui välimuse pärast ja ometi on neil stalkereid ja kaugeid austajaid, tuliseid fänne. Sest neil on midagi muud peale välimuse. Lauluhääl ja -sisu, mis meeldib kindlale kuulajale. Ehk siis siit maailmast leiab igaühe jaoks kedagi.

Need mehed valivad endale seksikaaslast üheks ööks või armukest või kui kedagi konkreetset (elukaaslast, tulevast abikaasat), siis tuleb ikka inimese tundma õppimine. Pealegi sa ei tea, kas neile meeldib. See, et nad jah annavad, ei tähenda, et nad päriselt naisega kokku saaksid.

Vanamees tahab olla tahetud (võib-olla lapsed ei külasta, naine ammu surnud) ja kuna ta aju ei tööta enam nii kiiresti, ei pruugi ta arugi saada, et naine kasutab ära. Teine variant on rikkurid, kes tõesti otsivad endale noort naist, aga ega nad lollid pole. Samas loob raha võimaluse end tuunida. Head parfüümid, tervislik toit, hoolitsused jne.

Manipuleerimine sõltub täpselt ilust. Sa ise ütled, et pelgalt pildi vaatamine ütleb mehele, et see naine mulle meeldib. Nii ongi. Välimus (ei pea kõigi meelest ilus olema, aga just sinu maitse, a la juuste poolest vms) võib panna teisiti suhtuma, inimesega rääkima jne. Mul on selline kogemus, et klassivennad tõid osale tüdrukutele naistepäevaks lilli. Aga ainult osale. Mitte kõigile, kellega nad sõbramehepoolest suhtlesid, vaid ikka nendele, kes neile välimuselt meeldisid.

Mina olen lesbi ja mulle meeldivad hoolitsetud naised. Jah, ma ei klassifitseeru meheks. Aga võin kommenteerida ikka.

Sa ei vastanud. Kas sa muretsed oma elukaaslase pärast?

Nojah, aga sa ütlesid, et meik muudab inimest väga. Ei muuda ju, kui nahastruktuuri, luustikku, nina suurust, silmade asetust jms ei muuda. Ei ole nii, et teen meigi ja näen välja nagu teine inimene. Meik muudab näos ainult värve ja see on kõik.

Kuulsuseid on ilusaid, aga on ka inetuid. Ja tänaval on siiski palju rohkem ilusaid, sest seal on inimesi lihtsalt rohkem. Ainult välimuse pärast on raske kuulsaks saada ja ka siis peab olema ületuunitud või muidu totakas, nagu beibed.

Vanamehe puhul mõtlesin 45-55aastast, kes on 20aastase naise võtnud, mitte vanurit.

Manipuleerimine on ikka see, kui inimene otsustab manipuleerida, näiteks lüpsab rikkurilt raha välja või sunnib teda ebameeldivaid asju tegema. See pole manipuleerimine, kui keegi armub ilusasse ise ära või kingib lilli. Manipuleerimine algab siis, kui see ilus kasutab seda julmalt oma kasuks ära. Enamik ilusaid inimesi pole sellised, sest see nõuab psühhopaadi tunnuseid.

Ma ei ole enda mehe pärast mures, suhted eriti ei huvitagi hetkel. Tundub põnev, et kuidas mehed mõtlevad. Mulle on jäänud küll mulje, et nad on ilusate naiste suhtes pimedad. Naised tavaliselt saavad aru, et kui mees välimuse pärast meeldib.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.08 01:33; 22.08 05:50; 22.08 06:29; 23.08 00:55; 23.08 01:09; 23.08 01:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tähtis on naise ilu mehele?

Kust sa sellise rumala küsimuse nüüd järsku üles kaevasid?
Kõik sõltub ju, MILLISELE mehele.

Mehike, kes siin foorumis kogu aeg sõna võtab, on teatanud, et tema alla ilusa ja noore ei seksi. Järelikult sobib loll ja ilus ka.
Kohe õlikooli lõpetab arstitudeng jälle vaevalt, et nii mõtleb, tal on eelkõige tähtis naine kui inimene, sõber, kaaslane ja viimases otsas pisut välimust ka.

Ehk siis kõigepealt proovi ennast kuhugi klassifitseerida, enne kui sa asud nii suure hulga inimeste kallale nagu “mehed”.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga nõme klass, kus ainult ilusatele lilli toodi. Minu klassis said naistepäeval lilli nii ilusad kui koledad, peenikesed kui paksud ning nii targemad kui ka rumalamad. Kedagi ilma ei jäetud.

Mina küll pole märganud, et mehed pilti nähes tinderis lausa armuksid. Ilus meeldib, sest ilusat on mõnus panna ja panemiseks ongi ilusad parimad, erutavad rohkem kui koledad. Elukaaslase juures on välimus ka ikka oluline, aga siis pole nii oluline, et ta oleks piltilus, vaid meeldiva välimusega. Hea iseloom teeb inimesi kenamaks ning halb koledamaks. Näiteks on üks minu lapse sõbra ema, kes ei ole välimuselt üldse kole, aga mu abikaasa ei salli teda absoluutselt tema jutu pärast ja siis tundub inimene ebameeldivam, kui ta pildi põhjal tunduks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska hinnata, olen naine. Ma pole ilusa näoga, olen lühike, ja seetõttu kuidagi töntsakas, kuigi normkaalus. Aga olen hoolitsetud, käin okeilt riides, ei ole mimm aga kannan enamasti kleite/seelikuid. Rõhutan rindu (mitte üleliia, aga rindadevaheline pragu ikka tihti veidi paistab) ja ausalt minu kogemuse põhjal see meeeste silmadega armastamine on ikkagi rinnad. Seda nad vaatavad ja see meeldib. Isegi mulle meeldib teiste naiste puhul kui rindasid osatakse peenelt rõhutada.

Aga suhtlengi peamiselt tööl ja sõpradega, kõik kõrgharidusega intelligentsed inimesed. Ja peale läheb ikkagi see kui hea või lihtne on kellegagi suhelda. Rõõmsad ja avatud naised meeldivad meestele. Kindlasti vaatavad ilusaid, aga kui ilusaga ei ole kerge suhelda ja rääkida, siis vaatamiseks see jääbki.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan vaadata presidendi roosiaia vastuvõtu galeriid. Kas näete Barbiesid? Ei näe ju. Statistika näitab, et lastetuks jääb naiste populatsioonist kümnendik. Mina teeks sellest järelduse, et ikka praktiliselt iga pott leiab oma kaane. Noh, eks ta ole, kui ikka uhke pott, siis ka uhkema kaane 😉 Elukogemus näitab ka seda, et rahulolu suhtega ei sõltu küll erilisemalt naise näo ilust – see sõltub hoopiski muudest asjadest. Ja partneri vahetamine sõltub lõpuks ikkagi suhtega rahulolust. Nii et põdeda oma välimuse pärast on täiesti mõttetu ajaraiskamine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust tuleb arvamus, et ilus väljast ei saa olla seest ilus ja huvitav inimene. Tihti kenad inimesed on enesekindlamad, armastavad ennast ja on ka teistega sõbralikumad. Milleks seļline sildistamine? Ilmselt oled see, kes pelgalt pilgust määrab kõik blondiinid lollideks. Saa hirmust üle, mine trenni, juuksurisse, maniküüri ja hakka endast paremini arvama. Kõige raskem on armastada kompleksidega inimest, kes endale ei meeldi, kellel puudub sisemine sära, mis tõmbab mehed ligi kui kärbsed.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav teema iseenesest. Olen elujooksul ikka näinud ka, kuidas klassikaliselt ilusad naised meestele kohe meeldivad ja tähelepanu tõmbavad. Nii lihtsalt on. Nendega hakatakse tänaval või isegi toidupoes rääkima, tavaliste naistega mitte. Koledaks ei pea mina küll mitte ühtegi naist. Ja kenasid naisi ka kohe lollideks ei klassifitseeri. Tänaval ikka on väga palju ilusaid naisi. Ja tean ka väga ilusaid, kellel oma firmad jne.
Üks asi on küll, mis viimaste aastatega oma tutvusringkonnast silma jääud. Kolm väga toredat abielupaari lahku läinud (seltskonnas, kus koos viibisime olid tõesti meeldivad. Võibolla kodus mitte). Mehed läksid teiste naiste juurde. Aga uued naised olid tõesti keskpärasemad, kui endised abikaasad. Üks endine naine oli tõesti väga kena ja seltskonnas ka iseloomult rõõmsameelne ja tore, aga mees jättis ka selle ilusa naise maha. Uus naine oli väga värvitud ja sätitud. Ja vormikam samuti, ilmselt siis meestel aastatega ka naiste välimuse osas maitse muutub. Võimalik, et hakkavad soovima omale just täiesti erinevat naist, kes neil juba olemas on. 27 aastaselt meeldisid ühed naisetüübid ja 47 aastaselt hoopis teised. See võib ka olla, inimesed muutuvad elujooksul.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehike, kes siin foorumis kogu aeg sõna võtab, on teatanud, et tema alla ilusa ja noore ei seksi. Järelikult sobib loll ja ilus ka.

Selgitan teemaalgatajale ära. Ilu on meeste jaoks number 1, aga see on suhteline. Mõne mehe 8 on teiese mehe 4. Mõni minu sõber on minu kunagistele crushidele andnud madala 6 punkti. Ilu on vaataja silmades. Teisel kohal on noorus. Kui sa oled näiteks 20 ja keskmise välimusega siis sa oled meeste jaoks atraktiivsem kui 35+ tuunitud naine. See lihtsalt on nii. Meestele meeldivad noored naised. See on bioloogia ja meik ning tuuning selle vastu ei aita. Samuti nii imelik kui see ka ei tundu siis meestele meeldivad endast rumalamad naised või siis kui naised näitlevad, et nad rumalamad. Sellised naised on rohkem naiselikumad nii et lase natuke vabamaks. Ühelegi mehele ei meeldi nina püsti ” ma olen tark tugev naine ja mul on asjast oma arvamus” tüüpi naised. See ei ole naiselik. Mehed ei taha enda kõrvale teist meest, kes neid domineerib vaid naist.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, aga sa ütlesid, et meik muudab inimest väga. Ei muuda ju, kui nahastruktuuri, luustikku, nina suurust, silmade asetust jms ei muuda. Ei ole nii, et teen meigi ja näen välja nagu teine inimene. Meik muudab näos ainult värve ja see on kõik.

Oskuslik meik muudab väga palju. Neid näiteid on küll ja veel, kus neiu, kes muidu pole midagi erilist, aga kui meigi pähe ja juuksed korda teeb, on püss valmis. Mõnes mõttes on mul hea meel, et ise nii hästi meikida ei oska, sest kujutan ette, et nii mõnigi mees saaks hommikul kreepsu…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti nii imelik kui see ka ei tundu siis meestele meeldivad endast rumalamad naised või siis kui naised näitlevad, et nad rumalamad. Sellised naised on rohkem naiselikumad nii et lase natuke vabamaks. Ühelegi mehele ei meeldi nina püsti ” ma olen tark tugev naine ja mul on asjast oma arvamus” tüüpi naised.

Sulle on varemgi öeldud, ära võta sõna kõigi meeste nimel. Sina oled selline suhteliselt haletsusväärne harimatu ja saamatu eksemplar, seega räägigi enda eest. On ka teistsuguseid mehi olemas.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 14:49; 22.08 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin oma kogemusest öelda, et mehi paelub seltskondlikkus. Elu jooksul on mul olnud erinevaid sõpruskondi ja alati on nö pop tüdruk see, kes ka võõrastele poistele, hiljem meestele on meeldinud. Ja mitte tingimata ei ole klassikaline iludus, lihtsalt meeldiv välimus, mittekole, kuid väga seltskondlik. Nö kaanefoto mõttes olen mina ehk kaunimgi, kuid ma pole kunagi olnud super-suhtleja, pigem olen tihti olnud tõrjuva hoiakuga ja mehed tajuvad seda. Mul on lasteaiast saadik üks superilus sõbranna, aga tal pole üldse lööki – ta lihtdalt tunneb end meestega kohmetult ja käitub nagu teismeline (me oleme 35), mu ema ikka imestab, et kuidas nii ilusal pole veel meest.

Nii et asi pole pelgalt välimuses – hea välimus on plussiks, aga see ei garanteeri lööki, samas kui hea iseloom korvab keskpärase välimuse (jätame ebatervisliku ülekaalu ja muud äärmused võrrandist välja)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulle on varemgi öeldud, ära võta sõna kõigi meeste nimel. Sina oled selline suhteliselt haletsusväärne harimatu ja saamatu eksemplar, seega räägigi enda eest. On ka teistsuguseid mehi olemas.

Tõde on lihtsalt valus kuulata muud midagi.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsustanud uusrikas naise võtta. Korraldati tohutu konkurss ja sõelale jäi kolm kaunitari. Uusrikas andis igale 5000 dollarit ja nädala jagu aega kulutamiseks. Nädala pärast tuleb esimene piiga tagasi ja teatab, et ostis kogu raha eest ainult mehele riideid ja asju, aga omale mitte midagi.
Teine piiga ostis seevastu ainult omale hilpe ja keemiat.
Kolmas andis nädala pärast mehele 5000 dollarit tagasi ja sõnas:
“Investeerisin kuhu vaja, nüüd maksan Sulle Sinu raha tagasi ja omal on ka teenitud vahepeal 5000$.”

Küsimus: Kellest sai uusrikkale väärikas kaasa?

Vastus: Sellest, kellel olid kõige suuremad rinnad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõde on lihtsalt valus kuulata muud midagi.

No kuule, ei taha ikka kõik mehed lolli naist. See on sinu kiiks, sest on enesekindlusega probleemid. Sellepärast sul ongi nende naistega ikaldus, et otsid ainult lollimat, aga selliseid väga pole.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 14:49; 22.08 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe õlikooli lõpetab arstitudeng jälle vaevalt, et nii mõtleb, tal on eelkõige tähtis naine kui inimene, sõber, kaaslane ja viimases otsas pisut välimust ka.

Kust sa sellise lolluse peale küll tulid… 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 16:11; 22.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuule, ei taha ikka kõik mehed lolli naist. See on sinu kiiks, sest on enesekindlusega probleemid. Sellepärast sul ongi nende naistega ikaldus, et otsid ainult lollimat, aga selliseid väga pole.

Lollimaid on väga palju. Ära minu pärast muretse.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti nii imelik kui see ka ei tundu siis meestele meeldivad endast rumalamad naised või siis kui naised näitlevad, et nad rumalamad. Sellised naised on rohkem naiselikumad nii et lase natuke vabamaks. Ühelegi mehele ei meeldi nina püsti ” ma olen tark tugev naine ja mul on asjast oma arvamus” tüüpi naised.

Sulle on varemgi öeldud, ära võta sõna kõigi meeste nimel. Sina oled selline suhteliselt haletsusväärne harimatu ja saamatu eksemplar, seega räägigi enda eest. On ka teistsuguseid mehi olemas.

No see naiste tarkus/rumalus on täpselt sama suhteline, kui ilu. Lihtsalt panemiseks muidugi sobivad peast lihtsad naised paremini, aga elukaaslaseks, kohe päris ELUkaaslaseks vaevalt, et paljud mehed enda kõrvale lolli naist tahavad. Tahaks ju olme- ja rahaprobleeme kaaslasega koos lahendada ja muidu ka mõnusat vestluskaaslast. Tarkus ja naiselikkus ei välista teineteist absoluutselt, lisaks pole kohe kindlasti olemas sellist naist, kes igas asjas mehest targem on, pigem teineteist täiendatakse erinevates eluvaldkondades.
Mehike ajas segamini tarkuse ja targutamise. Ükski tark naine ei aja nina püsti, ei kekuta oma bakalaureusekraadiga ega arva igast asjast midagi. Tavaliselt teevad seda just pigem rumalamat sorti naised, kes tahavad hirmus targad välja näha 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on see, et kuskil umbes 25. eluaastani vaadatakse ilu. Siis hakkab osa mängima huvitavus ja vähemalt minu tutvusringkonnas on kõige populaarsemad olnud naised, kes on fotol isegi alla keskmise kaunid, aga reaalelus silm särab, liiutused on võluvad, hääl on meeldiv, kõik kiirgab kerget salapära ja rõõmu. Nagu ütles minu klassijuhataja (mees) meie tüdrukuteklassile lõpukõnes – peaasi, neiud, et teil silmist lollust ei kiirga.
14-16-20 aastastele on see kama. Tüdruk võib olla paduloll, aga kui on ilusa näoga ja normaalkaalus, on populaarsus tagatud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 18:29; 22.08 18:37; 22.08 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, aga sa ütlesid, et meik muudab inimest väga. Ei muuda ju, kui nahastruktuuri, luustikku, nina suurust, silmade asetust jms ei muuda. Ei ole nii, et teen meigi ja näen välja nagu teine inimene. Meik muudab näos ainult värve ja see on kõik.

Siis sa ei oska meiki teha. Modelleerimine on selle nimi. Meigiga saad visuaalselt muuta põsesarnad kõrgemaks, näo pikemaks, nina peenemaks, lõuaaluse pringimaks, lauba kõrgemaks, põsed rohkem lohku, silmad kokkupoole või teineteisest rohkem eemale, silmavärvi isegi saab lauvärviga oluliselt mõjutada.

Kui oleks nii, et meik muudab näos ainult värvi…kuule, kas sa teatris oled kunagi käinud? Samamoodi meigiga – ainult tugevamaga – tehakse vanuritest siledaid ja keskpärastest proportsionaalseid iludusi.

Kui sa ei tea, kuidas näiteks oma nägu laiemana või kitsamana näidata, silmi suuremaks ja rohelisemaks muuta, kulmuluud vähemmärgatavaks teha või lõuga vähem ettetungivaks modelleerida, siis sul pole meigitegemisest aimugi. See aga on õpitav.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 18:29; 22.08 18:37; 22.08 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt panemiseks muidugi sobivad peast lihtsad naised paremini, aga elukaaslaseks, kohe päris ELUkaaslaseks vaevalt, et paljud mehed enda kõrvale lolli naist tahavad.

Küllap on neid “peast lihtsaid” mehi ja naisi sama palju ja ollakse ka “lihtsate” elukaaslastena koos. Pole vaja siin mehi jälle ülistama hakata, et mehed ratsionaalselt mõtlevad, et ELUkaaslase valik ju käsil ja ei saa ju ELUkaaslaseks “lihtsat” naist valida jne. Paljud ei mõtle sellest midagi, ei toimu mingit reaalselt VALIMIST, vaid lihtsalt joppab, keegi jääb silma, kes on ka nõus ja ollaksegi koos.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on see, et kuskil umbes 25. eluaastani vaadatakse ilu. Siis hakkab osa mängima huvitavus ja vähemalt minu tutvusringkonnas on kõige populaarsemad olnud naised, kes on fotol isegi alla keskmise kaunid

Ei ole nii, naine peab ikka vastuvõetavalt ilus olema, et ta naiseks võtta. Ei pea olema mingi imeline kaunitar, aga selline et julged perele näidata. Alla keskmise välimusega naine saab olla heal juhul tuttav ainult.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minumeelest ilu on suht ebaoluline – tähtis on hoopis sarm, atraktiivsus, ilmselt ka seksikus (ei oska mehe silmadega seda hinnata).
On tuttavaid naisi, täiesti tavalise välimusega, ja alati mehed (sellised kobedad) sabas. Ja märksa kenamaid naisi, kellel pole kunagi kedagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarkus on väga seksikas. Loll naine või loll mees, kelle silmist vahib tühjus ja kelle sõnad kõmisevad, võib olla välimuselt ükskõik kui kaunis ja isikukoodilt ükskõik kui verinoor, see kõik ei loe mitte tuhkagi. Endast lollimat kaaslast tahab/ihkab vaid see, kes on ise piisavalt loll, et seda tahta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nüüd öelda, teemaalgataja, tegemist on ju väga rumala küsimusega. Aga kui sa oled väga kena ja parimas eas noor naine, siis oled sa praktiliselt kõigi meeste jaoks seksikas (üliväikeste eranditega – homoseksuaalid, mõned muud kõrvalekalded jne).
Tegemist on algataseme bioloogiaga, siin ei ole midagi vaielda ega nuputada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 20:17; 22.08 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on see, et kuskil umbes 25. eluaastani vaadatakse ilu. Siis hakkab osa mängima huvitavus ja vähemalt minu tutvusringkonnas on kõige populaarsemad olnud naised, kes on fotol isegi alla keskmise kaunid

Ei ole nii, naine peab ikka vastuvõetavalt ilus olema, et ta naiseks võtta. Ei pea olema mingi imeline kaunitar, aga selline et julged perele näidata. Alla keskmise välimusega naine saab olla heal juhul tuttav ainult.

Ma rääkisin fotodest. Paljud inimesed, nii mehed kui ka naised, on kas fotodel kaunimad kui elus või vastupidi. Mina rääkisin naistest, kes elus on sädelevamad, kui fotodel. Loe, mehike.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.08 18:29; 22.08 18:37; 22.08 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarkus on väga seksikas. Loll naine või loll mees, kelle silmist vahib tühjus ja kelle sõnad kõmisevad, võib olla välimuselt ükskõik kui kaunis ja isikukoodilt ükskõik kui verinoor, see kõik ei loe mitte tuhkagi. Endast lollimat kaaslast tahab/ihkab vaid see, kes on ise piisavalt loll, et seda tahta.

Jah, täpselt nii naised mõtlevad, aga mehed ei ole naised ja ei mõtle nii.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 20:17; 22.08 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, täpselt nii naised mõtlevad, aga mehed ei ole naised ja ei mõtle nii.

Jumal paraku – nii see on.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 16:11; 22.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, aga sa ütlesid, et meik muudab inimest väga. Ei muuda ju, kui nahastruktuuri, luustikku, nina suurust, silmade asetust jms ei muuda. Ei ole nii, et teen meigi ja näen välja nagu teine inimene. Meik muudab näos ainult värve ja see on kõik.

Siis sa ei oska meiki teha. Modelleerimine on selle nimi. Meigiga saad visuaalselt muuta põsesarnad kõrgemaks, näo pikemaks, nina peenemaks, lõuaaluse pringimaks, lauba kõrgemaks, põsed rohkem lohku, silmad kokkupoole või teineteisest rohkem eemale, silmavärvi isegi saab lauvärviga oluliselt mõjutada.

Kui oleks nii, et meik muudab näos ainult värvi…kuule, kas sa teatris oled kunagi käinud? Samamoodi meigiga – ainult tugevamaga – tehakse vanuritest siledaid ja keskpärastest proportsionaalseid iludusi.

Kui sa ei tea, kuidas näiteks oma nägu laiemana või kitsamana näidata, silmi suuremaks ja rohelisemaks muuta, kulmuluud vähemmärgatavaks teha või lõuga vähem ettetungivaks modelleerida, siis sul pole meigitegemisest aimugi. See aga on õpitav.

Sinu toodud näited on väikesed muutused. Kole naine ei ole modelli nägu lihtsalt seepärast, et tema reklaamitud toodeid kasutab. Kui oleks, siis ilukirurgiat üldse ei eksisteeri. Jah, meigiga saab pisut välimust mõjutada, kui on ebatasane näonahk, aga näojoonte kuju ikka ei muuda.

Lavagrimm ei puutu üldse asjasse, see on mõeldud kaugelt vaatamiseks ja seal saab igasuguseid proteese kasutada. Kuid isegi seal on võimatu näiteks silmamuna suuremaks muuta ja nina väiksemaks, kui täismaski ei kasutata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.08 01:33; 22.08 05:50; 22.08 06:29; 23.08 00:55; 23.08 01:09; 23.08 01:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tähtis on naise ilu mehele?