Esileht Pereelu ja suhted Kui tähtis on naise ilu mehele?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kui tähtis on naise ilu mehele?

Postitas:

Mehike, kes siin foorumis kogu aeg sõna võtab, on teatanud, et tema alla ilusa ja noore ei seksi. Järelikult sobib loll ja ilus ka.

Selgitan teemaalgatajale ära. Ilu on meeste jaoks number 1, aga see on suhteline. Mõne mehe 8 on teiese mehe 4. Mõni minu sõber on minu kunagistele crushidele andnud madala 6 punkti. Ilu on vaataja silmades. Teisel kohal on noorus. Kui sa oled näiteks 20 ja keskmise välimusega siis sa oled meeste jaoks atraktiivsem kui 35+ tuunitud naine. See lihtsalt on nii. Meestele meeldivad noored naised. See on bioloogia ja meik ning tuuning selle vastu ei aita. Samuti nii imelik kui see ka ei tundu siis meestele meeldivad endast rumalamad naised või siis kui naised näitlevad, et nad rumalamad. Sellised naised on rohkem naiselikumad nii et lase natuke vabamaks. Ühelegi mehele ei meeldi nina püsti ” ma olen tark tugev naine ja mul on asjast oma arvamus” tüüpi naised. See ei ole naiselik. Mehed ei taha enda kõrvale teist meest, kes neid domineerib vaid naist.

Loogiline, et noored meeldivad rohkem kui vanemad. Kuigi vanus on väga suhteline, 20 on mõne puhul veel täielik laps. Aga üldiselt muidugi tahetakse nooremaid ja 20aastast 35aastasega segi ei aeta.

Mina mõtlesin tegelikult rohkem seda, et kas väikesed vahed mängivad väga rolli. Et kui üks on 25 ja teine 28, siis eelistatakse 25aastast? Või kui üks on 8 ja teine 9, siis alati 9t. Eeldusel, et see madalama hinnanguga on tegelikult huvitavam kaaslane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.08 01:33; 22.08 05:50; 22.08 06:29; 23.08 00:55; 23.08 01:09; 23.08 01:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan vaadata presidendi roosiaia vastuvõtu galeriid. Kas näete Barbiesid? Ei näe ju. Statistika näitab, et lastetuks jääb naiste populatsioonist kümnendik. Mina teeks sellest järelduse, et ikka praktiliselt iga pott leiab oma kaane. Noh, eks ta ole, kui ikka uhke pott, siis ka uhkema kaane ???? Elukogemus näitab ka seda, et rahulolu suhtega ei sõltu küll erilisemalt naise näo ilust – see sõltub hoopiski muudest asjadest. Ja partneri vahetamine sõltub lõpuks ikkagi suhtega rahulolust. Nii et põdeda oma välimuse pärast on täiesti mõttetu ajaraiskamine.

Presidendi vastuvõtul käib ju peamiselt keskealine või vanem rahvas. Üksikud noored meelelahutajad, aga ka need ei pruugi väga ilusad olla. Sinna saab tavaliselt saavutuste, mitte välimuse alusel. Ühest teisest teemast näeb ära, et paari keskmisest ilusamat meest aetakse seal tikutulega taga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.08 01:33; 22.08 05:50; 22.08 06:29; 23.08 00:55; 23.08 01:09; 23.08 01:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tunne, et osad siin teemas ajavad ülbuse ja teadmistega eputamise sassi tarkusega.

On küllalt inimesi kes võivad näida targana, sest neile meeldib mingeid päheõpitud faktikilde enesekindlal toonil korrutada ja oma pseudoteadmisi teistele nina alla hõõruda, tegelikult sisuline arusaam asjadest puudub.

Muidugi leidub ka selliseid, kes on ka reaalselt intelligentsed ja ennasttäis käitumisega, aga need omadused ei ole sugugi alati seotud.

Ülbikud on igal juhul ebameeldivad, aga ma pole veel kuulnud et mõni mees ütleks ilusale ja meeldiva iseloomuga naisele ära, kuna see on liiga tark.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mehike siin vaevalt et ka tegelikult meessoost on, vaid mingi meestevihkajast naine. Ehkki kahtlemata on ka sarmaseid lolle olemas, kuid mitte nii üle võlli keeratud nagu see üritab siin mängida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tähtis on naise ilu mehele?