Esileht Pereelu ja suhted Kui tähtis on teie jaoks mehe puhul huumorimeel?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Kui tähtis on teie jaoks mehe puhul huumorimeel?

Postitas:

Sattusin mingi suvalise artikli otsa mis väitis et enamiku naiste jaoks on üks tähtsamaid iseloomu omadusi mehe puhul hea huumorimeel. Jäin mõtlema, et ka minule oli kunagi üheks tingimuseks hea huumorimeel mehe puhul, aga kuidagi läks nii et ma leidsin maailma kõige huumorivaesema mehe üldse. Tal on küll palju muid häid omadusi – ta on töökas, kohusetundlik, edukas, aus, truu, hooliv jne. Aga aegajalt tunnen puudust heast naljast ja naerust et elu natuke rõõmsamalt võtta. Meil on kodus suht pingeline ja tõsine õhkkond suurem osa ajast. Mehel on pidev stress ja krooniline halb tuju, see on aastatega ainult süvenenud ja see mõjutab ka minu meeleolu.
Kui tähtis on teie jaoks huumorimeel meeste puhul?

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ilmselt on tähtis, et mees asju suudaks huumoriga võtta. Tõsisest mehest muidugi kordades hullem on halva huumorimeelega mees, kes labaseid nalju teeb ja ise nende üle naerab.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu ühel eksal ka ei olnud huumorimeelt. Minul on jällegi must huumori, mille peale ta alati solvus. Meil oli ka suht pingeline ja tõsine õhkkond koguaeg. Lahku läksime küll muudel põhjustel.
Nüüd uue mehe otsingul on mulle ka väga oluline, et mehel oleks(hea)huumorimeel. Kusjuures varem ei olnudki mu tutvusringis meest,kellel ei oleks huumorisoont.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kodus suht pingeline ja tõsine õhkkond suurem osa ajast. Mehel on pidev stress ja krooniline halb tuju, see on aastatega ainult süvenenud ja see mõjutab ka minu meeleolu.

Sarnane huumorimeel on väga oluline, sest vastasel juhul, nagu ka kirjutasid, valitseb kodus tõsine, pingeline õhkkond, omaette hoidmine, solvumised, nääklemised või halb tuju, mis võivad aastatega süveneda. Iga inimene vajab head nalja ja naeru, et elu natuke rõõmsamalt võtta.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe huumorimeel peab olema selline, et ma ei pea kodus pidevalt mõtlema mida öelda, kuidas öelda, et keegi ei solvuks või valesti aru saaks. Minu jaoks on väga oluline, et ma saan olla see kes olen ja mind võetakse nii nagu olen. Siis on hea olla omavahel. Ja omavaheline lõõpimine ja paras annust irooniat sobib meie suhtesse. Ilma selleta oleks päevad hallid.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on sarnase huumorimeele olemasolu väga oluline, sest ma kipun ise paras tola olema ja pidevalt mingeid jaburusi suust välja ajama ning kui siis teine pool minu nalju ei mõistaks, oleks ilmselt kohe tüli majas või siis peaksin ma pidevalt ennast tagasi hoidma.
Õnneks leidsin enda kõrvale teise samasuguse tola ja meil saab koos iga päev nii palju nalja, et kunagi ei hakka igav.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on intelligentne, tabav ja sõnaliselt osav huumorimeel tõesti mehe üks olulisemaid omadusi. Samas sellist lõpmatut naerupalli ega killukera ega onu Heinot ei talu ma absoluutselt. Mõni tabav märkus või naljakas tähelepanek, see on see mida vaja. Pidevat killu rebimist ja naljatlemist vihkan, kuna need naljad on enamasti sellised labasevõitu ja korduvad.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 08:52; 07.06 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on nagu teemaalgatajal. Ma tegelikult igatsen nalja ja naeru järgi, olen ise ka vähem hakanud nalja tegema, kahju iseenesest. Muidu on mees igati hea kaaslane, päris huumorimeeleta ta ka ei ole. Aga näiteks igapäevaelus on tal kogu aeg kolme lapse kõrval vist stress, sest ta ei kannata üldse kui rutiini ja reegleid rikutakse. Minule meeldivad ka pigem sellised aju ragistamist vajavad naljad ja inglise huumor näiteks. Vahel isegi tunnen võõristust, kui näen kuidas mees mingi suvalise tordiga-näkku stiilis nalja peale naerab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vajan jällegi 100% tõsist olekut ja tõsist vestlust. Kehtib nii meeste kui naiste puhul. Hambad laiali olek ei ole minu jaoks- no ei viitsi, mõttetu ajakulu ja väike produktiivsus. Väsitav, mitte lõõgastav.

Samuti hoian distantsi igasugustest päevaliblikatest ja Mina- inimestest, teisi sõnu inimestest, kes elavad päev korraga, maailmas on ainult nemad ja nende vajadused.

Nüüd te tahate kindlasti teada, kas ma üldse naerda oskan. Ikka oskan. Ma naeran siis kui huumor on tõsiselt eksklusiivne.

+6
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on kindlasti üks korralik naerupahvak päevas suisa eluliselt vajalik. Ei suudaks käia kodus ringi, kus nalja ei saa. Kui mees ei tee, siis teen ise või jõuavad lapsed ette. Konkreetselt mehest rääkides, siis on tal küll õnneks see imeline omadus mõni pingeline hetk naljaks pöörata. Mitte alati ja alati pole vajagi, aga piisavalt tihti.
Naer ühendab. Aga naeruks pole tegelikult mingit peent huumorimeelt vajagi arvan ma. Piisab ellusuhtumisest.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskan ise nalja teha ning ootan seda ka partnerilt.
Elus on mind kaks meest võlunud huumorisoonega, no tõesti naersin kogu aeg ning pidasin seda väga võluvaks. Neid mehi tundma õppides selgus, et tegu oli alkohoolikute ning vaimselt vägivaldsete inimestega. Usu siis veel fassaadi ????????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huumorimeel on minu jaoks ülioluline.
Kasvasin kodus, kus nalja tehti harva. Pigem selline tõsine ja vaikne oli koguaeg. Isa naeris harva, mõnikord meeste seltskonnas teiste naljade peale.
Mul oli aga onu, kes alati midagi lõbusat rääkis, kes viitsis lastele naljajuttu ajada, kes tegi vahel mõne koerustüki. Tema järgi ma otsustasin juba väikesena, et sellise mehe pean endale ka valima.
Ja õnnestustki.
Mu abikaaasa oskab nalja vistata enda üle ja maailma pahede üle. Teeb lastele nalja ja hoiab tuju üleval ka raskel ajal. Muud viisi on ka tubli. Oskab selle kõrval kõiksugu asju oma kätega teha ja on väga kohusetundlik.
Sellise väimehega pikalt koos olemine on isegi nüüdseks mu isa veidi muutnud. Kui ta alguses alati ehmatas musta huumori üle, siis nüüd juba muigab vaikselt kaasa ka.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huumorimeel peab olema sarnane, et mõistetaks teineteise nalju või tõsist olekut ja ei solvutaks, kui teine teeb nalja või siis on tõsine.
kõik muu on täiesti ebaoluline selle juures.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hea huumorimeel on väga oluline – ennekõike näitab see mehe intelligentsust, teiseks aitab rasketest olukordadest üle saada, kolmandaks on lihtsalt tore naerda:D

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on partneri puhul hea huumorimeel väga oluline omadus, aga selle all ei pea ma silmas naljavenna-olekut või üldist lõbusat, päikeselist isiksusetüüpi, vaid just teravmeelsust, intelligentsust, veidi iroonilist ja tabavat võimet muiata elu, inimeste, situatsioonide, aga kindlasti ka iseenda üle. Saada aru sõnamängudest, märgata iroonilisi olukordi jne.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind on ka alati tõmmanud naljameeste poole ja hindan kõrgelt kaaslasega koos naermist, aga kuidagi on juhtunud, et oma mehel on kuidagi vanad ja kulunud ja kohati imelikud naljad ja minu naljade peale ta ka üldse ei naera. Kohe suur saavutus on, kui olen suutnud ta naerma ajada. Kaks eelmist olid küll naljahambad, aga lõpuks selgus ka, et neil on mingid omad naljad, mida igas seltskonnas räägitakse ja minu jaoks hakkasid ära tüütama, no ja muudmoodi olid nad kehvad mehekandidaadid ka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin mingi suvalise artikli otsa mis väitis et enamiku naiste jaoks on üks tähtsamaid iseloomu omadusi mehe puhul hea huumorimeel. Jäin mõtlema, et ka minule oli kunagi üheks tingimuseks hea huumorimeel mehe puhul, aga kuidagi läks nii et ma leidsin maailma kõige huumorivaesema mehe üldse. Tal on küll palju muid häid omadusi – ta on töökas, kohusetundlik, edukas, aus, truu, hooliv jne. Aga aegajalt tunnen puudust heast naljast ja naerust et elu natuke rõõmsamalt võtta. Meil on kodus suht pingeline ja tõsine õhkkond suurem osa ajast. Mehel on pidev stress ja krooniline halb tuju, see on aastatega ainult süvenenud ja see mõjutab ka minu meeleolu.

Kui tähtis on teie jaoks huumorimeel meeste puhul?

Minu arvates ei lähe see pidev stress ja krooniline halb tuju tegelikult teemaalgatusega (st huumorimeelega) kokku. Inimene võib olla väga hea ja peene (või misiganes) huumorimeelega, aga kui tal on krooniline stress-olukord, siis on tal muidugi pidevalt halb tuju. Need on ju kaks erinevat asja. Et kumb see mees siis on: ilma huumorimeeleta või stressis ja halvas tujus?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 16:06; 04.06 07:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarnane huumorimeel ja absurditaju on väga olulised. Väga sageli saab mingitest totratest solvumistest ja pingelistest olukordadest hästi üle kui tajuda nende absurdsust ja koos selle üle naerda.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarnane huumorimeel ja absurditaju on väga olulised. Väga sageli saab mingitest totratest solvumistest ja pingelistest olukordadest hästi üle kui tajuda nende absurdsust ja koos selle üle naerda.

Täiesti nõus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli üks mees, kelle puhul mind hakkasid väga häirima tema seksistlikud naljad, mida ta postitas sotsiaalmeediasse.

Kui me olime koos, siis ta selliseid nalju ei teinud, oli hooliv jms, aga nii kui Facebooki avasin, vaatas sealt vastu mingi järjekordne prostituudinali vm sinnakanti. Enda sõnul naisi austas, aga naljade puhul ei jaganud üldse matsu, et niisugune asi ei ole naljakas. Ma rääkisin temaga ka sel teemal, tõin näite ja ütlesin, et see, see ja see, kas sa ei leia, et need on naisi alandavad irvitused, mitte hea huumor. Ah, kas tõesti või? Igal juhul lahku me läksime ja ilmselt oli ka neil postitatud onuheino naljadel selles oma osa.

Nii et on küll huumorimeel oluline. Mulle ei meeldi labased ja seksistlikud naljad. Kui mehele sellised naljad meeldivad, siis see mees mulle ei sobi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule piisab, kui minul endal on huumorimeel. Mees ise eriti mingeid nalju ei tee, aga ta pole ka mossis vms, lihtsalt selline vaikne. Aga õnneks laseb ta enda kulul nalja teha ja koos naerame igasugu erinevate asjade üle iga päev, ka raskete teemade puhul võtab must huumor pinged kuidagi maha. Naljamehed on toredad küll, aga ainult lühikest aega. Mulle meeldib minu enda huumor vist liiga palju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on intelligentne, tabav ja sõnaliselt osav huumorimeel tõesti mehe üks olulisemaid omadusi. Samas sellist lõpmatut naerupalli ega killukera ega onu Heinot ei talu ma absoluutselt. Mõni tabav märkus või naljakas tähelepanek, see on see mida vaja. Pidevat killu rebimist ja naljatlemist vihkan, kuna need naljad on enamasti sellised labasevõitu ja korduvad.

Just minu mõtted. Õnneks on selline kaaslane olemas ka 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tegi kunagi kellegi paha soovitusel säärast pulli, et istus vana nõukaaegse bensiinivaadi otsa (kork polnud mitte vaadi otsas vaid küljepeal). Istus kaksiratsi vaadi peale ja lasi munad ükshaaval sisse. Kui siis vaadi pealt ära tahtis tulla, ei õnnestunud tuhkagi. Mine kasvõi koos vaadiga. Üles tõstes kiiluvad munad kotis kõrvu ava taha kinni ja mida kibedamalt sikutad, seda valusamaks lähevad. Küll proovisime mitmekesi vahelt sõrmedega mööda munajuhasid üles tirida, aga ei miskit. Pintsettidega läks lõpuks juba täiega valusaks.
Tuli tellida naabrimees relakaga. Ütles, et sädemed võvad vanad bensiiniaurud süüdata ja mees kõigest ilma jääda. Nii lasime voolikuga munade kõrvalt vaadi külma vett täis. Siis hakkas lõikama ja vesi pahises pragudest välja. Kui õige mõõduga tükk eemaldatud sai, siis oli imelihtne seestpoolt munad ükshaaval august välja aidata. Terve õhtu oli sisustatud ja huumoriga täidetud

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 23:24; 07.06 01:23; 07.06 18:49; 08.06 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vajan jällegi 100% tõsist olekut ja tõsist vestlust. Kehtib nii meeste kui naiste puhul. Hambad laiali olek ei ole minu jaoks- no ei viitsi, mõttetu ajakulu ja väike produktiivsus. Väsitav, mitte lõõgastav.

Samuti hoian distantsi igasugustest päevaliblikatest ja Mina- inimestest, teisi sõnu inimestest, kes elavad päev korraga, maailmas on ainult nemad ja nende vajadused.

Nüüd te tahate kindlasti teada, kas ma üldse naerda oskan. Ikka oskan. Ma naeran siis kui huumor on tõsiselt eksklusiivne.

Sinusuguste kohta on tabav väljend olemas-kuivik.
Sa oled see Iluselu vist, kõlab nagu tema-kuiv, igav ning emotsioonitu.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 00:26; 07.06 16:51; 07.06 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tegi kunagi kellegi paha soovitusel säärast pulli, et istus vana nõukaaegse bensiinivaadi otsa (kork polnud mitte vaadi otsas vaid küljepeal). Istus kaksiratsi vaadi peale ja lasi munad ükshaaval sisse. Kui siis vaadi pealt ära tahtis tulla, ei õnnestunud tuhkagi. Mine kasvõi koos vaadiga. Üles tõstes kiiluvad munad kotis kõrvu ava taha kinni ja mida kibedamalt sikutad, seda valusamaks lähevad. Küll proovisime mitmekesi vahelt sõrmedega mööda munajuhasid üles tirida, aga ei miskit. Pintsettidega läks lõpuks juba täiega valusaks.

Tuli tellida naabrimees relakaga. Ütles, et sädemed võvad vanad bensiiniaurud süüdata ja mees kõigest ilma jääda. Nii lasime voolikuga munade kõrvalt vaadi külma vett täis. Siis hakkas lõikama ja vesi pahises pragudest välja. Kui õige mõõduga tükk eemaldatud sai, siis oli imelihtne seestpoolt munad ükshaaval august välja aidata. Terve õhtu oli sisustatud ja huumoriga täidetud

Sina oled küll liiga palju Klassikokkutulekut vaadanud.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 16:06; 04.06 07:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusin mingi suvalise artikli otsa mis väitis et enamiku naiste jaoks on üks tähtsamaid iseloomu omadusi mehe puhul hea huumorimeel. Jäin mõtlema, et ka minule oli kunagi üheks tingimuseks hea huumorimeel mehe puhul, aga kuidagi läks nii et ma leidsin maailma kõige huumorivaesema mehe üldse. Tal on küll palju muid häid omadusi – ta on töökas, kohusetundlik, edukas, aus, truu, hooliv jne. Aga aegajalt tunnen puudust heast naljast ja naerust et elu natuke rõõmsamalt võtta. Meil on kodus suht pingeline ja tõsine õhkkond suurem osa ajast. Mehel on pidev stress ja krooniline halb tuju, see on aastatega ainult süvenenud ja see mõjutab ka minu meeleolu.

Kui tähtis on teie jaoks huumorimeel meeste puhul?

Üsna oluline kusjuures. Mees peab suutma mind naerma ajada ja mina pean tema jaoks olema lõbus – meestele meeldib, kui naine pole hunnik draamat.

Elus on mul olnud kaks meest, kellega suhted siiani mälestustes üliägedad ning mõlema juures lisaks seksuaalsele klapile, sarnasele mõttemaailmale, pikkusele, vestlusteemadele ning lahtistele kätele ühendavaks teguriks olnud mõnus huumorimeel. Nad mõlemad oskasid panna mind ka nutma, kuid naer oli mõlemas suhtes esikohal.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi oli hea huumoorimeel mehe juures mulle väga oluline. Mida aasta edasi, seda vähemoluline see tundub. Või õigem oleks öelda, et mehe huumorimeel peab sobima minu omaga – kui kildu viskav mehike minu jaoks ikka onu Heinona tundub, siis selline huumor minu jaoks tore ei ole.
Ja huumorimeelest palju olulisemaks pean seda, et mees oleks usaldusväärne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naise puhul ka oluline.
Läksin lahku naisest kes ei saanud mu naljadest aru ja kellele pidi lausa neid seletama. Tõsine ja vingus oli ka pidevalt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingil määral on ikka tähtis. Pigem on nii, et kui seda üldse ei ole, siis hakkab puudust tundma. Ikka tahaks oma kaaslasega koos naerda, et oleks lõbus. Kahjuks mu eelmises suhtes seda oli ikka ääretult vähe. Samuti pidin nalju seletama üksipulgi lahti ja ühestki teravamast märkusest ka aru ei saadud, et see kuidagi must huumor on.
Naer kulub ikka, kui on väga tõsine inimene, siis muutub igavaks ja kurvaks, rõõmutuks. Aga mingit killuvenda ka ei taha. Pigem ikka tõsist inimest, kes vahel ka huumorit mõistab teha ja lõbusam olla. Muud omadused on muidugi palju olulisemad, nagu usaldusväärsus ja ausus, hoolivus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 12:54; 09.06 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või õigem oleks öelda, et mehe huumorimeel peab sobima minu omaga

Ma ise tõlgendangi “huumorimeel on tähtis” just nii, et “on tähtis, et mehe huumorimeel sobib minu omaga”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tähtis on teie jaoks mehe puhul huumorimeel?