Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui teete CV,kas siis panete oma lapsed ka kirja

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kui teete CV,kas siis panete oma lapsed ka kirja

Postitas:

olen kuulnud ,et kellel väiksed lapsed ,siis väiksem võimalus tööle saada,kuidas teil ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pane, aga kui küsitakse, kindlasti ütlen, pole mõtet varjata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ei pane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on minu eraelu ega puutu mitte kuidagi minu kui töötaja omadustesse. Ei, ei märgi CV-sse.
Ei märgi ka oma näiteringiharrastust, arvukaid seltsinguid ja MTÜ-sid jne.

Pole oma 5 lapsega kunagi pidanud haiguslehel olema (lihtsalt on vedanud, nüüdseks 3 juba täisealised ja 2 ka üle 12 st kui peaks haigestuma, saavad ise hakkama) ja neist 4-eurostest lapsepuhkuse päevadest pole huvitatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 09:11; 02.02 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteringiharrastuse, seltsingud ja MTÜ-d ikka võiks märkida, üldiselt inimese mitmekülgsus ja sotsiaalne aktiivsus on kasuks ju. Miks selline otsus?

Minu uus tööandja näiteks just andis nö plusspunkte valikul selle eest, et tegelen vabatahtlikult koolitamisega, ja tellis mult firma talvepäevadele ka kohe samateemalise koolituse (ei ole erialaga mitte midagi pistmist). Inimeste erinevus rikastab ja töötajad suhtlevad rohkem, kui teavad pisut ka üksteise taustast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei märgi KÕIKI oma harrastusi, MTÜ-sid jne
sest
need on vääääga kaugel minu erialast ega anna erialaliselt midagi juurde 😉

Ja kuna töötan põhimõtteliselt üksi, mitte suures üksteisest sõltuvas kollektiivis siis ei anna raamatupidajale, personalitöötajale ega otsesele ülemusele midagi juurde, kui ta teab või ei tea, kas ma heegeldan, koon kangastelgedel, abistan loomade varjupaika või käin mälumänguklubis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 09:11; 02.02 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka kirjas enne ja oligi täpselt nii, et tulid kohe eitavad vastused emailile ning ei kutsutud vestlemagi. Nüüd võtsin maha ja natukene korrigeerin veel cv-d ja vaatan, mis saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet pole ,kas märgid või ei.Kui oled \”tegija\” ,saad tööle.Mul on 5 last,kõik alaealised.2 on koolieelikud.Pole kunagi töötu üle 2-he kuu olnud.Ei oma kõrgharidust.Ei tööta kuskil juhutöödel,ega koristajana.
Olen alati märkinud CV-sse lapsed.Kui ei märgi,tuleb see nii kui nii välja.Siis palju halvem.Seda ikka teate,et tööandjad teevad tihti järelpärimise eelmisest töökohast? Kui oled tubli töötaja,siis pole probleemi.Ja haigestuda võib ka töötaja ,ja ka tööandja.Sellest pole keegi kaitstud.
Pere ja lastega inimesed saavad palju paremini tööle.Noored ei püsi ühe kohal kaua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on CVs kirjas perekonnaseisu punkti all. Töötan Norras, kus lapsed CVs näitavad ennekõike, et tegemist on stabiilse inimesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nad teavad, kas oled hea töötaja või mitte, kui suurem osa tööandjatest siiski praagib kohe välja inimese, kel väikesed lapsed, ilma et üldse süveneks sellesse, et äkki siiski on väärt töötaja. Kohe on eelarvamus, et niikuinii hakkab koguaeg haiguslehel olema ja veel sada häda. Selline suhtumine on kahjuks väga levinud.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vahet pole ,kas märgid või ei.Kui oled \”tegija\” ,saad tööle.Mul on 5 last,kõik alaealised.2 on koolieelikud.Pole kunagi töötu üle 2-he kuu olnud.Ei oma kõrgharidust.Ei tööta kuskil juhutöödel,ega koristajana.
Olen alati märkinud CV-sse lapsed.Kui ei märgi,tuleb see nii kui nii välja.Siis palju halvem.Seda ikka teate,et tööandjad teevad tihti järelpärimise eelmisest töökohast? Kui oled tubli töötaja,siis pole probleemi.Ja haigestuda võib ka töötaja ,ja ka tööandja.Sellest pole keegi kaitstud.
Pere ja lastega inimesed saavad palju paremini tööle.Noored ei püsi ühe kohal kaua.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, lapsed on cv-s kirjas. Sellepärast, et kuna noorem laps saab nüüd 3 ja olen olnud lapsega kodune, siis, juhul, kui ma lapsi kirja ei paneks, tekiks minu cv-sse arusaamatu 3,5 aastane \”auk\”. 2008 mind koondati, pärast seda jäin lapseootele ja olen kodus olnud. Mulle tundub just, et kui minu cv-st jääks mulje, et ma olen üle 3 aasta töötu olnud, siis nii pikaajalise töötuna oleks mul ilmselt tunduvalt kehvem shanss tööle saada, kui infoga, et kodusolemise põhjus on laps, kes vahepeal sündis. Mul on cv-s ka märgitud, et lastehoid on korraldatud koduse vanaema poolt ja mehel ka töö, mis võimaldab kodus töötada. Pean ütlema, et seni pole tööle saanud kuhugi, aga need kohad, mis pole otseselt mu erialaga seotud, nende kohta ma arvan, et ongi asi selles, et puudub vastav kogemus. Enda erialasele tööle kandideerides on kutsutud alati töövestlusele, aga valituks pole osutunud. Mul on aga arvamus, et põhjus ei ole lapsed, vaid need on olnud sellised kohad, mille jaoks ma olen ülekvalifitseeritud vähemal või rohkemal määral, ning kuigi ma olen rääkinud igal pool, et see pole minu jaoks probleem, siis tööandaja mõtleb ikkagi, et ju see inimene tegelikult ka kohe ära läheb, kui parema pakkumise ja palga saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui teete CV,kas siis panete oma lapsed ka kirja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.