Esileht Pereelu ja suhted kui teie tuttav kirjutab

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: kui teie tuttav kirjutab

Postitas:

teile, et see on minu viimane kiri sulle , ilma et oleksite tülis olnud ja regulaarselt suhelnud ja külas käinud…siis milles asi.
et teiega ei soovita enam suhelda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kavatseb enesetappu sooritada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo võiks ju üldse lõpetada kirjutamise. Ilma midagi selgitamata. Kui keegi minu reaalituttavatest niimoodi kirjutaks, võtaks ma telefoni ja uuriks, et kas nüüd siis suhtleme ainult silmast-silma :):):) Aga kui mõni netituttav lõpetaks selliselt kirjavahetuse, siis tuletaks endale meelde, et ei pea ju kõigiga suhtlema. Loodetavasti pole tegemist kellegagi, kelle suhtes oli lootus, et ehk tekib suhe. Siis on ikka kõige parem, mida varem väljatuleb, et sobimatu on see suhtlemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tegemist on vastassoost vallalise tuttavaga, siis võib põhjuseks olla see, et ta on kellegagi tutvunud, tõsiseid plaane teinud ja otsustanud senised suhted ära lõpetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Repi kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui tegemist on vastassoost vallalise tuttavaga, siis võib põhjuseks olla see, et ta on kellegagi tutvunud, tõsiseid plaane teinud ja otsustanud senised suhted ära lõpetada.[/tsitaat]Teemaalgataja kirjutas, et tegemist on tuttavaga- miks peaks suhtlemise katkestama, kui tutvutakse kellegi teisega?
Tuttav on ja jääb tuttavaks.
Sõber on ja jääb ju ikkagi sõbraks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvaksin ka, et ta kirjutab sellised kirjad enamvähem kõigile tuttavatele.
Põhjuseks võib olla enesetapu planeerimine või näiteks mingi sektiga liitumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted kui teie tuttav kirjutab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.