Esileht Pereelu ja suhted Kui teilt küsitakse, mis on teil oma abikaasaga ühist?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Kui teilt küsitakse, mis on teil oma abikaasaga ühist?

Postitas:

Mida vastate? Mina olin ikka pikalt mõttes…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed, tülid, seks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ükskord ütlesin ühele meesterahvale, et mul on maailma parim abikaasa. Küsimusele, milles see väljendub, ei osanud öelda midagi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hobid, muusikamaitse (no nii üldiselt vähemalt), korraarmastus, arusaam lastekasvatusest, nii mõnedki iseloomuomadused, mis teiste jaoks ehk üle võlli tunduvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttemaailm, eluvaated. Me isegi lõpetame üksteise lauseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks, huumorimeel ja saavutusvajadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige olulisemad ja sügavamad põhimõtted ja arvamised elu kohta on ühised. Kuidas peaks lapsi kasvatama, milline on õige pere ja millised on selle liikmete rollid. Huvi kõige uue, huvitava ja silmaringi laiendava vastu. Huumorimeel ja kirglik seks. Mõned ühised hobid, aga on ka täiesti erinevaid. Teatud asjades oleme kika kapitaalselt erinevad :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 21:26; 19.01 22:40; 21.01 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huumorimeel, osa huvidest ja ellusuhtumine. Armastus teineteise vastu ka.

(Iseloomus on pigem üksteist tasakaalustavad kui sarnased omadused.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maailmavaade, elufilosoofia, väärtused elus, huumor, laiskus :-), suhtumine lastesse ja peresse, haridustase, osad huvid (lugemine, reisimine, vana mööbli tuunimine uueks, maamajast unistamine :P, meisterdamine).

Sellised põhiasjad on suht sarnased. Me seepärast kohe hakkasimegi käima ka pärast kohtumist, hästi kodune ja vaba tunne oli, mingeid mõttemänge ei olnud 🙂

Aga on ka palju erinevaid asju- üks suuremaid on temperament 😀
Nii et ikka on arusaamatusi ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks et on kergem vastata, mis ei ole ühist, sest neid asju on vähem 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks on abikaasaga ühine? Natuke naljakas ei ole või? Kellega see siis veel ühine peaks olema kui mitte abikaasaga? \”Meid ühendab abikaasaga seks, ühine perekonnanimi ja ühine elamispind!\”

Ma pole elukaaslasega abielus, aga meid ühendab sarnane huumorimeel, sarnane maitse filmide ja muusika osas, sarnane maitse toitude osas, sarnased põhimõtted ja sarnane haridus. Oleme mehega mõlemad kõrgharitud, erinevalt mehest läksin mina peale bakakraadi saamist edasi rakenduskõrgharidust omandama, mees \”jurab\” humanitaarvallas edasi. Nii et olen ehk mehest pisut praktilisem, ma võin raamatuid lugeda ja teoretiseerida ka vabal ajal, aga mul on sees mingi vajadus ise midagi teha, luua, teha, joosta, mees on rohkem professori-tüüpi, samas puudub tal igasugune eriline ettekujutus, et mida ta peale doktorantuuri lõpetamist edasi kavatseb teha. Samuti ühendab meid kiindumus reisimise vastu, eriti seljakotireisimise, couch-surfingu. Kogu vaba raha läheb selle alla. Mõlemad oleme unistajatüüpi kunstnikud siiski, mees kirjutab, mina joonistan. Lapsi me väga ei taha, aga oleme läbi rääkinud, et eks see ole ka uus kogemus, mis avardab, ja kui kuskil 35 saame, siis teeme ära. Raha, uhked autod, ehted, kallid riided, viiesajaeurosed õhtusöögid restoranides jätavad mõlemaid üsna külmaks – kummalgi pole lubegi. Mingi elufilosoofia on ka ühine: me ei tülitse, me ei kraakle, me ei loobi nõusid, erimeelsustel oleme sageli ja isegi pidevalt, aga näeme selles võimalust oma aega sisustada ja jõuame kogu aeg kõiki osapooli rahuldavate kompromissideni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on tütar…. armastus ja austus ning lugupidamine teineteise vastu;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seks on abikaasaga ühine? Natuke naljakas ei ole või? Kellega see siis veel ühine peaks olema kui mitte abikaasaga? \”Meid ühendab abikaasaga seks, ühine perekonnanimi ja ühine elamispind!\”
[/tsitaat]

Mainisin ka mina seksi ja ok, vahest väljendasin ennast natuke puudulikult. Pidasin silmas seda, et ka meie suhtumine seksi, kui tihti, kuidas jne on sarnane. See on hästi toimiva suhte juures minu meelest vägagi oluline :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 21:26; 19.01 22:40; 21.01 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtted ja väärtushinnangud – need on ühised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme üks hing kahes kehas, mis koos moodustavad harmoonilise terviku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesena tuleb pähe lapsed.
Muus osas pean tähtsaimaks, et me kumbki ei piira teineteist ning oleme teineteise suhtes usaldavad. Me kumbki ei dikteeri, kellega suhelda või kellega mitte, kas minna üksi välja või mitte, me ei keela suhelda eksidega, me ei otsusta teise eest, kas ja milliseid sõpru võib külla kutsuda või milliseid mitte jne.
Mis veel – me oleme mõlemad abivalmid ja head suhtlejad, meie huumorisoon on sarnane. Meis mõlemas on peidus kerge Nipernaadi, seega enne lapsi möödusid meie puhkused tihti nii, et sai kaasa pakitud hambahari ja mõni puhas hilp ning lihtsalt kodust välja sõita teadmata suunas ning tagasi tulla alles siis kui kohustused (töö) kutsusid. Praegu on meil ühine unistus, et kui lapsed kunagi suured, jätkame sealt kus pooleli jäime 🙂
Me oleme mõlemad tulise loomuga. Kui tülitseme, siis nii, et asjad võivad lennata. Ja kui see tüli-plahvatus on ära käinud, siis mõlemad rahunevad kiiresti ja elu läheb edasi nagu poleks midagi olnud 🙂 Kõrvaltvaatajatele jääb see enamasti arusaamatuks 🙂

Tegelikult ma arvan, et meie arim ühine joon ongi see, et me suudame teineteise iseärasusi suhteliselt hästi tolereerida. Ja eks see ühine joon on ka pigem aja jooksul kujunenud, sest algusaastatel püüdsime mõlemad ikka rohkem teist enda käe järgi ümber kasvatada. Praeguseks oleme aru saanud, et edu peitub hoopis teineteise aktsepteerimises 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et mul pole veel temaga igav hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarnane huumorimeel ongi vist tähtsaim, mis kindlustab pika ja hea kooselu.
Mul oli kunagi kallike, kes muidu mulle igatepidi sobis, aga kui mina mingi nalja viskasin, siis ta ei saanud sellest mitte üldse aru. Mitte et naerma oleks pidanud, aga miski omapoolse väite või trumbi oleks tahtnud kuulda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oleme üks hing kahes kehas, mis koos moodustavad harmoonilise terviku.[/tsitaat]

oi pekki! ütle, et see oli nali 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 23:56; 20.01 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

oi pekki! ütle, et see oli nali 🙂

[/tsitaat]Arvan, et kirjutati tõsiselt, aga lihtsalt mingi kleepuva naise veel kleepuvam unistus. Elu on suts proosalisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elu on tõesti suts proosalisem.
minul ei ole oma mehega mitte midagi sarnast. no absoluutselt mitte midagi.
aga meid ühendab see, et mina tahaksin olla natuke tema sarnane ja tema minu sarnane 🙂
mina olen äärmuslikult emotsionaalne ekstravert ja tema äärmuslikult ratsionaalne introvert. aga äärmused, nagu teada, ei ole kunagi head.
mind ennast paneb ka imestama, kuidas see abielu meil toimib. aga näe, mingil veidral kombel oleme me koos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 23:56; 20.01 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on palju erinevusi ja palju erimeelsusi aga eks midagi sarnast on ka ikka. Oleme mõlemad korraarmastajad mõistuse piires, riietumise ja kodusisustuse osas on meil üldjuhul sarnane maitse. Armastame palju värskes õhus viibida ja naudime head sööki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sarnane intelligentsitase (siit tuleneb ka sarnane huumorimeel) ja ühtemoodi mõtlemine, sageli ka ühel lainel. Kui keegi siin mainis, et nad lõpetavad teineteise lauseid, siis meie suudame neid isegi alustada :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 01:35; 20.01 10:37; 20.01 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ükskord ütlesin ühele meesterahvale, et mul on maailma parim abikaasa. Küsimusele, milles see väljendub, ei osanud öelda midagi… [/tsitaat]
Üsna provokatiivne ütlemine. Eeldaks ju seda, et tead kõiki teisi mehi maailmas nii hästi, et oskad oma meest hinnata. Võõrale mehele öeldes võib seda mõni lugeda kui ettepanekut. Sest mees teab kindlalt, et teda sa ju veel ei tunne, järelikult…..pead ju kontrollima, kas oma mees on kõige parem 🙂 Seda et oma mees kõige parem on ütle edaspidi ainult oma mehele, kui sa ei taha, et mees saaks otsesest vihjest väga otseselt aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eluasemelaen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Üsna provokatiivne ütlemine. Eeldaks ju seda, et tead kõiki teisi mehi maailmas nii hästi, et oskad oma meest hinnata. Võõrale mehele öeldes võib seda mõni lugeda kui ettepanekut. Sest mees teab kindlalt, et teda sa ju veel ei tunne, järelikult…..pead ju kontrollima, kas oma mees on kõige parem 🙂 Seda et oma mees kõige parem on ütle edaspidi ainult oma mehele, kui sa ei taha, et mees saaks otsesest vihjest väga otseselt aru. [/tsitaat]
niipalju, kui on inimesi, on ka erinevaid vaatenurki, asjadest arusaamisi. ei jõua kõigi imelike meelejärgi olla!
kui tõesti, mingi imeliku keerdmõtlemise tulemusena võttis seda ettepanekuna, siis las võttis! küll löpuks saab ise ka aru, et teised seda nii ei mötle, kui kunagi \”ettepanekule\” reaalseid tegusid ei järgne. vaeseke, peab pettuma :)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Üsna provokatiivne ütlemine. Eeldaks ju seda, et tead kõiki teisi mehi maailmas nii hästi, et oskad oma meest hinnata. Võõrale mehele öeldes võib seda mõni lugeda kui ettepanekut. Sest mees teab kindlalt, et teda sa ju veel ei tunne, järelikult…..pead ju kontrollima, kas oma mees on kõige parem 🙂 Seda et oma mees kõige parem on ütle edaspidi ainult oma mehele, kui sa ei taha, et mees saaks otsesest vihjest väga otseselt aru. [/tsitaat]

Ma arvan, et loogiliselt mõtlev inimene saab aru, et selline väide on justnimelt viisakas distantseerumine kõikidest võimalikest tähelepanuavaldustest. Kui naine sooviks neid saada, siis ta reeglina oma meest alustuseks kiitma ja ülistama ei hakka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 01:35; 20.01 10:37; 20.01 14:57;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oleme üks hing kahes kehas, mis koos moodustavad harmoonilise terviku.[/tsitaat]

vat see kõlab küll imalalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühised väärtushinnangud, ühine vaade elule, ühine eesmärk elus. Muidugi ka armastus, lapsed, kodu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sarnane huumorimeel, ambitsioonikus (mõlemal üsna madal :D), lapsed, positiivne ellusuhtumine, kumbki ei tekita pisiasjadest tüli, kumbki ei viitsi tülitseda 😀
tegelikult oleme väga erinevad, samas üksteise n-ö puudujääkides just tasakaalustame ja täiendame teineteist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui teilt küsitakse, mis on teil oma abikaasaga ühist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.