Esileht Pereelu ja suhted Kui teise inimese suhtumine on liiga hea?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kui teise inimese suhtumine on liiga hea?

Postitas:

Ma olen veidi hädas. Töökohal. Ülemuse suhtumine minusse on kuidagi liiga hea. Üldiselt on tegu pigem hirmuvalitsejaga, keda suurem isa inimesi meil kardavad. On olnud ka töölt ära minemisi just eelkõige tema iseloomu pärast. Aga mina olen tal nagu mingi lemmik. Kiidab kõva häälega, patsutab õlale, otsib kontakti. Olen natukene hädas sellega. Teised ka näevad ju ja eks ka kommenteerivad. Mul endal on sisikond tihti krampis kui teda näen. Olen ära õppinud kiired sammud wc’sse, sinna ei saa ta järgi tulla, igale poole mujale tuleb. Ma olen segaduses, ei saa ju inimesele ette heita, et kuule, miks sa minusse hästi suhtud?? Oleks halvasti, siis saaks veel midagi öelda. Ma ei tea isegi mida mõelda, inimene suhtub minusse hästi ja ma olen häiritud. Tõesti olen ja parata sinna ei saa. Mida teha? Isegi kui talle selle kõige kohta midagi öelda, siis esiteks ma kardan teda ja teiseks, mida mul olekski öelda? Või olengi ma ise imelik oma häirumisega ja suutma enda mõtlemist kuidagi muuta vms.

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 06:57; 29.08 09:32; 29.08 17:14; 29.08 18:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Võib-olla on ta sinust huvitatud.
Võib-olla meeldid talle, sest töötad teistest paremini või on sul mingid omadused, mis tal endalgi või mida ta inimestes hindab.
Ma ei teeks ega küsiks midagi.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt öövahetusest tulid? Küsiks, et kas sul ongi tavaks ülemusele laupäeval kell 6 mõelda?

Nii nad räägivad, et liiga hea suhtumine sunnib wc-sse pakku jooksma.

Sul on a) paanika b)oled bossi armunud. Kumbki pole hea variant. Jookse, aga mitte Wc-sse.

Tavaks ei ole mõelda, aga kui mingi situatsioon on jälle olnud, siis mõtlen jah. Ma püüan aru saada, mis toimub. Armunud ma kindlasti ei ole. Wc on jah see koht kuhu kiirelt sammud sean, sest a) viisakas inimene ei küsi miks sa wc’sse kiirustad, b) muud ruumid on väikesed ja liiga privaatsed ja ta tuleb alati järgi, tunnen ennast siis nagu hiir lõksus.
Lisaks kõigele, ka töökaaslased sosistavad seljataga ja tehakse kõik selleks, et ülemus just minuga asju peaks ajama. Arusaadav, teised saavad üldiselt sarkastilisi märkusi ja ka karjumist kohati. Õnneks ei ole ülemus igapäevaselt majas.
Mida teha? Kuidas vabaneda paanikast? Absurd ju tegelikult ka ära minna, sest ülemus suhtub liiga hästi.
Ükskord mõlgutasin mõtteid ära minna, teiste kaudu jõudis see ka ülemise kõrvu. Ta siis kõigi ees ütles, et no aga me paneme su siis kontorisse kinni, toome süüa- juua kuni ümber mõtled. Ülemus naeris, teised naersid. Minul hakkas sees kõik keerama. Mis mul viga on? Kuidas olukorda muuta?

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 06:57; 29.08 09:32; 29.08 17:14; 29.08 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on hästi suhtumine või? Minu arust on sel “ülemusel” paar kruvi paigast ära. Pigem üritab ta sind kiusata ja ahistab juba isegi füüsiliselt. Pidev järgi käimine, patsutamine, kahtlane nilbe jutt, nagu appi. Ma jääks “haigeks”. Läheksin perearsti juurde, teeksin depressiooni testi ja võtaksin haiguslehe. Räägiksin, et ma ei suuda ülemuse pärast tööle keskenduda, kuna olen pidevas hirmu-ärevusseisundis. Nutan tihti, olen unetu, tarbin alkoholi, soni midagi kokku. Hakkaksin otsima teist tööd ja haiguslehe ajal saadaksin emailitsi lahkumisavalduse. Haiguslehte saab võtta 4 kuud, seega otseselt kiire sul ka pole.

Küsi talt, mis õhtul teed, saaks kokku peale tööd, jooks kohvi, ammu meeldid mulle. Vaata, kas ehmatab ära. Narri vastu. Hiili selja taha ja pane laks keset tagumikku. Mine hästi lähedale ja hinga kuklasse. Pidevalt naerata ja tee asja tema kabinetti,10 korda päevas. Pilguta silma ja küsi hästi kõva häälega, et no millal siis jälle külla tuled? Või ütle hästi kiimase pilguga kõigi ees et urr kui seksikas pepu sul on või ütle, et ära siis kondoome unusta kui minu juurde tuled. Iga kord kui patsutama tuleb, hüppa kaela ja kiljata. Silita teda ‘kogemata’ mööda minnes kaelast, kintsust. Mine tema juurde, pista pea juustesse ja nuusuta teda.

Varsti näed, kuidas ülemus sust auure kaarega käib ja kohtlaselt naeratab ning alati koosolekul on kui sa tema ‘abi’ vajad.

+7
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 12:22; 29.08 15:59; 29.08 20:36; 30.08 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, geenius. Lihtsalt tead seda vanasõna, et oma vits lööb kõige valusamalt? Vasta samaga, mis sulle tehakse.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 12:22; 29.08 15:59; 29.08 20:36; 30.08 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või ütle hästi kiimase pilguga kõigi ees et urr kui seksikas pepu sul on või ütle, et ära siis kondoome unusta kui minu juurde tuled. Iga kord kui patsutama tuleb, hüppa kaela ja kiljata. Silita teda ‘kogemata’ mööda minnes kaelast, kintsust. Mine tema juurde, pista pea juustesse ja nuusuta teda.

Taevas halasta! Sassis oled või? Milleks selline nõme tsirkus? Ütle ülemusele, et palun ärge patsutage mind ja kõndige mu kannul, mulle see ei meeldi. Aitäh!

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või ütle hästi kiimase pilguga kõigi ees et urr kui seksikas pepu sul on või ütle, et ära siis kondoome unusta kui minu juurde tuled. Iga kord kui patsutama tuleb, hüppa kaela ja kiljata. Silita teda ‘kogemata’ mööda minnes kaelast, kintsust. Mine tema juurde, pista pea juustesse ja nuusuta teda.

Taevas halasta! Sassis oled või? Milleks selline nõme tsirkus? Ütle ülemusele, et palun ärge patsutage mind ja kõndige mu kannul, mulle see ei meeldi. Aitäh!

Ega see ütlemine ei ole lihtne, tegu on tõesti suure ülemusega, ega naljalt ei hakka talle keegi vastu. Õigemini ma ei tea, et keegi üldse kunagi seda teinud oleks.
Tsirkust ma ka tegema ei hakka, selge see. Püüan igati vaikset ja väga neutraalset joont hoida.
Aga selle, minu enda teema valguses ma näen, et ega ei olegi vist muud väljapääsu, kui ära minna. Ega mul ei ole otseselt midagi öelda ka. Et kiitis mu lõhna? Ütles, et mul on ilusad juuksed, olen arukas jne..see kõik ongi ju hästi öeldud. Mis on siis halba inimesele lähedal seismises ja soovis suhelda. Kõik ok sealtpoolt ju! Eksole.. See, et ma ära jooksen ja paanikasse satun, see on minu probleem. Muidu olen üldiselt üsna tugeva natuuriga inimene, aga selle inimesega jään lihtlabaselt hätta. Ma lihtsalt ei saagi aru mis toimub, enda elu mõistmise ja nägemisega jäängi tihti hätta. Teisi on kergem näha. Ma ei tahaks töölt ära minna, aga tõesti olen nagu hiireke seal, kes lidub nurruva kassi lõugade vahelt.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 06:57; 29.08 09:32; 29.08 17:14; 29.08 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see ütlemine ei ole lihtne, tegu on tõesti suure ülemusega, ega naljalt ei hakka talle keegi vastu. Õigemini ma ei tea, et keegi üldse kunagi seda teinud oleks.

Tsirkust ma ka tegema ei hakka, selge see. Püüan igati vaikset ja väga neutraalset joont hoida.

Aga selle, minu enda teema valguses ma näen, et ega ei olegi vist muud väljapääsu, kui ära minna. Ega mul ei ole otseselt midagi öelda ka. Et kiitis mu lõhna? Ütles, et mul on ilusad juuksed, olen arukas jne..see kõik ongi ju hästi öeldud. Mis on siis halba inimesele lähedal seismises ja soovis suhelda. Kõik ok sealtpoolt ju! Eksole.. See, et ma ära jooksen ja paanikasse satun, see on minu probleem. Muidu olen üldiselt üsna tugeva natuuriga inimene, aga selle inimesega jään lihtlabaselt hätta. Ma lihtsalt ei saagi aru mis toimub, enda elu mõistmise ja nägemisega jäängi tihti hätta. Teisi on kergem näha. Ma ei tahaks töölt ära minna, aga tõesti olen nagu hiireke seal, kes lidub nurruva kassi lõugade vahelt.

Ahistab alluvat nurgatagustes ruumides või hoopis seisab lähedal ja kiidab taipu? Problemaatiline pervert või hiiglama hea suhtumisega mees?

Kas sa ise saad aru, mis sul kirjas on? Kus need lõksud sul on?

Vot näed, ei saa vist ise aru. Muidu ei oleks teemat teinud, kui aru saaks. Ma ei tea, kas see on ahistamine. Ma tunnen ennast ahistatuna. Jah, tunnen. Iseenesest aga öelda ei ole mul midagi. Kus on lõksud? Ja miks ma tunnen ennast nii?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 06:57; 29.08 09:32; 29.08 17:14; 29.08 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ülemus ajab sulle ligi. Kuidas sa aru ei saa?! Oled naiivne või midagi? Päriselt arvad, et ükski mees ajab ilma mingi tagamõtteta sellist juttu? Kui su ülemus on naine, siis on veel imelikum aga mõte ei muutu. Nüüd sul ongi valida, kas minna liimile või mitte. Järelikult sulle ta ikka ei meeldi, muidu sa ei pabistaks ega jookseks ära.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 12:22; 29.08 15:59; 29.08 20:36; 30.08 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan otsida uut töökohta. Sellised inimesed on äärmiselt ebastabiilsed ja manipuleerivad. Ühel hetkel keerab ülemus silmapilkselt oma suhtumise teise äärmusesse ja sa ei pruugi arugi saada, mis selle tingis.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan otsida uut töökohta. Sellised inimesed on äärmiselt ebastabiilsed ja manipuleerivad. Ühel hetkel keerab ülemus silmapilkselt oma suhtumise teise äärmusesse ja sa ei pruugi arugi saada, mis selle tingis.

Just. Olen ka seda kogenud kuid mitte ülemuse, vaid töökaaslase poolt. Ainus viis ongi vahetada töökohta, sest pikaajaliselt selles keskkonnas viibides mõjub see ka sinu tervisele. Kahtlasest ülemusest võib peale seda anda teada personaliosakonda.

Ülemust sa muuta ei saa ja inimesel võivad, kuigi ei pruugi olla, vaimse tervisega probleemid, mis ei paista välja välimusest.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.08 12:22; 29.08 15:59; 29.08 20:36; 30.08 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan seda olukorda töökaaslastega mitte arutada, muidu jõuab jälle midagi ülemuse kõrvu. Kuna ülemus teistega nii sõbralik ei ole, siis sina pead lisaks ülemuse ahistamisele kannatama veel kaudselt ka töökaaslaste kiusamist.
Võib-olla ülemus naudibki seda, et oled kohmetu ja ei seisa enda eest ning saab sind segadusse ajada?
How to set boundaries at work ei keskendu ka just ahistavatele ülemustele, rohkem on nõuandeid teemal, kuidas tööd mitte kou kaasa võtta. Igatahes kui ülemus on selline kiiksuga sattunud ja ikka tõsiselt ahistab, siis vaataks uut kohta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ülemus on vanem mees ja sina noorem naisterahvas? Ilmselgelt litsub ligi. Mingil ajal võib juhtuda, et see ligilitsumine läheb päris konkreetseks ja kui ära ütled, siis alles saad teada, kui debiilne töötaja sa oled.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha? Isegi kui talle selle kõige kohta midagi öelda, siis esiteks ma kardan teda ja teiseks, mida mul olekski öelda? Või olengi ma ise imelik oma häirumisega ja suutma enda mõtlemist kuidagi muuta vms.

Lahendus on väga lihtne.

Leia sugulaste või tuttavate hulgast SUUR TUGEV MEES, kes sulle töökohta vastu tuleb ja keda ka see nö “ülemusehakatis” näeb.

Edasi on juba selle ülemuse peegli ees otsus, kas ta tahab tugeva mehe käest näopeksu saada või jätab asja sinnapaika.
Tavaliselt nad ikkagi jätavad.

ja ei pea vist lisama, et oma teistele töökaaslastest lõhverdistele EI PEA selle käigu tagamaid valgustama. See oleks sama, mis sellest EE-s kirjutada.
Ehk siis jäta oma teada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui teise inimese suhtumine on liiga hea?